Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Praha Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
4. Matky 00:57:18 Zuzana Kotěšovcová (1983)  1507 00:38:23 Jana Zímová (1984)  5815 00:18:55
4. Matky 00:57:18 Zuzana Kotěšovcová (1983)  1507 00:38:23 Jana Zímová (1984)  5815 00:18:55
19. Run for Sparta 01:17:05 Hana Kembitzká (1975)  1041 00:52:36 Kristýna Kembitzká (2002)  5051 00:24:29
19. Run for Sparta 01:17:05 Hana Kembitzká (1975)  1041 00:52:36 Kristýna Kembitzká (2002)  5051 00:24:29
26. Švantny team 01:26:28 Dana Švantnerová (1972)  1258 00:53:02 Nikol Švantnerová (1992)  5255 00:33:26
26. Švantny team 01:26:28 Dana Švantnerová (1972)  1258 00:53:02 Nikol Švantnerová (1992)  5255 00:33:26
29. Fifi duo 01:30:58 Zuzana Bartošová (1986)  1251 00:55:30 Anna Křivánková (1992)  5242 00:35:28
29. Fifi duo 01:30:58 Zuzana Bartošová (1986)  1251 00:55:30 Anna Křivánková (1992)  5242 00:35:28
32. Lochmanky 01:40:48 Jana Wachtl (1980)  1428 00:56:53 Maria Lochmanová (1951)  5485 00:43:55
32. Lochmanky 01:40:48 Jana Wachtl (1980)  1428 00:56:53 Maria Lochmanová (1951)  5485 00:43:55

Praha Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
1. Dlouhý a bystrozraký 00:51:16 Michal Burian (1994)  1644 00:33:20 Luboš Vachutka (1995)  5644 00:17:56
3. A. C. SPARTA PRAHA 00:54:14 Jiří Bradáč (1982)  1091 00:36:21 Lukáš Záhrobský (1996)  5620 00:17:53
5. RoKa team 00:57:53 Robert Toman (1993)  1405 00:39:36 Kamil Veber (1997)  5138 00:18:17
9. Rychlíci z Petrovic 01:04:18 Roman Prus (1995)  1728 00:37:18 Ondřej Prus (1998)  5927 00:27:00
10. LiLiTeam 01:05:54 Adam Slezák (1987)  1237 00:44:37 Tomáš Křenek (1983)  5248 00:21:17
11. Masna a Odpadář 01:06:59 David Chytil (1987)  1640 00:39:54 Víťa Kryštof (1986)  5811 00:27:05
12. Malý a Velký Bro 01:07:30 Radek Škutchan (1991)  1009 00:46:07 Ondřej Sibera (1992)  5009 00:21:23
13. Team Andy 01:07:39 Petr Greško (1989)  1151 00:43:56 Petr Ottinger (1974)  5148 00:23:43
15. Benešovský válec 01:12:06 Lukáš Holánek (1988)  1315 00:46:21 Tomáš Vyšinka (1987)  5344 00:25:45
18. Černý a syn 01:15:03 Roman Černý (1972)  1259 00:51:40 Martin Černý (2006)  5697 00:23:23
23. Synovia svojich otcov 01:23:18 Jakub Jacko (1993)  1301 00:53:53 Michal Hvizdoš (1992)  5529 00:29:25

Praha Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
2. Kerteam 00:52:41 Matěj Placatka (2004)  1419 00:33:44 Alena Tylšová (2002)  5279 00:18:57
2. Kerteam 00:52:41 Matěj Placatka (2004)  1419 00:33:44 Alena Tylšová (2002)  5279 00:18:57
6. LochNessKy 00:57:55 Petr Lochman (1973)  1386 00:37:32 Blanka Lochmanová (1974)  5420 00:20:23
6. LochNessKy 00:57:55 Petr Lochman (1973)  1386 00:37:32 Blanka Lochmanová (1974)  5420 00:20:23
7. Opačné LochNessKy 01:02:30 Blanka Lochmanová (1974)  1385 00:44:29 Petr Lochman (1973)  5446 00:18:01
7. Opačné LochNessKy 01:02:30 Blanka Lochmanová (1974)  1385 00:44:29 Petr Lochman (1973)  5446 00:18:01
8. Vůbec nevim 01:02:58 Michal Luxa (1990)  1729 00:41:36 Jana Jelínková (1984)  5822 00:21:22
8. Vůbec nevim 01:02:58 Michal Luxa (1990)  1729 00:41:36 Jana Jelínková (1984)  5822 00:21:22
14. Superrychlé želvy 01:09:23 Jáchym Homola (1976)  1568 00:38:20 Zuzana Rödigová (1978)  5806 00:31:03
14. Superrychlé želvy 01:09:23 Jáchym Homola (1976)  1568 00:38:20 Zuzana Rödigová (1978)  5806 00:31:03
17. Los Deseperados 01:13:27 Jaromír Soukup (1977)  1264 00:45:31 Martina Soukupová (1978)  5259 00:27:56
17. Los Deseperados 01:13:27 Jaromír Soukup (1977)  1264 00:45:31 Martina Soukupová (1978)  5259 00:27:56
20. M&M 01:19:18 Michal Kuchta (1995)  1064 00:50:43 Martina Sádlová (1996)  5078 00:28:35
20. M&M 01:19:18 Michal Kuchta (1995)  1064 00:50:43 Martina Sádlová (1996)  5078 00:28:35
21. Neběžci 01:19:58 Lenka Lonská (1987)  1235 00:54:00 Jan Ptáčník (1986)  5220 00:25:58
21. Neběžci 01:19:58 Lenka Lonská (1987)  1235 00:54:00 Jan Ptáčník (1986)  5220 00:25:58
22. Medvědí tandem 01:22:24 Michal Moka (1979)  1221 00:53:32 Bohunka Kotenova (1971)  5209 00:28:52
22. Medvědí tandem 01:22:24 Michal Moka (1979)  1221 00:53:32 Bohunka Kotenova (1971)  5209 00:28:52
24. Lucka a Michal 01:25:04 Lucie Píchová (1990)  1770 00:58:08 Michal Výborný (1983)  5982 00:26:56
24. Lucka a Michal2 01:25:04 Michal Výborný (1983)  1379 00:58:08 Lucie Píchová (1990)  5431 00:26:56
24. Lucka a Michal 01:25:04 Lucie Píchová (1990)  1770 00:58:08 Michal Výborný (1983)  5982 00:26:56
24. Lucka a Michal2 01:25:04 Michal Výborný (1983)  1379 00:58:08 Lucie Píchová (1990)  5431 00:26:56
27. Sváteční běžci 01:28:49 Marian Varga (1984)  1466 00:50:50 Iva Lukášová (1998)  5008 00:37:59
27. Sváteční běžci 01:28:49 Marian Varga (1984)  1466 00:50:50 Iva Lukášová (1998)  5008 00:37:59
28. Mňamáčci 01:30:04 Otto Wiener (1998)  1673 01:01:51 Adéla Rácová (1998)  5859 00:28:13
28. Mňamáčci 01:30:04 Otto Wiener (1998)  1673 01:01:51 Adéla Rácová (1998)  5859 00:28:13
30. Petra a Michal 01:31:17 Petra Raymanová (1990)  1454 01:00:32 Michal Škulka (1991)  5517 00:30:45
30. Petra a Michal 01:31:17 Petra Raymanová (1990)  1454 01:00:32 Michal Škulka (1991)  5517 00:30:45
31. Čert a Káča 01:38:12 Jakub Kohout (1962)  7 00:53:31 Kateřina Wienerová (1965)  5163 00:44:41
31. Čert a Káča 01:38:12 Jakub Kohout (1962)  7 00:53:31 Kateřina Wienerová (1965)  5163 00:44:41

Praha Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
1. Vlašim Team 00:21:47 Rudolf Jánošík (1971)  3465 00:10:22 Dominik Jánošík (2009)  3466 00:11:25
2. Auto Krs team 00:26:14 Jan Svatoň (1983)  3251 00:10:03 Nikol Svatoňová (2012)  3252 00:16:11
3. Táta a syn 00:26:38 Václav Pflug (1976)  3434 00:14:42 Jakub Pflug (2008)  3089 00:11:56
4. Schneider's team 00:27:03 Adam Schneider (2004)  3013 00:12:36 Kateřina Schneiderová (2011)  3131 00:14:27
5. Hejduláci 00:27:38 Václav Hejduk (1966)  3270 00:13:59 Julie Hejduková (2008)  3084 00:13:39
6. Odhodlaná dvojka 00:28:20 Veronika Hamšíková (1983)  3365 00:14:56 Matěj Hamšík (2009)  3366 00:13:24
7. Stadion 2 00:28:34 Jan Kučerka (1980)  3218 00:13:40 Adéla Kučerková (2014)  3221 00:14:54
8. Radotínští běžci 00:28:53 Iveta Slavotínková (1974)  3153 00:14:45 Jakub Stehlík (2015)  3151 00:14:08
9. Stadion 1 00:30:01 Romana Kučerková (1981)  3219 00:15:01 Radek Kučerka (2011)  3220 00:15:00
10. Ducháčci 00:32:37 Martina Duchoňová (1979)  3471 00:16:18 Kateřina Duchoňová (2011)  3470 00:16:19
11. Kouzelná Beruška a Černý Kocour 00:34:02 Lukáš Holánek (1988)  3111 00:17:01 Gabriela Holánková (2015)  3110 00:17:01
12. SaJi 00:35:42 Jitka Vejmělková (1980)  3095 00:19:22 Sára Vejmělková (2010)  3099 00:16:20
13. Veselé duo 00:36:02 Jan Pepich (1995)  3236 00:15:40 Yasmine Ayed (2012)  3237 00:20:22
14. Sinice 00:36:12 Simona Vrabcová (1976)  3435 00:21:32 Nikola Říhová (2008)  3436 00:14:40
15. FiTeVa 00:39:52 Tereza Vaníčková (1985)  3160 00:19:56 Filip Vaníček (2012)  3161 00:19:56
16. R-Gang 00:40:21 Lívia Rychtaříková (1981)  3135 00:20:12 Sebastian Rychtařík (2013)  3134 00:20:09
17. Holky od Vlků 00:49:09 Jana Vlková (1984)  3077 00:24:41 Tereza Vlková (2014)  3078 00:24:28

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil