RunTour Master

Chceš poznat zajímavé běžecké lokality po celém Česku? Mášmožnost. Když budeš pilný, dostaneš navíc od ČEZ RunTour speciální ocenění.

Za jakých podmínek se staneš RunTour masterem?

Stejně jako tomu bylo v předchozích letech, podmínkou je oběhnout určitý počet měst – viz níže (nevztahuje se tedy na počet jednotlivých distancí, které uběhnete), abyste se mohli pyšnit titulem RunTour Master. Slavnostní vyhlášení bude probíhat po posledním závodě sezóny, kde vyhlásíme pouze vítěze celé sezóny a celkové kategorie. Pro Zlaté RunTour Mastery bude uspořádána speciální akce, kde si budou moci zlaté koule vyzvednout.

Do celkového počtu se počítají všechny závody.

  • Zlatý RunTour Master – zde jsou dvě možnosti:
  1. pokud během jednoho roku proběhneš všech 8 měst, budeš se moci chlubit titulem Zlatý RunTour Master a dostaneš zlatou kouli (2 z těchto měst můžeš absolvovat virtuálně)
  2. pokud během jednoho roku absolvuješ všech 8 virtuálních závodů, budeš se moci chlubit titulem Zlatý RunTour Master a dostaneš zlatou kouli (2 z těchto měst můžeš absolvovat „na živo“)
  • Stříbrný RunTour Master – jestliže proběhneš 6 nebo 7 měst, získáš titul Stříbrný RunTour Master a s ním certifikát, který ti zašleme v elektronické podobě na e-mail společně s malým překvapením (vztahuje se pouze na klasické závody, není možné kombinovat s virtuálními)
  • Bronzový RunTour Master – i za 4 nebo 5 absolvovaných měst se můžeš těšit na titul, a to bronzový RunTour Master a taktéž obdržíš certifikát v elektronické podobě (vztahuje se pouze na klasické závody, není možné kombinovat s virtuálními)

Vážíme si svých nejvěrnějších běžců, právě oni tvoří tvář ČEZ RunTour. Je nám ctí odměnit je za jejich věrnost a odhodlání. Věříme, že nám zůstanou nakloněni i v dalších sezonách a společně s námi proběhnou opět všech osm měst na české běžecké mapě.

Děkujeme, těšíme se na tebe na startu každé ČEZ RunTour.

*Do titulu RunTour Master se započítávají všechny distance (3; 5 i 10 KM), pro děti (500 a 1000 M).

_dsc1412_web_1664524402.jpg

159775 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice