Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ústí nad Labem Dětský závod 500 m (2022)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Liška, Jakub (2016, CZ) 7109 00:02:13 00:02:13 1. 1. 1.
2. H6 Kratochvil, Antonín (2016, CZ) 7051 00:02:16 00:02:14 2. 2. 2.
3. H6 Coufal, David (2016, CZ) 7105 00:02:22 00:02:21 3. 3. 3.
4. H6 Soukup, Ondřej (2016, CZ) TJ Mojžíř 7100 00:02:24 00:02:23 4. 4. 4.
5. D6 Habrdlová, Nela (2016, CZ) 7002 00:02:26 00:02:24 5. 1. 1.
6. H6 Podaný, Daniel (2016, CZ) VaNDaL team 7005 00:02:26 00:02:25 6. 5. 5.
7. H6 Kudrnovský, Robin (2017, CZ) 7095 00:02:28 00:02:27 7. 6. 6.
8. H6 Rouč, Lukáš (2016, CZ) 7021 00:02:31 00:02:31 8. 7. 7.
9. H6 Strnad, David (2016, CZ) 7052 00:02:36 00:02:35 9. 8. 8.
10. D6 Vladyková, Adéla (2016, CZ) 7019 00:02:37 00:02:35 10. 2. 2.
11. H6 Vodrážka, Brian (2016, CZ) 7091 00:02:38 00:02:34 11. 9. 9.
12. D6 Stárková, Sofie (2016, CZE) 7116 00:02:39 00:02:39 12. 3. 3.
13. H6 Chomát, Matěj (2018, CZ) 7113 00:02:39 00:02:38 13. 10. 10.
14. H6 Bula, Vincent (2016) 7112 00:02:43 00:02:43 14. 11. 11.
15. H6 Glumbík, Kryštof (2016, CZ) 7101 00:02:44 00:02:43 15. 12. 12.
16. H6 Kotěšovec, Vojtěch (2016, CZ) 7050 00:02:47 00:02:44 16. 13. 13.
17. D6 Vachová, Kateřina (2016, CZ) 7064 00:02:50 00:02:50 17. 4. 4.
18. D6 Pazderová, Veronika (2016, CZ) 7000 00:02:51 00:02:50 18. 5. 5.
19. H6 Pek, Tadeáš (2016, CZ) 7026 00:02:51 00:02:47 19. 14. 14.
20. H6 Svoboda, Jonáš (2017, CZ) Top runners Štětí 7001 00:02:51 00:02:49 20. 15. 15.
21. H6 Michal, Voleček (2018, CZ) 4341 00:02:51 00:02:50 21. 16. 16.
22. H6 Vojtěch, Rubeš (2017, CZ) 4283 00:02:52 00:02:47 22. 17. 17.
23. H6 Jordy, Machač (2016, CZ) 4299 00:02:52 00:02:52 23. 18. 18.
24. D6 Eliška, Čerrniková (2016, CZ) 4275 00:02:53 00:02:53 24. 6. 6.
25. D6 Gabriela, Volečková (2018, CZ) 4282 00:02:56 00:02:55 25. 7. 7.
26. H6 Holeček, Jan (2018) 7086 00:02:57 00:02:55 26. 19. 19.
27. D6 Svatoňová, Justýna (2016, CZ) AutoKrs 7084 00:02:57 00:02:57 27. 8. 8.
28. H6 Beránek, Oliver (2016, CZ) 7029 00:02:58 00:02:54 28. 20. 20.
29. H6 Fischer, Jindřich (2017, CZ) 7018 00:02:58 00:02:55 29. 21. 21.
30. H6 Netusil, Oliver (2018) 7099 00:03:01 00:02:58 30. 22. 22.
31. H6 Hromek, Petr (2018) 7110 00:03:01 00:02:58 31. 23. 23.
32. H6 Barvenčík, Oldřich (2016, CZ) 7082 00:03:02 00:02:59 32. 24. 24.
33. D6 Vachová, Tereza (2016, CZ) 7090 00:03:05 00:03:03 33. 9. 9.
34. H6 Vorreiter, Axel (2016, CZ) 7107 00:03:06 00:03:01 34. 25. 25.
35. H6 Kořínek, Michael (2018, CZ) 7067 00:03:06 00:03:03 35. 26. 26.
36. H6 Honzajk, Michael (2017) 7111 00:03:09 00:03:07 36. 27. 27.
37. D6 Bílá, Nella (2017, CZ) 7092 00:03:09 00:03:03 37. 10. 10.
38. D6 Vejdělková, Silvia (2018, CZ) 7041 00:03:10 00:03:09 38. 11. 11.
39. H6 Tadeáš, Novák (2017, CZ) 4304 00:03:10 00:03:04 39. 28. 28.
40. D6 Amálie, Benáková (2016, CZ) 4296 00:03:10 00:03:09 40. 12. 12.
41. D6 Zoulová, Anna (2018, CZ) 7053 00:03:11 00:03:07 41. 13. 13.
42. D6 Zachařová, Ema (2017, CZ) 7068 00:03:12 00:03:06 42. 14. 14.
43. H6 Soukup, Samuel (2019, CZ) 7069 00:03:13 00:03:09 43. 29. 29.
44. D6 Ježková, Sofie (2016, CZ) 7087 00:03:15 00:03:08 44. 15. 15.
45. D6 Riapolova, Kira (2017, UA) 7097 00:03:15 00:03:14 45. 16. 16.
46. D6 Monhartová, Rozárie (2017) 7039 00:03:16 00:03:15 46. 17. 17.
47. H6 Holínka, Jiří (2017, CZ) 7040 00:03:18 00:03:14 47. 30. 30.
48. D6 Markéta, Dvořáková (2017, CZ) 4338 00:03:19 00:03:13 48. 18. 18.
49. D6 Eliška, Pecinová (2017, CZ) 4302 00:03:20 00:03:20 49. 19. 19.
50. D6 Amálie, Němečková (2018, CZ) 4284 00:03:23 00:03:20 50. 20. 20.
51. D6 Roháčková, Adéla (2017, CZ) Lidl-dítě 7077 00:03:23 00:03:14 51. 21. 21.
52. D6 Legnerová, Sofie (2017, CZ) 7085 00:03:25 00:03:22 52. 22. 22.
53. D6 Hrušková, Adéla (2016, CZ) 7011 00:03:25 00:03:19 53. 23. 23.
54. H6 Ondřej, Coufal (2018, CZ) 4300 00:03:32 00:03:27 54. 31. 31.
55. D6 Vachová, Lucie (2019, CZ) 7065 00:03:32 00:03:28 55. 24. 24.
56. D6 Jará, Marie (2017, CZ) Lidl-dítě 7073 00:03:37 00:03:37 56. 25. 25.
57. D6 Elena, Zmeková (2018, CZ) 4344 00:03:41 00:03:41 57. 26. 26.
58. D6 Roučová, Alena (2018, CZ) 7022 00:03:44 00:03:35 58. 27. 27.
59. D6 Ježková, Ella (2018, CZ) 7089 00:03:47 00:03:40 59. 28. 28.
60. D6 Natálie, Netušilová (2017, CZ) 4280 00:03:50 00:03:40 60. 29. 29.
61. H6 Tlačbaba, Alex (2021, CZ) 7093 00:03:50 00:03:40 61. 32. 32.
62. H6 Jáchym, Novák (2018, CZ) 4305 00:03:51 00:03:50 62. 33. 33.
63. D6 Šimanovská, Amálie (2018, CZ) 7071 00:03:55 00:03:49 63. 30. 30.
64. H6 Chomát, Jakub (2016, CZ) 7114 00:03:56 00:03:56 64. 34. 34.
65. D6 Magalová, Terezka (2017) 7037 00:04:00 00:03:58 65. 31. 31.
66. H6 Riapolov, Oleksandr (2019, UA) 7098 00:04:00 00:03:54 66. 35. 35.
67. H6 Drábek, Denis (2016, CZ) Rozběháme Ústí nad Labem 7108 00:04:04 00:04:04 67. 36. 36.
68. H6 Holánek, David (2019, CZ) Lidl-dítě 7042 00:04:05 00:03:58 68. 37. 37.
69. H6 Kváš, Matěj (2017, CZ) 7004 00:04:08 00:04:01 69. 38. 38.
70. D6 Vávrů, Jasmína (2021, CZ) TJ VTŽ Chomutov 7017 00:04:09 00:04:06 70. 32. 32.
71. D6 Vladyková, Viktorie (2019) 7020 00:04:10 00:04:08 71. 33. 33.
72. D6 Nikola, Focke (2019, CZ) 4332 00:04:11 00:04:01 72. 34. 34.
73. H6 Pek, Oliver (2019, CZ) 7025 00:04:11 00:04:08 73. 39. 39.
74. D6 Zoulová, Michaela (2019) 7054 00:04:18 00:04:14 74. 35. 35.
75. H6 Bartoš, Ondřej (2018, CZ) 7006 00:04:18 00:04:09 75. 40. 40.
76. D6 Táboříková, Valerie (2019, CZ) 7070 00:04:20 00:04:12 76. 36. 36.
77. H6 Bartoš, Mikuláš (2021, CZ) 7032 00:04:20 00:04:10 77. 41. 41.
78. H6 Fischer, Jáchym (2017, CZ) 7060 00:04:22 00:04:16 78. 42. 42.
79. H6 Uherek, František (2020, CZ) 7088 00:04:26 00:04:24 79. 43. 43.
80. H6 Slávek, Kolář (2018, CZ) 4290 00:04:28 00:04:25 80. 44. 44.
81. D6 Glossová, Zana (2019, CZ) 7094 00:04:32 00:04:25 81. 37. 37.
82. D6 Reblová, Natálka (2019) 7016 00:04:33 00:04:31 82. 38. 38.
83. H6 Štýs, Matyáš (2019, CZ) 7063 00:04:44 00:04:40 83. 45. 45.
84. D6 Barvenčíková, Ema (2019, CZ) 7081 00:04:50 00:04:47 84. 39. 39.
85. D6 Vávrů, Liliana (2019, CZ) TJ VTŽ Chomutov 7008 00:04:58 00:04:56 85. 40. 40.
86. D6 Černohlávková, Anežka (2019, CZ) 7036 00:04:59 00:04:54 86. 41. 41.
87. H6 Hruška, Ondráš (2019, CZ) 7010 00:05:00 00:04:54 87. 46. 46.
88. H6 Hynek, Hugo (2020, CZ) 7046 00:05:01 00:05:00 88. 47. 47.
89. H6 Richter, Tobiáš (2019, CZ) 7061 00:05:01 00:05:01 89. 48. 48.
90. D6 Viktorie, Ajusnerová (2018, CZ) 4301 00:05:03 00:04:53 90. 42. 42.
91. D6 Stráková, Amálie (2019) 7115 00:05:04 00:05:01 91. 43. 43.
92. H6 Kváš, Jakub (2019, CZ) 7003 00:05:04 00:04:56 92. 49. 49.
93. D6 Stará, Johana (2018, CZ) 7013 00:05:07 00:04:55 93. 44. 44.
94. D6 Rozálie, Netušilová (2019, CZ) 4291 00:05:08 00:04:56 94. 45. 45.
95. D6 Stará, Adéla (2022, CZ) 7014 00:05:10 00:05:00 95. 46. 46.
96. D6 Novotková, Eliška (2020, CZ) 7034 00:05:11 00:05:07 96. 47. 47.
97. D6 Valkounová, Josefína (2019, CZ) 7058 00:05:12 00:05:02 97. 48. 48.
98. D6 Richterová, Karolína (2019, CZ) 7062 00:05:15 00:05:15 98. 49. 49.
99. D6 Krákorová, Mariana (2018) 7009 00:05:17 00:05:13 99. 50. 50.
100. D6 Dobrá, Karolína (2020, CZ) Rozběháme Ústí nad Labem 7027 00:05:27 00:05:19 100. 51. 51.
101. H6 Rytíř, Tobiáš (2020) 7038 00:05:36 00:05:27 101. 50. 50.
102. D6 Flagner, Sofie (2020, CZ) Lidl-dítě 7043 00:05:44 00:05:34 102. 52. 52.
103. H6 Coufal, Ondřej (2018, CZ) 7106 00:05:46 00:05:43 103. 51. 51.
104. D6 Vrabcová Nývltová, Adéla (2020, CZ) AK Olymp Brno/ OlfinCar s.r.o. 7096 00:05:47 00:05:47 104. 53. 53.
105. D6 Dušáková, Adina (2019) 7048 00:05:53 00:05:47 105. 54. 54.
106. H6 Kotěšovec, Václav (2020) 7049 00:06:03 00:05:56 106. 52. 52.
107. D6 Vyšinková, Marie (2020, CZ) Lidl-dítě 7045 00:06:11 00:06:02 107. 55. 55.
108. H6 Beran, Matyáš (2019, CZ) 7030 00:06:21 00:06:17 108. 53. 53.
109. H6 Kourek, Vojtěch (2020, CZ) TJ Mojžíř 7028 00:06:27 00:06:21 109. 54. 54.
110. H6 Štěpánek, Tobiáš (2019, CZ) Lidl-dítě 7056 00:06:55 00:06:46 110. 55. 55.

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil