Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Karlovy Vary Dětský závod 500 m (2022)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Basel, Mikuláš (2016, CZ) Nelahozeves-Lešany 7091 00:02:02 00:02:02 1. 1. 1.
2. H6 Podaný, Daniel (2016, CZ) VaNDaL team 7002 00:02:07 00:02:07 2. 2. 2.
3. H6 Balogh, Samuel (2016, CZ) Dětský domov KV 7067 00:02:08 00:02:08 3. 3. 3.
4. D6 Skálová, Adéla (2016, CZ) 7038 00:02:08 00:02:08 4. 1. 1.
5. H6 Forman, Dominik (2017, CZ) Táta, máma a dvojčata 7094 00:02:09 00:02:09 5. 4. 4.
6. D6 Habrdlová, Nela (2016, CZ) 7000 00:02:11 00:02:11 6. 2. 2.
7. D6 Kořánová, Ella (2017, CZ) Triatlet Karlovy Vary 7102 00:02:12 00:02:12 7. 3. 3.
8. H6 Manoch, Daniel (2016, CZ) 7028 00:02:17 00:02:17 8. 5. 5.
9. H6 Markusek, Sebastian (2016, CZ) Triatlet Karlovy Vary 7046 00:02:18 00:02:18 9. 6. 6.
10. H6 Velký, Matyáš (2016) 7037 00:02:18 00:02:18 10. 7. 7.
11. H6 Šírek, Ondrej (2016) 7053 00:02:19 00:02:19 11. 8. 8.
12. D6 Jirchářová, Rosalie (2016, CZ) 7084 00:02:20 00:02:20 12. 4. 4.
13. D6 Vachová, Kateřina (2016, CZ) 7044 00:02:26 00:02:26 13. 5. 5.
14. H6 Sedláček, Adam (2016, CZ) 7058 00:02:27 00:02:27 14. 9. 9.
15. D6 Kulichová, Karolína (2017, CZ) 7074 00:02:34 00:02:34 15. 6. 6.
16. H6 Jakub, Martinec (2017, CZ) 4127 00:02:36 00:02:36 16. 10. 10.
17. H6 Valta, Michal (2016, CZ) 7054 00:02:38 00:02:38 17. 11. 11.
18. D6 Zelena, Veronika (2016, CZ) 7008 00:02:40 00:02:40 18. 7. 7.
19. H6 Altschul, Adam (2016) 7017 00:02:41 00:02:41 19. 12. 12.
20. H6 David, Rokůsek (2017, CZ) 4270 00:02:43 00:02:43 20. 13. 13.
21. H6 Tvrdý, Adam (2017, CZ) 7099 00:02:43 00:02:40 21. 14. 14.
22. H6 Škopek, Alex (2016, CZ) 7004 00:02:43 00:02:43 22. 15. 15.
23. D6 Syková, Viktorie (2016, CZ) Lidl-dítě 7059 00:02:44 00:02:44 23. 8. 8.
24. D6 Sedláčková, Adina (2018, CZ) 7057 00:02:50 00:02:49 24. 9. 9.
25. H6 Valta, Martin (2017, CZ) 7090 00:02:50 00:02:49 25. 16. 16.
26. D6 Koptiková, Emma (2016, CZ) 7086 00:02:51 00:02:48 26. 10. 10.
27. H6 Štěpán, Felcán (2018, CZ) 4129 00:02:51 00:02:49 27. 17. 17.
28. D6 Gabriel, Lilly (2017) 7077 00:02:52 00:02:51 28. 11. 11.
29. D6 Dušková, Valentýna (2016) 7047 00:02:53 00:02:53 29. 12. 12.
30. H6 Netušil, Oliver (2018) 7079 00:02:56 00:02:49 30. 18. 18.
31. H6 Dvořák, Martin (2016, CZ) 7088 00:02:56 00:02:56 31. 19. 19.
32. D6 Svobodová, Anna (2017, CZ) SC Start Karlovy Vary 7048 00:02:57 00:02:57 32. 13. 13.
33. H6 Soukup, Samuel (2019, CZ) 7049 00:02:59 00:02:58 33. 20. 20.
34. H6 Vorreiter, Axel (2016, CZ) 7027 00:03:06 00:03:05 34. 21. 21.
35. H6 Ondřej, Vašmucius (2016, CZ) 4251 00:03:06 00:03:04 35. 22. 22.
36. H6 Sebastian, Křenek (2017, CZ) 4267 00:03:08 00:03:08 36. 23. 23.
37. H6 Ebe, Theo (2018, CZ) 4485 00:03:10 00:03:08 37. 24. 24.
38. H6 Suchomel, Šimon (2017, CZ) 7032 00:03:10 00:03:08 38. 25. 25.
39. D6 Novotná, Tereza (2016, CZ) 7104 00:03:11 00:03:08 39. 14. 14.
40. D6 Naslerova, Nina (2018, CZ) 7014 00:03:11 00:03:11 40. 15. 15.
41. H6 Holánek, David (2019, CZ) Lidl-dítě 7019 00:03:11 00:03:10 41. 26. 26.
42. H6 Bartoň, Sebastian (2018, CZ) 7078 00:03:12 00:03:11 42. 27. 27.
43. D6 Laštovková, Ella (2017, CZ) 7001 00:03:13 00:03:10 43. 16. 16.
44. D6 Kubalová, Michaela (2017, CZ) Báječné dítě v běhu 7029 00:03:14 00:03:13 44. 17. 17.
45. D6 Vostřelová, Ester (2017, CZ) 7040 00:03:15 00:03:14 45. 18. 18.
46. H6 Kopp, Vít (2017) 7051 00:03:18 00:03:17 46. 28. 28.
47. D6 Vavřínová, Vendula (2017, CZ) 7024 00:03:21 00:03:20 47. 19. 19.
48. D6 Poláková, Amálka (2017, CZ) 7005 00:03:22 00:03:22 48. 20. 20.
49. H6 Pelikán, Roman Jiří (2018, CZ) 7011 00:03:24 00:03:17 49. 29. 29.
50. H6 Pavézka, Filip (2018, CZ) 7015 00:03:25 00:03:17 50. 30. 30.
51. H6 Filip, Havránek (2018, CZ) 4107 00:03:28 00:03:23 51. 31. 31.
52. H6 Chmelík, Staník (2017, CZ) 7035 00:03:28 00:03:28 52. 32. 32.
53. H6 Tlačbaba, Alex (2021, CZ) 7036 00:03:32 00:03:20 53. 33. 33.
54. H6 Vaněček, Matouš (2019, CZ) 7100 00:03:33 00:03:29 54. 34. 34.
55. D6 Aguilar Ramirez, Sophie (2020, CZ) 7041 00:03:34 00:03:34 55. 21. 21.
56. D6 Kopetova, Kristyna (2017, CZ) Lidl-dítě 7022 00:03:41 00:03:41 56. 22. 22.
57. D6 Lahučká, Veronika (2017, CZ) 7023 00:03:42 00:03:41 57. 23. 23.
58. H6 Žlutický, František (2020) 7003 00:03:51 00:03:48 58. 35. 35.
59. H6 Štýs, Matyáš (2019, CZ) 7105 00:03:52 00:03:52 59. 36. 36.
60. D6 Gregorová, Kristýna (2018, CZ) Triatlet Karlovy Vary 7045 00:04:01 00:03:57 60. 24. 24.
61. H6 Syka, Nikolas (2019, CZ) Lidl-dítě 7061 00:04:07 00:04:06 61. 37. 37.
62. D6 Agáta, Tažková (2019, CZ) 4269 00:04:07 00:04:03 62. 25. 25.
63. D6 Csevárová, Liliana (2018, CZ) 7093 00:04:09 00:04:06 63. 26. 26.
64. D6 Rebcová, Eliška (2022, CZ) 7085 00:04:14 00:04:08 64. 27. 27.
65. H6 Kulich, Pavel (2019, CZ) 7075 00:04:15 00:04:14 65. 38. 38.
66. H6 Novotný, Tomáš (2018, CZ) 7103 00:04:24 00:04:19 66. 39. 39.
67. H6 Pelikán, Aleš (2020, CZ) 7095 00:04:25 00:04:14 67. 40. 40.
68. D6 Daniela, Hartlová (2017, CZ) 4486 00:04:29 00:04:28 68. 28. 28.
69. D6 Johana, Hartlová (2019, CZ) 4271 00:04:29 00:04:29 69. 29. 29.
70. D6 Stará, Adéla (2022, CZ) 7012 00:04:30 00:04:29 70. 30. 30.
71. D6 Stará, Johana (2018, CZ) 7013 00:04:31 00:04:29 71. 31. 31.
72. D6 Laura, Bokůsková (2019, CZ) 4403 00:04:32 00:04:27 72. 32. 32.
73. H6 Teodor, Sishilich (2020, CZ) 4250 00:04:40 00:04:39 73. 41. 41.
74. H6 Barg, Harald (2021) 7083 00:04:43 00:04:41 74. 42. 42.
75. D6 Dobrá, Karolína (2020, CZ) Rozběháme Ústí nad Labem 7016 00:04:48 00:04:47 75. 33. 33.
76. H6 Vlasta, Michael (2020, CZ) 7052 00:04:53 00:04:45 76. 43. 43.
77. D6 Dvořáková, Kristýna (2020, CZ) 7087 00:05:00 00:04:59 77. 34. 34.
78. D6 Podaná, Natálie (2019, CZ) VaNDaL team 7007 00:05:09 00:05:08 78. 35. 35.
79. H6 Voronin, Adam (2020, CZ) 7042 00:05:14 00:05:10 79. 44. 44.
80. D6 Čevelová, Natálie (2018, CZ) Lidl-dítě 7031 00:05:17 00:05:15 80. 36. 36.
81. D6 Čevelová, Viktorie (2018, CZ) Lidl-dítě 7030 00:05:19 00:05:17 81. 37. 37.
82. H6 Kopp, David (2017) 7050 00:05:42 00:05:40 82. 45. 45.
83. D6 Vachová, Lucie (2019, CZ) 7043 00:05:44 00:05:44 83. 38. 38.
84. D6 Flagner, Sofie (2020, CZ) Lidl-dítě 7018 00:05:54 00:05:49 84. 39. 39.
85. H6 Sládek, Viktor (2020, CZ) Lidl-dítě 7065 00:05:59 00:05:56 85. 46. 46.
86. H6 Marek, Marvan (2020, CZ) 4268 00:06:05 00:06:02 86. 47. 47.
87. D6 Vyšinková, Marie (2020, CZ) Lidl-dítě 7020 00:06:38 00:06:36 87. 40. 40.
88. D6 Chmelíková, Klára (2020, CZ) 7034 00:06:54 00:06:54 88. 41. 41.

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil