fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Virtuální závod Ústí nad Labem 10 km (2020)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M49 Mocek, Tomáš (1979) AC pardubice 120 00:36:48 1. 1. 1.
2. M29 Veber, Kamil (1997) 110 00:39:09 2. 1. 2.
3. M29 Bejček, Patrik (1994) SportObchod.cz 156 00:39:14 3. 2. 3.
4. M39 Stejskal, Pavel (1983) 161 00:39:15 4. 1. 4.
5. M29 Petr, Jan (2000) Ještětice 105 00:39:35 5. 3. 5.
6. Z39 Fábry, Adéla (1984) 102 00:41:46 6. 1. 1.
7. Z39 Baráková, Milena (1981) 119 00:43:04 7. 2. 2.
8. M49 Parihuzič, Dušan (1977) AK Sokolov 56 00:43:42 8. 2. 6.
9. M39 Navrátil, Martin (1986) #pohybjecestaklepsimuzdravi 71 00:43:49 9. 2. 7.
10. M29 Sedlak, Jaroslav (1994) 179 00:44:22 10. 4. 8.
11. M39 Matas, David (1987) OZP Running 26 00:44:24 11. 3. 9.
12. M39 Spirek, Jiri (1990) 112 00:44:26 12. 4. 10.
13. M49 Haviger, Zbyněk (1971) SDH Pernštejn 128 00:44:35 13. 3. 11.
14. M39 Šmolka, Jiří (1986) Nadace Leontinka 168 00:44:39 14. 5. 12.
15. M39 Braun, Tomáš (1989) 37 00:44:51 15. 6. 13.
16. M49 Hypl, Rostislav (1980) Hybaj 96 00:44:57 16. 4. 14.
17. M39 Kanda, Štefan (1983) 54 00:45:07 17. 7. 15.
18. Z39 Binarová, Monika (1988) Kooperativa 129 00:45:23 18. 3. 3.
19. Z39 Barvenčíková, Soňa (1987) 27 00:45:28 19. 4. 4.
20. M39 Kužel, Pavel (1984) 68 00:45:47 20. 8. 16.
21. M39 Plechatý, Ladislav (1985) 52 00:46:15 21. 9. 17.
22. M69 Bambas, Jaroslav (1957) 73 00:46:21 22. 1. 18.
23. M39 Heincl, Roman (1985) 130 00:46:36 23. 10. 19.
24. M39 Greško, Petr (1989) Andy's club 29 00:46:43 24. 11. 20.
25. M49 Přikryl, Milan (1978) Šneci v běhu 134 00:46:44 25. 5. 21.
26. M49 Hlavatý, Roman (1979) 34 00:47:21 26. 6. 22.
27. M49 Chrpa, Pavel (1977) 164 00:47:40 27. 7. 23.
28. M39 Cepek, Jaroslav (1984) SRTG Kolín 38 00:47:44 28. 12. 24.
29. M39 Krajíček, Adam (1985) 104 00:48:39 29. 13. 25.
30. M39 Ščislák, Daniel (1985) 33 00:48:40 30. 14. 26.
31. M49 Teplý, Tomáš (1974) 135 00:48:44 31. 8. 27.
32. M29 Králík, Tomáš (1992) 138 00:48:51 32. 5. 28.
33. M29 Toman, Robert (1993) 141 00:49:12 33. 6. 29.
34. M49 Černý, Roman (1972) RoDan 93 00:49:15 34. 9. 30.
35. M39 Švorc, Jiří (1983) Ještětice 106 00:49:17 35. 15. 31.
36. Z49 Švantnerová, Dana (1972) 84 00:49:56 36. 1. 5.
37. M49 Kráčmar, Kamil (1973) PIVI Team 64 00:49:59 37. 10. 32.
38. M29 Šlais, Jakub (1995) Běžci Chomutov 70 00:50:38 38. 7. 33.
39. Z49 Rubášová, Štěpánka (1972) 35 00:50:48 39. 2. 6.
40. M59 Králík, Michal (1962) 131 00:50:54 40. 1. 34.
41. M39 Kalina, Jan (1981) 163 00:50:57 41. 16. 35.
42. Z39 Divišová, Efi (1988) 170 00:51:11 42. 5. 7.
43. M49 Bábek, Martin (1971) Šneci v běhu 60 00:51:23 43. 11. 36.
44. M29 Petrusek, Lukáš (1994) RunCzech team 111 00:51:24 44. 8. 37.
45. Z29 Bubáková, Zuzana (1993) 75 00:51:47 45. 1. 8.
46. Z39 Bubáková, Pavla (1987) 80 00:52:01 46. 6. 9.
47. M49 Ottinger, Petr (1974) Andy's Club 30 00:52:02 47. 12. 38.
48. M39 Dorazil, Michal (1987) 107 00:52:40 48. 17. 39.
49. M49 Vašíček, Petr (1973) 123 00:52:45 49. 13. 40.
50. M39 Tauber, Jan (1985) 143 00:52:48 50. 18. 41.
51. M49 Fečo, Jozef (1973) Tj Sokol Dolany 89 00:52:57 51. 14. 42.
52. M39 Barvenčík, Oldřich (1986) 28 00:53:12 52. 19. 43.
53. Z49 Kráčmarová, Andrea (1975) PIVI Team 65 00:53:40 53. 3. 10.
54. M39 Čech, Martin (1990) 48 00:53:45 54. 20. 44.
55. M49 Škrdlant, Radek (1975) Plískov 175 00:53:47 55. 15. 45.
56. M39 Vancl, Daniel (1981) 40 00:53:52 56. 21. 46.
57. M49 Jošek, Přemysl (1971) Šneci v běhu 82 00:54:04 57. 16. 47.
58. M29 Wnuk, Michal (1991) 114 00:54:08 58. 9. 48.
59. M29 Jacko, Jakub (1993) - 167 00:54:31 59. 10. 49.
60. M49 Svoboda, Jaroslav (1980) 127 00:54:33 60. 17. 50.
61. M39 Somol, Juraj (1981) 74 00:54:35 61. 22. 51.
62. Z39 Mládková, Ivana (1989) Rozběháme Most 69 00:55:06 62. 7. 11.
63. M39 Židoň, Bohumil (1986) 87 00:55:30 63. 23. 52.
64. M39 Gottwald, Lukáš (1990) 146 00:55:45 64. 24. 53.
65. M49 Růžička, Pavel (1973) 98 00:55:51 65. 18. 54.
66. M49 Dvořák, Martin (1977) Rozběháme Pardubice 36 00:56:07 66. 19. 55.
67. Z39 Králová, Lenka (1981) 55 00:56:28 67. 8. 12.
68. M49 Věrný, Jaroslav (1976) Kroměříž 99 00:56:41 68. 20. 56.
69. M59 Kohout, Jakub (1962) Všestary 61 00:56:44 69. 2. 57.
70. Z49 Grofková, Petra (1976) ALPINE PRO 45 00:56:50 70. 4. 13.
71. Z39 Mlezivová, Iva (1988) 53 00:56:50 71. 9. 14.
72. M39 Jeník, Marek (1986) 43 00:56:55 72. 25. 58.
73. Z29 Mendlová, Veronika (1993) Šneci v běhu 62 00:57:02 73. 2. 15.
74. M49 Černý, Josef (1977) Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov 47 00:57:05 74. 21. 59.
75. M39 Gurin, Marek (1990) 109 00:57:22 75. 26. 60.
76. M49 Václavek, Pavel (1971) 116 00:57:38 76. 22. 61.
77. M49 Šťastný, Radim (1974) 57 00:57:40 77. 23. 62.
78. M49 Šamulka, Ladislav (1977) Šneci v běhu 97 00:57:46 78. 24. 63.
79. M39 Selčan, Miroslav (1989) 147 00:57:51 79. 27. 64.
80. M49 Tománek, Jan (1978) Šneci v běhu 88 00:57:58 80. 25. 65.
81. Z39 Toningerová, Lenka (1987) 63 00:58:11 81. 10. 16.
82. Z49 Černá, Petra (1979) 91 00:58:22 82. 5. 17.
83. M39 Guniš, Ondřej (1984) Rozběháme Česko 126 00:58:31 83. 28. 66.
84. Z49 Kembitzká, Hana (1975) 100 00:59:04 84. 6. 18.
85. M49 Sláma, Filip (1979) Rozběháme Česko 149 00:59:16 85. 26. 67.
86. M49 Žák, Robert (1978) HO Sherpa Climb 76 00:59:44 86. 27. 68.
87. Z49 Bílková, Renata (1972) Šneci v běhu 83 00:59:46 87. 7. 19.
88. M49 Weigert, Otto (1979) Šneci v běhu 46 00:59:50 88. 28. 69.
89. M59 Pivec, Jiři (1969) PIVI Team 66 00:59:50 89. 3. 70.
90. Z49 Zímová, Jana (1975) 133 00:59:54 90. 8. 20.
91. M49 Žáček, Pavel (1979) 137 01:00:25 91. 29. 71.
92. Z49 Prostějovská, Pavlína (1972) 165 01:00:32 92. 9. 21.
93. M49 Pittner, Milan (1975) 144 01:00:37 93. 30. 72.
94. M59 Buriánek, Martin (1970) Šneci v běhu 90 01:00:39 94. 4. 73.
95. M29 Richter, Tomáš (1992) The_Chlumec_Run 155 01:00:47 95. 11. 74.
96. Z49 Šímová, Drahomíra (1975) 162 01:01:30 96. 10. 22.
97. M39 Trnka, Vladislav (1989) 86 01:01:33 97. 29. 75.
98. Z49 Václavková, Marcela (1973) 115 01:01:34 98. 11. 23.
99. Z39 Čejková, Martina (1989) 154 01:01:38 99. 11. 24.
100. Z39 Hanova, Zuzana (1983) 51 01:02:04 100. 12. 25.
101. Z29 Steklá, Michaela (1992) Adidas Runners 145 01:02:10 101. 3. 26.
102. Z39 Schmidová, Kateřina (1985) 142 01:02:15 102. 13. 27.
103. M39 Gottfried, Marek (1987) 117 01:02:28 103. 30. 76.
104. M49 Dvořák, Jaroslav (1976) Fitness by Věra 176 01:02:39 104. 31. 77.
105. M29 Ouředník, Vít (1993) Rozběháme Česko 122 01:02:57 105. 12. 78.
106. M49 Jirásek, Vít (1976) Šneci v běhu 125 01:03:04 106. 32. 79.
107. Z49 Havigerová, Hana (1971) SDH Pernštejn 166 01:03:25 107. 12. 28.
108. Z29 Dokulilová, Lucie (1996) 32 01:03:47 108. 4. 29.
109. Z49 Skořepová, Ladislava (1978) 101 01:04:06 109. 13. 30.
110. Z59 Petráčková, Zuzana (1965) 92 01:04:09 110. 1. 31.
111. M59 Praks, Kamil (1967) 124 01:04:11 111. 5. 80.
112. Z49 Nováková, Alena (1980) 113 01:04:44 112. 14. 32.
113. M29 Pernica, Tomáš (1991) 118 01:05:08 113. 13. 81.
114. Z49 Novotná, Blanka (1974) 94 01:05:16 114. 15. 33.
115. M49 Fidler, Jan (1976) 72 01:05:20 115. 33. 82.
116. M29 Třetina, Martin (1993) 31 01:05:22 116. 14. 83.
117. Z39 Ouředníková, Iva (1985) 121 01:06:06 117. 14. 34.
118. M39 Bizoň, Lukáš (1981) 39 01:06:30 118. 31. 84.
119. M49 Lisý, Jindřich (1974) Litvínov Runners 59 01:07:00 119. 34. 85.
120. Z29 Dulovcová, Ivana (1991) Šneci v běhu 150 01:07:06 120. 5. 35.
121. Z39 Havelková, Jana (1990) 159 01:07:26 121. 15. 36.
122. M49 Kříž, Martin (1978) WilliJemSe 157 01:07:51 122. 35. 86.
123. Z29 Niebauerová, Alena (1991) 169 01:07:58 123. 6. 37.
124. Z29 Chytilová, Zdenka (1991) Šneci v běhu 79 01:08:26 124. 7. 38.
125. Z49 Hýbnerová, Eva (1976) 49 01:08:28 125. 16. 39.
126. Z49 Borutová, Kateřina (1979) Velemín 153 01:08:37 126. 17. 40.
127. M49 Mikeš, Pavel (1979) Šneci v běhu 58 01:09:04 127. 36. 87.
128. M59 Vysoudil, Tomáš (1966) Prostě běž. Zářivky 19 77 01:09:10 128. 6. 88.
129. Z49 Soukupová, Monika (1979) 136 01:09:35 129. 18. 41.
130. M49 Kovařík, Jan (1977) 95 01:09:43 130. 37. 89.
131. M49 Jiskra, Marek (1971) Rozběháme Česko / NANOsilver 44 01:09:51 131. 38. 90.
132. Z39 Hýsková, Michaela (1989) 85 01:10:12 132. 16. 42.
133. M39 Šmejc Ml., Jan (1990) 148 01:11:06 133. 32. 91.
134. M59 Tesařík, Evžen (1967) Šneci v běhu 78 01:12:43 134. 7. 92.
135. Z29 Míková, Petra (1996) 132 01:15:48 135. 8. 43.
136. Z39 Szlauerová, Klotylda (1988) 108 01:18:28 136. 17. 44.
137. M49 Joura, Tomáš (1974) 173 01:19:32 137. 39. 93.
138. Z49 Kulovaná, Jana (1973) Za Ústí krásnější 140 01:19:45 138. 19. 45.
139. Z49 Hamalová, Petra (1979) 81 01:22:47 139. 20. 46.
140. M69 Cibula, Zoltán (1960) 42 01:28:03 140. 2. 94.
141. M29 Šopejstal, Pavel (1993) 50 01:42:29 141. 15. 95.

80511 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři