Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ostrava 3 km (2021)

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M29 Machů, Erik (1998, CZ) Tj Dukla Praha 3027 00:09:37 00:09:37 1. 1. 1. C 200
2. M29 Prus, Roman (1995, CZ) SSK Vítkovice 3090 00:10:57 00:10:56 2. 2. 2. C 180
3. M29 Varšavský, Jiří (2005, CZ) Salming Running 3085 00:11:13 00:11:13 3. 3. 3. C 170
4. M39 Hradil, Rudolf (1990, CZ) 3069 00:11:16 00:11:15 4. 1. 4. C 164
5. M29 Vacek, Michal (2004) Vencl tým Ústí nad Orlicí 3006 00:12:00 5. 4. 5.
6. M29 Svoboda, Hynek (2009, CZ) 3100 00:12:05 00:12:05 6. 5. 6. C 160
7. M49 Svoboda, Martin (1976, CZ) 3101 00:12:07 00:12:07 7. 1. 7. C 158
8. M29 Mazáč, Michal (2010, CZ) Ammazying team 3026 00:12:11 00:12:11 8. 6. 8. C 156
9. M49 Krňávek, Roman (1975, CZ) Runners Olomouc 3008 00:12:26 00:12:26 9. 2. 9. C 154
10. M39 Mráz, Zdeněk (1989, CZ) 3047 00:12:46 00:12:46 10. 2. 10. C 152
11. M59 Bernát, Roman (1970) Šneci v běhu 3010 00:12:50 11. 1. 11.
12. Z39 Barvenčíková, Soňa (1987, CZ) 3093 00:12:53 00:12:53 12. 1. 1. C 150
13. Z49 Mazáčová, Martina (1977, CZ) Ammazying team 3025 00:13:04 00:13:04 13. 1. 2. C 148
14. Z49 Kunstátová, Marie (1979) Šneci v běhu 3001 00:13:08 14. 2. 3.
15. Z49 Hlaváčová, Eva (1973, CZ) 3072 00:13:13 00:13:13 15. 3. 4. C 146
16. Z39 Doležalová, Zora (1988) Sport&Races 3040 00:13:37 16. 2. 5.
17. Z49 Pokorová, Jaroslava (1972) SC Marathon Plzeň 3033 00:13:43 17. 4. 6.
18. M59 Tomečka, Libor (1962, CZ) CETRIS Hranice 3066 00:13:48 00:13:48 18. 2. 12. C 144
19. Z29 Jurajdová, Hana (1993, CZ) 3048 00:13:53 00:13:52 19. 1. 7. C 140
20. M29 Truhlář, Jakub (2009, CZ) 3080 00:13:53 00:13:51 20. 7. 13. C 142
21. M59 Brouk, Petr (1966) Radler Atletik 3058 00:13:56 21. 3. 14.
22. M49 Schneider, Radek (1976, CZ) AC Track & Field Brno 3029 00:13:59 00:13:59 22. 3. 15. C 138
23. Z29 Hanáková, Markéta (2012) Orel Vyškov 3051 00:14:01 23. 2. 8.
24. Z29 Hladká, Anna (2010) 3049 00:14:05 24. 3. 9.
25. M49 Mach, Zdeněk (1974, CZ) 3058 00:14:07 00:14:07 25. 4. 16. C 136
26. Z29 Krňávková, Anna (2010, CZ) AK Olomouc 3009 00:14:17 00:14:17 26. 4. 10. C 134
27. M49 Holas, Petr (1973, CZ) 3001 00:14:22 00:14:21 27. 5. 17. C 132
28. M29 Schneider, Adam (2004, CZ) AC Track & Field Brno 3031 00:14:29 00:14:29 28. 8. 18. C 130
29. M39 Střecha, Jiři (1986, CZ) 3012 00:14:30 00:14:24 29. 3. 19. C 128
30. Z29 Bartošová, Natálie (2006, CZ) 3099 00:14:49 00:14:49 30. 5. 11. C 126
31. Z49 Proksová, Petra (1978) Prostě běž 3024 00:14:58 31. 5. 12.
32. Z39 Škopková, Veronika (1986, CZ) 3056 00:15:08 00:15:07 32. 3. 13. C 124
33. Z39 Dolasová, Hana (1989, CZ) 3051 00:15:26 00:15:25 33. 4. 14. C 122
34. M29 Petrusek, Lukáš (1994, CZ) RunCzech team 3037 00:15:28 00:15:27 34. 9. 20. C 120
35. M69 Šamberger, Karel (1958) Gerlov 3018 00:15:30 35. 1. 21.
36. M49 Vancl, Daniel (1981) 3002 00:15:34 36. 6. 22.
37. M29 Špok, Petr (2006, CZ) Klub orientačních sportů Krnov 3038 00:15:45 00:15:37 37. 10. 23. C 118
38. M29 Černý, Dominik (2011) Orel Vyškov 3056 00:15:46 38. 11. 24.
39. Z29 Vágnerová, Vendula (2008, CZ) Turbošneci 3024 00:15:52 00:15:45 39. 6. 15. C 116
40. Z29 Hafenko, Viktoriia (1997, UA) 3070 00:15:59 00:15:57 40. 7. 16. C 114
41. Z29 Peterková, Kateřina (1993) 3053 00:16:01 41. 8. 17.
42. M59 Kráčalík, Josef (1962) :) 3030 00:16:20 42. 4. 25.
43. M39 Kozubek, Petr (1987, CZ) 3028 00:16:25 00:16:18 43. 4. 26. C 112
44. Z29 Kamená, Sabina (2006) Želvičky 3038 00:16:28 44. 9. 18.
45. Z39 Bartošková, Viktorie (1986, CZ) 3098 00:16:29 00:16:26 45. 5. 19. C 110
46. M39 Bázler, Lukáš (1991) 3052 00:16:46 46. 5. 27.
47. Z29 Chodurová, Nina (2009, CZ) 3062 00:16:50 00:16:45 47. 10. 20. C 108
48. Z49 Bouchnerová, Alena (1974) Gladiator race Team 3020 00:16:54 48. 6. 21.
49. Z29 Šandorová, Štěpánka (2005, CZ) Lidl 3078 00:17:07 00:17:07 49. 11. 22. C 106
50. M39 Vavříček, Jiří (1985, CZ) 3054 00:17:08 00:17:04 50. 6. 28. C 104
51. M29 Hanslík, Libor (2002, CZ) Turbošneci 3013 00:17:09 00:17:00 51. 12. 29. C 102
52. Z29 Zdichyncová, Lucie (1992) 3011 00:17:13 52. 12. 23.
53. Z39 Němečková, Eva (1985) 3044 00:17:29 53. 6. 24.
54. M49 Jančošek, Jozef (1976, CZ) 3076 00:17:38 00:17:37 54. 7. 30. C 100
55. Z49 Mateřánková, Gabriela (1979, CZ) Běžecký klub ČS 3067 00:17:52 00:17:51 55. 7. 25. C 96
56. Z29 Mateřánková, Adéla (2010, CZ) 3068 00:17:52 00:17:51 56. 13. 26. C 98
57. Z49 Bílková, Zuzana (1979, CZ) 3034 00:18:00 00:17:52 57. 8. 27. C 94
58. M49 Blahut, Jan (1975, CZ) 3088 00:18:08 00:18:03 58. 8. 31. C 92
59. Z49 Strnková, Kateřina (1980, CZ) 3052 00:18:18 00:18:15 59. 9. 28. C 90
60. M29 Mikeska, Michal (1999, CZ) 3005 00:18:27 00:18:24 60. 13. 32. C 88
61. Z39 Kamena, Romana (1984) 3039 00:18:28 61. 7. 29.
62. Z29 Lukánková, Ema (2010, CZ) 3043 00:18:33 00:18:30 62. 14. 30. C 86
63. Z39 Samková, Ivana (1985, CZ) 3083 00:18:40 00:18:32 63. 8. 31. C 84
64. M39 Sedláček, Petr (1985) 3007 00:18:41 64. 7. 33.
65. Z39 Čihařová, Jana (1982) Rozběháme Česko 3055 00:18:47 65. 9. 32.
66. Z29 Hladká, Magdalena (2012) 3048 00:18:47 66. 15. 33.
67. M39 Horálek, Luboš (1984) 3026 00:18:49 67. 8. 34.
68. M49 Vancl, Daniel (1981, CZ) 3002 00:18:50 00:18:35 68. 9. 35. C 82
69. Z49 Schneiderová, Eva (1978, CZ) 3030 00:18:59 00:18:59 69. 10. 34. C 80
70. Z29 Zielinová, Lucie (1993, CZ) 3053 00:19:03 00:19:00 70. 16. 35. C 78
71. Z39 Mayerová, Andrea (1989, CZ) 3021 00:19:07 00:19:06 71. 10. 36. C 76
72. M39 Weidinger, Tomáš (1990) 3019 00:19:10 72. 9. 36.
73. M49 Kamený, Jan (1977) Želvičky 3037 00:19:15 73. 10. 37.
74. Z39 Strnadová, Markéta (1984) Šneci v běhu 3036 00:19:24 74. 11. 37.
75. M29 Šamberger, Martin (2000) Gerlov 3017 00:19:32 75. 14. 38.
76. Z29 Chodurová, Soňa (2006, CZ) 3063 00:19:34 00:19:29 76. 17. 38. C 74
77. Z29 Martynková, Vanesa (2010, CZ) 3092 00:19:55 00:19:51 77. 18. 39. C 72
78. Z59 Klodová, Šárka (1964, CZ) 3055 00:19:58 00:19:57 78. 1. 40. C 70
79. M39 Martynek, Rostislav (1982, CZ) 3091 00:19:59 00:19:55 79. 10. 39. C 68
80. Z39 Mladá, Jana (1983) 3003 00:20:06 80. 12. 41.
81. Z39 Hubingerová, Jitka (1986) 3027 00:20:09 81. 13. 42.
82. M29 Mazáč, Jakub (2008, CZ) Ammazying team 3045 00:20:16 00:20:12 82. 15. 40. C 66
83. M49 Mazáč, Martin (1977, CZ) Ammazying team 3046 00:20:17 00:20:12 83. 11. 41. C 64
84. Z39 Poláková, Petra (1982) 3028 00:20:19 84. 14. 43.
85. Z29 Pospíšilová, Eva (2000) 3060 00:20:21 85. 19. 44.
86. Z49 Dvořáčková, Blanka (1977) 3050 00:20:38 86. 11. 45.
87. Z29 Peterková, Lucie (1995) 3054 00:20:41 87. 20. 46.
88. Z29 Dopitová, Eliška (2004, CZ) Turbošneci 3014 00:20:44 00:20:36 88. 21. 47. C 62
89. M39 Obradovič, Paulie (1988, CZ) Lenny's Gym 3079 00:20:49 00:20:42 89. 11. 42. C 60
90. Z29 Kořínková, Iveta (1992, CZ) Sisters 3041 00:20:57 00:20:50 90. 22. 48. C 58
91. M69 Karger, Antonín (1960, CZ) NIKI-Team 3016 00:20:58 00:20:53 91. 2. 43. C 56
92. Z49 Chytilová, Eva (1977, CZ) 3077 00:21:10 00:21:01 92. 12. 49. C 54
93. Z69 Březinová, Milena (1961) Kolárna 3013 00:21:12 93. 1. 50.
94. Z39 Svitáčková, Martina (1985) Šneci v běhu 3000 00:21:16 94. 15. 51.
95. Z39 Makarevich, Katerina (1988, CZ) 3071 00:21:20 00:21:18 95. 16. 52. C 50
96. M39 Bauer, Michal (1982, CZ) 3000 00:21:20 00:21:18 96. 12. 44. C 52
97. Z49 Chodurová, Hana (1978, CZ) 3061 00:21:25 00:21:20 97. 13. 53. C 49
98. M49 Truhlář, Jiří (1976, CZ) 3081 00:21:28 00:21:26 98. 12. 45. C 46
99. Z29 Truhlářová, Klára (2014, CZ) 3082 00:21:28 00:21:26 99. 23. 54. C 47
100. Z29 Maňáková, Nikola (1997, CZ) 3097 00:21:28 00:21:26 100. 24. 55. C 48
101. Z29 Příborská, Miroslava (1993) 3009 00:21:31 101. 25. 56.
102. Z29 Burková, Tereza (1995, CZ) JEDU NA VÝKON 3036 00:21:32 00:21:23 102. 26. 57. C 45
103. Z29 Horáková, Patricie (2008, CZ) 3060 00:21:39 00:21:31 103. 27. 58. C 44
104. M39 Pastušek, Jiří (1988, CZ) Lidl 3089 00:21:44 00:21:40 104. 13. 46. C 43
105. Z39 Přibylová, Tereza (1990, CZ) 3057 00:21:45 00:21:35 105. 17. 59. C 42
106. M29 Šustal, Radek (2007, CZ) 3073 00:22:10 00:22:08 106. 16. 47. C 41
107. Z69 Kalafutová, Eva (1960, CZ) 3019 00:22:15 00:22:15 107. 2. 60. C 40
108. Z59 Šustalová, Miroslava (1968, CZ) 3074 00:22:17 00:22:15 108. 2. 61. C 39
109. M49 Chrpa, Pavel (1977, CZ) IMEndurance 3075 00:22:21 00:22:18 109. 13. 48. C 38
110. Z29 Marková, Marie (1993, CZ) 3044 00:22:40 00:22:34 110. 28. 62. C 37
111. Z29 Fifernová, Nikol (2003, CZ) 3095 00:22:50 00:22:44 111. 29. 63. C 36
112. M39 Rückl, Daniel (1983, CZ) Démoni 3004 00:22:54 00:22:50 112. 14. 49. C 35
113. Z29 Škutová, Simona (1993) 3004 00:23:00 113. 30. 64.
114. M49 Ohlídal, Jaroslav (1978) 4317 00:23:06 00:23:00 114. 14. 50. C 34
115. Z59 Koucká, Jana (1971) 3021 00:23:06 115. 3. 65.
116. M29 Králik, Dominik (2006) Běžící surikaty 3042 00:23:09 116. 17. 51.
117. Z49 Halfarová, Leona (1981) 4327 00:23:13 00:23:10 117. 14. 66. C 33
118. Z59 Přibylová, Ivana (1965, CZ) 3010 00:23:20 00:23:12 118. 4. 67. C 32
119. M59 Špok, Petr (1971, CZ) Klub orientačních sportů Krnov 3039 00:23:22 00:23:15 119. 5. 52. C 31
120. Z69 Kalašová, Bohumila (1959, CZ) 3050 00:23:25 00:23:21 120. 3. 68. C 30
121. Z39 Kužmová, Romana (1983, CZ) 3020 00:23:26 00:21:38 121. 18. 69. C 29
122. M29 Sornas, Tomáš (2005) 3046 00:23:43 122. 18. 53.
123. Z29 Halfarová, Barbora (2009) 4328 00:23:49 00:23:47 123. 31. 70. C 28
124. Z29 Charousková, Nela (2012) 3005 00:23:55 124. 32. 71.
125. Z49 Marvalová, Michaela (1973) Fufinky 3059 00:23:57 125. 15. 72.
126. Z29 Kazíková, Nikola (1999, CZ) NIKI-Team 3018 00:24:03 00:23:59 126. 33. 73. C 27
127. M29 Jurečka, Filip (1998, CZ) 3017 00:24:04 00:23:59 127. 19. 54. C 26
128. M59 Zajíc, Vladimír (1963) 3014 00:24:07 128. 6. 55.
129. Z49 Nadažyová, Barbora (1978, CZ) 3059 00:24:32 00:24:21 129. 16. 74. C 25
130. Z39 Tesaříková, Martina (1990, CZ) 3023 00:24:36 00:24:30 130. 19. 75. C 24
131. Z29 Stuchlíková, Doubravka (1994, CZ) 3040 00:24:42 00:24:34 131. 34. 76. C 23
132. Z39 Režňáková, Barbora (1991, CZ) 3065 00:24:47 00:24:40 132. 20. 77. C 22
133. Z29 Dubcová, Tereza (1993) Rozběháme Mělník 3035 00:25:26 133. 35. 78.
134. Z29 Vildová, Lucie (1992) 3029 00:26:23 134. 36. 79.
135. M29 Zajíc, Tomáš (2010) 3015 00:26:48 135. 20. 56.
136. Z49 Špoková, Jaroslava (1972, CZ) 3042 00:28:12 00:28:04 136. 17. 80. C 21
137. Z39 Hudečková, Petra (1984, CZ) 3011 00:28:30 00:28:28 137. 21. 81. C 20
138. Z49 Pospíšilová Kotrčová, Marie (1976) PROSTĚ BĚŽ! 3022 00:28:35 138. 18. 82.
139. Z49 Martinková, Lenka (1977) Běžící surikaty 3043 00:29:11 139. 19. 83.
140. Z39 Sabol, Alžběta (1991) :) 3016 00:29:52 140. 22. 84.
141. Z49 Dyntarová, Eva (1979) Prostě Běž Ostrava 3008 00:32:15 141. 20. 85.
142. M29 Jendřejčík, Zdeněk (2003) 3032 00:33:34 142. 21. 57.
143. Z39 Veselá, Lucie (1991) Šneci v běhu 3012 00:41:09 143. 23. 86.
144. Z69 Prokopiusová, Květoslava (1954) 3023 00:57:14 144. 4. 87.

170662 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři