fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Antonín Křepel (2012, CZ)

rok závod datum klub start. č. kat. poř.
abs.
poř.
kat.
čas mezičas body
2019 Olomouc Dětský závod 1 km 24/08/19 8139 H11 163. 84. 00:06:08
2019 Liberec Dětský závod 1 km 13/07/19 8074 H11 113. 58. 00:06:04
2019 Ostrava Dětský závod 1 km 08/06/19 8084 H11 89. 50. 00:06:25
2019 Ústí nad Labem Dětský závod 1 km 27/04/19 8106 H11 165. 88. 00:06:21 00:03:03
2019 České Budějovice Dětský závod 1 km 30/03/19 8129 H11 212. 119. 00:06:35
2018 Pardubice Dětský závod 500 m 03/11/18 5061 H6 99. 50. 00:03:44
2018 Ostrava Dětský závod 500 m 01/09/18 5068 H6 46. 24. 00:03:43
2018 Liberec Dětský závod 500 m 18/08/18 5054 H6 92. 48. 00:03:57
2018 Olomouc Dětský závod 500 m 14/07/18 5075 H6 99. 40. 00:03:26
2018 Ústí nad Labem Dětský závod 500 m 26/05/18 5062 H6 79. 47. 00:03:34
2018 České Budějovice Dětský závod 500 m 14/04/18 5056 H6 116. 65. 00:03:49
2017 Ústí nad Labem Dětský závod 500 m 13/05/17 5062 H6 72. 35. 00:03:19

1494200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1