fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

České Budějovice Tandem (2019)

poř. tandem čas 10 km čas 10 km 5 km čas 5 km
1. Pavlištovi 00:50:00 Vít Pavlišta (1985)  1565 00:30:56 Lucie Pavlištová (1986)  5725 00:19:04
2. Chlumský chrti 00:55:29 Václav Bauer (1978)  1647 00:36:40 Marcel Prais (1993)  5820 00:18:49
3. #twoinrun 00:58:11 Michal Burian (1994)  1334 00:35:18 Denisa Rajchlová (1993)  5331 00:22:53
4. Loch Ness Ka 01:00:32 Petr Lochman (1973)  1315 00:39:04 Blanka Lochmanová (1974)  5306 00:21:28
5. Krumlováci z Moravy 01:03:47 Tomáš Hrdina (1979)  1165 00:35:44 Ivana Olivová (1981)  5102 00:28:03
6. Velosport Valenta Scott Team 01:06:38 David Valenta (1979)  1159 00:44:37 Markéta Valentová (1977)  5170 00:22:01
7. Rýchle šípy 01:06:41 Michaela Pavlovská (1988)  1413 00:42:57 Peter Varga (1979)  5420 00:23:44
8. TJ Delfín Náchod 01:07:01 Martin Cöger (1994)  1681 00:43:30 Ema Umlaufová (1997)  5645 00:23:31
9. Spolu v Budějovicích 01:09:53 David Pavel (1992)  1316 00:44:42 Anetta Sternwaldová (1991)  5307 00:25:11
10. AutoKrs 01:11:26 Jan Svatoň (1983)  1272 00:36:12 Leona Svatoňová (1982)  5244 00:35:14
11. Mozeček a nožičky 01:12:43 Maxim Hirsch (1989)  1324 00:47:24 Denisa Brdlíková (1990)  5313 00:25:19
12. Kivíci 01:17:01 Martin Neuhäuser (1990)  1284 00:52:01 Jana Burianová (1994)  5285 00:25:00
13. Nebeská tělesa 01:17:19 Marek Rudolf Havlík (1989)  1164 00:47:58 Jana Bydžovská (1991)  5115 00:29:21
14. The_Chlumec_Run 01:22:50 Tomáš Richter (1992)  1053 00:53:23 Radka Dudová (1993)  5057 00:29:27
15. PePe 01:29:43 Petr Sabol (1993)  1028 00:54:55 Josef Kráčalík (1962)  5026 00:34:48
16. RáJ 01:31:13 Bláhová Romana Lorencová (1972)  1131 01:03:19 Jaroslav Lorenc (1975)  5112 00:27:54
17. Rychlý špunty 01:32:45 Hana Kembitzká (1975)  1049 00:53:36 Michala Bučilová (1976)  5031 00:39:09
18. Čuperovi 01:33:16 Barbora Jenčová (1966)  1187 01:03:33 Jan Kotlík (1960)  5162 00:29:43
19. UtutatySe 01:33:36 Lucie Vlčková (1992)  1339 01:03:15 Marek Raab (1990)  5339 00:30:21
20. kafe&vlaky 01:35:00 Ladislav Kutík (1973)  1214 00:55:57 Jana Kutíková (1985)  5189 00:39:03

1410200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1