Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Virtuální závod Pardubice 10 km (2020)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Splítek, Karel (1989) #Dyckyčumáčci 84 00:33:51 1. 1. 1.
2. M39 Svatoň, Jan (1983) AutoKrs 61 00:36:51 2. 2. 2.
3. M29 Veber, Kamil (1997) 195 00:39:40 3. 1. 3.
4. M29 Madejewský, Radek (1996) 113 00:39:58 4. 2. 4.
5. M39 Šmolka, Jiří (1986) Nadace Leontinka 190 00:40:05 5. 3. 5.
6. M29 Petr, Jan (2000) Ještětice 70 00:40:06 6. 3. 6.
7. M49 Hypl, Rostislav (1980) Hybaj 186 00:41:51 7. 1. 7.
8. M39 Štěrba, Petr (1983) 119 00:42:02 8. 4. 8.
9. M39 Navrátil, Martin (1986) #pohybjecestaklepsimuzdravi 27 00:42:50 9. 5. 9.
10. M59 Pivec, Jiři (1969) PIVI Team 94 00:42:56 10. 1. 10.
11. Z39 Fábry, Adéla (1984) 67 00:42:57 11. 1. 1.
12. M49 Haviger, Zbyněk (1971) SDH Pernštejn 76 00:43:01 12. 2. 11.
13. M39 Braun, Tomáš (1989) 49 00:43:30 13. 6. 12.
14. M39 Krajíček, Adam (1985) 128 00:43:38 14. 7. 13.
15. M39 Spirek, Jiri (1990) 72 00:44:48 15. 8. 14.
16. M39 Greško, Petr (1989) Andy's club 50 00:44:50 16. 9. 15.
17. M39 Bradáč, Jiří (1982) A. C. Sparta Praha 173 00:44:55 17. 10. 16.
18. M59 Keprta, Miroslav (1970) 54 00:45:20 18. 2. 17.
19. Z39 Barvenčíková, Soňa (1987) 109 00:45:33 19. 2. 2.
20. M39 Matas, David (1987) OZP Running 31 00:45:36 20. 11. 18.
21. M39 Kanda, Štefan (1983) 171 00:45:46 21. 12. 19.
22. M39 Bodeček, Milan (1985) 176 00:45:58 22. 13. 20.
23. M29 Sedlak, Jaroslav (1994) 179 00:46:08 23. 4. 21.
24. M39 Heincl, Roman (1985) 211 00:46:08 24. 14. 22.
25. M49 Filipi, Pavel (1977) Smilovice u Třince 124 00:46:09 25. 3. 23.
26. M29 Toman, Robert (1993) 59 00:46:11 26. 5. 24.
27. M49 Přikryl, Milan (1978) Šneci v běhu 102 00:46:12 27. 4. 25.
28. Z39 Binarová, Monika (1988) Kooperativa 100 00:46:19 28. 3. 3.
29. M29 Scholtz, Daniel (1993) 164 00:46:49 29. 6. 26.
30. M69 Bambas, Jaroslav (1957) 174 00:46:49 30. 1. 27.
31. M39 Švorc, Jiří (1983) Ještětice 95 00:47:20 31. 15. 28.
32. M39 Plechatý, Ladislav (1985) 111 00:47:42 32. 16. 29.
33. M49 Chrpa, Pavel (1977) 199 00:47:46 33. 5. 30.
34. M49 Hlavatý, Roman (1979) 73 00:47:58 34. 6. 31.
35. M39 Ščislák, Daniel (1985) 28 00:48:09 35. 17. 32.
36. M49 Jošek, Přemysl (1971) Šneci v běhu 121 00:48:23 36. 7. 33.
37. M29 Šlais, Jakub (1995) Běžci Chomutov 48 00:48:36 37. 7. 34.
38. M49 Černý, Roman (1972) RoDan 130 00:48:39 38. 8. 35.
39. Z39 Kosová, Zuzana (1982) 68 00:49:18 39. 4. 4.
40. M29 Králík, Tomáš (1992) 99 00:49:19 40. 8. 36.
41. M39 Bříza, Jaroslav (1984) 203 00:49:19 41. 18. 37.
42. M49 Kráčmar, Kamil (1973) PIVI Team 32 00:49:38 42. 9. 38.
43. Z39 Baráková, Milena (1981) 81 00:49:42 43. 5. 5.
44. M39 Kužel, Pavel (1984) 78 00:49:43 44. 19. 39.
45. M49 Veselý, Jan (1979) 141 00:49:43 45. 10. 40.
46. M39 Cepek, Jaroslav (1984) SRTG Kolín 62 00:49:46 46. 20. 41.
47. Z39 Divišová, Efi (1988) 29 00:50:00 47. 6. 6.
48. M29 Wnuk, Michal (1991) 146 00:50:35 48. 9. 42.
49. M49 Fiala, Jakub (1976) Čakovice v pohybu 85 00:50:38 49. 11. 43.
50. M49 Teplý, Tomáš (1974) 150 00:50:52 50. 12. 44.
51. M59 Králík, Michal (1962) 98 00:51:11 51. 3. 45.
52. M59 Holec, Mirko (1966) Danielalcub 200 00:51:11 52. 4. 46.
53. Z49 Švantnerová, Dana (1972) 126 00:51:25 53. 1. 7.
54. M49 Ottinger, Petr (1974) Andy's Club 51 00:51:32 54. 13. 47.
55. Z49 Latislavova, Eva (1973) 26 00:51:40 55. 2. 8.
56. Z29 Bubáková, Zuzana (1993) 93 00:52:18 56. 1. 9.
57. M49 Dvořák, Martin (1977) Rozběháme Pardubice 39 00:52:42 57. 14. 48.
58. M49 Bořek, Radek (1974) Sparta 44 00:53:00 58. 15. 49.
59. M49 Fečo, Jozef (1973) Tj Sokol Dolany 118 00:53:07 59. 16. 50.
60. Z49 Pavlů, Andrea (1979) 75 00:53:21 60. 3. 10.
61. M39 Brožovský, Lukáš (1981) 180 00:53:27 61. 21. 51.
62. Z39 Mlezivová, Iva (1988) 120 00:53:28 62. 7. 11.
63. M49 Kubátko, Aleš (1979) Adidas Runners Prague 82 00:53:36 63. 17. 52.
64. M39 Richter, Milan (1989) 91 00:53:36 64. 22. 53.
65. M49 Vašíček, Petr (1973) 181 00:53:38 65. 18. 54.
66. M39 Kalina, Jan (1981) 187 00:53:43 66. 23. 55.
67. Z39 Bubáková, Pavla (1987) 46 00:53:47 67. 8. 12.
68. M49 Fidler, Jan (1976) 125 00:53:48 68. 19. 56.
69. Z39 Dufková, Šárka (1981) 116 00:53:49 69. 9. 13.
70. M39 Barvenčík, Oldřich (1986) 110 00:53:54 70. 24. 57.
71. M39 Somol, Juraj (1981) 37 00:54:10 71. 25. 58.
72. M39 Tauber, Jan (1985) 135 00:54:25 72. 26. 59.
73. M29 Lesák, Tomáš (1994) 213 00:54:36 73. 10. 60.
74. Z49 Nováková, Radka (1978) 133 00:54:41 74. 4. 14.
75. M59 Kohout, Jakub (1962) Všestary 36 00:54:42 75. 5. 61.
76. M49 Bábek, Martin (1971) Šneci v běhu 55 00:54:46 76. 20. 62.
77. M49 Škrdlant, Radek (1975) Plískov 214 00:54:54 77. 21. 63.
78. Z49 Kráčmarová, Andrea (1975) PIVI Team 33 00:55:17 78. 5. 15.
79. M49 Obrał, Łukasz (1976) www.prawo-porady.pl 88 00:55:49 79. 22. 64.
80. M49 Jedlička, Patrik (1976) 210 00:55:56 80. 23. 65.
81. M39 Gottwald, Lukáš (1990) 201 00:56:01 81. 27. 66.
82. Z39 Jakubcová, Ivana (1987) ALPINE PRO 156 00:56:13 82. 10. 16.
83. M39 Zíka, David (1986) 185 00:56:20 83. 28. 67.
84. Z39 Kratochvílová, Veronika (1990) Lemra Team 206 00:56:33 84. 11. 17.
85. Z59 Kmoníčková, Marie (1970) 170 00:56:34 85. 1. 18.
86. M39 Dorazil, Michal (1987) 159 00:56:41 86. 29. 68.
87. M49 Křemenák, Milan (1979) Šneci v běhu 177 00:56:42 87. 24. 69.
88. M49 Kosík, Tomáš (1978) 198 00:56:42 88. 25. 70.
89. Z49 Zímová, Jana (1975) 131 00:56:49 89. 6. 19.
90. Z49 Bartoňová, Gabriela (1976) 197 00:56:49 90. 7. 20.
91. M39 Guniš, Ondřej (1984) Rozběháme Česko 105 00:56:54 91. 30. 71.
92. M39 Gottfried, Marek (1987) 184 00:56:54 92. 31. 72.
93. M39 Jeník, Marek (1986) 207 00:56:56 93. 32. 73.
94. M49 Věrný, Jaroslav (1976) Kroměříž 112 00:57:02 94. 26. 74.
95. Z49 Brossová, Eva (1980) 151 00:57:03 95. 8. 21.
96. M29 Petrusek, Lukáš (1994) RunCzech team 192 00:57:11 96. 11. 75.
97. M39 Židoň, Bohumil (1986) 154 00:57:15 97. 33. 76.
98. M49 Šamulka, Ladislav (1977) Šneci v běhu 34 00:57:41 98. 27. 77.
99. Z49 Prchalová, Jana (1972) Adventní běhání 92 00:57:41 99. 9. 22.
100. M29 Ouředník, Vít (1993) Rozběháme Česko 163 00:58:01 100. 12. 78.
101. M29 Richter, Tomáš (1992) The_Chlumec_Run 175 00:58:05 101. 13. 79.
102. M39 Selčan, Miroslav (1989) 183 00:58:05 102. 34. 80.
103. M49 Saska, Martin (1975) 108 00:58:41 103. 28. 81.
104. M39 Vancl, Daniel (1981) 53 00:58:45 104. 35. 82.
105. Z39 Toningerová, Lenka (1987) 86 00:58:45 105. 12. 23.
106. M49 Žák, Robert (1978) HO Sherpa Climb 152 00:58:56 106. 29. 83.
107. Z39 Zvolánková, Helča (1985) 216 00:59:16 107. 13. 24.
108. Z39 Blšťáková, Hana (1989) 114 00:59:21 108. 14. 25.
109. M49 Tománek, Jan (1978) Šneci v běhu 38 00:59:23 109. 30. 84.
110. Z29 Fouknerová, Karolína (1993) 202 01:00:00 110. 2. 26.
111. Z49 Bílková, Renata (1972) Šneci v běhu 127 01:00:01 111. 10. 27.
112. Z49 Přibyl, Monika (1973) 162 01:00:29 112. 11. 28.
113. Z49 Kembitzká, Hana (1975) 106 01:00:38 113. 12. 29.
114. M49 Jirásek, Vít (1976) Šneci v běhu 157 01:01:23 114. 31. 85.
115. M59 Buriánek, Martin (1970) Šneci v běhu 117 01:01:58 115. 6. 86.
116. M49 Šťastný, Radim (1974) 158 01:02:04 116. 32. 87.
117. M49 Svoboda, Jaroslav (1980) 149 01:02:05 117. 33. 88.
118. Z49 Skořepová, Ladislava (1978) 58 01:02:09 118. 13. 30.
119. Z49 Grofková, Petra (1976) ALPINE PRO 40 01:02:14 119. 14. 31.
120. Z49 Rudolfová, Pavla (1974) 134 01:02:17 120. 15. 32.
121. M39 Molda, Milan (1989) 123 01:02:25 121. 36. 89.
122. Z49 Šílová, Monika (1974) 139 01:02:56 122. 16. 33.
123. Z49 Hýbnerová, Eva (1976) 132 01:03:05 123. 17. 34.
124. Z49 Špalková, Kateřina (1979) Běžec+ 212 01:03:20 124. 18. 35.
125. M29 Haas, Antonín (1993) 144 01:03:26 125. 14. 90.
126. Z49 Vyčítalová, Petra (1978) 165 01:03:34 126. 19. 36.
127. Z29 Steklá, Michaela (1992) Adidas Runners 107 01:03:40 127. 3. 37.
128. Z49 Nechanická, Karin (1976) 47 01:03:44 128. 20. 38.
129. Z49 Václavková, Marcela (1973) 74 01:03:49 129. 21. 39.
130. M49 Václavek, Pavel (1971) 42 01:03:52 130. 34. 91.
131. M49 Kovařík, Jan (1977) 155 01:04:06 131. 35. 92.
132. M39 Brabač, Lukáš (1985) 80 01:04:08 132. 37. 93.
133. M29 Třetina, Martin (1993) 142 01:04:15 133. 15. 94.
134. M69 Saturka, Vladimír (1959) 166 01:04:41 134. 2. 95.
135. M49 Lisý, Jindřich (1974) Litvínov Runners 56 01:04:43 135. 36. 96.
136. Z39 Roudenská, Lucie (1987) 65 01:04:48 136. 15. 40.
137. Z39 Hrabíková, Zdena (1986) šneci v běhu 101 01:05:38 137. 16. 41.
138. M39 Bizoň, Lukáš (1981) 25 01:05:51 138. 38. 97.
139. Z69 Formánková, Marie (1957) 178 01:06:31 139. 1. 42.
140. M49 Weigert, Otto (1979) Šneci v běhu 45 01:06:55 140. 37. 98.
141. Z49 Novotná, Blanka (1974) 103 01:06:59 141. 22. 43.
142. M29 Pernica, Tomáš (1991) 35 01:07:10 142. 16. 99.
143. Z49 Špinlerová, Pavla (1980) 161 01:07:11 143. 23. 44.
144. M49 Mikeš, Pavel (1979) Šneci v běhu 60 01:07:23 144. 38. 100.
145. M39 Krula, Lukáš (1982) akurnik.cz 188 01:07:33 145. 39. 101.
146. Z49 Vesecká, Jaroslava (1980) 43 01:07:34 146. 24. 45.
147. M39 Červenka, Richard (1988) 140 01:07:41 147. 40. 102.
148. Z39 Hýsková, Michaela (1989) 104 01:08:16 148. 17. 46.
149. M29 Fejtek, Oto (1992) Jakoby Team 41 01:08:25 149. 17. 103.
150. M39 Šmejc Ml., Jan (1990) 153 01:08:46 150. 41. 104.
151. Z29 Slavíková, Magdalena (1994) 167 01:08:50 151. 4. 47.
152. M59 Tesařík, Evžen (1967) Šneci v běhu 145 01:09:34 152. 7. 105.
153. Z49 Nováková, Alena (1980) 115 01:09:35 153. 25. 48.
154. M49 Joura, Tomáš (1974) 215 01:09:36 154. 39. 106.
155. Z29 Chytilová, Zdenka (1991) Šneci v běhu 52 01:09:39 155. 5. 49.
156. Z49 Kulovaná, Jana (1973) Za Ústí krásnější 205 01:09:43 156. 26. 50.
157. Z49 Hanačíková, Bohumila (1977) 90 01:09:44 157. 27. 51.
158. M49 Jiskra, Marek (1971) Rozběháme Česko / NANOsilver 122 01:09:48 158. 40. 107.
159. Z49 Škochová, Klára (1979) 57 01:10:32 159. 28. 52.
160. Z39 Čejková, Martina (1989) 194 01:10:44 160. 18. 53.
161. Z39 Jurová, Dagmar (1990) 147 01:11:03 161. 19. 54.
162. Z59 Tesaříková, Monika (1970) Šneci v běhu 148 01:11:04 162. 2. 55.
163. M59 Vysoudil, Tomáš (1966) Prostě běž. Zářivky 19 66 01:11:09 163. 8. 108.
164. Z39 Ouředníková, Iva (1985) 160 01:12:26 164. 20. 56.
165. Z49 Bártová, Lucie (1980) 63 01:12:46 165. 29. 57.
166. Z49 Soukupová, Monika (1979) 193 01:12:52 166. 30. 58.
167. Z39 Szlauerová, Klotylda (1988) 79 01:15:01 167. 21. 59.
168. Z59 Jandová, Lenka (1966) 30 01:15:02 168. 3. 60.
169. Z49 Kyselová, Sylva (1973) 137 01:16:15 169. 31. 61.
170. M49 Caudr, Leoš (1971) NapaBaby 189 01:18:41 170. 41. 109.
171. Z29 Dulovcová, Ivana (1991) Šneci v běhu 87 01:19:20 171. 6. 62.
172. Z39 Mrázková, Martina (1990) 196 01:20:57 172. 22. 63.
173. Z39 Mrázková, Oldřiška (1988) 172 01:24:10 173. 23. 64.

164404 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice

×

Debug