Slevy a balíčky

Sedmý nebo osmý závod zdarma

Plánujete s ČEZ RunTour proběhnout celou republiku? Tak jako odměnu dostanete jeden ze závodů zdarma. Stačí, abyste se najednou přihlásili na sedm nebo osm závodů a jeden máte automaticky zdarma.

Sleva pro seniory a juniory

Protože je ČEZ RunTour jak pro zkušené běžce, tak pro ty začínající, rozhodli jsme se vyjít vstříc dvěma skupinám našich běžců - těmi jsou senioři (běžci s ročníkem narození 1957 a níže) a junioři (ročník narození 2005 - 2012), kteří chtějí běžet dospělý závod. V tomto případě mají u závodu na 5 a 10 KM slevu 100 Kč ze startovného (pro závod na 3 KM tato sleva neplatí).

Zažij víc! (2 ČEZ RunTour města za zvýhodněnou cenu)

Už jste s ČEZ RunTour někdy vyběhli ve svém městě? A co takhle zkusit i další města a závod spojit s výletem? Pokud si najednou koupíte startovné na dvě ČEZ RunTour města (platí pouze pro dospělé distance 5 a 10 KM!), dostanete od nás slevu 50 Kč za každé město, dohromady tedy 100 Kč!

Vezmi s sebou parťáka!

Protože chceme, abyste naše závody běhali s kamarády, partnery nebo rodinou, udělali jsme NOVÝ BALÍČEK s názvem "vezmi s sebou parťáka". Funguje tak, že pokud během registrace na dlouhé tratě (tzn. 5 nebo 10 km) přidáte ve své objednávce další osobu, která se stejně jako vy chystá odběhnout závod na 5 nebo 10 km, tak každý z vás získává slevu na tento závod ve výši 50 Kč (tedy dohromady ušetříte 100 Kč). Platí pouze pro 2 osoby v rámci jedné registrace.

Rodinný slevový balíček

Vyrážíte na závody s celou rodinou, máte s sebou děti a chystáte se všichni vyběhnout? Využijte rodinné registrace, zaplaťte registraci jen pro rodiče - dva dospělé - a zdarma přihlaste své děti (do 15 let) na Rákosníčkovy běhy! (Počet dětí je omezen na tři.)

A jak to funguje?

Připravili jsme pro vás možnost skupinové správy účtů. Stačí, aby účty celé vaší rodiny byly založeny na jeden e-mail (např. tatínka). Ten poté může dělat hromadné registrace za celou rodinu a uplatnit tak rodinný slevový balíček. Výhodou oproti klasické registraci je kromě úspory za startovné pro děti také fakt, že k registraci je vystavena jedna souhrnná objednávka na celkovou částku.

Jak postupovat krok za krokem:

 1. Založíte každému členu rodiny jeho vlastní účet a u všech uveďte jednotný kontaktní email. Poznámka: V případě, že už své účty máte, tak nezakládáte nové. Pouze sjednotíte kontaktní e-mail skrze záložku „Změna údajů“ a potvrdíte.
 2. Následně se správce skupiny (např. tatínek) přihlásí do svého účtu a klikne na záložku „Skupinová správa“.
 3. Zobrazí se vám účty osob, které mají stejný kontaktní email jako vy. Vyberete a označíte si všechny členy rodiny zaškrtnutím prázdného políčka na začátku každého z řádků a potvrdíte kliknutím na rámeček s textem „Spravovat zvolené účty“.
 4. Poté již může dojít k samotné registraci do závodu. V menu nalevo si najedete na záložku „Nová registrace na závod“. Registrujete nejprve sebe. Jakmile máte vyplněno vše nezbytné (výběr města a distance, vyplnění své výzvy), zvolíte způsob platby a svou registraci ztvrdíte kliknutím na tlačítko „Pokračovat v registraci“.
 5. Odkáže vás to na další stránku, kde se pod vaším jménem zobrazí nabídka ostatních členů skupiny označená názvem „Přidat dalšího závodníka“. Vyberete další z osob kliknutím na její jméno a postupujete stejně jako při vaší registraci. Jakmile takto registrujete posledního člena rodiny, potvrdíte volbu tlačítkem „Pokračovat v registraci“ a objeví se vám finální souhrn vaší hromadné registrace včetně součtu celkové částky. A vy už jen vše potvrdíte kliknutím na „Dokončit registraci“ a máte hotovo.
 6. Do e-mailu vám přijde potvrzení objednávky s příslušnými informacemi k platbě. Po připsání peněz na náš účet budou všem členům rodiny přidělena startovní čísla a zaslána na společný kontaktní e-mail.

Poběžte s námi - s ČEZ RunTour, je radost běžet!

*V případě zvýhodněného balíčku (rodinná registrace, junior, senior, Master ad.) již nelze uplatnit další slevu na startovné!

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

 1. Matěj Placatka
  Matěj Placatka 4060 bodů
 2. Michal Palas
  Michal Palas 3958 bodů
 3. David Zahrádka
  David Zahrádka 3908 bodů
 1. Blanka Lochmanová
  Blanka Lochmanová 2658 bodů
 2. Soňa Barvenčíková
  Soňa Barvenčíková 2436 bodů
 3. Štěpánka Rubášová
  Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

 1. Jan Bohatý
  Jan Bohatý 5436 bodů
 2. Petr Lochman
  Petr Lochman 5270 bodů
 3. Luboš Vachutka
  Luboš Vachutka 5250 bodů
 1. Blanka Lochmanová
  Blanka Lochmanová 4990 bodů
 2. Petra Dufková
  Petra Dufková 4600 bodů
 3. Kateřina Krutská
  Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil