Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Olomouc Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
12. Holky z parku 01:10:13 Soňa Barvenčíková (1987)  1380 00:45:56 Martina Hanousková (1971)  5034 00:24:17
12. Holky z parku 01:10:13 Soňa Barvenčíková (1987)  1380 00:45:56 Martina Hanousková (1971)  5034 00:24:17
14. Ďáblice 01:11:30 Taťána Petrášová (1988)  1437 00:51:44 Martina Mazáčová (1977)  5167 00:19:46
14. Ďáblice 01:11:30 Taťána Petrášová (1988)  1437 00:51:44 Martina Mazáčová (1977)  5167 00:19:46
20. Holky z Dobětic 01:19:43 Gabriela Čermáková (1991)  1213 00:53:08 Anna Elisabeth Roháčková (1991)  5275 00:26:35
20. Holky z Dobětic 01:19:43 Gabriela Čermáková (1991)  1213 00:53:08 Anna Elisabeth Roháčková (1991)  5275 00:26:35
24. Švantny team 01:21:46 Dana Švantnerová (1972)  1168 00:56:09 Nikol Švantnerová (1992)  5197 00:25:37
24. Švantny team 01:21:46 Dana Švantnerová (1972)  1168 00:56:09 Nikol Švantnerová (1992)  5197 00:25:37
25. Run for Sparta 01:25:50 Hana Kembitzká (1975)  1026 00:53:49 Kristýna Kembitzká (2002)  5041 00:32:01
25. Run for Sparta 01:25:50 Hana Kembitzká (1975)  1026 00:53:49 Kristýna Kembitzká (2002)  5041 00:32:01
26. Příšerky 01:26:29 Andrea Pavlů (1979)  1211 00:56:02 Kateřina Pavlů (2006)  5237 00:30:27
26. Příšerky 01:26:29 Andrea Pavlů (1979)  1211 00:56:02 Kateřina Pavlů (2006)  5237 00:30:27
28. Lochmanky 01:41:46 Jana Wachtl (1980)  1277 00:57:27 Maria Lochmanová (1951)  5360 00:44:19
28. Lochmanky 01:41:46 Jana Wachtl (1980)  1277 00:57:27 Maria Lochmanová (1951)  5360 00:44:19

Olomouc Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
1. AKEZ Kopřivnice 00:56:35 David Mikala (1982)  1350 00:37:52 David Hanke (1971)  5477 00:18:43
2. Borci s.r.o. 00:57:37 Jiří Bradáč (1982)  1050 00:35:50 Lukáš Čermák (1993)  12 00:21:47
3. Starej & mladej 00:58:13 Pavel Vaněk (1987)  1051 00:38:54 Luděk Richter (1981)  5392 00:19:19
8. Hanke team 01:06:50 David Hanke (1971)  1057 00:43:11 Josef Orság (1964)  5115 00:23:39
9. Team Andy 01:07:11 Petr Greško (1989)  1089 00:43:23 Petr Ottinger (1974)  5114 00:23:48
10. Malý a Velký Bro 01:08:06 Radek Škutchan (1991)  1007 00:45:42 Ondřej Sibera (1992)  5007 00:22:24
13. Team BRIO 01:10:31 Tomáš Sedláček (1992)  1357 00:43:01 Petr Kubálek (1983)  5465 00:27:30
15. Benešovský válec 01:11:59 Lukáš Holánek (1988)  1222 00:46:45 Tomáš Vyšinka (1987)  5240 00:25:14
17. Černý a syn 01:15:24 Roman Černý (1972)  1170 00:51:52 Martin Černý (2006)  5581 00:23:32

Olomouc Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
4. Opačné LochNessKy 00:59:43 Petr Lochman (1973)  1295 00:38:36 Blanka Lochmanová (1974)  5386 00:21:07
4. Opačné LochNessKy 00:59:43 Petr Lochman (1973)  1295 00:38:36 Blanka Lochmanová (1974)  5386 00:21:07
5. TP Runners 00:59:56 Tereza Přidalová (1997)  1378 00:41:30 Tomáš Přidal (2003)  5499 00:18:26
5. TP Runners 00:59:56 Tereza Přidalová (1997)  1378 00:41:30 Tomáš Přidal (2003)  5499 00:18:26
7. LochNessKy 01:04:04 Blanka Lochmanová (1974)  1296 00:45:51 Petr Lochman (1973)  5385 00:18:13
7. LochNessKy 01:04:04 Blanka Lochmanová (1974)  1296 00:45:51 Petr Lochman (1973)  5385 00:18:13
11. Novomanželský tandem 01:09:29 Ondřej Najman (1988)  1266 00:42:20 Adriena Jahodářová (1996)  5337 00:27:09
11. Novomanželský tandem 01:09:29 Ondřej Najman (1988)  1266 00:42:20 Adriena Jahodářová (1996)  5337 00:27:09
16. HakyTeam 01:12:08 Milan Haken (1975)  1186 00:50:22 Jana Hakenová (1980)  5221 00:21:46
16. HakyTeam 01:12:08 Milan Haken (1975)  1186 00:50:22 Jana Hakenová (1980)  5221 00:21:46
18. Lucka a Michal 01:15:27 Michal Výborný (1983)  1290 00:45:20 Lucie Píchová (1990)  5166 00:30:07
18. Lucka a Michal 01:15:27 Michal Výborný (1983)  1290 00:45:20 Lucie Píchová (1990)  5166 00:30:07
19. Russell Team 01:15:47 Jaroslav Čeřovský (1977)  1305 00:45:36 Olga Čeřovská (1981)  5399 00:30:11
19. Russell Team 01:15:47 Jaroslav Čeřovský (1977)  1305 00:45:36 Olga Čeřovská (1981)  5399 00:30:11
21. M&M 01:19:51 Michal Kuchta (1995)  1044 00:50:29 Martina Sádlová (1996)  5063 00:29:22
21. M&M 01:19:51 Michal Kuchta (1995)  1044 00:50:29 Martina Sádlová (1996)  5063 00:29:22
22. Medvědí tandem 01:20:30 Michal Moka (1979)  1135 00:52:22 Bohunka Kotenova (1971)  5172 00:28:08
22. Medvědí tandem 01:20:30 Michal Moka (1979)  1135 00:52:22 Bohunka Kotenova (1971)  5172 00:28:08
23. Neběžci 01:21:29 Lenka Lonská (1987)  1149 00:54:51 Jan Ptáčník (1986)  5177 00:26:38
23. Neběžci 01:21:29 Lenka Lonská (1987)  1149 00:54:51 Jan Ptáčník (1986)  5177 00:26:38
27. Českolipáci 01:29:50 Vlastimil Rataj (1975)  1272 00:54:59 Lenka Gšventnerová (1974)  5343 00:34:51
27. Českolipáci 01:29:50 Vlastimil Rataj (1975)  1272 00:54:59 Lenka Gšventnerová (1974)  5343 00:34:51
29. Čert a Káča 01:42:18 Jakub Kohout (1962)  7 00:55:40 Kateřina Wienerová (1965)  5130 00:46:38
29. Čert a Káča 01:42:18 Jakub Kohout (1962)  7 00:55:40 Kateřina Wienerová (1965)  5130 00:46:38

Olomouc Tandem km (2022)

poř. tandem čas čas čas
1. Ammazying team 00:22:28 Martina Mazáčová (1977)  3035 00:11:19 Michal Mazáč (2010)  3036 00:11:09
2. Runners Olomouc 00:25:34 Roman Krňávek (1975)  3019 00:12:23 Anna Krňávková (2010)  3020 00:13:11
3. Schneider's team 00:26:39 Adam Schneider (2004)  3012 00:12:22 Kateřina Schneiderová (2011)  3126 00:14:17
4. Rybáři 00:28:33 Andrea Pavlů (1979)  3257 00:14:09 David Pavlů (2009)  3258 00:14:24
5. Hráči 00:30:33 Antonín Rus (1980)  3256 00:14:52 Bedřich Pavlů (2009)  3259 00:15:41
6. ŠÁRMIL 00:31:54 Miloš Mencl (1988)  3044 00:13:49 Šárka Menclová (2013)  3042 00:18:05
7. Strašlivá dvojka 00:34:58 Miroslav Kadlec (1971)  3193 00:17:29 Alexandr Malina (2014)  3195 00:17:29
8. Kouzelná Beruška a Černý Kocour 00:35:56 Lukáš Holánek (1988)  3095 00:17:58 Gabriela Holánková (2015)  3102 00:17:58
9. Ammazying slow team 00:36:13 Martin Mazáč (1977)  3037 00:15:12 Jakub Mazáč (2008)  3034 00:21:01
10. SaJi 00:36:17 Jitka Vejmělková (1980)  3100 00:19:48 Sára Vejmělková (2010)  3104 00:16:29
11. Ondrejkovci v behu 00:36:28 Zuzana Ondrejková (1984)  3265 00:18:14 Patrik Ondrejka (2009)  3266 00:18:14
12. FiTeVa 00:37:45 Tereza Vaníčková (1985)  3139 00:21:25 Filip Vaníček (2012)  3140 00:16:20

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil