fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Štěpánka Skokanová (2012, CZ)

rok závod datum klub start. č. kat. poř.
abs.
poř.
kat.
čas mezičas body
2019 Ústí nad Labem Dětský závod 1 km 27/04/19 Sokol Roudnice n/L Atletika 8151 D11 39. 16. 00:04:37 00:02:09
2018 Liberec Dětský závod 500 m 18/08/18 Sokol Roudnice n/L Atletika 5063 D6 1. 1. 00:02:08
2018 Olomouc Dětský závod 500 m 14/07/18 Sokol Roudnice n/L Atletika 5077 D6 1. 1. 00:01:59
2018 Ústí nad Labem Dětský závod 500 m 26/05/18 Sokol Roudnice n/L Atletika 5001 D6 1. 1. 00:02:01
2017 Praha Dětský závod 500 m 30/09/17 TJ Sokol Roudnice nad Labem 5117 D6 15. 5. 00:02:06
2017 Plzeň Dětský závod 500 m 10/06/17 TJ Sokol Roudnice nad Labem 5072 D6 17. 8. 00:02:27
2017 Ústí nad Labem Dětský závod 500 m 13/05/17 Sokol Roudnice nad Labem 5050 D6 9. 4. 00:02:25
2016 Praha Dětský závod 500 m 01/10/16 Sokol Roudnice nad Labem 5178 D6 21. 10. 00:02:09
2016 Ústí nad Labem Dětský závod 500 m 28/05/16 Sokol Roudnice nad Labem 5051 D6 18. 7. 00:02:36

1541900 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1