fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Brno Dětský závod 1 km (2020)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Mazáč, Michal (2010, CZ) Ammazying team 8080 00:03:24 00:03:24 1. 1. 1.
2. H11 Zuščák, Adam (2009, CZ) SK TROOPERS 8103 00:03:30 00:03:29 2. 2. 2.
3. H11 Vilk, Viktor (2009, CZ) 8039 00:03:31 00:03:31 3. 3. 3.
4. D11 Lapčíková, Leontina (2010, CZ) VSK Univerzita Brno 8020 00:03:40 00:03:40 4. 1. 1.
5. D11 Koňariková, Lucie (2009, CZ) 8057 00:03:42 00:03:39 5. 2. 2.
6. H11 Macháček, Vít (2012, CZ) STG Choceň 8077 00:03:47 00:03:45 6. 4. 4.
7. H11 Pavlů, David (2009, CZ) Elite Boskovice 8115 00:03:48 00:03:48 7. 5. 5.
8. D11 Hanáková, Markéta (2012, CZ) Orel Vyškov 8110 00:04:00 00:04:00 8. 3. 3.
9. D11 Skorepova, Sofie (2011, CZ) 8084 00:04:00 00:04:00 9. 4. 4.
10. D11 Roudná, Michaela (2010, CZ) 8121 00:04:04 00:04:04 10. 5. 5.
11. H11 Novák, Richard (2009, CZ) 8119 00:04:05 00:04:04 11. 6. 6.
12. D11 Plašilová, Lucie (2010, CZ) Atletika TJ Znojmo 8062 00:04:05 00:04:03 12. 6. 6.
13. D11 Krňávková, Anna (2010, CZ) AK Olomouc 8008 00:04:07 00:04:05 13. 7. 7.
14. D11 Novotná, Michaela (2011, CZ) 8085 00:04:10 00:04:08 14. 8. 8.
15. H11 Honel, Jakub (2012, CZ) AHA Vyškov 8086 00:04:11 00:04:07 15. 7. 7.
16. H11 Doškář, David (2009, CZ) 8014 00:04:14 00:04:13 16. 8. 8.
17. H11 Mácha, Marián (2010, CZ) 8087 00:04:17 00:04:17 17. 9. 9.
18. H11 Tůma, Jakub (2011, CZ) Atletika Šumperk 8070 00:04:17 00:04:17 18. 10. 10.
19. H11 Pavlů, Bedřich (2009, CZ) 8116 00:04:17 00:04:16 19. 11. 11.
20. H11 Novák, Radim (2011, CZ) 8118 00:04:18 00:04:18 20. 12. 12.
21. H11 Pallotti, Marek (2009, IT) 8079 00:04:19 00:04:19 21. 13. 13.
22. H11 Kaluža, Kryštof (2010, CZ) 8022 00:04:23 00:04:22 22. 14. 14.
23. D11 Rekhem, Miriam (2011, CZ) 8099 00:04:23 00:04:20 23. 9. 9.
24. D11 Mertová, Anna (2009, CZ) 8025 00:04:25 00:04:25 24. 10. 10.
25. H11 Černý, Dominik (2011, CZ) Orel Vyškov 8063 00:04:26 00:04:25 25. 15. 15.
26. H11 Copple, Alex James (2010, CZ) 8120 00:04:26 00:04:26 26. 16. 16.
27. D11 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) AC Track & Field Brno 8047 00:04:29 00:04:29 27. 11. 11.
28. H11 Bolek, Jan (2013) 4298 00:04:30 00:04:30 28. 17. 17.
29. H11 Milko, Matyáš (2012, CZ) 8112 00:04:30 00:04:30 28. 17. 17.
30. H11 Lorenc, Vojtěch (2010, CZ) 8012 00:04:30 00:04:30 30. 19. 19.
31. D11 Nováková, Linda (2010, CZ) AK Žatec 8088 00:04:30 00:04:30 31. 12. 12.
32. H11 Sehnálek, Vojtěch (2013, CZ) 8073 00:04:32 00:04:32 32. 20. 20.
33. H11 Dobšík, Daniel (2013, CZ) 8111 00:04:37 00:04:37 33. 21. 21.
34. H11 Šplíchal, Matěj (2013, CZ) 8004 00:04:38 00:04:38 34. 22. 22.
35. D11 Macháčková, Kateřina (2009, CZ) K.O.B. Choceň 8076 00:04:39 00:04:39 35. 13. 13.
36. H11 Hanuš, Daniel (2010, CZ) 8117 00:04:39 00:04:39 36. 23. 23.
37. D11 Spoustova, Nikol (2013, CZ) 8019 00:04:40 00:04:40 37. 14. 14.
38. H11 Konečný, Lukáš (2011, CZ) 8124 00:04:40 00:04:40 38. 24. 24.
39. H11 Ondráček, Tomáš (2011, CZ) 8069 00:04:44 00:04:44 39. 25. 25.
40. D11 Maršíková, Štěpánka Lili (2011, CZ) 8114 00:04:44 00:04:39 40. 15. 15.
41. D11 Grofková, Gabriela (2009, CZ) 8038 00:04:45 00:04:45 41. 16. 16.
42. D11 Samková, Simona (2013, CZ) Aha Vyškov 8093 00:04:48 00:04:48 42. 17. 17.
43. H11 Schneider, Tom (2010, CZ) 8091 00:04:50 00:04:49 43. 26. 26.
44. H11 Bolek, David (2012) 4297 00:04:50 00:04:50 44. 27. 27.
45. D11 Mikésková, Natálie (2011) 4285 00:04:51 00:04:50 45. 18. 18.
46. D11 Mateřánková, Adéla (2010, CZ) 8094 00:04:54 00:04:51 46. 19. 19.
47. D11 Mlezivová, Karolína (2011, CZ) 8050 00:04:54 00:04:54 47. 20. 20.
48. H11 Lelovics, Radek (2010, CZ) 8104 00:04:55 00:04:55 48. 28. 28.
49. H11 Červenka, Daniel (2012, CZ) 8067 00:04:57 00:04:54 49. 29. 29.
50. H11 Al-shammri, Abbas (2010, CZ) 8065 00:04:58 00:04:58 50. 30. 30.
51. H11 Raška, Štěpán (2013) 4379 00:04:59 00:04:59 51. 31. 31.
52. D11 Nováková, Veronika (2013, CZ) 8055 00:04:59 00:04:59 52. 21. 21.
53. D11 Mórová, Adéla (2012, CZ) T. J. SOKOL KOŠŤÁLOV 8016 00:05:00 00:04:58 53. 22. 22.
54. D11 Benčíková, Ella (2013, CZ) SK Trops Brno 8009 00:05:00 00:05:00 54. 23. 23.
55. H11 Merta, Jan (2009, CZ) 8024 00:05:01 00:04:59 55. 32. 32.
56. D11 Brožová, Sára (2013, CZ) 8068 00:05:02 00:05:00 56. 24. 24.
57. D11 Pospíšilová, Natálie (2009, CZ) 8048 00:05:04 00:05:02 57. 25. 25.
58. D11 Přibilímová, Silvie (2011) 4334 00:05:08 00:05:07 58. 26. 26.
59. H11 Ondrejka, Patrik (2009, SK) 8036 00:05:09 00:05:07 59. 33. 33.
60. H11 Teplý, Ondřej (2009) 4290 00:05:11 00:05:11 60. 34. 34.
61. H11 Sýkora, Matyáš (2013, CZ) 8105 00:05:12 00:05:11 61. 35. 35.
62. H11 Kašparovský, Kryštof (2010, CZ) 8123 00:05:12 00:05:11 62. 36. 36.
63. D11 Braunová, Laura (2013, CZ) 8007 00:05:17 00:05:15 63. 27. 27.
64. D11 Macharová, Beata (2013, CZ) 8031 00:05:18 00:05:18 64. 28. 28.
65. D11 Nováková, Karolína (2009, CZ) 8056 00:05:24 00:05:24 65. 29. 29.
66. D11 Schneiderová, Sára (2013, CZ) 8090 00:05:24 00:05:24 66. 30. 30.
67. H11 Kočí, Filip (2013, CZ) 8003 00:05:25 00:05:22 67. 37. 37.
68. D11 Doškářová, Nikol (2012, CZ) 8013 00:05:26 00:05:24 68. 31. 31.
69. D11 Zuščáková, Tereza (2011, CZ) 8102 00:05:27 00:05:26 69. 32. 32.
70. D11 Kalinová, Rebeka Anna (2013, CZ) 8066 00:05:29 00:05:29 70. 33. 33.
71. D11 Mendlová, Lucie (2012) 4310 00:05:29 00:05:27 71. 34. 34.
72. H11 Kalva, Daniel (2013, CZ) 8074 00:05:30 00:05:26 72. 38. 38.
73. D11 Houfová, Tereza (2010, CZ) 8002 00:05:31 00:05:31 73. 35. 35.
74. H11 Pospíšil, David (2012, CZ) 8049 00:05:32 00:04:49 74. 39. 39.
75. H11 Malý, Theodor (2013, CZ) 8027 00:05:32 00:05:29 75. 40. 40.
76. D11 Svobodová, Markéta (2013, CZ) 8061 00:05:33 00:05:33 76. 36. 36.
77. D11 Prudilová, Natálie (2013, CZ) 8035 00:05:34 00:05:32 77. 37. 37.
78. H11 Valášek, Jaroslav (2012) 4308 00:05:36 00:05:35 78. 41. 41.
79. H11 Procházka, Oliver (2013, CZ) 8026 00:05:38 00:05:35 79. 42. 42.
80. D11 Teplá, Aneta (2009) 4299 00:05:47 00:05:47 80. 38. 38.
81. H11 Žák, Jiří (2013, CZ) 8106 00:05:49 00:05:49 81. 43. 43.
82. D11 Podzimková, Anna (2010, CZ) 8092 00:05:52 00:05:52 82. 39. 39.
83. D11 Charousková, Nela (2012, CZ) 8071 00:05:53 00:05:53 83. 40. 40.
84. D11 Beránková, Adéla (2013, CZ) 8059 00:05:56 00:05:56 84. 41. 41.
85. H11 Helešic, Oliver (2013, CZ) 8107 00:05:58 00:05:56 85. 44. 44.
86. D11 Příhodová, Nikola (2013, CZ) 8113 00:06:03 00:06:01 86. 42. 42.
87. H11 Linhart, Matěj (2010, CZ) 8122 00:06:04 00:06:02 87. 45. 45.
88. D11 Hampelová, Sofie (2013, CZ) 8096 00:06:08 00:06:07 88. 43. 43.
89. D11 Olivová, Klára (2013, CZ) 8017 00:06:20 00:06:18 89. 44. 44.
90. D11 Nová, Karolína (2013, CZ) beespee 8100 00:06:20 00:06:19 90. 45. 45.
91. D11 Hudečková, Emma (2013, CZ) 8108 00:06:23 00:06:21 91. 46. 46.
92. H11 Kašpárek, Lukáš (2009, CZ) 8001 00:06:29 00:06:26 92. 46. 46.
93. D11 Kotlantová, Kateřina (2009, CZ) 8053 00:06:30 00:06:27 93. 47. 47.
94. H11 Vítek, Matyáš (2013, CZ) 8078 00:06:32 00:06:31 94. 47. 47.
95. D11 Michálková, Tereza (2013, CZ) 8101 00:06:37 00:06:35 95. 48. 48.
96. D11 Kalužová, Viktorie (2013, CZ) 8023 00:08:19 00:08:19 96. 49. 49.
97. D11 Karmelitová, Nela (2009, CZ) 8028 00:26:45 00:26:45 97. 50. 50.

463521 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Marek Chrascina
    Marek Chrascina 800 bodů
  2. Tomáš Lichý
    Tomáš Lichý 720 bodů
  3. David Pelíšek
    David Pelíšek 680 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 626 bodů
  2. Andrea Šuldesova
    Andrea Šuldesova 612 bodů
  3. Tereza Hlaváčová
    Tereza Hlaváčová 600 bodů

Malá RunTour

  1. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 1000 bodů
  2. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 900 bodů
  3. Rosťa Bajtek
    Rosťa Bajtek 850 bodů
  1. Petra Sklenářová
    Petra Sklenářová 792 bodů
  2. Hanka Bednarčíková
    Hanka Bednarčíková 786 bodů
  3. Jana Smutná
    Jana Smutná 774 bodů

Partneři