fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Praha Dětský závod 1 km (2021)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D11 Tellerová, Daniela (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8070 00:03:36 00:03:36 1. 1. 1.
2. D11 Hladká, Anna (2010, CZ) 8040 00:03:40 00:03:40 2. 2. 2.
3. D11 Skokanová, Štěpánka (2012, CZ) Sokol Roudnice n/L Atletika 8069 00:03:41 00:03:41 3. 3. 3.
4. H11 Filípek, Daniel (2010, CZ) 4088 00:03:45 00:03:45 4. 1. 1.
5. D11 Ďuďová, Viktorie (2013, CZ) SKI RUN Čakovice 8096 00:03:46 00:03:46 5. 4. 4.
6. H11 Rychna, Martin Jakub (2011, CZ) 8086 00:03:48 00:03:47 6. 2. 2.
7. H11 Hnyk, Samuel (2012, CZ) 8092 00:03:54 00:03:54 7. 3. 3.
8. H11 Kramule, Tadeáš (2012, CZ) 8085 00:03:57 00:03:57 8. 4. 4.
9. D11 Plašilová, Lucie (2010, CZ) Atletika TJ Znojmo 8053 00:03:57 00:03:57 9. 5. 5.
10. H11 Václavek, Martin (2014, CZ) Atletika Poruba 8043 00:04:00 00:04:00 10. 5. 5.
11. D11 Máj, Luisa Victoria (2011, CZ) Triatlet Karlovy Vary 8084 00:04:04 00:04:04 11. 6. 6.
12. H11 Rejzek, Josef (2010, CZ) 8095 00:04:07 00:04:07 12. 6. 6.
13. D11 Mezlíková, Julie (2010, CZ) 4019 00:04:13 00:04:13 13. 7. 7.
14. D11 Vavříčková, Hana (2010, CZ) MSK Orlová 8083 00:04:17 00:04:16 14. 8. 8.
15. H11 Kysela, Jáchym (2012, CZ) 8009 00:04:22 00:04:21 15. 7. 7.
16. D11 Svobodová, Amélie (2013, CZ) Top runners Štětí 8008 00:04:23 00:04:23 16. 9. 9.
17. D11 Tellerová, Andrea (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8071 00:04:24 00:04:24 17. 10. 10.
18. H11 Friesz, Lukáš (2010, CZ) 8090 00:04:25 00:04:24 18. 8. 8.
19. H11 Hösl, Oliver (2013, CZ) 8011 00:04:29 00:04:27 19. 9. 9.
20. D11 Svobodová, Anna Rozálie (2010, CZ) 8073 00:04:29 00:04:29 20. 11. 11.
21. D11 Samková, Simona (2013, CZ) Aha Vyškov 8066 00:04:31 00:04:31 21. 12. 12.
22. H11 Filípek, Michael (2013, CZ) 4091 00:04:33 00:04:32 22. 10. 10.
23. D11 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) AC Track & Field Brno 8045 00:04:36 00:04:35 23. 13. 13.
24. D11 Menclová, Šárka (2013, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 8005 00:04:37 00:04:35 24. 14. 14.
25. D11 Kalibova, Dominika (2010, CZ) Lidl-dítě 8077 00:04:37 00:04:37 25. 15. 15.
26. H11 Tůma, Jakub (2011, CZ) Atletika Šumperk 8057 00:04:39 00:04:39 26. 11. 11.
27. D11 Erbenova, Klara (2011, CZ) 8015 00:04:40 00:04:40 27. 16. 16.
28. H11 Karaba, Jan (2010, CZ) 8059 00:04:41 00:04:40 28. 12. 12.
29. D11 Křepelová, Laura (2014, CZ) 4095 00:04:44 00:04:43 29. 17. 17.
30. H11 Majer, Tomáš (2011, CZ) 8054 00:04:44 00:04:42 30. 13. 13.
31. H11 Hrdlička, Marek (2011, CZ) 4086 00:04:48 00:04:47 31. 14. 14.
32. D11 Zbirovská, Ella (2014, CZ) 4026 00:04:50 00:04:49 32. 18. 18.
33. D11 Jindrová, Dorotka (2012, CZ) 4100 00:04:50 00:04:49 33. 19. 19.
34. H11 Brabec, Jan (2013, CZ) 8042 00:04:53 00:04:53 34. 15. 15.
35. H11 Lodinský, Šimon (2013, CZ) 4041 00:04:54 00:04:54 35. 16. 16.
36. D11 Malá, Lucka (2013, CZ) žádný 8031 00:04:54 00:04:52 36. 20. 20.
37. D11 Vilková, Olívie (2013, CZ) 8088 00:05:01 00:04:36 37. 21. 21.
38. D11 Sixtová, Adéla (2012, CZ) 8037 00:05:02 00:04:59 38. 22. 22.
39. H11 Černý, Oliver (2012, CZ) 8081 00:05:03 00:05:03 39. 17. 17.
40. H11 Merta, Karel (2013, CZ) 8075 00:05:04 00:05:04 40. 18. 18.
41. D11 Sixtová, Veronika (2014, CZ) 8036 00:05:06 00:05:04 41. 23. 23.
42. D11 Krejčí, Linda (2010, CZ) Lidl-dítě 8062 00:05:06 00:05:06 42. 24. 24.
43. H11 Kuba, Matyáš (2013, CZ) 8089 00:05:07 00:05:07 43. 19. 19.
44. D11 Dvořáková, Klára (2014, CZ) 8021 00:05:08 00:05:06 44. 25. 25.
45. D11 Humhejová, Veronika (2010, CZ) 8049 00:05:09 00:05:09 45. 26. 26.
46. H11 Krcha, Michal (2012, CZ) 8006 00:05:09 00:05:07 46. 20. 20.
47. D11 Braunová, Laura (2013, CZ) 8002 00:05:09 00:05:09 47. 27. 27.
48. H11 Moudrý, Max (2013, CZ) 4352 00:05:17 00:05:17 48. 21. 21.
49. D11 Hladká, Magdalena (2012, CZ) 8041 00:05:18 00:05:17 49. 28. 28.
50. D11 Burešová, Natálie (2014, CZ) 8076 00:05:22 00:05:21 50. 29. 29.
51. H11 Hroz, Marek (2010, CZ) 8094 00:05:23 00:05:21 51. 22. 22.
52. D11 Lukavcová, Jana (2011, CZ) 8061 00:05:26 00:05:25 52. 30. 30.
53. H11 Kos, Antonín (2014, CZ) 8056 00:05:29 00:05:28 53. 23. 23.
54. H11 Krejčí, Adam (2012, CZ) Lidl-dítě 8063 00:05:31 00:05:30 54. 24. 24.
55. D11 Kamínová, Ellen (2012, CZ) 8019 00:05:34 00:05:33 55. 31. 31.
56. H11 Melč, Daniel (2014, CZ) 8068 00:05:35 00:05:34 56. 25. 25.
57. H11 Košťálek, Ondřej (2014, CZ) 8039 00:05:35 00:05:33 57. 26. 26.
58. D11 Kalinová, Rebeka Anna (2013, CZ) 8010 00:05:35 00:05:32 58. 32. 32.
59. H11 Konečný, Petr (2013, CZ) 4338 00:05:37 00:05:35 59. 27. 27.
60. H11 Hájek, Filip (2014, CZ) 8001 00:05:37 00:05:37 60. 28. 28.
61. H11 Türkon, Matyáš (2014, CZ) 8025 00:05:39 00:05:38 61. 29. 29.
62. D11 Vrbková, Anežka (2014, CZ) 8052 00:05:39 00:05:36 62. 33. 33.
63. H11 Košťálek, Tomáš (2012, CZ) 8038 00:05:43 00:05:42 63. 30. 30.
64. D11 Mařanová, Valerie (2014, CZ) 8012 00:05:43 00:05:42 64. 34. 34.
65. H11 Lukavec, Milan (2013, CZ) 8060 00:05:47 00:05:46 65. 31. 31.
66. H11 Hájek, Dominik (2014, CZ) 8000 00:05:50 00:05:48 66. 32. 32.
67. H11 Hroz, Radim (2014, CZ) 8093 00:05:51 00:05:48 67. 33. 33.
68. D11 Kůželová, Adéla (2014, CZ) Vodolské Kůželky 8079 00:05:56 00:05:56 68. 35. 35.
69. D11 Šlaisová, Barbora (2014, CZ) Hvězda Pardubice 8046 00:05:58 00:05:55 69. 36. 36.
70. D11 Vlková, Tereza (2014, CZ) 8074 00:05:58 00:05:57 70. 37. 37.
71. H11 Fernandez, Mariano (2014, CZ) 8091 00:06:01 00:06:00 71. 34. 34.
72. D11 Kamínová, Nicole (2010, CZ) 8018 00:06:02 00:06:00 72. 38. 38.
73. D11 Uibleinová, Karolína-anna (2011, CZ) 8065 00:06:13 00:06:12 73. 39. 39.
74. H11 Kuchar, David (2014, CZ) Blesk 8051 00:06:16 00:06:13 74. 35. 35.
75. H11 Tinajero, Vojtěch (2013, CZ) 8087 00:06:23 00:06:23 75. 36. 36.
76. D11 Syková, Ema (2014, CZ) 8082 00:06:32 00:06:30 76. 40. 40.
77. D11 Pražmová, Soňa (2010, CZ) 4096 00:06:34 00:06:34 77. 41. 41.
78. H11 Okrouhlík, Lukáš (2013, CZ) 8022 00:06:51 00:06:49 78. 37. 37.
79. D11 Samková, Michaela (2014, CZ) 8067 00:06:54 00:06:53 79. 42. 42.
80. H11 Frk, Kristián Patrik (2010, CZ) 8058 00:07:05 00:07:02 80. 38. 38.
81. D11 Žurková, Denisa Maria (2013, CZ) RunBo Team Liberec 8055 00:07:06 00:07:04 81. 43. 43.

293275 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Sebastian Vošvrda
    Sebastian Vošvrda 3430 bodů
  2. Petr Štěrba
    Petr Štěrba 2832 bodů
  3. Marek Lorenc
    Marek Lorenc 2718 bodů
  1. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2474 bodů
  2. Jana Bušová
    Jana Bušová 2248 bodů
  3. Hana Homolková
    Hana Homolková 1896 bodů

Malá RunTour

  1. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 3520 bodů
  2. Tomáš Malich
    Tomáš Malich 3344 bodů
  3. Lukáš Čermák
    Lukáš Čermák 3260 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3378 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 3074 bodů
  3. Markéta Zmeškalová
    Markéta Zmeškalová 2984 bodů

Partneři