Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Olomouc Dětský závod 1 km (2022)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D11 Špetová, Viktorie (2011, CZ) AK ŠKODA Plzeň 8035 00:03:23 00:03:22 1. 1. 1.
2. H11 Orbes, Filip (2011, CZ) TJ Jiskra Otrokovice 8099 00:03:23 00:03:23 2. 1. 1.
3. D11 Tellerová, Daniela (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8027 00:03:23 00:03:21 3. 2. 2.
4. D11 Hanáková, Markéta (2012, CZ) Orel Vyškov 8086 00:03:24 00:03:24 4. 3. 3.
5. D11 Palková, Eliška (2012, CZ) Lidl-dítě 8073 00:03:37 00:03:36 5. 4. 4.
6. H11 Melichar, Tomáš (2011, CZ) Cyklokramo Suchdol nad Odrou 8091 00:03:42 00:03:42 6. 2. 2.
7. H11 Kučera, Kristián (2012, CZ) SSK Vítkovice 8111 00:03:44 00:03:42 7. 3. 3.
8. D11 Špetová, Patricie (2011, CZ) AK ŠKODA Plzeň 8036 00:03:48 00:03:47 8. 5. 5.
9. H11 Mraz, Tomas (2011, CZ) 8107 00:03:50 00:03:50 9. 4. 4.
10. H11 Palka, Ondřej František (2011, CZ) Lidl-dítě 8040 00:03:52 00:03:51 10. 5. 5.
11. D11 Tellerová, Andrea (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8028 00:03:58 00:03:58 11. 6. 6.
12. D11 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) AK Olymp Brno 8004 00:03:58 00:03:56 12. 7. 7.
13. H11 Chlopčík, Jan (2013, CZ) Brumovice 8021 00:03:58 00:03:58 13. 6. 6.
14. H11 Černý, Dominik (2011, CZ) Orel Vyškov 8078 00:04:00 00:04:00 14. 7. 7.
15. H11 Kopec, Tomáš (2011, CZ) 8023 00:04:01 00:04:01 15. 8. 8.
16. H11 Zajíček, Jonáš (2012, CZ) 8101 00:04:03 00:04:03 16. 9. 9.
17. D11 Skalická, Nela (2011, CZ) Atletika TJ Lanškroun 8056 00:04:03 00:04:01 17. 8. 8.
18. D11 Spalová, Dominika (2011, CZ) 8024 00:04:03 00:04:02 18. 9. 9.
19. H11 Božičevič, Lukáš (2013, CZ) 8075 00:04:03 00:04:02 19. 10. 10.
20. D11 Svobodová, Amélie (2013, CZ) Top runners Štětí 8000 00:04:06 00:04:06 20. 10. 10.
21. D11 Olivie, Vlková (2013, CZ) 4026 00:04:06 00:04:06 21. 11. 11.
22. H11 Mikala, Matouš (2015, CZ) 8071 00:04:11 00:04:10 22. 11. 11.
23. D11 Horáčková, Beátka (2012, CZ) 8108 00:04:13 00:04:12 23. 12. 12.
24. D11 Mikalová, Albína (2012) 8070 00:04:13 00:04:12 24. 13. 13.
25. D11 Amáie, Potomská (2013, CZ) 4379 00:04:15 00:04:14 25. 14. 14.
26. H11 Richard, Hammerik (2013, CZ) 4388 00:04:16 00:04:14 26. 12. 12.
27. H11 Študent, David (2014, CZ) 8106 00:04:17 00:04:16 27. 13. 13.
28. D11 Menclová, Šárka (2013, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 8011 00:04:22 00:04:19 28. 15. 15.
29. H11 Sotolář, Jonáš (2013, CZ) 8114 00:04:22 00:04:21 29. 14. 14.
30. H11 Samek, Jan (2014, CZ) 8088 00:04:22 00:04:21 30. 15. 15.
31. H11 Mašlej, Max (2015, CZ) 8045 00:04:23 00:04:21 31. 16. 16.
32. D11 Klára, Zapalač (2012, CZ) 4463 00:04:25 00:04:25 32. 16. 16.
33. D11 Fajtlová, Leontýnka (2012) 8016 00:04:26 00:04:25 33. 17. 17.
34. H11 Kuba, Matyáš (2013, CZ) 8005 00:04:29 00:04:27 34. 17. 17.
35. D11 Petrová, Sára (2015, CZ) Flex fitness Olomouc 8079 00:04:29 00:04:27 35. 18. 18.
36. H11 Drábek, Dominik (2011, CZ) SK Chválkovice 8084 00:04:30 00:04:28 36. 18. 18.
37. D11 Valová, Eliška (2014, CZ) TJ Uničov 8010 00:04:30 00:04:28 37. 19. 19.
38. H11 Šanda, Ladislav (2014, CZ) 8109 00:04:32 00:04:30 38. 19. 19.
39. H11 Koudelka, Štěpán (2012, CZ) 8020 00:04:33 00:04:31 39. 20. 20.
40. H11 Šafařík, Jan (2014, CZ) 8094 00:04:33 00:04:31 40. 21. 21.
41. H11 Žvátora, Adam (2011, CZ) 8096 00:04:38 00:04:35 41. 22. 22.
42. H11 Frank, Lubomír (2011, CZ) Dětský domov Šance 8061 00:04:40 00:04:37 42. 23. 23.
43. H11 Vach, Tomáš (2011, CZ) Fbš Bohemians 8046 00:04:41 00:04:39 43. 24. 24.
44. H11 Beneš, Jakub (2013, CZ) 8067 00:04:42 00:04:40 44. 25. 25.
45. H11 Zapletal, Jan (2013, CZ) Tj atletika unicov 8087 00:04:42 00:04:39 45. 26. 26.
46. D11 Benešová, Julie (2011) 8066 00:04:42 00:04:39 46. 20. 20.
47. H11 Černík, Vojtěch (2011, CZ) ŽELVOTEAM 8095 00:04:43 00:04:42 47. 27. 27.
48. D11 Šandová, Anna (2014, CZ) 8110 00:04:44 00:04:42 48. 21. 21.
49. H11 Svoboda, Sebastián (2013, CZ) 8064 00:04:45 00:04:43 49. 28. 28.
50. H11 Střecha, Jakub (2015, CZ) 8012 00:04:46 00:04:45 50. 29. 29.
51. D11 Holánková, Gabriela (2015, CZ) Lidl-dítě 8029 00:04:48 00:04:46 51. 22. 22.
52. H11 Dolének, Martin (2011, CZ) Dětský domov Šance 8063 00:04:48 00:04:47 52. 30. 30.
53. H11 Machala, Daniel (2015, CZ) TJ Granitol Moravský Bwroun 8074 00:04:49 00:04:48 53. 31. 31.
54. H11 Komender, Jakub (2015, CZ) 8037 00:04:49 00:04:49 54. 32. 32.
55. D11 Burešová, Natálie (2014, CZ) 8032 00:04:51 00:04:51 55. 23. 23.
56. H11 Hudák, Sebastián (2014, CZ) Dětský domov Šance 8060 00:04:51 00:04:49 56. 33. 33.
57. D11 Sojáková, Adéla (2015, CZ) 8025 00:04:56 00:04:55 57. 24. 24.
58. H11 Hájek, Filip (2014, CZ) 8001 00:04:56 00:04:55 58. 34. 34.
59. D11 Palánová, Eliška (2014, CZ) 8083 00:04:57 00:04:57 59. 25. 25.
60. H11 Donovan, Toby (2014) 8051 00:04:57 00:04:55 60. 35. 35.
61. H11 Mikeš, Matyáš (2015, CZ) Šneci v běhu 8026 00:05:01 00:04:59 61. 36. 36.
62. H11 Michael, Král (2014, CZ) 4366 00:05:02 00:05:02 62. 37. 37.
63. H11 Balihar, Jan (2015, CZ) 8112 00:05:02 00:05:01 63. 38. 38.
64. D11 Svojanovská, Viktorie (2013, CZ) 8069 00:05:05 00:05:03 64. 26. 26.
65. H11 Gondek, Daniel (2012, CZ) Lidl-dítě 8042 00:05:06 00:05:03 65. 39. 39.
66. D11 Matoušková, Maya (2015, CZ) 8044 00:05:06 00:05:04 66. 27. 27.
67. H11 Žvátora, Tomáš (2013, CZ) 8097 00:05:06 00:05:04 67. 40. 40.
68. H11 Buriánek, Tomáš (2015, CZ) Šneci v běhu 8018 00:05:09 00:05:08 68. 41. 41.
69. H11 Surý, Petr (2011) 8085 00:05:11 00:05:10 69. 42. 42.
70. D11 Pilcová, Aneta (2015, CZ) Lidl-dítě 8041 00:05:14 00:05:11 70. 28. 28.
71. H11 Sotolář, Adam (2011, CZ) 8113 00:05:16 00:05:16 71. 43. 43.
72. H11 Matulík, Ondřej (2015) 8119 00:05:19 00:05:19 72. 44. 44.
73. H11 Roháček, Matyáš (2014, CZ) Lidl-dítě 8072 00:05:21 00:05:18 73. 45. 45.
74. D11 Vágnerová, Ivana (2014, CZ) 8039 00:05:22 00:05:19 74. 29. 29.
75. D11 Badalová, Tereza (2014, CZ) 8104 00:05:23 00:05:23 75. 30. 30.
76. H11 Havelka, Tomáš (2015, CZ) 8093 00:05:24 00:05:23 76. 46. 46.
77. D11 Zbořilová, Natálie (2015, CZ) 8054 00:05:26 00:05:24 77. 31. 31.
78. D11 Velecká, Marie (2012, CZ) 8059 00:05:29 00:05:28 78. 32. 32.
79. H11 Mikuláš, Petr Vaclavík (2015, CZ) 4365 00:05:29 00:05:29 79. 47. 47.
80. D11 Chamicevyč, Emma (2014, CZ) 8089 00:05:31 00:05:28 80. 33. 33.
81. H11 Ponížil, Antonín (2015, CZ) 8102 00:05:32 00:05:31 81. 48. 48.
82. D11 Nováková, Antonie (2013, CZ) 8092 00:05:32 00:05:30 82. 34. 34.
83. H11 Hájek, Dominik (2014, CZ) 8002 00:05:33 00:05:32 83. 49. 49.
84. D11 Bečicová, Nikol (2015, CZ) 8090 00:05:37 00:05:34 84. 35. 35.
85. D11 Kačenka, Kalová (2015, CZ) 4368 00:05:42 00:05:37 85. 36. 36.
86. D11 Pernicová, Amélie (2015, CZ) Lidl-dítě 8031 00:05:43 00:05:41 86. 37. 37.
87. D11 Králová, Anežka (2015, CZ) 8022 00:05:45 00:05:43 87. 38. 38.
88. H11 Nevrlý, Antonín (2015, CZ) 8105 00:05:47 00:05:45 88. 50. 50.
89. H11 Kameník, Peter (2015, CZ) 8068 00:05:48 00:05:45 89. 51. 51.
90. D11 Sokolová, Kristina (2013, CZ) Lidl-dítě 8116 00:05:49 00:05:47 90. 39. 39.
91. D11 Nikol, Linhartová (2015, CZ) 4377 00:05:51 00:05:49 91. 40. 40.
92. H11 Komender, Samuel (2014, CZ) 8038 00:05:51 00:05:51 92. 52. 52.
93. H11 Lang, Antonín (2013, CZ) 8019 00:05:54 00:05:52 93. 53. 53.
94. H11 Přidal, Maxim (2012, CZ) 8033 00:05:54 00:05:52 94. 54. 54.
95. H11 Sládeček, Erik (2014) 8049 00:05:57 00:05:55 95. 55. 55.
96. D11 Frýdecká, Adrianka (2015, CZ) 8006 00:05:58 00:05:56 96. 41. 41.
97. D11 Chytilová, Markéta (2015, CZ) 8055 00:06:01 00:06:00 97. 42. 42.
98. D11 Amálie, Doubravová (2015, CZ) 4355 00:06:03 00:05:59 98. 43. 43.
99. D11 Veselá, Elena (2015, CZ) 8098 00:06:04 00:06:03 99. 44. 44.
100. D11 Dudíková, Sofie (2015, CZ) 8058 00:06:07 00:06:05 100. 45. 45.
101. H11 Michal, Švec (2012, CZ) 4364 00:06:09 00:06:09 101. 56. 56.
102. H11 Žák, Adam (2015, CZ) 8003 00:06:10 00:06:09 102. 57. 57.
103. D11 Hejtmanová, Marie (2015) 8053 00:06:14 00:06:12 103. 46. 46.
104. D11 Endlová, Viktorie (2015, CZ) 8065 00:06:24 00:06:21 104. 47. 47.
105. D11 Krůzová, Adéla (2012, CZ) 8050 00:06:28 00:06:26 105. 48. 48.
106. D11 Pastorková, Anna (2015, CZ) 8100 00:06:36 00:06:33 106. 49. 49.
107. D11 Dominika, Pěnčíková (2015, CZ) 4027 00:06:37 00:06:36 107. 50. 50.
108. D11 Marie, Zelenková (2012, CZ) 4383 00:06:41 00:06:39 108. 51. 51.
109. D11 Malacková, Lucie (2013, CZ) 8103 00:06:50 00:06:47 109. 52. 52.
110. D11 Sitka, Zelenková (2015, CZ) 4382 00:06:52 00:06:48 110. 53. 53.

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil