fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Luboš Loprais (2010, CZ)

rok závod datum klub start. č. kat. poř.
abs.
poř.
kat.
čas mezičas body
2018 České Budějovice Dětský závod 1 km 14/04/18 6062 H11 78. 51. 00:05:00 00:02:24
2017 Praha Dětský závod 1 km 30/09/17 6198 H11 117. 80. 00:05:05
2017 Plzeň Dětský závod 1 km 10/06/17 6064 H11 88. 50. 00:04:52 00:02:16
2017 České Budějovice Dětský závod 1 km 08/04/17 6055 H11 80. 53. 00:04:42
2016 Praha Dětský závod 500 m 01/10/16 5226 H6 19. 11. 00:02:08
2016 Brno Dětský závod 500 m 17/09/16 5090 H6 6. 3. 00:02:03
2016 Liberec Dětský závod 500 m 16/07/16 5056 H6 14. 7. 00:03:01
2016 Ústí nad Labem Dětský závod 500 m 28/05/16 5046 H6 11. 9. 00:02:19
2016 Hradec Králové Dětský závod 500 m 30/04/16 5061 H6 9. 7. 00:02:21
2016 České Budějovice Dětský závod 500 m 16/04/16 5112 H6 18. 10. 00:02:43
2015 Praha Dětský závod 500 m 03/10/15 5154 H6 61. 35. 00:02:33
2015 Liberec Dětský závod 500 m 18/07/15 5076 H6 21. 13. 00:02:40

1411700 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1