fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Martin Pešta (1976, CZ)

rok seriál jednotlivé závody (počet bodů) klub kat. celkem bodů poř.
abs.
poř.
poh.
poř.
kat.
2019 Velká RunTour L10: 714 Geometry Prague s.r.o. M49 714 699. 576. 173.
2017 Velká RunTour L10: 618, O10: 956, CB10: 934 Geometry Global M49 2508 109. 98. 35.
2016 Velká RunTour B10: 390, CB10: 480, PR10: 1112 Geometry Global M49 1982 169. 152. 36.
2016 Malá RunTour P5: 664, H5: 234 M49 898 623. 374. 72.
2015 Velká RunTour CB10: 666, OS10: 456 Geometry Global M39 1122 554. 470. 325.
2015 Malá RunTour L5: 662 Geometry Global M39 662 834. 523. 390.
2014 Velká RunTour P10: 490, O10: 338, CB10: 524 M39 1352 325. 273. 202.
2014 Malá RunTour L5: 488, O5: 386, OS5: 470 M49 1344 159. 122. 20.
2013 Malá RunTour B5: 234, H5: 360 Mather STARS M39 594 351. 240. 177.
2012 Velká RunTour P10: 290, B10: 116, L10: 132, O10: 260, H10: 258, CB10: 158 Mather Activation M 1098 21. 19. 16.
rok závod datum klub start. č. kat. poř.
abs.
poř.
kat.
čas mezičas body
2019 Liberec 10 km 13/07/19 Geometry Prague s.r.o. 1489 M49 48. 12. 00:46:39 00:12:19 714
2017 Liberec 10 km 19/08/17 Geometry Global 497 M49 96. 23. 00:49:34 00:12:49 618
2017 Olomouc 10 km 15/07/17 Geometry Global 758 M49 87. 21. 00:43:49 00:09:58 956
2017 České Budějovice 10 km 08/04/17 Geometry Global 12 M49 98. 28. 00:44:56 00:11:46 934
2016 Praha 10 km 01/10/16 Geometry Global 4797 M49 249. 54. 00:48:50 00:11:16 1112
2016 Brno 10 km 17/09/16 Praha 4287 M49 130. 23. 00:50:15 00:13:15 390
2016 Plzeň 5 km 20/08/16 Geometry Global 4111 M49 153. 25. 00:26:47 00:12:19 664
2016 Hradec Králové 5 km 30/04/16 4083 M49 376. 47. 00:30:26 00:13:53 234
2016 České Budějovice 10 km 16/04/16 Geometry Global 666 M49 245. 50. 00:50:21 00:13:22 480
2015 Ostrava 10 km 12/09/15 ALSET racing team 269 M39 177. 113. 00:50:00 456
2015 Liberec 5 km 18/07/15 Geometry Global 2523 M39 74. 57. 00:25:47 00:13:14 662
2015 České Budějovice 10 km 18/04/15 Geometry Global 662 M39 232. 150. 00:48:51 00:13:07 666
2014 Olomouc 5 km 20/09/14 Mather 3002 M39 132. 74. 00:26:51 386
2014 Olomouc 10 km 20/09/14 49 M39 316. 177. 00:54:35 338
2014 Liberec 5 km 19/07/14 2458 M49 81. 11. 00:25:14 488
2014 Ostrava 5 km 28/06/14 Mather 2002 M39 90. 62. 00:24:51 00:18:14 470
2014 Plzeň 10 km 17/05/14 68 M39 240. 153. 00:48:47 00:24:31 490
2014 České Budějovice 10 km 26/04/14 71 M39 223. 138. 00:49:47 524
2013 Brno 5 km 14/09/13 Mather 2135 M39 128. 73. 00:26:36 234
2013 Hradec Králové 5 km 01/06/13 Mather STARS 2295 M39 65. 41. 00:23:35 360
2012 České Budějovice 10 km 07/10/12 Mather Activation 326 M 166. 103. 00:50:08 00:24:46 158
2012 Hradec Králové 10 km 22/09/12 Mather 7 M 196. 141. 00:50:06 258
2012 Olomouc 10 km 11/08/12 Mather Activation 131 M 115. 76. 00:51:29 00:31:06 260
2012 Liberec 10 km 14/07/12 Mather Activation 87 M 99. 59. 00:52:56 00:26:04 132
2012 Brno 10 km 17/06/12 Mather Activation 4131 M 107. 79. 00:54:46 116
2012 Plzeň 10 km 19/05/12 Mather Activation 67 M 100. 66. 00:50:09 00:24:51 290

1529600 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1