RunTour Master

Chcete poznat zajímavé běžecké lokality po celém Česku? Máte možnost. Když budete pilní, dostanete navíc od ČEZ RunTour speciální ocenění.

Za jakých podmínek se stanete RunTour masterem? Stejně jako tomu bylo v předchozích letech, podmínkou je oběhnout určitý počet měst (nevztahuje se tedy na počet jednotlivých distancí, které uběhnete), abyste se mohli pyšnit titulem RunTour Master. Slavnostní vyhlášení bude probíhat na posledním závodě sezóny, kde vyhlásíme i vítěze Malé a Velké RT a celkové kategorie. Do celkového počtu se počítají všechny závody.

Pravidla jsou následující: pokud během jednoho roku proběhnete 7 nebo 8 měst, budete se moci chlubit titulem Zlatý RunTour Master a speciálním oceněním (zlatá koule + vytištěný certifikát). Jestliže proběhnete 5 nebo 6 měst, získáte titul Stříbrný RunTour Master a s ním certifikát, který vám bude zaslán v elektronické podobě na e-mail. I za 3 nebo 4 absolvovaná města se můžete těšit na titul, a to bronzový RunTour Master a taktéž obdržíte certifikát v elektronické podobě. Zde povolujeme, že 1 závod z toho počtu můžete odběhnout virtuálně. V této sezóně, kdy není covidové omezení, ale budeme akceptovat pouze 1 virtuální účast.

Dalším způsobem, jak získat ocenění Zlatý RunTour Master je, že zaběhnete všech 8 virtuálních závodů.

Vážíme si svých nejvěrnějších běžců, právě oni tvoří tvář ČEZ RunTour. Je nám ctí odměnit je za jejich věrnost a odhodlání. Věříme, že nám zůstanou nakloněni i v dalších sezonách a společně s námi proběhnou opět všech osm měst na české běžecké mapě.

Děkujeme, těšíme se na vás na startu každé ČEZ RunTour.

*Do titulu RunTour Master se započítávají všechny distance (3; 5 i 10 KM), pro děti potom (500 a 1000 M).

2022

Vyhlášení proběhne, stejně jako v loňském roce, po skončení sezóny na samostatné akci pouze pro zlaté RunTour Mastery. Přesný termín ještě stanovený nemáme, bude to v průběhu listopadu nebo prosince v Praze, brzy ho upřesníme.

Pokud se této akce nebudete moci zúčastnit, můžete si zlatou kouli kdykoliv až do startu nové sezóny, vyzvednout v našich kancelářích v Praze. V případě, že zlatou kouli budete chtít zaslat domu, bude třeba uhradit poštovné ve výši 150 Kč.

211a1861-copy_1539766794.jpg

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

 1. Matěj Placatka
  Matěj Placatka 4060 bodů
 2. Michal Palas
  Michal Palas 3958 bodů
 3. David Zahrádka
  David Zahrádka 3908 bodů
 1. Blanka Lochmanová
  Blanka Lochmanová 2658 bodů
 2. Soňa Barvenčíková
  Soňa Barvenčíková 2436 bodů
 3. Štěpánka Rubášová
  Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

 1. Jan Bohatý
  Jan Bohatý 5436 bodů
 2. Petr Lochman
  Petr Lochman 5270 bodů
 3. Luboš Vachutka
  Luboš Vachutka 5250 bodů
 1. Blanka Lochmanová
  Blanka Lochmanová 4990 bodů
 2. Petra Dufková
  Petra Dufková 4600 bodů
 3. Kateřina Krutská
  Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil