fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Brno Tandem (2019)

poř. tandem čas 10 km čas 10 km 5 km čas 5 km
1. Terezka Team 01:04:30 Tomáš Michálek (1979)  1519 00:41:18 Veronika Michálková (1983)  5683 00:23:12
2. Velosport Valenta Scott Team 01:06:15 David Valenta (1979)  1329 00:43:54 Markéta Valentová (1977)  5384 00:22:21
3. Peš/Krejčí LIDL 01:08:05 Oldřich Peš (1987)  1308 00:42:53 andrea krejčí (1979)  5348 00:25:12
4. eMPé tým 01:08:39 Pavel Žajdlík (1988)  1134 00:39:08 Martina Varaďová (1993)  5124 00:29:31
5. Ramkínci 01:08:51 Richard Rampula (1996)  1280 00:47:01 Jana Kingová (1995)  5559 00:21:50
6. AutoKrs 01:13:09 Jan Svatoň (1983)  1333 00:36:42 Leona Svatoňová (1982)  5391 00:36:27
7. Želvy z Lešan 01:19:17 Jaroslav Čeřovský (1977)  1253 00:47:42 Olga Čeřovská (1981)  5239 00:31:35
8. The_Chlumec_Run 01:20:16 Tomáš Richter (1992)  1044 00:50:20 Radka Dudová (1993)  5047 00:29:56
9. LAMY 01:21:09 Roman Šmerda (1975)  1145 00:54:35 Alena Šmerdová (1974)  5236 00:26:34
10. Chodovské běhny 01:21:25 Markéta Čechová (1992)  1030 00:49:51 Pavla Dršková (1991)  5732 00:31:34
11. Nebeská tělesa 01:22:24 Marek Rudolf Havlík (1989)  1147 00:52:55 Jana Bydžovská (1991)  5110 00:29:29
12. Střihačí 01:24:40 Jakub Ondroušek (1991)  1473 00:47:50 Adéla Skokanová (1990)  5666 00:36:50
13. Kulišáci 01:25:52 Michael Tieber (1981)  1513 00:53:03 Veronika Kulichová (1983)  5677 00:32:49
14. SKCZ 01:28:19 Emil Kormoš (1989)  1242 00:54:17 Vladislava Nemečková (1993)  5785 00:34:02
15. Když nemůžeš, přidej! 01:30:53 Vladimír Chmelík (1982)  1018 01:01:33 Eliška Chmelíková (1989)  5024 00:29:20
16. Rychlý špunty 01:31:02 Hana Kembitzká (1975)  1041 00:52:00 Michala Bučilová (1976)  5025 00:39:02
17. Olomoucka smršť 01:42:51 Petr Kitaš (1983)  1336 01:08:49 Anna Opluštilová (1986)  5207 00:34:02
18. Spolu to dáme! 01:47:47 Lucie Mazalova (1980)  1092 01:14:42 Petra Mazalová (1985)  5084 00:33:05

1219000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 3030 bodů
  2. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3020 bodů
  3. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 2968 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Tereza Hrochová
    Tereza Hrochová 3006 bodů
  2. Veronika Králová
    Veronika Králová 2758 bodů
  3. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 2374 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 3818 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 3794 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 3772 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3920 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 3602 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 3584 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1