fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2018

 

Olomouc Tandem (2018)

poř. tandem čas 10 km čas 10 km 5 km čas 5 km
1. Štefko Running Team 00:54:54 Jan Kočíb (1979)  582 00:37:06 Petra Vašinová (1990)  2309 00:17:48
2. Lochnessky naboso 01:00:14 Petr Lochman (1973)  550 00:38:50 Blanka Lochmanová (1974)  2774 00:21:24
3. Postrach z Moravy 01:00:27 Jaroslav Říha (1999)  488 00:40:14 Barbora Kopřivová (1993)  2086 00:20:13
4. Lotto team 01:05:02 Pavel Žajdlík (1988)  392 00:38:00 Martina Varaďová (1993)  2737 00:27:02
5. Lenochodi 01:06:19 Jana Pekařová (2002)  590 00:43:46 Jakub Zeman (1995)  2781 00:22:33
6. SKI TEAM Česká Třebová 01:06:57 Radim Eliáš (1992)  546 00:42:48 Sabina Eliášová (1998)  2743 00:24:09
7. Šneci 01:08:56 Jiří Gajdoš (1967)  61 00:44:08 Jiřina Holková (1970)  2066 00:24:48
8. Chýňáci 01:13:12 Jan Cepek (1981)  47 00:48:17 Markéta Cepková (1982)  2047 00:24:55
9. SRTG 01:14:39 Zbyšek Zámečník (1972)  335 00:49:27 Miluše Zámečníková (1975)  2389 00:25:12
10. 2 Maldové 01:14:46 Petr Maleček (1972)  547 00:50:13 Pavel Maleček (2007)  2763 00:24:33
11. BaB team 01:15:35 Václav Burda (1972)  188 00:51:48 Bártková Markéta Burdová (1984)  2203 00:23:47
12. Severočeské rakety :-) 01:18:20 Ivana Vávrů (1988)  30 00:42:51 Ludmila Hanusová (1975)  2138 00:35:29
13. Sparťani v dobrém i zlém 01:19:25 Dušan Parihuzič (1977)  97 00:40:13 Petra Parihuzičová (1979)  2314 00:39:12
14. Hruboši 01:20:45 Karel Hrubý (1974)  240 00:47:19 Jana Hrubá (1981)  2286 00:33:26
15. 25 let spolu 01:23:28 Martin Kubín (1969)  54 00:48:29 Šárka Kubínová (1973)  2060 00:34:59
16. Rychlíci 01:24:22 Martin Čech (1990)  376 00:51:47 Simona Čechová (1993)  2479 00:32:35
17. Rychlé tlapky 01:27:06 Jana Audy (1982)  455 01:00:15 Miroslav Audy (1978)  2675 00:26:51
18. Pár z Bratislavy 01:29:01 Václav Sklenář (1985)  219 00:56:48 Eliška Smolíková (1982)  2702 00:32:13
19. kafe&vlaky 01:44:27 Ladislav Kutík (1973)  243 01:00:49 Jana Kutíková (1985)  2288 00:43:38
20. Ty a Já 01:47:59 Richard Červenka (1988)  112 01:12:50 Evženie Vintrlíková (1988)  2131 00:35:09
21. Houz Team 01:49:39 Zdeněk Černohouz (1986)  231 01:13:19 Jana Černohouzová (1988)  2259 00:36:20

1 400 000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

Loni jsem přispěli na konto nadace Leontinka 1 400 000 Kč. Děkujeme
Běh který pomáhá nevidomým k lepšímu životu. RunTour. Má smysl běžet.

Ilustrace

Výsledky 2018

Velká RunTour

  1. Petr Franc
    Petr Franc 5096 bodů
  2. Tomáš Radonský
    Tomáš Radonský 5030 bodů
  3. Dušan Parihuzič
    Dušan Parihuzič 4966 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Jana Pavlisová
    Jana Pavlisová 3702 bodů
  2. Kerstin Schmidt
    Kerstin Schmidt 3268 bodů
  3. Ivana Vávrů
    Ivana Vávrů 2194 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Vojtěch Podjukl
    Vojtěch Podjukl 7100 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 6986 bodů
  3. Lukáš Čermák
    Lukáš Čermák 6914 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7028 bodů
  2. Barbora Kopřivová
    Barbora Kopřivová 6900 bodů
  3. Martina Hanousková
    Martina Hanousková 5816 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1