Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Kopřivnice 10 km (2022)

poř. kat. jméno start. č. čas 2,5 km 5 km 7,5 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Pavlišta, Vít (1985, CZ) Silvini Madshus Team 1252 00:32:11 00:07:39 00:15:47 00:23:28 1. 1. 1.
2. M29 Novak, Josef (1997, CZ) Horní Čermná 1195 00:33:31 00:07:42 00:16:10 00:24:19 2. 1. 2.
3. M39 Ceniga, Peter (1990, SK) Etos Slovakia 1140 00:33:50 00:09:02 00:16:57 00:25:04 3. 2. 3.
4. M39 Kaláb, David (1987, CZ) AC Track & Field Brno 1029 00:33:51 00:09:00 00:16:56 00:25:04 4. 3. 4.
5. M39 Jakubec, Tomáš (1990, CZ) AK EZ Kopřivnice 1233 00:37:00 00:09:26 00:17:57 00:27:01 5. 4. 5.
6. M49 Kočíb, Jan (1979, CZ) Štefko Running Team 1210 00:37:13 00:09:47 00:18:26 00:27:25 6. 1. 6.
7. M49 Aujezdský, Jaroslav (1974, CZ) Štefko Running Team 1039 00:37:33 00:09:47 00:18:26 00:27:34 7. 2. 7.
8. Z29 Koláčková, Adéla (2001, CZ) Ak Olymp Brno 1239 00:37:43 00:09:44 00:18:23 00:27:26 8. 1. 1.
9. M39 Flaša, David (1989, CZ) Abstinenční reprezentace :-))) 1137 00:38:45 00:10:04 00:18:58 00:28:14 9. 5. 8.
10. M49 Sochor, Milan (1978, CZ) AK Emila Zátopka Kopřivnice 1183 00:39:33 00:28:53 10. 3. 9.
11. M39 Jež, Marek (1989, CZ) 1147 00:39:53 00:28:59 11. 6. 10.
12. M49 Hořínek, Martin (1981, CZ) SK Oceláci Ostrava 1216 00:40:16 00:10:39 00:19:48 00:29:45 12. 4. 11.
13. M39 Hradil, Rudolf (1990, CZ) 1042 00:40:37 00:10:41 00:20:03 00:29:44 13. 7. 12.
14. M29 Nosek, Miloslav (1994, CZ) Seitlovské šelmy / MK Seitl Ostrava 1241 00:40:55 00:30:14 00:20:15 14. 2. 13.
15. M39 Kramoliš, Jiří (1991, CZ) AKEZ Kopřivnice 1014 00:41:11 00:10:26 00:19:58 00:30:00 15. 8. 14.
16. M39 Pop, Marek (1992, CZ) AK EZ Kopřivnice 1177 00:41:14 00:10:25 00:19:59 00:30:03 16. 9. 15.
17. M39 Šejnoha, Petr (1991, CZ) RunCzech 1237 00:41:58 00:10:42 00:30:36 17. 10. 16.
18. M49 Chemčuk, Miroslav (1977, CZ) 1049 00:42:06 00:11:01 00:31:02 18. 5. 17.
19. M49 Orlovský, Martin (1982, CZ) Tj Drslavice 1225 00:42:08 00:10:51 00:20:41 00:31:00 19. 6. 18.
20. Z49 Urbánková, Alfery Hana (1982, CZ) Top4Running.cz @hanyrunlife 1135 00:42:17 00:10:50 00:20:42 00:31:02 20. 1. 2.
21. M59 Radomír, Březina (1967, CZ) 1336 00:42:19 00:11:00 00:20:46 00:31:13 21. 1. 19.
22. M29 Roman, Prus (1995, CZ) 1347 00:42:34 00:10:50 00:31:17 22. 3. 20.
23. Z49 Ilchenko, Svitlana (1981, UA) 1253 00:42:36 00:11:05 00:20:39 00:30:40 23. 2. 3.
24. M59 Pivec, Jiří (1969, CZ) 1170 00:43:30 00:11:11 00:21:04 00:32:03 24. 2. 21.
25. M49 Kašpárek, Tomáš (1973, CZ) Obec Kubelíkov 1037 00:43:30 00:11:05 00:21:01 00:31:50 25. 7. 22.
26. M39 Škoda, Tomáš (1991, CZ) 1088 00:43:48 00:32:20 26. 11. 23.
27. Z49 Mazáčová, Martina (1977, CZ) AKEZ Kopřivnice 1007 00:43:50 00:11:19 00:21:27 00:32:02 27. 3. 4.
28. M59 Hanke, David (1971, CZ) 1054 00:44:10 00:10:49 00:20:40 00:31:48 28. 3. 24.
29. M29 Hajda, Tomáš (1993, CZ) True Gym Valašské Meziříčí 1257 00:44:16 00:10:39 00:32:05 29. 4. 25.
30. M29 Vlasák, Filip (2003, CZ) 1045 00:44:22 00:32:37 30. 5. 26.
31. M59 Tomáš, Tvarůžka (1972, CZ) 1308 00:44:22 00:11:22 00:21:32 00:32:21 31. 4. 27.
32. M29 Lapisz, Štěpán (2001, CZ) 1205 00:44:38 00:11:11 00:21:49 00:32:45 32. 6. 28.
33. M39 Matúš, Libor (1988, CZ) 1224 00:44:46 00:11:12 00:32:19 33. 12. 29.
34. M39 Ondrášek, Milan (1985, CZ) 1196 00:44:51 00:11:49 00:22:03 00:33:03 34. 13. 30.
35. Z29 Kašová, Michaela (1997, CZ) Atletika Písek 1266 00:44:58 00:11:48 00:22:19 00:33:08 35. 2. 5.
36. M69 Vrobel, Miroslav (1961, CZ) Vroblici 1165 00:45:02 00:11:30 00:21:49 00:32:47 36. 1. 31.
37. M39 Marek, Vojtěch (1988, CZ) Utinni! 1125 00:45:04 00:12:03 00:22:22 00:33:03 37. 14. 32.
38. Z49 Polášková, Kateřina (1977, CZ) Pomalé šípy Kopřivnice 1204 00:45:06 00:12:03 00:22:38 00:33:26 38. 4. 6.
39. M29 Linka, Ondřej (2002, CZ) 1172 00:45:31 00:12:00 00:22:15 00:33:23 39. 7. 33.
40. M39 Košťák, David (1990, CZ) 1243 00:45:33 00:12:19 00:22:52 00:33:56 40. 15. 34.
41. M39 Kučera, David (1988, CZ) 1069 00:45:37 00:11:42 00:22:35 00:33:13 41. 16. 35.
42. M39 Foks, Miroslav (1983, CZ) 1051 00:45:41 00:11:46 00:22:11 00:33:32 42. 17. 36.
43. M59 Axmann, Petr (1972, CZ) 1106 00:45:56 00:11:30 00:22:02 00:33:02 43. 5. 37.
44. M49 Nelešovský, Pavel (1980, CZ) BeRUN 1072 00:45:59 00:12:21 00:22:53 00:33:58 44. 8. 38.
45. Z49 Makovoz, Svitlana (1979, UA) 1238 00:46:08 00:12:08 00:22:38 00:33:39 45. 5. 7.
46. M29 Stoklásek, Tomáš (1995, CZ) 1269 00:46:33 00:34:06 46. 8. 39.
47. M49 Hrnčárek, Martin (1976, CZ) Pomalé šípy Kopřivnice 1053 00:46:40 00:11:33 00:22:14 00:34:03 47. 9. 40.
48. M49 Smith, Tony (1977, CZ) 1021 00:46:40 00:12:45 00:34:40 48. 10. 41.
49. M49 Glogar, Martin (1982, CZ) 1157 00:46:48 00:11:30 00:33:40 49. 11. 42.
50. M39 Bednařík, Martin (1990, CZ) TJ SOKOL Chotěbuz 1158 00:46:49 00:12:03 00:22:40 00:34:10 50. 18. 43.
51. M59 Štefek, Jiři (1965, CZ) AKEZ 1100 00:46:59 00:11:50 00:22:40 00:34:11 51. 6. 44.
52. M39 Konečný, Vojtěch (1991, CZ) STG Opava 1006 00:46:59 00:12:20 00:23:18 00:34:48 52. 19. 45.
53. M29 Horák, Adam (2004, CZ) 1151 00:47:05 00:12:25 00:34:22 53. 9. 46.
54. M39 Joukal, Marek (1987, CZ) Anatomický ústav LF MU 1090 00:47:09 00:12:05 00:22:45 00:34:18 54. 20. 47.
55. M39 Kundrát, Adam (1983, CZ) 1248 00:47:14 00:12:10 00:22:49 00:34:33 55. 21. 48.
56. M49 Nesvadba, Jiři (1976, CZ) ZPS-slévarna Zlín 1193 00:47:15 00:12:46 00:23:52 00:35:20 56. 12. 49.
57. M39 Burget, Pavel (1990, CZ) 1201 00:47:19 00:12:05 00:22:46 00:34:25 57. 22. 50.
58. M49 Jordán, Jiří (1973, CZ) 1003 00:47:27 00:12:41 00:23:20 00:35:03 58. 13. 51.
59. Z49 Hušáková, Radana (1976, CZ) 1159 00:47:30 00:12:27 00:23:16 00:34:49 59. 6. 8.
60. M49 Hikl, Petr (1977, CZ) 1162 00:47:30 00:12:16 00:23:07 00:34:42 60. 14. 52.
61. M49 Bártek, Josef (1976, CZ) Nový Jičín - Žilina 1259 00:47:44 00:12:11 00:22:59 00:34:57 61. 15. 53.
62. M59 Hrnčíř, Martin (1971, CZ) AKEZ Kopřivnice 1119 00:47:47 00:12:11 00:23:06 00:34:45 62. 7. 54.
63. M49 Malý, Tomáš (1974, CZ) KNProject 1133 00:47:53 00:12:22 00:23:24 00:35:02 63. 16. 55.
64. M39 Grill, Jiři (1985, CZ) Pomalé šípy Kopřivnice 1002 00:48:00 00:12:38 00:23:38 00:35:19 64. 23. 56.
65. M49 Horák, Vlastimil (1978, CZ) 1150 00:48:10 00:12:42 00:23:47 00:35:27 65. 17. 57.
66. M49 Soukal, Petr (1973, CZ) 1143 00:48:16 00:12:20 00:22:57 00:35:09 66. 18. 58.
67. M49 Dluhoš, Přemysl (1980, CZ) 1142 00:48:20 00:12:23 00:35:18 67. 19. 59.
68. M59 Dobeš, Petr (1970, CZ) 1025 00:48:20 00:12:15 00:34:51 68. 8. 60.
69. M39 Barth, Vít (1991, CZ) 1105 00:48:26 00:12:21 00:22:58 00:35:20 69. 24. 61.
70. Z29 Michalovičová, Jana (1994, CZ) 1131 00:48:29 00:13:18 00:24:35 00:36:07 70. 3. 9.
71. M39 Srb, Jindřich (1985, CZ) Horoměřice 1176 00:48:30 00:12:18 00:23:28 00:35:40 71. 25. 62.
72. M59 Březina, Radomír (1967) 1245 00:48:31 00:13:18 00:24:41 00:36:19 72. 9. 63.
73. M49 Žáček, Pavel (1979, CZ) 1027 00:48:34 00:12:05 00:22:53 00:35:26 73. 20. 64.
74. M69 Kahánek, Petr (1962, CZ) Pohoda team Kopřivnice 1058 00:48:38 00:12:03 00:23:01 00:35:40 74. 2. 65.
75. M59 Míček, Roman (1972, CZ) Frýdek-Místek 1075 00:48:47 00:12:46 00:23:53 00:35:42 75. 10. 66.
76. M49 Církva, Tomáš (1977, CZ) Sportguides Team 1260 00:49:01 00:12:06 00:22:46 00:35:35 76. 21. 67.
77. M29 Rafaj, Vojtěch (1998, CZ) 1066 00:49:08 00:12:37 00:23:56 00:36:18 77. 10. 68.
78. M39 Pěcka, Petr (1986, CZ) Colliery Crossfit Ostrava 1223 00:49:14 00:12:38 00:23:59 00:36:15 78. 26. 69.
79. M39 Králík, Tomáš (1992, CZ) 1208 00:49:26 00:13:09 00:24:32 00:36:21 79. 27. 70.
80. Z39 Barvenčíková, Soňa (1987, CZ) 1232 00:49:27 00:12:22 00:23:39 00:36:04 80. 1. 10.
81. Z49 Mezovská, Pavlina (1978, CZ) 1179 00:49:30 00:12:35 00:23:42 00:36:21 81. 7. 11.
82. M49 Horníček, Tomáš (1973, CZ) 1186 00:49:39 00:12:40 00:24:00 00:36:08 82. 22. 71.
83. M49 Krzyzanowski, Maciej (1980) 1134 00:49:48 00:13:10 00:36:45 83. 23. 72.
84. M49 Bilik, Petr (1978, CZ) 1235 00:50:05 00:12:46 84. 24. 73.
85. M59 Straka, Pavel (1972, CZ) 1194 00:50:08 00:36:28 00:24:11 85. 11. 74.
86. M39 Bartoň, Jaromír (1991, CZ) 1113 00:50:20 00:13:19 00:24:41 00:36:55 86. 28. 75.
87. M49 Kvěch, Václav (1979, CZ) 1256 00:50:32 00:12:20 00:23:39 00:37:01 87. 25. 76.
88. M39 Brabec, Tomáš (1988, CZ) 1242 00:50:41 00:37:29 00:24:53 88. 29. 77.
89. M49 Teplý, Tomáš (1974, CZ) 1254 00:50:57 00:13:15 00:24:45 00:37:23 89. 26. 78.
90. M39 Novák, Michal (1987, CZ) 1154 00:50:57 00:12:32 00:24:28 00:37:09 90. 30. 79.
91. M49 Holub, Radek (1982, CZ) Prostě běž! 1153 00:50:58 00:13:19 00:24:48 00:37:37 91. 27. 80.
92. Z39 Dufková, Petra (1988, CZ) Cool Running 1174 00:51:11 00:13:36 00:25:22 00:37:57 92. 2. 12.
93. M59 Kubín, Martin (1969, CZ) 1164 00:51:15 00:12:34 00:24:16 00:37:44 93. 12. 81.
94. M39 Martin, Škrabal (1987, CZ) 1343 00:51:19 00:13:13 00:24:40 00:37:20 94. 31. 82.
95. M49 Čech, Igor (1977, CZ) 1008 00:51:19 00:12:31 00:24:16 00:36:59 95. 28. 83.
96. Z29 Kalivodová, Lucie (1999, CZ) 1262 00:51:20 00:12:48 00:25:05 00:37:51 96. 4. 13.
97. M29 Rybníček, Matěj (1999, CZ) 1203 00:51:31 00:13:19 00:24:41 00:37:20 97. 11. 84.
98. Z39 Pokorná, Dana (1983, CZ) Flying Runners 1114 00:51:32 00:13:15 00:24:48 00:37:32 98. 3. 14.
99. M49 Rajnet, Rudolf (1973, CZ) 1190 00:51:34 00:12:44 00:24:29 00:37:32 99. 29. 85.
100. M29 Hrstka, David (1997, CZ) 1173 00:51:49 00:12:39 00:24:26 00:37:29 100. 12. 86.
101. M59 Orság, Josef (1964, CZ) 1004 00:52:03 00:13:42 00:25:48 00:39:08 101. 13. 87.
102. M49 Svoboda, Petr (1974, CZ) 1188 00:52:08 00:13:20 00:25:02 00:38:17 102. 30. 88.
103. Z49 Jarošová, Soňa (1981, CZ) 1261 00:52:14 00:13:27 00:25:23 00:38:24 103. 8. 15.
104. M59 Fojtík, Petr (1964, CZ) Zvonek Sport Valašské Klobouky 1249 00:52:18 00:12:59 00:24:44 00:38:11 104. 14. 89.
105. M49 Čeloud, Roman (1975) 1126 00:52:21 00:13:52 00:38:41 105. 31. 90.
106. M39 Marián, Lorenc (1990, CZ) 1350 00:52:30 00:13:22 00:25:14 00:38:23 106. 32. 91.
107. M29 Lesák, Tomáš (1994, CZ) 1136 00:52:30 00:13:33 00:25:58 00:38:47 107. 13. 92.
108. M29 Pop, Ondřej (1994, CZ) 1236 00:52:34 00:13:23 00:25:24 00:38:24 108. 14. 93.
109. Z49 Cetlová, Libuše (1978, CZ) 1019 00:52:34 00:13:09 00:25:11 00:38:37 109. 9. 16.
110. M39 Wnuk, Michal (1991, CZ) 1117 00:52:45 00:13:19 00:25:15 00:38:38 110. 33. 94.
111. M59 Kolář, Jiři (1971, CZ) EXCALIBUR ARMY 1214 00:52:47 00:13:55 00:26:21 00:39:27 111. 15. 95.
112. M39 Pilz, Karel (1985, CZ) Cool Running 1265 00:52:52 00:13:36 00:25:23 00:39:02 112. 34. 96.
113. M39 Martin, Gwozdz (1987, CZ) 1344 00:52:53 00:14:37 00:27:00 00:39:27 113. 35. 97.
114. M49 Bordovský, Tomáš (1973, CZ) 1217 00:52:54 00:14:38 00:39:28 114. 32. 98.
115. M29 Šoman, David (1997, CZ) Palárna 1268 00:53:03 00:12:33 00:24:29 00:39:00 115. 15. 99.
116. M39 Rádl, Jiří (1989, CZ) Nutrilite 1207 00:53:04 00:13:49 00:26:03 00:38:55 116. 36. 100.
117. M39 Janoš, Michal (1985, CZ) 1161 00:53:08 00:13:33 00:26:13 00:39:37 117. 37. 101.
118. M70+ Kvita, Josef (1951, CZ) AK Emila Zátopka 1118 00:53:09 00:14:05 00:26:19 00:39:08 118. 1. 102.
119. Z29 Zavřelová, Petra (1993, CZ) 1206 00:53:10 00:13:53 00:26:03 00:38:54 119. 5. 17.
120. M49 Guráš, Martin (1974, CZ) 1250 00:53:14 00:13:24 00:25:21 00:38:48 120. 33. 103.
121. M49 Uherek, Tomáš (1975, CZ) Brno 1178 00:53:14 00:13:21 00:38:37 121. 34. 104.
122. M59 Krumpl, Jaroslav (1970, CZ) 1182 00:53:23 00:13:08 00:25:08 00:38:57 122. 16. 105.
123. M29 Kučeriak, Lukáš (2000, CZ) 1046 00:53:41 00:14:10 00:26:25 00:40:09 123. 16. 106.
124. M39 Chaloupka, Milan (1985, CZ) 1092 00:53:45 00:14:08 00:26:45 00:40:04 124. 38. 107.
125. M39 Guniš, Ondřej (1984, CZ) Rozběháme Česko 1130 00:53:49 00:14:18 00:26:45 00:39:46 125. 39. 108.
126. M39 Stiska, Petr (1987, CZ) 1079 00:53:51 00:14:19 00:25:59 00:39:31 126. 40. 109.
127. M49 Poruba, Marek (1981, CZ) Veřovice 1148 00:54:07 00:12:44 00:24:30 00:38:38 127. 35. 110.
128. M49 Zahradníček, Lukáš (1981, CZ) 1084 00:54:07 00:13:32 00:25:38 00:39:26 128. 36. 111.
129. M39 Sobek, David (1986, CZ) Rozběháme Nový Jičín 1185 00:54:10 00:15:19 00:41:08 129. 41. 112.
130. M59 Kozubek, Lukáš (1971, CZ) 1128 00:54:18 00:13:10 00:25:45 00:39:45 130. 17. 113.
131. M69 Váňa, Petr (1960, CZ) 1071 00:54:32 00:13:30 00:25:58 00:39:43 131. 3. 114.
132. M59 Šklubal, Zbyněk (1971, CZ) Maratonský klub Prostějov 1240 00:54:34 00:14:10 00:26:32 00:40:29 132. 18. 115.
133. Z39 Kuželová, Kristýna (1990, CZ) Boston Aerodynamic 1005 00:54:40 00:13:25 00:25:43 00:39:41 133. 4. 18.
134. M29 Weisser, Adam (1994) 1132 00:54:41 00:13:19 00:25:42 00:39:38 134. 17. 116.
135. M49 Hlavatý, Roman (1979, CZ) 1013 00:54:45 00:14:16 00:26:39 00:40:07 135. 37. 117.
136. M39 Šabatka, Jan (1983, CZ) 1139 00:54:51 00:14:48 00:27:40 00:40:49 136. 42. 118.
137. M39 Barvenčík, Oldřich (1986, CZ) 1231 00:54:54 00:13:35 00:26:25 00:40:45 137. 43. 119.
138. Z39 Petrášová, Taťána (1988, CZ) Pomalé šípy Kopřivnice 1109 00:55:00 00:13:46 00:26:44 00:40:34 138. 5. 19.
139. M49 Žák, Petr (1979, CZ) 1080 00:55:03 00:13:53 00:25:56 00:40:06 139. 38. 120.
140. M59 Bábek, Martin (1971, CZ) Šneci v běhu 1074 00:55:09 00:14:15 00:27:23 00:41:39 140. 19. 121.
141. M49 Přikryl, Milan (1978, CZ) Šneci v běhu 1017 00:55:10 00:14:58 00:27:40 00:40:36 141. 39. 122.
142. M49 Pěnička, Martin (1979, CZ) 1089 00:55:11 00:13:58 00:27:03 00:40:33 142. 40. 123.
143. M49 Koníček, Lukáš (1980, CZ) 1024 00:55:13 00:14:18 00:27:04 00:40:50 143. 41. 124.
144. M49 Škrobák, Dan (1976, CZ) 1104 00:55:15 00:13:24 00:25:42 00:39:39 144. 42. 125.
145. M49 Beno, Peter (1975, SK) 1083 00:55:21 00:13:17 00:26:24 00:40:50 145. 43. 126.
146. M29 Petrusek, Lukáš (1994, CZ) RunCzech team 1226 00:55:24 00:15:00 00:27:42 00:40:57 146. 18. 127.
147. M49 Biernat, Marek (1978, CZ) 1166 00:55:26 00:14:00 00:26:40 00:40:50 147. 44. 128.
148. M49 Cenkner, Michal (1982, CZ) 1221 00:55:26 00:14:41 00:27:41 00:41:04 148. 45. 129.
149. M39 Klimeš, Jan (1984, CZ) TJ Velké Poříčí 1123 00:55:37 00:14:17 00:27:01 00:40:52 149. 44. 130.
150. M49 Kéhar, Ota (1977, CZ) 1144 00:55:39 00:14:15 00:26:54 00:40:54 150. 46. 131.
151. M49 Věrný, Jaroslav (1976, CZ) Kroměříž 1041 00:55:40 00:14:49 00:27:32 00:40:56 151. 47. 132.
152. Z59 Bachurková, Jitka (1971, CZ) running zone 1145 00:55:42 00:14:11 00:27:10 00:40:57 152. 1. 20.
153. Z49 Beňová, Janka (1975, SK) Svetielko nádeje 1082 00:55:44 00:13:45 00:26:50 00:41:04 153. 10. 21.
154. M39 Strýček, Marcel (1988, CZ) 1102 00:55:53 00:15:03 00:27:50 00:41:16 154. 45. 133.
155. M49 Dostal, Filip (1980) 1258 00:56:07 00:14:47 00:27:31 00:41:05 155. 48. 134.
156. M39 Mudrončík, Michal (1983, CZ) Mattoni FreeRun Olomouc 1229 00:56:09 00:13:45 00:26:27 00:41:10 156. 46. 135.
157. Z39 Partschová, Veronika (1991, CZ) 1040 00:56:16 00:14:42 00:41:23 157. 6. 22.
158. M49 Orság, Ondřej (1977, CZ) 1244 00:56:19 00:40:20 158. 49. 136.
159. Z29 Mólerová, Lenka (1995, CZ) 1246 00:56:26 00:14:06 00:27:19 00:41:57 159. 6. 23.
160. M39 Hrdlička, Pavel (1988, CZ) 1155 00:56:45 00:15:05 00:28:19 00:42:28 160. 47. 137.
161. Z39 Bodečková, Tereza (1986, CZ) 1219 00:56:57 00:14:08 00:42:11 161. 7. 24.
162. Z39 Janáčková, Marie (1988, CZ) 1094 00:57:02 00:13:53 00:27:28 00:42:24 162. 8. 25.
163. M39 Jelínek, Roman (1985, CZ) 1103 00:57:18 00:14:32 00:27:31 00:41:45 163. 48. 138.
164. Z39 Bortlová, Kateřina (1983, CZ) POHODA TEAM KOPŘIVNICE 1095 00:57:26 00:14:28 00:27:11 00:42:45 164. 9. 26.
165. M39 Krištiak, Bohuš (1991) 1098 00:57:30 00:15:32 00:28:55 00:43:07 165. 49. 139.
166. M29 Jinda, Lukáš (1994, CZ) 1202 00:57:43 00:15:05 00:28:00 00:42:49 166. 19. 140.
167. Z29 Mynářová, Gabriela (1994, CZ) 1181 00:57:45 00:15:31 00:28:53 00:42:50 167. 7. 27.
168. Z29 Sýkorová, Aneta (1998, CZ) 1213 00:57:50 00:14:48 00:27:53 00:42:35 168. 8. 28.
169. Z39 Jurková, Martina (1990, CZ) 1215 00:57:57 00:15:26 00:28:52 00:42:50 169. 10. 29.
170. Z49 Potešil, Katharina (1981, CZ) 1146 00:58:01 00:15:01 00:27:53 00:42:31 170. 11. 30.
171. M59 Wíttek, Richard (1972, CZ) Rájec-Jestřebí 1048 00:58:15 00:14:40 00:28:02 00:43:01 171. 20. 141.
172. M49 Čivrný, Miroslav (1978, CZ) BP STAVBY Morava 1121 00:58:19 00:16:13 00:29:46 00:43:48 172. 50. 142.
173. Z29 Pohunková, Adéla (1997, CZ) 1263 00:58:23 00:14:03 00:27:41 00:42:44 173. 9. 31.
174. M69 Rys, Oldřich (1960) 1096 00:58:33 00:15:19 00:28:50 00:43:09 174. 4. 143.
175. Z29 Kratochvílová, Martina (1996, CZ) 1156 00:58:37 00:15:20 00:28:53 00:43:19 175. 10. 32.
176. Z29 Havlíková, Barbora (1993, CZ) Pivi team 1169 00:58:45 00:14:48 00:27:33 00:43:05 176. 11. 33.
177. M49 Šebek, Miroslav (1979, CZ) 1038 00:58:51 00:14:39 00:28:23 00:43:51 177. 51. 144.
178. M69 Pasz, Oleg (1961, CZ) 1101 00:59:13 00:16:08 00:29:37 00:44:11 178. 5. 145.
179. M49 Giža, Tomáš (1975, CZ) SK Černé plíce 1191 00:59:17 00:15:42 00:29:33 00:43:47 179. 52. 146.
180. M39 Strýček, Lukáš (1990, SK) 1097 00:59:23 00:15:33 00:29:03 00:43:51 180. 50. 147.
181. Z39 Zatloukalová, Pavlina (1987, CZ) 1192 00:59:53 00:16:12 00:29:55 00:44:28 181. 11. 34.
182. Z49 Velecká, Agnieszka (1979, CZ) Klub kibica Boconowice 1141 00:59:55 00:15:12 00:28:43 00:44:06 182. 12. 35.
183. M49 Lukanek, Martin (1977, CZ) 1073 00:59:59 00:15:46 00:29:08 00:44:30 183. 53. 148.
184. M49 Humhej, Ivan (1977, CZ) 1086 01:00:01 00:15:03 00:28:27 00:44:17 184. 54. 149.
185. Z39 Marková, Vendula (1988, CZ) Utinni! 1127 01:00:01 00:15:44 00:29:10 00:44:45 185. 12. 36.
186. Z39 Škodová, Lucie (1992, CZ) 1087 01:00:13 00:14:33 00:28:46 00:44:17 186. 13. 37.
187. M49 Pavlíček, David (1980, CZ) 1099 01:00:18 00:15:09 00:28:51 00:44:34 187. 55. 150.
188. Z29 Košnářová, Nikola (1995, CZ) 1267 01:00:27 00:15:29 00:30:10 00:44:28 188. 12. 38.
189. Z49 Růžková, Hana (1978, CZ) 1234 01:00:52 00:15:28 00:29:19 00:45:04 189. 13. 39.
190. Z49 Wachtl, Jana (1980, CZ) NapaBaby 1055 01:01:03 00:16:14 00:29:57 00:45:21 190. 14. 40.
191. Z29 Davidová, Alena (1993, CZ) 1218 01:01:30 00:15:41 00:29:40 00:45:10 191. 13. 41.
192. Z29 Urbánková, Aneta (1998, CZ) 1043 01:01:31 00:15:32 00:29:54 00:44:52 192. 14. 42.
193. M59 Havlena, Jaroslav (1970, CZ) SSBoys Prostějow 1031 01:02:35 00:16:14 00:30:12 00:46:22 193. 21. 151.
194. M49 Schön, Richard (1974, CZ) 1187 01:02:56 00:15:11 00:28:40 00:46:39 194. 56. 152.
195. Z49 Chrástecká, Naděžda (1975, CZ) 1012 01:02:58 00:16:29 00:31:09 00:47:08 195. 15. 43.
196. M49 Chrástecký, Radim (1976, CZ) 1011 01:02:58 00:16:29 00:31:09 00:47:09 196. 57. 153.
197. M29 Smolan, Otmar (1994, CZ) 1110 01:03:30 00:14:51 00:29:13 00:45:41 197. 20. 154.
198. Z39 Sobotková, Zuzana (1985, CZ) 1001 01:03:40 00:16:45 00:31:07 00:46:45 198. 14. 44.
199. Z59 Bročková, Jana (1965, CZ) POHODA TEAM Kopřivnice 1124 01:03:58 00:16:20 00:30:50 00:46:58 199. 2. 45.
200. M29 Bělík, Adam (2004, CZ) 1189 01:04:11 00:46:09 00:29:33 200. 21. 155.
201. M49 Konvička, Martin (1973, CZ) 1068 01:04:17 00:14:57 00:29:14 00:46:17 201. 58. 156.
202. Z49 Grofková, Petra (1976, CZ) Šneci v běhu 1108 01:04:18 00:16:26 00:30:14 00:47:56 202. 16. 46.
203. M49 Kryške, René (1973, CZ) 1212 01:04:21 00:15:10 00:29:23 00:45:39 203. 59. 157.
204. M49 Metelka, Vlastimil (1976, CZ) Medvědi 1010 01:04:24 00:14:42 00:29:30 00:46:31 204. 60. 158.
205. Z59 Koutná, Božena (1965, CZ) RUN magazine team 1035 01:04:59 00:15:27 00:29:37 00:46:51 205. 3. 47.
206. M29 Kryške, Adam (2004, CZ) 1199 01:05:08 00:15:18 00:46:42 206. 22. 159.
207. Z39 Hanusková, Jana (1990, CZ) 1209 01:05:09 00:15:55 00:30:53 00:47:28 207. 15. 48.
208. Z29 Kateřina, Dubská (1996, CZ) 1328 01:05:09 00:15:29 00:31:13 00:47:54 208. 15. 49.
209. M70+ Beskydský, (j. L.) Dědek (1945, CZ) Klub důchodců 1222 01:05:14 00:17:16 00:32:09 00:48:29 209. 2. 160.
210. Z49 Lorencová, Martina (1979, CZ) 1056 01:05:21 00:16:34 00:31:33 00:47:44 210. 17. 50.
211. M59 Provazník, Milan (1967, CZ) Vysoké Mýto 1064 01:05:34 00:16:24 00:30:45 00:47:20 211. 22. 161.
212. M39 Kroupa, Tomas (1988, CZ) DAIKIN rejsink 1062 01:05:47 00:15:16 00:47:45 212. 51. 162.
213. Z49 Biernatová, Lenka (1979, CZ) 1167 01:05:49 00:15:41 00:30:13 00:47:02 213. 18. 51.
214. M59 Praks, Kamil (1967, CZ) 1026 01:06:00 00:17:25 00:32:14 00:49:26 214. 23. 163.
215. Z49 Humhejová, Daniela (1978, CZ) 1085 01:06:49 00:17:45 00:33:03 00:49:37 215. 19. 52.
216. Z29 Jahnová, Nikola (1996, CZ) 1138 01:07:29 00:17:23 00:32:36 00:49:43 216. 16. 53.
217. Z39 Barvičová, Kateřina (1987, CZ) Kofola 1163 01:08:31 00:17:58 00:33:28 00:50:24 217. 16. 54.
218. Z29 Dominika, Konečná (1997, CZ) 1340 01:08:46 00:16:37 00:32:51 00:51:14 218. 17. 55.
219. Z39 Mrázková, Oldřiška (1988, CZ) 1112 01:09:21 00:17:39 00:33:32 00:51:02 219. 17. 56.
220. M39 Lichnovský, Petr (1992, CZ) 1000 01:09:42 00:17:11 00:32:33 00:49:45 220. 52. 164.
221. Z39 Gregorová, Pavlína (1985) 1061 01:10:04 00:17:31 00:34:11 00:51:46 221. 18. 57.
222. Z59 Jílková, Vlaďka (1970, CZ) 1060 01:10:04 00:17:31 00:34:14 00:51:46 222. 4. 58.
223. M39 Romanyuk, Eugene (1987, RU) 1171 01:10:21 00:19:07 00:35:26 00:52:29 223. 53. 165.
224. Z39 Romaniuk, Margarita (1987, CZ) 1198 01:10:21 00:19:08 00:35:27 00:52:30 224. 19. 59.
225. Z29 Nemravova, Adriana (1995, CZ) EXCALIBUR ARMY 1251 01:11:06 00:16:42 00:34:02 00:51:54 225. 18. 60.
226. Z69 Puchertová, Ildiko (1956, SK) Devínska kobyla:) 1129 01:11:46 00:19:13 00:35:35 00:52:51 226. 1. 61.
227. Z39 Indráková, Zuzana (1983, CZ) 1023 01:11:58 00:18:34 00:34:46 00:52:54 227. 20. 62.
228. M39 Čech, Martin (1990, CZ) 20 01:12:02 00:15:37 00:29:27 00:49:25 228. 54. 166.
229. M39 Dědek, Tomáš (1988, CZ) STG Kroměříž 1022 01:12:07 00:17:55 00:35:07 00:52:49 229. 55. 167.
230. Z59 Míčková, Hana (1972) 1076 01:12:07 00:16:59 00:35:05 00:53:48 230. 5. 63.
231. Z39 Sieberová, Lucie (1986, CZ) 1175 01:12:27 00:18:30 00:35:13 00:53:42 231. 21. 64.
232. M59 Jošek, Přemysl (1971, CZ) Šneci v běhu 1228 01:12:35 00:18:50 00:35:20 00:54:09 232. 24. 168.
233. Z39 Olajcová, Petra (1986, CZ) Šneci v běhu 1034 01:12:36 00:18:56 00:35:24 00:54:07 233. 22. 65.
234. Z59 Bílková, Renata (1972, CZ) Šneci v běhu 1227 01:12:40 00:18:50 00:35:29 00:54:11 234. 6. 66.
235. Z39 Kovaříková, Michaela (1987, CZ) Lidl-zaměstnanec 1116 01:14:17 00:16:10 00:31:50 00:51:11 235. 23. 67.
236. M59 Jiskra, Marek (1971, CZ) Rozběháme Česko 1057 01:14:29 00:19:15 00:35:36 00:54:49 236. 25. 169.
237. M29 Kotyczka, Dominik (1993, CZ) ASICS FrontRunner Poland 1168 01:14:31 00:19:17 00:35:37 00:54:48 237. 23. 170.
238. M39 Ondroušek, Jan (1988, CZ) www.JanOndrousek.com 1030 01:16:46 00:17:27 00:35:31 00:54:52 238. 56. 171.
239. M49 Vancl, Daniel (1981, CZ) 1033 01:18:37 00:19:06 00:36:02 00:56:28 239. 61. 172.
240. Z39 Hradecká, Pavla (1992, CZ) 1220 01:18:52 00:19:06 00:36:13 00:56:38 240. 24. 68.

399341 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3334 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3290 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2112 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 1920 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 1824 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 4586 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 4474 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4460 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4232 bodů
  2. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 3928 bodů
  3. Petra Dufková
    Petra Dufková 3920 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil