fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Virtuální Olomouc 10 km (2021)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Stejskal, Pavel (1983) 1050 00:38:29 1. 1. 1.
2. Z39 Kotěšovcová, Zuzana (1983) Happy Loop 1039 00:39:17 2. 1. 1.
3. M39 Macho, Jan (1987) Running & Fitness Team Macho 1058 00:42:17 3. 2. 2.
4. Z49 Svobodová Sedláková, Romana (1976) 1047 00:45:32 4. 1. 2.
5. M39 Cepek, Jaroslav (1984) SRTG Kolín 1021 00:47:29 5. 3. 3.
6. M49 Černý, Radek (1978) Orel Vyškov 1029 00:48:15 6. 1. 4.
7. M29 Pavlik, Michael (1994) 1008 00:48:33 7. 1. 5.
8. Z39 Olšovská Jelínková, Lucie (1989) 1013 00:49:12 8. 2. 3.
9. M39 Olšovský, Vítězslav (1983) Báječné ženy v běhu 1006 00:49:26 9. 4. 6.
10. M59 Bábek, Martin (1971) Šneci v běhu 1024 00:49:43 10. 1. 7.
11. M39 Janota, Martin (1989) Šneci v běhu 1027 00:49:56 11. 5. 8.
12. M29 Richter, Tomáš (1992) The_Chlumec_Run 1028 00:50:48 12. 2. 9.
13. M39 Žůrek, Jan (1990) Šneci v běhu 1044 00:50:53 13. 6. 10.
14. Z39 Kosová, Zuzana (1982) 1038 00:51:32 14. 3. 4.
15. M39 Zíka, David (1986) 1056 00:54:21 15. 7. 11.
16. M49 Křemenák, Milan (1979) Šneci v běhu 1010 00:54:41 16. 2. 12.
17. Z29 Macho, Kerstin (1992) Running & Fitness Team Macho 1057 00:54:55 17. 1. 5.
18. Z39 Babczynská, Pavla (1991) 1023 00:55:58 18. 4. 6.
19. M49 Sedlák, Petr (1975) 1011 00:56:00 19. 3. 13.
20. M49 Šamulka, Ladislav (1977) Šneci v běhu 1032 00:56:03 20. 4. 14.
21. M49 Vancl, Daniel (1981) 1005 00:56:05 21. 5. 15.
22. M49 Weigert, Otto (1979) Šneci v běhu 1007 00:56:42 22. 6. 16.
23. Z39 Vernerová, Darina (1987) Vegan Sport Club 1041 00:56:45 23. 5. 7.
24. M29 Pítek, Jan (1992) 1046 00:56:46 24. 3. 17.
25. M49 Kéhar, Ota (1977) 1001 00:57:45 25. 7. 18.
26. Z39 Formánková, Lucie (1988) 1025 00:58:50 26. 6. 8.
27. Z49 Lorencová Bláhová, Romana (1972) 1053 00:58:50 27. 2. 9.
28. Z59 Koutníková, Pavla (1971) 1043 00:58:57 28. 1. 10.
29. M39 Holub, Radek (1982) Prostě běž! 1034 00:59:04 29. 8. 19.
30. M49 Vak, Daniel (1976) 1036 00:59:09 30. 8. 20.
31. M49 Sláma, Filip (1979) Rozběháme Česko 1063 00:59:23 31. 9. 21.
32. M49 Žák, Robert (1978) HO Sherpa Climb 1060 00:59:59 32. 10. 22.
33. Z49 Šlehůbr, Iveta (1974) Šneci v běhu 1003 01:00:04 33. 3. 11.
34. Z49 Grofková, Petra (1976) ALPINE PRO 1052 01:01:10 34. 4. 12.
35. Z49 Šubová, Dana (1978) Prostě běž 1031 01:01:23 35. 5. 13.
36. M49 Štědronský, Jan (1979) Šneci v běhu 1061 01:02:12 36. 11. 23.
37. Z49 Dvořáková, Zuzana (1981) Šneci v běhu 1004 01:02:26 37. 6. 14.
38. M39 Hejhal, Petr (1990) 1048 01:03:13 38. 9. 24.
39. M49 Lisý, Jindřich (1974) Litvínov Runners 1045 01:04:01 39. 12. 25.
40. M49 Jirásek, Vít (1976) Šneci v běhu 1059 01:04:14 40. 13. 26.
41. Z39 Kinclová, Jana (1984) 1022 01:04:23 41. 7. 15.
42. M29 Haas, Antonín (1993) 1040 01:04:33 42. 4. 27.
43. Z49 Skořepová, Ladislava (1978) 1042 01:04:55 43. 7. 16.
44. Z29 Drozdová, Natalia (1995) 1049 01:05:03 44. 2. 17.
45. M49 Mahel, Petr (1981) Běžec+ team 1026 01:05:10 45. 14. 28.
46. Z39 Poláková, Petra (1982) 1030 01:06:56 46. 8. 18.
47. Z39 Zálešáková, Erika (1986) 1033 01:08:23 47. 9. 19.
48. M49 Chlubný, Michal (1980) 1062 01:13:14 48. 15. 29.
49. Z59 Kutičková, Otakara (1970) 1037 01:15:58 49. 2. 20.
50. Z39 Jakubcová, Ivana (1987) ALPINE PRO 1051 01:18:43 50. 10. 21.
51. Z49 Štěpánová, Andrea (1977) IronASKO 1015 01:23:35 51. 8. 22.
52. Z39 Cvrkova, Lucie (1990) 1054 01:25:08 52. 11. 23.
53. Z39 Kubáková, Kateřina (1989) IronASKO 1014 01:32:29 53. 12. 24.
54. M39 Kulhánek, Pavel (1983) IronASKO 1016 01:33:04 54. 10. 30.
55. M69 Selley,, Martin (1958) Casa Nkechi 1002 01:37:39 55. 1. 31.
56. M69 Admetlla Maseras, Josep (1953) Societat Atlètica Corbera 1035 01:46:53 56. 2. 32.

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři