fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Ústí nad Labem Tandem (2019)

poř. tandem čas 10 km čas 10 km 5 km čas 5 km
1. Dycky Most 00:50:24 Aleš Filingr (1985)  1511 00:34:02 Jan Zaloudek (1981)  5433 00:16:22
2. Forrest&Speedy 00:57:34 Josef Unger (1978)  1277 00:36:31 Miroslava Ernestová (1988)  5248 00:21:03
3. Stará garda 00:58:15 Kateřina Vávrová (1985)  1537 00:39:08 Eva Slavíková (1984)  5823 00:19:07
4. Matky na mateřské 00:59:27 Simona Nekolová (1985)  1164 00:40:38 Zuzana Rusínová (1983)  5134 00:18:49
5. Čumáčci 00:59:36 Karel Splítek (1985)  1471 00:34:53 Barča Heřmanovská (1994)  5654 00:24:43
6. Loch Ness Ka 00:59:39 Petr Lochman (1973)  1479 00:38:12 Blanka Lochmanová (1974)  5692 00:21:27
7. Nadějný tandem 01:00:17 Kryštof Vilk (1985)  1535 00:38:09 Lydie Sklenářová (1995)  5765 00:22:08
8. Malej a velkej 01:01:25 Jan Svatoň (1985)  1316 00:35:59 Jakub Pflug (2008)  4275 00:25:26
9. Velosport Valenta Scott Team 01:05:27 David Valenta (1985)  1211 00:43:13 Markéta Valentová (1977)  5190 00:22:14
10. Brutal Team Děčín 01:08:40 Jiři Liška (1973)  1127 00:44:53 Martina Ďásková (1973)  5072 00:23:47
11. Tandem Zdenka 01:09:17 Zdenka Benčíková (1994)  1139 00:47:58 Jiří Valenta (1985)  1255 00:21:19
12. Rinča team 01:10:43 Vít Nantl (1985)  1469 00:46:44 Vojtěch Nantl (2005)  5667 00:23:59
13. S úsměvem do cíle 01:12:18 Ivana Vávrů (1988)  1018 00:51:30 Zdeněk Jahoda (1977)  5164 00:20:48
14. Snad doběhneme!!! 01:14:50 Nina Černíková (1979)  1098 00:50:36 Michaela Zelenková (1985)  5095 00:24:14
15. Nebeská tělesa 01:14:55 Marek Rudolf Havlík (1989)  1123 00:45:15 Jana Bydžovská (1991)  5091 00:29:40
16. Už tam budeeem?! 2 01:15:19 Marcela Butalová (1985)  1567 00:49:01 Jana Ptáčková (1980)  5773 00:26:18
17. FORmyLOVE 01:18:23 Jaroslav Kašpar (1985)  1421 00:44:02 Veronika Hajnalová (1987)  5471 00:34:21
18. The_Chlumec_Run 01:19:27 Tomáš Richter (1992)  1041 00:50:15 Radka Dudová (1993)  5040 00:29:12
19. Horákovi 01:25:06 Vlastimil Horák (1985)  1258 00:49:01 Monika Horáková (1976)  5467 00:36:05
20. Když nemůžeš, přidej! 01:27:41 Vladimír Chmelík (1982)  1016 00:59:17 Eliška Chmelíková (1989)  5019 00:28:24
21. Už tam budeeem?! 01:27:50 Dušan Oslej (1968)  1028 00:55:28 Jitka Oslejová (1967)  5031 00:32:22
22. Rychlý špunty 01:28:59 Hana Kembitzká (1975)  1038 00:50:57 Michala Bučilová (1976)  5020 00:38:02
23. T+M 01:30:09 Martin Čvančara (1985)  1223 00:57:28 Tomáš Čvančara (2011)  5203 00:32:41
24. BKZ 01:30:10 Petra Hlubučková (1970)  1019 00:56:42 Tomáš Hlubuček (1967)  5610 00:33:28
25. kafe&vlaky 01:32:12 Ladislav Kutík (1973)  1152 00:54:39 Jana Kutíková (1985)  5137 00:37:33
26. Máslo mezi půlky 01:49:39 Jana Štolfová (1985)  1477 01:15:33 Marek Jiskra (1971)  5689 00:34:06

1219000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 3030 bodů
  2. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3020 bodů
  3. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 2968 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Tereza Hrochová
    Tereza Hrochová 3006 bodů
  2. Veronika Králová
    Veronika Králová 2758 bodů
  3. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 2374 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 3818 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 3794 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 3772 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3920 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 3602 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 3584 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1