fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Virtuální závod Praha 10 km (2020)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Bradáč, Jiří (1982) A. C. Sparta Praha 79 00:36:28 1. 1. 1.
2. M39 Svatoň, Jan (1983) AutoKrs 34 00:36:39 2. 2. 2.
3. M29 Petr, Jan (2000) Ještětice 126 00:39:16 3. 1. 3.
4. M39 Stejskal, Pavel (1983) 165 00:39:16 4. 3. 4.
5. M29 Veber, Kamil (1997) 56 00:39:27 5. 2. 5.
6. Z39 Jakubíčková, Hanka (1986) 111 00:40:23 6. 1. 1.
7. Z39 Fábry, Adéla (1984) 109 00:41:53 7. 2. 2.
8. M39 Šmolka, Jiří (1986) Nadace Leontinka 134 00:43:07 8. 4. 6.
9. M39 Braun, Tomáš (1989) 99 00:43:46 9. 5. 7.
10. M29 Grim, Martin Grim (1995) 143 00:43:47 10. 3. 8.
11. M29 Fejtek, Oto (1992) Jakoby Team 164 00:43:58 11. 4. 9.
12. M49 Parihuzič, Dušan (1977) AK Sokolov 129 00:44:09 12. 1. 10.
13. M49 Polcar, Karel (1980) 130 00:44:16 13. 2. 11.
14. Z39 Povalová, Eva (1984) 146 00:44:25 14. 3. 3.
15. M49 Haviger, Zbyněk (1971) SDH Pernštejn 60 00:44:29 15. 3. 12.
16. M49 Hypl, Rostislav (1980) Hybaj 105 00:44:43 16. 4. 13.
17. M39 Spirek, Jiri (1990) 172 00:44:48 17. 6. 14.
18. Z39 Barvenčíková, Soňa (1987) 38 00:44:55 18. 4. 4.
19. M39 Matas, David (1987) OZP Running 40 00:45:02 19. 7. 15.
20. M29 Sedlak, Jaroslav (1994) 158 00:45:02 20. 5. 16.
21. Z39 Baráková, Milena (1981) 41 00:45:04 21. 5. 5.
22. M39 Greško, Petr (1989) Andy's club 35 00:45:14 22. 8. 17.
23. M39 Kužel, Pavel (1984) 63 00:46:00 23. 9. 18.
24. M39 Plechatý, Ladislav (1985) 131 00:46:17 24. 10. 19.
25. M49 Chrpa, Pavel (1977) 58 00:46:28 25. 5. 20.
26. M39 Navrátil, Martin (1986) #pohybjecestaklepsimuzdravi 65 00:46:41 26. 11. 21.
27. M39 Kanda, Štefan (1983) 86 00:46:53 27. 12. 22.
28. M49 Přikryl, Milan (1978) Šneci v běhu 55 00:47:04 28. 6. 23.
29. M29 Toman, Robert (1993) 51 00:47:23 29. 6. 24.
30. M69 Bambas, Jaroslav (1957) 102 00:47:58 30. 1. 25.
31. M39 Švorc, Jiří (1983) Ještětice 127 00:48:13 31. 13. 26.
32. M39 Krajíček, Adam (1985) 80 00:48:17 32. 14. 27.
33. M39 Heincl, Roman (1985) 26 00:48:31 33. 15. 28.
34. M59 Martos, José (1970) SIMPLEMENTE RUNNERS 77 00:48:36 34. 1. 29.
35. M49 Hlavatý, Roman (1979) 28 00:48:59 35. 7. 30.
36. M49 Jošek, Přemysl (1971) Šneci v běhu 136 00:49:19 36. 8. 31.
37. Z39 Kosová, Zuzana (1982) 45 00:49:27 37. 6. 6.
38. M29 Petrusek, Lukáš (1994) RunCzech team 62 00:49:38 38. 7. 32.
39. M39 Vancl, Daniel (1981) 32 00:50:22 39. 16. 33.
40. Z49 Rubášová, Štěpánka (1972) 69 00:50:47 40. 1. 7.
41. Z49 Švantnerová, Dana (1972) 76 00:50:50 41. 2. 8.
42. M59 Králík, Michal (1962) 74 00:50:54 42. 2. 34.
43. M49 Teplý, Tomáš (1974) 120 00:51:19 43. 9. 35.
44. M39 Barvenčík, Oldřich (1986) 39 00:51:29 44. 17. 36.
45. M49 Weigert, Otto (1979) Šneci v běhu 53 00:51:43 45. 10. 37.
46. Z49 Černá, Petra (1979) 52 00:52:11 46. 3. 9.
47. M39 Židoň, Bohumil (1986) 37 00:52:17 47. 18. 38.
48. Z39 Bubáková, Pavla (1987) 106 00:52:35 48. 7. 10.
49. M49 Štecha, Richard (1976) 103 00:52:44 49. 11. 39.
50. M49 Škrdlant, Radek (1975) Plískov 153 00:52:45 50. 12. 40.
51. M49 Ottinger, Petr (1974) Andy's Club 36 00:53:31 51. 13. 41.
52. M29 Šlais, Jakub (1995) Běžci Chomutov 67 00:53:45 52. 8. 42.
53. M49 Dvořák, Martin (1977) Rozběháme Pardubice 33 00:53:56 53. 14. 43.
54. M39 Kalina, Jan (1981) 154 00:54:00 54. 19. 44.
55. M39 Somol, Juraj (1981) 101 00:54:11 55. 20. 45.
56. M39 Cepek, Jaroslav (1984) SRTG Kolín 31 00:54:13 56. 21. 46.
57. M39 Čech, Martin (1990) 92 00:55:23 57. 22. 47.
58. Z39 Divišová, Efi (1988) 151 00:55:26 58. 8. 11.
59. M39 Ščislák, Daniel (1985) 81 00:55:30 59. 23. 48.
60. M39 Gottwald, Lukáš (1990) 152 00:55:42 60. 24. 49.
61. M29 Pavlík, Tomáš (1991) 59 00:55:43 61. 9. 50.
62. M29 Wnuk, Michal (1991) 157 00:56:05 62. 10. 51.
63. M39 Guniš, Ondřej (1984) Rozběháme Česko 108 00:56:16 63. 25. 52.
64. Z39 Dvorakova, Zuzana (1981) Šneci v běhu 88 00:56:31 64. 9. 12.
65. Z49 Šlehůbr, Iveta (1974) Šneci v běhu 72 00:56:41 65. 4. 13.
66. M49 Neubauer, Karel (1976) 112 00:56:56 66. 15. 53.
67. Z39 Králová, Lenka (1981) 123 00:57:00 67. 10. 14.
68. M49 Svoboda, Jaroslav (1980) 110 00:57:09 68. 16. 54.
69. M29 Králík, Tomáš (1992) 73 00:57:40 69. 11. 55.
70. M49 Věrný, Jaroslav (1976) Kroměříž 91 00:57:53 70. 17. 56.
71. M59 Santos, Carlos (1969) 159 00:57:56 71. 3. 57.
72. M49 Šamulka, Ladislav (1977) Šneci v běhu 46 00:58:02 72. 18. 58.
73. M49 Žák, Robert (1978) 00:58:16 73. 19. 59.
74. M39 Skála, Josef (1989) 50 00:58:44 74. 26. 60.
75. M49 Sláma, Filip (1979) Rozběháme Česko 70 00:58:51 75. 20. 61.
76. Z39 Formánková, Lucie (1988) 82 00:59:04 76. 11. 15.
77. Z49 Prostějovská, Pavlína (1972) 144 00:59:11 77. 5. 16.
78. Z29 Babczynská, Pavla (1991) 87 00:59:20 78. 1. 17.
79. M39 Michálek, Martin (1982) WilliJemSe 170 00:59:20 79. 27. 62.
80. M59 Buriánek, Martin (1970) Šneci v běhu 47 00:59:26 80. 4. 63.
81. M39 Selčan, Miroslav (1989) 138 00:59:32 81. 28. 64.
82. Z49 Václavková, Marcela (1973) 125 00:59:40 82. 6. 18.
83. Z49 Kembitzká, Hana (1975) 71 00:59:53 83. 7. 19.
84. M49 Václavek, Pavel (1971) 124 00:59:55 84. 21. 65.
85. Z39 Toningerová, Lenka (1987) 139 01:00:03 85. 12. 20.
86. M59 Kohout, Jakub (1962) Všestary 61 01:00:55 86. 5. 66.
87. Z39 Hrabíková, Zdena (1986) šneci v běhu 156 01:00:57 87. 13. 21.
88. M49 Fečo, Jozef (1973) Tj Sokol Dolany 150 01:01:31 88. 22. 67.
89. M49 Jiskra, Marek (1971) Rozběháme Česko / NANOsilver 57 01:01:34 89. 23. 68.
90. M29 Richter, Tomáš (1992) The_Chlumec_Run 160 01:01:55 90. 12. 69.
91. M49 Růžička, Pavel (1973) 168 01:01:58 91. 24. 70.
92. M29 Ouředník, Vít (1993) Rozběháme Česko 115 01:02:19 92. 13. 71.
93. M49 Piasecki, Maciej (1980) 169 01:02:47 93. 25. 72.
94. M49 Šťastný, Radim (1974) 78 01:02:57 94. 26. 73.
95. Z49 Nováková, Alena (1980) 113 01:02:59 95. 8. 22.
96. M49 Beck, Radek (1973) 68 01:03:13 96. 27. 74.
97. M39 Jeník, Marek (1986) 173 01:04:45 97. 29. 75.
98. Z39 Daskalov, Daniela (1986) 142 01:05:03 98. 14. 23.
99. Z39 Mlezivová, Iva (1988) 30 01:05:08 99. 15. 24.
100. Z39 Hýsková, Michaela (1989) 48 01:05:15 100. 16. 25.
101. Z29 Steklá, Michaela (1992) Adidas Runners 137 01:05:23 101. 2. 26.
102. Z39 Havelková, Jana (1990) 107 01:05:31 102. 17. 27.
103. Z49 Skořepová, Ladislava (1978) 84 01:05:41 103. 9. 28.
104. M29 Truhlář, Jakub (2009) 95 01:06:15 104. 14. 76.
105. Z49 Grofková, Petra (1976) ALPINE PRO 118 01:06:31 105. 10. 29.
106. Z49 Soukupová, Monika (1979) 117 01:08:02 106. 11. 30.
107. M49 Truhlář, Jiří (1976) 94 01:08:32 107. 28. 77.
108. Z49 Fontánová, Marcela (1976) Prostě běž! 149 01:08:39 108. 12. 31.
109. Z29 Dulovcová, Ivana (1991) Šneci v běhu 114 01:08:44 109. 3. 32.
110. M29 Pernica, Tomáš (1991) 43 01:08:46 110. 15. 78.
111. M49 Lisý, Jindřich (1974) Litvínov Runners 85 01:08:50 111. 29. 79.
112. Z49 Havigerová, Hana (1971) SDH Pernštejn 121 01:08:52 112. 13. 33.
113. M49 Tománek, Jan (1978) Šneci v běhu 75 01:09:05 113. 30. 80.
114. M39 Šmejc Ml., Jan (1990) 162 01:09:28 114. 30. 81.
115. M49 Bábek, Martin (1971) Šneci v běhu 64 01:09:45 115. 31. 82.
116. Z39 Szlauerová, Klotylda (1988) 122 01:09:51 116. 18. 34.
117. Z49 Michalcová, Gabriela (1979) 93 01:09:58 117. 14. 35.
118. Z39 Sekyrova, Veronika (1988) 141 01:10:34 118. 19. 36.
119. Z29 Mendlová, Veronika (1993) Šneci v běhu 140 01:10:54 119. 4. 37.
120. M39 Bizoň, Lukáš (1981) 27 01:11:49 120. 31. 83.
121. M59 Hladeček, Ivan (1964) 147 01:12:18 121. 6. 84.
122. Z49 Konečná, Jana (1978) 155 01:12:46 122. 15. 38.
123. Z39 Ouředníková, Iva (1985) 116 01:13:21 123. 20. 39.
124. M49 Jirásek, Vít (1976) Šneci v běhu 42 01:14:44 124. 32. 85.
125. Z49 Březinová, Jana (1971) Prostě běž 29 01:14:56 125. 16. 40.
126. M39 Pěnička, David (1987) 104 01:15:32 126. 32. 86.
127. Z29 Chytilová, Zdenka (1991) Šneci v běhu 97 01:17:56 127. 5. 41.
128. Z39 Estrade, Vanda (1984) 163 01:18:57 128. 21. 42.
129. M29 Si Tayeb, David (2004) 167 01:19:31 129. 16. 87.
130. M49 Fidler, Jan (1976) 54 01:19:38 130. 33. 88.
131. Z39 Čejková, Martina (1989) 166 01:28:34 131. 22. 43.
132. Z49 Šílová, Monika (1974) 100 01:39:19 132. 17. 44.
133. M39 Červenka, Richard (1988) 135 01:41:42 133. 33. 89.

110701 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři