fb-pixel
MENU

RunTour Master

Chcete poznat zajímavé běžecké lokality po celém Česku? Máte možnost. Když budete pilní, dostanete navíc od RunTour speciální ocenění.

Za jakých podmínek se stáváte RunTour masterem? Stejně jako tomu bylo v roce 2018 je podmínkou oběhnout určitý počet měst (nevztahuje se tedy na počet závodů), abyste se mohli pyšnit titulem RunTour Master. Slavnostní vyhlášení bude opět v Praze, kde vyhlásíme i vítěze Malé a Velké RT. Potud žádná novinka, ale je i tady! Vracíme se zde k tomu, že se do celkového počtu budou počítat i Pardubice (tam bude dovyhlášení těch, kteří se nedostaví v Praze – nebude to tak slavnostní a veliké vyhlášení jako v Praze, ale společně to oslavíme), takže když vynecháte některé z měst, protože vám nevychází časově, nepřijdete o titul!

Pokud během jednoho roku proběhnete 7-8 měst* RunTour, budete se moci chlubit titulem zlatý RunTour Master a speciálním oceněním (zlatá koule + vytištěný certifikát). Jestliže proběhnete 5 nebo 6 měst, získáte titul stříbrný RunTour Master a s ním certifikát, který vám bude zaslán v elektronické podobě na e-mail. I za 3 nebo 4 absolvovaná města se můžete těšit na titul, a to bronzový RunTour Master a taktéž obdržíte certifikát v elektronické podobě..

Vážíme si svých nejvěrnějších běžců, právě oni tvoří tvář RunTour. Je nám ctí odměnit je za jejich věrnost a odhodlání. Věříme, že nám zůstanou nakloněni i v dalších sezonách a společně s námi proběhnou opět všech osm měst na české běžecké mapě.

Děkujeme, těšíme se na vás na startu každé RunTour.

*Do titulu RunTour Master se započítávají všechny distance (3; 5 i 10 km), pro děti potom (3 km, 500 a 1000 m).

211a1861-copy_1539766794.jpg

ZLATÝ RUNTOUR MASTER 2019

Už se nemůžeme dočkat až se s vámi všemi setkáme (a že vás je letos rekordní počet!) a poděkujeme vám za to, že s RunTour běháte a je to pro vás stejná srdcovka, jako pro nás. Aby vše probíhalo tak, jak má, přinášíme vám několik důležitých informací!

• Zlatým RunTour Masterem se stanete, pokud v letošní sezóně oběhnete 7 nebo 8 RunTour měst. Počítají se města, nikoliv distance. Pokud jste tedy např. v Ústí běželi závod na 5 i 10 kilometrů, pořád se počítá jedna účast - v Ústí nad Labem. Tento titul platí i pro děti.

• Omlouváme se, ale kvůli technické poruše u výrobce koulí nemůžeme koule předat v Praze. Proto budou všechny předány v Pardubicích a těm, kteří se nebudou moci zúčastnit, bude koule doposlána.

• Pokud budete mít 7. závod až v Pardubicích, budete vyhlášeni až tam.

• Vyhlášení v Praze proběhne v 16:00, ale buďte prosím u pódia dříve, je možné, že předchozí vyhlašování bude rychlejší a začneme o kousek dříve.

• Na pódium si vás budeme zvát po 15 - 20 běžcích, dostanete certifikát, pogratulujeme vám a zapózujete fotografům.

• Po vyhlášení všech Zlatých RunTour Masterů - cca 16:45 - 17:00 se budeme hromadně fotit. Proto prosím neodcházejte a raději si dejte něco dobrého v LIDL stanech s občerstvením, ať jste na fotce všichni.:)

• Pokud se stane, že byste meli být vyhlášeni v Praze a nestane se tak, přijďte za námi prosím po vyhlášení a vše vyřešíme. Důvodů může být více - registrace na místě, více účtů s různými jmény apod.

• Pokud se nebudete účastnit závodu v Praze ani Pardubicích, další možnost je vyzvednout si kouli do konce roku v Praze v naší kanceláři. Všem Zlatým Masterům z Prahy kvůli situaci, která vznikla, rádi kouli dopošleme.

• Stříbrní a bronzoví RunTour Masteři dostávají certifikát pouze elektronický, který společně s poděkováním budeme rozesílat e-mailem po závodě v Praze a druhou várku po Pardubicích.

1533700 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

 1. Pavel Dymák
  Pavel Dymák 5614 bodů
 2. Lukáš Nesporý
  Lukáš Nesporý 5500 bodů
 3. Jan Svatoň
  Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
 1. Veronika Králová
  Veronika Králová 5028 bodů
 2. Adéla Fábry
  Adéla Fábry 4444 bodů
 3. Zdenka Benčíková
  Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

 1. Antonín Kos
  Antonín Kos 9872 bodů
 2. Jiří Šeratovský
  Jiří Šeratovský 9790 bodů
 3. Petr Komínek
  Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
 1. Petra Vašinová
  Petra Vašinová 10052 bodů
 2. Andrea Zapletalová
  Andrea Zapletalová 9294 bodů
 3. Lucie Skalová
  Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1