fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Nikol Svatoňová (2012, CZ)

rok závod datum klub start. č. kat. poř.
abs.
poř.
kat.
čas mezičas body
2019 Olomouc Dětský závod 1 km 24/08/19 AutoKrs 8056 D11 156. 75. 00:05:59
2019 Liberec Dětský závod 1 km 13/07/19 AutoKrs 8048 D11 105. 51. 00:05:37
2019 Ostrava Dětský závod 1 km 08/06/19 AutoKrs 8055 D11 70. 33. 00:05:51
2019 Ústí nad Labem Dětský závod 1 km 27/04/19 AutoKrs 8060 D11 149. 71. 00:05:57 00:02:59
2019 České Budějovice Dětský závod 1 km 30/03/19 AutoKrs 8049 D11 181. 75. 00:05:48
2018 Pardubice Dětský závod 500 m 03/11/18 AutoKrs 5107 D6 86. 40. 00:03:28
2018 Liberec Dětský závod 500 m 18/08/18 AutoKrs 5071 D6 69. 30. 00:03:22
2018 České Budějovice Dětský závod 500 m 14/04/18 Radost 5009 D6 119. 53. 00:03:51
2017 Praha Dětský závod 500 m 30/09/17 Radost 5089 D6 96. 43. 00:02:46
2017 Liberec Dětský závod 500 m 19/08/17 Radost 5056 D6 83. 34. 00:03:26
2017 Plzeň Dětský závod 500 m 10/06/17 Radost 5061 D6 71. 39. 00:03:53

1512700 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1