Slevy a balíčky

Osmý závod zdarma

Plánujete s ČEZ RunTour proběhnout celou republiku a stát se Zlatým RunTour Masterem? Tak jako odměnu dostanete jeden ze závodů zdarma. Stačí, abyste se najednou přihlásili na všech osm závodů a jeden máte automaticky zdarma.

Sleva pro seniory a juniory

Protože je ČEZ RunTour jak pro zkušené běžce, tak pro ty začínající, rozhodli jsme se vyjít vstříc dvěma skupinám našich běžců - těmi jsou senioři (běžci s ročníkem narození 1958 a níže) a junioři (ročník narození 2006 - 2013), kteří chtějí běžet dospělý závod. V tomto případě mají u závodu na 5 a 10 KM slevu 100 Kč ze startovného (pro závod na 3 KM tato sleva neplatí).

Vezmi s sebou parťáka!

Protože chceme, abyste naše závody běhali s kamarády, partnery nebo rodinou, tak pro vás máme připraven balíček s názvem "Vezmi s sebou parťáka". Funguje tak, že pokud během registrace přidáte další osobu, každý budete mít 50 Kč zdarma. Platí pouze pro 2 osoby v rámci jedné registrace (vztahuje se na distance 5 a 10 KM).

Rodinný slevový balíček

Vyrážíte na závody s celou rodinou, máte s sebou děti a chystáte se všichni vyběhnout? Využijte rodinné registrace, zaplaťte registraci jen pro rodiče - dva dospělé - a zdarma přihlaste své děti (do 15 let) na Lupiláčkovy běhy! (Počet dětí je omezen na tři.)

A jak to funguje?

Připravili jsme pro vás možnost skupinové správy účtů. Stačí, aby účty všech členů rodiny byly založeny na stejný e-mail (např. tatínka). Ten může následně registrovat všechny rodinné příslušníky skrze jednu společnou objednávku. Výhodou oproti klasické registraci je kromě úspory za startovné pro děti také fakt, že k registraci je vystavena jedna souhrnná objednávka na celkovou částku.

Jak postupovat krok za krokem:

  1. Založíte každému členu rodiny jeho vlastní RunTour účet a u všech uveďte jednotný kontaktní email. Poznámka: V případě, že už své účty máte, tak NEZAKLÁDÁTE nové. Pouze zažádáte o provedení změny skrze zákaznickou podporu na adrese info@run-tour.eu">info@run-tour.eu.
  2. Následně se správce skupiny (např. tatínek) přihlásí do svého účtu a klikne na záložku „Skupinová správa“.
  3. Zobrazí se vám účty osob, které mají stejný kontaktní email jako vy. Vyberete a označíte si všechny členy rodiny zaškrtnutím prázdného políčka na začátku každého z řádků a potvrdíte kliknutím na rámeček s textem „Spravovat zvolené účty“.
  4. Poté již může dojít k samotné registraci do závodu. V menu nalevo si najedete na záložku „Nová registrace závodu“. Registrujete nejprve sebe. Jakmile máte vyplněno vše nezbytné (výběr města a distance, vyplnění své výzvy), zvolíte způsob platby a svou registraci ztvrdíte kliknutím na tlačítko „Pokračovat v registraci“.
  5. Odkáže vás to na další stránku, kde se pod vaším jménem zobrazí nabídka ostatních členů skupiny označená názvem „Přidat dalšího závodníka“. Vyberete další z osob kliknutím na její jméno a postupujete stejně jako při vaší registraci. Jakmile takto registrujete posledního člena rodiny, potvrdíte volbu tlačítkem „Pokračovat v registraci“ a objeví se vám finální souhrn vaší hromadné registrace včetně součtu celkové částky. A vy už jen vše potvrdíte kliknutím na „Dokončit registraci“ a máte hotovo.
  6. Do e-mailu vám přijde potvrzení objednávky s příslušnými informacemi k platbě. Po připsání peněz na náš účet budou všem členům rodiny přidělena startovní čísla a zaslána na společný kontaktní e-mail.

Poběžte s námi - s ČEZ RunTour, je radost běžet!

*V případě zvýhodněného balíčku (rodinná registrace, junior, senior, Master ad.) již nelze uplatnit další slevu na startovné!

159775 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice