fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Virtuální závod Pardubice 10 km (2020)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Splítek, Karel (1989) #Dyckyčumáčci 84 00:33:51 1. 1. 1.
2. M39 Svatoň, Jan (1983) AutoKrs 61 00:36:51 2. 2. 2.
3. M29 Veber, Kamil (1997) 195 00:39:40 3. 1. 3.
4. M29 Madejewský, Radek (1996) 113 00:39:58 4. 2. 4.
5. M39 Šmolka, Jiří (1986) Nadace Leontinka 190 00:40:05 5. 3. 5.
6. M29 Petr, Jan (2000) Ještětice 70 00:40:06 6. 3. 6.
7. M49 Hypl, Rostislav (1980) Hybaj 186 00:41:51 7. 1. 7.
8. M39 Štěrba, Petr (1983) 119 00:42:02 8. 4. 8.
9. M39 Navrátil, Martin (1986) #pohybjecestaklepsimuzdravi 27 00:42:50 9. 5. 9.
10. M59 Pivec, Jiři (1969) PIVI Team 94 00:42:56 10. 1. 10.
11. Z39 Fábry, Adéla (1984) 67 00:42:57 11. 1. 1.
12. M49 Haviger, Zbyněk (1971) SDH Pernštejn 76 00:43:01 12. 2. 11.
13. M39 Braun, Tomáš (1989) 49 00:43:30 13. 6. 12.
14. M39 Krajíček, Adam (1985) 128 00:43:38 14. 7. 13.
15. M39 Spirek, Jiri (1990) 72 00:44:48 15. 8. 14.
16. M39 Greško, Petr (1989) Andy's club 50 00:44:50 16. 9. 15.
17. M39 Bradáč, Jiří (1982) A. C. Sparta Praha 173 00:44:55 17. 10. 16.
18. M59 Keprta, Miroslav (1970) 54 00:45:20 18. 2. 17.
19. Z39 Barvenčíková, Soňa (1987) 109 00:45:33 19. 2. 2.
20. M39 Matas, David (1987) OZP Running 31 00:45:36 20. 11. 18.
21. M39 Kanda, Štefan (1983) 171 00:45:46 21. 12. 19.
22. M39 Bodeček, Milan (1985) 176 00:45:58 22. 13. 20.
23. M29 Sedlak, Jaroslav (1994) 179 00:46:08 23. 4. 21.
24. M39 Heincl, Roman (1985) 211 00:46:08 24. 14. 22.
25. M49 Filipi, Pavel (1977) Smilovice u Třince 124 00:46:09 25. 3. 23.
26. M29 Toman, Robert (1993) 59 00:46:11 26. 5. 24.
27. M49 Přikryl, Milan (1978) Šneci v běhu 102 00:46:12 27. 4. 25.
28. Z39 Binarová, Monika (1988) Kooperativa 100 00:46:19 28. 3. 3.
29. M29 Scholtz, Daniel (1993) 164 00:46:49 29. 6. 26.
30. M69 Bambas, Jaroslav (1957) 174 00:46:49 30. 1. 27.
31. M39 Švorc, Jiří (1983) Ještětice 95 00:47:20 31. 15. 28.
32. M39 Plechatý, Ladislav (1985) 111 00:47:42 32. 16. 29.
33. M49 Chrpa, Pavel (1977) 199 00:47:46 33. 5. 30.
34. M49 Hlavatý, Roman (1979) 73 00:47:58 34. 6. 31.
35. M39 Ščislák, Daniel (1985) 28 00:48:09 35. 17. 32.
36. M49 Jošek, Přemysl (1971) Šneci v běhu 121 00:48:23 36. 7. 33.
37. M29 Šlais, Jakub (1995) Běžci Chomutov 48 00:48:36 37. 7. 34.
38. M49 Černý, Roman (1972) RoDan 130 00:48:39 38. 8. 35.
39. Z39 Kosová, Zuzana (1982) 68 00:49:18 39. 4. 4.
40. M29 Králík, Tomáš (1992) 99 00:49:19 40. 8. 36.
41. M39 Bříza, Jaroslav (1984) 203 00:49:19 41. 18. 37.
42. M49 Kráčmar, Kamil (1973) PIVI Team 32 00:49:38 42. 9. 38.
43. Z39 Baráková, Milena (1981) 81 00:49:42 43. 5. 5.
44. M39 Kužel, Pavel (1984) 78 00:49:43 44. 19. 39.
45. M49 Veselý, Jan (1979) 141 00:49:43 45. 10. 40.
46. M39 Cepek, Jaroslav (1984) SRTG Kolín 62 00:49:46 46. 20. 41.
47. Z39 Divišová, Efi (1988) 29 00:50:00 47. 6. 6.
48. M29 Wnuk, Michal (1991) 146 00:50:35 48. 9. 42.
49. M49 Fiala, Jakub (1976) Čakovice v pohybu 85 00:50:38 49. 11. 43.
50. M49 Teplý, Tomáš (1974) 150 00:50:52 50. 12. 44.
51. M59 Králík, Michal (1962) 98 00:51:11 51. 3. 45.
52. M59 Holec, Mirko (1966) Danielalcub 200 00:51:11 52. 4. 46.
53. Z49 Švantnerová, Dana (1972) 126 00:51:25 53. 1. 7.
54. M49 Ottinger, Petr (1974) Andy's Club 51 00:51:32 54. 13. 47.
55. Z49 Latislavova, Eva (1973) 26 00:51:40 55. 2. 8.
56. Z29 Bubáková, Zuzana (1993) 93 00:52:18 56. 1. 9.
57. M49 Dvořák, Martin (1977) Rozběháme Pardubice 39 00:52:42 57. 14. 48.
58. M49 Bořek, Radek (1974) Sparta 44 00:53:00 58. 15. 49.
59. M49 Fečo, Jozef (1973) Tj Sokol Dolany 118 00:53:07 59. 16. 50.
60. Z49 Pavlů, Andrea (1979) 75 00:53:21 60. 3. 10.
61. M39 Brožovský, Lukáš (1981) 180 00:53:27 61. 21. 51.
62. Z39 Mlezivová, Iva (1988) 120 00:53:28 62. 7. 11.
63. M49 Kubátko, Aleš (1979) Adidas Runners Prague 82 00:53:36 63. 17. 52.
64. M39 Richter, Milan (1989) 91 00:53:36 64. 22. 53.
65. M49 Vašíček, Petr (1973) 181 00:53:38 65. 18. 54.
66. M39 Kalina, Jan (1981) 187 00:53:43 66. 23. 55.
67. Z39 Bubáková, Pavla (1987) 46 00:53:47 67. 8. 12.
68. M49 Fidler, Jan (1976) 125 00:53:48 68. 19. 56.
69. Z39 Dufková, Šárka (1981) 116 00:53:49 69. 9. 13.
70. M39 Barvenčík, Oldřich (1986) 110 00:53:54 70. 24. 57.
71. M39 Somol, Juraj (1981) 37 00:54:10 71. 25. 58.
72. M39 Tauber, Jan (1985) 135 00:54:25 72. 26. 59.
73. M29 Lesák, Tomáš (1994) 213 00:54:36 73. 10. 60.
74. Z49 Nováková, Radka (1978) 133 00:54:41 74. 4. 14.
75. M59 Kohout, Jakub (1962) Všestary 36 00:54:42 75. 5. 61.
76. M49 Bábek, Martin (1971) Šneci v běhu 55 00:54:46 76. 20. 62.
77. M49 Škrdlant, Radek (1975) Plískov 214 00:54:54 77. 21. 63.
78. Z49 Kráčmarová, Andrea (1975) PIVI Team 33 00:55:17 78. 5. 15.
79. M49 Obrał, Łukasz (1976) www.prawo-porady.pl 88 00:55:49 79. 22. 64.
80. M49 Jedlička, Patrik (1976) 210 00:55:56 80. 23. 65.
81. M39 Gottwald, Lukáš (1990) 201 00:56:01 81. 27. 66.
82. Z39 Jakubcová, Ivana (1987) ALPINE PRO 156 00:56:13 82. 10. 16.
83. M39 Zíka, David (1986) 185 00:56:20 83. 28. 67.
84. Z39 Kratochvílová, Veronika (1990) Lemra Team 206 00:56:33 84. 11. 17.
85. Z59 Kmoníčková, Marie (1970) 170 00:56:34 85. 1. 18.
86. M39 Dorazil, Michal (1987) 159 00:56:41 86. 29. 68.
87. M49 Křemenák, Milan (1979) Šneci v běhu 177 00:56:42 87. 24. 69.
88. M49 Kosík, Tomáš (1978) 198 00:56:42 88. 25. 70.
89. Z49 Zímová, Jana (1975) 131 00:56:49 89. 6. 19.
90. Z49 Bartoňová, Gabriela (1976) 197 00:56:49 90. 7. 20.
91. M39 Guniš, Ondřej (1984) Rozběháme Česko 105 00:56:54 91. 30. 71.
92. M39 Gottfried, Marek (1987) 184 00:56:54 92. 31. 72.
93. M39 Jeník, Marek (1986) 207 00:56:56 93. 32. 73.
94. M49 Věrný, Jaroslav (1976) Kroměříž 112 00:57:02 94. 26. 74.
95. Z49 Brossová, Eva (1980) 151 00:57:03 95. 8. 21.
96. M29 Petrusek, Lukáš (1994) RunCzech team 192 00:57:11 96. 11. 75.
97. M39 Židoň, Bohumil (1986) 154 00:57:15 97. 33. 76.
98. M49 Šamulka, Ladislav (1977) Šneci v běhu 34 00:57:41 98. 27. 77.
99. Z49 Prchalová, Jana (1972) Adventní běhání 92 00:57:41 99. 9. 22.
100. M29 Ouředník, Vít (1993) Rozběháme Česko 163 00:58:01 100. 12. 78.
101. M29 Richter, Tomáš (1992) The_Chlumec_Run 175 00:58:05 101. 13. 79.
102. M39 Selčan, Miroslav (1989) 183 00:58:05 102. 34. 80.
103. M49 Saska, Martin (1975) 108 00:58:41 103. 28. 81.
104. M39 Vancl, Daniel (1981) 53 00:58:45 104. 35. 82.
105. Z39 Toningerová, Lenka (1987) 86 00:58:45 105. 12. 23.
106. M49 Žák, Robert (1978) HO Sherpa Climb 152 00:58:56 106. 29. 83.
107. Z39 Zvolánková, Helča (1985) 216 00:59:16 107. 13. 24.
108. Z39 Blšťáková, Hana (1989) 114 00:59:21 108. 14. 25.
109. M49 Tománek, Jan (1978) Šneci v běhu 38 00:59:23 109. 30. 84.
110. Z29 Fouknerová, Karolína (1993) 202 01:00:00 110. 2. 26.
111. Z49 Bílková, Renata (1972) Šneci v běhu 127 01:00:01 111. 10. 27.
112. Z49 Přibyl, Monika (1973) 162 01:00:29 112. 11. 28.
113. Z49 Kembitzká, Hana (1975) 106 01:00:38 113. 12. 29.
114. M49 Jirásek, Vít (1976) Šneci v běhu 157 01:01:23 114. 31. 85.
115. M59 Buriánek, Martin (1970) Šneci v běhu 117 01:01:58 115. 6. 86.
116. M49 Šťastný, Radim (1974) 158 01:02:04 116. 32. 87.
117. M49 Svoboda, Jaroslav (1980) 149 01:02:05 117. 33. 88.
118. Z49 Skořepová, Ladislava (1978) 58 01:02:09 118. 13. 30.
119. Z49 Grofková, Petra (1976) ALPINE PRO 40 01:02:14 119. 14. 31.
120. Z49 Rudolfová, Pavla (1974) 134 01:02:17 120. 15. 32.
121. M39 Molda, Milan (1989) 123 01:02:25 121. 36. 89.
122. Z49 Šílová, Monika (1974) 139 01:02:56 122. 16. 33.
123. Z49 Hýbnerová, Eva (1976) 132 01:03:05 123. 17. 34.
124. Z49 Špalková, Kateřina (1979) Běžec+ 212 01:03:20 124. 18. 35.
125. M29 Haas, Antonín (1993) 144 01:03:26 125. 14. 90.
126. Z49 Vyčítalová, Petra (1978) 165 01:03:34 126. 19. 36.
127. Z29 Steklá, Michaela (1992) Adidas Runners 107 01:03:40 127. 3. 37.
128. Z49 Nechanická, Karin (1976) 47 01:03:44 128. 20. 38.
129. Z49 Václavková, Marcela (1973) 74 01:03:49 129. 21. 39.
130. M49 Václavek, Pavel (1971) 42 01:03:52 130. 34. 91.
131. M49 Kovařík, Jan (1977) 155 01:04:06 131. 35. 92.
132. M39 Brabač, Lukáš (1985) 80 01:04:08 132. 37. 93.
133. M29 Třetina, Martin (1993) 142 01:04:15 133. 15. 94.
134. M69 Saturka, Vladimír (1959) 166 01:04:41 134. 2. 95.
135. M49 Lisý, Jindřich (1974) Litvínov Runners 56 01:04:43 135. 36. 96.
136. Z39 Roudenská, Lucie (1987) 65 01:04:48 136. 15. 40.
137. Z39 Hrabíková, Zdena (1986) šneci v běhu 101 01:05:38 137. 16. 41.
138. M39 Bizoň, Lukáš (1981) 25 01:05:51 138. 38. 97.
139. Z69 Formánková, Marie (1957) 178 01:06:31 139. 1. 42.
140. M49 Weigert, Otto (1979) Šneci v běhu 45 01:06:55 140. 37. 98.
141. Z49 Novotná, Blanka (1974) 103 01:06:59 141. 22. 43.
142. M29 Pernica, Tomáš (1991) 35 01:07:10 142. 16. 99.
143. Z49 Špinlerová, Pavla (1980) 161 01:07:11 143. 23. 44.
144. M49 Mikeš, Pavel (1979) Šneci v běhu 60 01:07:23 144. 38. 100.
145. M39 Krula, Lukáš (1982) akurnik.cz 188 01:07:33 145. 39. 101.
146. Z49 Vesecká, Jaroslava (1980) 43 01:07:34 146. 24. 45.
147. M39 Červenka, Richard (1988) 140 01:07:41 147. 40. 102.
148. Z39 Hýsková, Michaela (1989) 104 01:08:16 148. 17. 46.
149. M29 Fejtek, Oto (1992) Jakoby Team 41 01:08:25 149. 17. 103.
150. M39 Šmejc Ml., Jan (1990) 153 01:08:46 150. 41. 104.
151. Z29 Slavíková, Magdalena (1994) 167 01:08:50 151. 4. 47.
152. M59 Tesařík, Evžen (1967) Šneci v běhu 145 01:09:34 152. 7. 105.
153. Z49 Nováková, Alena (1980) 115 01:09:35 153. 25. 48.
154. M49 Joura, Tomáš (1974) 215 01:09:36 154. 39. 106.
155. Z29 Chytilová, Zdenka (1991) Šneci v běhu 52 01:09:39 155. 5. 49.
156. Z49 Kulovaná, Jana (1973) Za Ústí krásnější 205 01:09:43 156. 26. 50.
157. Z49 Hanačíková, Bohumila (1977) 90 01:09:44 157. 27. 51.
158. M49 Jiskra, Marek (1971) Rozběháme Česko / NANOsilver 122 01:09:48 158. 40. 107.
159. Z49 Škochová, Klára (1979) 57 01:10:32 159. 28. 52.
160. Z39 Čejková, Martina (1989) 194 01:10:44 160. 18. 53.
161. Z39 Jurová, Dagmar (1990) 147 01:11:03 161. 19. 54.
162. Z59 Tesaříková, Monika (1970) Šneci v běhu 148 01:11:04 162. 2. 55.
163. M59 Vysoudil, Tomáš (1966) Prostě běž. Zářivky 19 66 01:11:09 163. 8. 108.
164. Z39 Ouředníková, Iva (1985) 160 01:12:26 164. 20. 56.
165. Z49 Bártová, Lucie (1980) 63 01:12:46 165. 29. 57.
166. Z49 Soukupová, Monika (1979) 193 01:12:52 166. 30. 58.
167. Z39 Szlauerová, Klotylda (1988) 79 01:15:01 167. 21. 59.
168. Z59 Jandová, Lenka (1966) 30 01:15:02 168. 3. 60.
169. Z49 Kyselová, Sylva (1973) 137 01:16:15 169. 31. 61.
170. M49 Caudr, Leoš (1971) NapaBaby 189 01:18:41 170. 41. 109.
171. Z29 Dulovcová, Ivana (1991) Šneci v běhu 87 01:19:20 171. 6. 62.
172. Z39 Mrázková, Martina (1990) 196 01:20:57 172. 22. 63.
173. Z39 Mrázková, Oldřiška (1988) 172 01:24:10 173. 23. 64.

80511 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři