fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Radek Vavrečka (2008, CZ)

rok závod datum klub start. č. kat. poř.
abs.
poř.
kat.
čas mezičas body
2018 Olomouc Dětský závod 1 km 14/07/18 AP Olomouc 6131 H11 29. 19. 00:04:20
2017 Olomouc Dětský závod 1 km 15/07/17 AP Olomouc 6128 H11 61. 39. 00:04:52 00:02:23
2016 Olomouc Dětský závod 1 km 11/06/16 AP Olomouc 6019 H11 45. 31. 00:05:32 00:02:42
2015 Praha Dětský závod 1 km 03/10/15 Apoláček 6046 H10 226. 89. 00:05:52
2015 Ostrava Dětský závod 1 km 12/09/15 Apoláček 6021 H10 136. 56. 00:05:40 00:02:57
2015 Brno Dětský závod 1 km 22/08/15 Apoláček 6025 H10 93. 33. 00:04:37
2015 Olomouc Dětský závod 1 km 09/05/15 Apoláček 6044 H10 118. 31. 00:05:06
2014 Praha Dětský závod 500 m 04/10/14 Apoláček 5138 H6 30. 19. 00:02:17
2014 Olomouc Dětský závod 500 m 20/09/14 Apoláček 5042 H6 20. 13. 00:02:35
2014 Brno Dětský závod 500 m 23/08/14 Apoláček 5028 H6 9. 4. 00:02:23
2014 Ostrava Dětský závod 500 m 28/06/14 Apoláček 5017 H6 20. 10. 00:02:33

1414000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1