fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Virtuální Brno 5 km (2021)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Bauer, Michal (1982) 5068 00:19:01 1. 1. 1.
2. Z49 Rusínová, Monika (1977) 5007 00:21:40 2. 1. 1.
3. M39 Lorenc, Lukáš (1990) 5033 00:21:53 3. 2. 2.
4. M49 Krňávek, Roman (1975) Runners Olomouc 5069 00:22:21 4. 1. 3.
5. M49 Grošek, Aleš (1979) 5106 00:22:40 5. 2. 4.
6. M59 Havelka, Milan (1968) SABZO 5041 00:23:02 6. 1. 5.
7. M39 Pavlík, Tomáš (1991) 5021 00:23:29 7. 3. 6.
8. M29 Košek, Robert (1997) Rozběháme Karlovy Vary 5073 00:23:35 8. 1. 7.
9. M29 Rosenberg, Daniel (1997) 5109 00:23:48 9. 2. 8.
10. M49 Vancl, Daniel (1981) 5008 00:23:59 10. 3. 9.
11. M49 Unzeitig, Michal (1978) Turbošneci 5123 00:24:49 11. 4. 10.
12. M49 Bořek, Radek (1974) Sparta 5002 00:25:02 12. 5. 11.
13. M39 Žatecký, Luboš (1990) 5100 00:25:02 13. 4. 12.
14. M39 Kalaš, Libor (1987) 5085 00:25:14 14. 5. 13.
15. M59 Kumr, Petr (1966) FIFTY-FIVE Family Team 5058 00:25:21 15. 2. 14.
16. M39 Švehla, Jan (1984) 5049 00:25:23 16. 6. 15.
17. Z29 Motlochová, Iva (1998) Šneci v běhu 5036 00:25:49 17. 1. 2.
18. Z49 Přibyl, Monika (1973) Running & Fitness Team Macho 5040 00:25:55 18. 2. 3.
19. M39 Guniš, Ondřej (1984) Rozběháme Česko 5113 00:26:25 19. 7. 16.
20. Z39 Vrbická, Martina (1987) šneci v běhu 5004 00:26:34 20. 1. 4.
21. Z49 Dopitová, Lucie (1978) Turbošneci 5120 00:26:51 21. 3. 5.
22. M69 Šamberger, Karel (1958) Gerlov 5116 00:27:21 22. 1. 17.
23. M39 Ptáčník, Jan (1986) 5093 00:27:27 23. 8. 18.
24. M29 Vágner, Václav (1999) 5024 00:27:27 24. 3. 19.
25. Z69 Kotová, Blanka (1959) 5013 00:27:33 25. 1. 6.
26. Z39 Barrow, Katie (1991) 5016 00:27:34 26. 2. 7.
27. M69 Kot, Lubomír (1957) 5014 00:27:43 27. 2. 20.
28. M39 Šiman, Josef (1983) 5081 00:27:46 28. 9. 21.
29. Z49 Sokolová Loskotová, Gabriela (1978) 5087 00:28:14 29. 4. 8.
30. Z49 Maurová, Martina (1972) 5044 00:28:24 30. 5. 9.
31. Z29 Pristačová, Tereza (2005) 5080 00:28:29 31. 2. 10.
32. Z39 Kinclová, Jana (1984) 5122 00:28:46 32. 3. 11.
33. Z39 Kalašová, Lucie (1983) 5086 00:28:47 33. 4. 12.
34. Z59 Sutterová, Dana (1963) 5071 00:29:02 34. 1. 13.
35. Z39 Valova, Jana (1985) 5096 00:29:05 35. 5. 14.
36. Z69 Karásková, Darina (1959) BŽB Praha 5078 00:29:25 36. 2. 15.
37. Z39 Výmolová, Naděžda (1986) 5019 00:29:26 37. 6. 16.
38. Z29 Dudová, Radka (1993) The_Chlumec_Run 5001 00:29:32 38. 3. 17.
39. M49 Mahel, Petr (1981) Běžec+ team 5115 00:29:34 39. 6. 22.
40. Z39 Havelková, Jana (1990) 5092 00:29:40 40. 7. 18.
41. Z59 Pokorná, Jana (1963) 5055 00:30:02 41. 2. 19.
42. Z49 Sornasová, Jana (1976) 5030 00:30:09 42. 6. 20.
43. Z49 Pilátová, Martina (1975) Crossathletic Uh 5072 00:30:11 43. 7. 21.
44. Z39 Mužíková, Lucie (1990) 5006 00:30:14 44. 8. 22.
45. Z49 Kumrová, Miroslava (1974) FIFTY-FIVE Family Team 5057 00:30:20 45. 8. 23.
46. Z49 Němcová, Petra (1976) 5095 00:30:20 46. 9. 24.
47. Z39 Šimanova, Romana (1987) 5082 00:30:20 47. 9. 25.
48. Z39 Stránská, Martina (1988) 5020 00:30:22 48. 10. 26.
49. M39 Jungvirt, Lukáš (1987) 5110 00:30:27 49. 10. 23.
50. Z59 Soukupová, Stanislava (1970) Šneci v běhu 5028 00:30:34 50. 3. 27.
51. Z39 Klocová, Hana (1991) Šneci v běhu 5089 00:30:38 51. 11. 28.
52. M39 Míka, Lukáš (1983) 5067 00:30:58 52. 11. 24.
53. Z29 Míková, Petra (1996) 5051 00:31:15 53. 4. 29.
54. Z39 Polesová, Daniela (1988) Báječné ženy v běhu 5037 00:31:20 54. 12. 30.
55. Z49 Langmajerová, Michaela (1972) 5038 00:31:23 55. 10. 31.
56. M39 Benák, Martin (1989) 5084 00:31:27 56. 12. 25.
57. M59 Jelínek, Otakar (1963) 5065 00:31:41 57. 3. 26.
58. M39 Valenta, Jan (1987) 5052 00:31:46 58. 13. 27.
59. Z39 Růžičková, Petra (1986) 5077 00:31:59 59. 13. 32.
60. Z59 Švarcová, Monika (1967) 5022 00:32:00 60. 4. 33.
61. M29 Šamberger, Martin (2000) Gerlov 5117 00:32:12 61. 4. 28.
62. Z59 Tesaříková, Monika (1970) Šneci v běhu 5079 00:32:26 62. 5. 34.
63. Z49 Hanáková, Milena (1976) 5011 00:32:41 63. 11. 35.
64. M59 Jiskra, Marek (1971) Rozběháme Česko 5102 00:32:41 64. 4. 29.
65. Z59 Červinková, Leona (1970) 5046 00:33:02 65. 6. 36.
66. M49 Šťastný, Roman (1981) 5101 00:33:02 66. 7. 30.
67. M49 Marcaník, Rostislav (1975) Běžící surikaty 5094 00:33:07 67. 8. 31.
68. M29 Kamenský, Tomáš (1995) 5112 00:33:21 68. 5. 32.
69. Z29 Nováková, Denisa (1998) 5111 00:33:34 69. 5. 37.
70. Z29 Liebzeit, Lukáš (1992) 5097 00:33:35 70. 6. 38.
71. Z39 Chytilová, Zdenka (1991) Šneci v běhu 5005 00:33:44 71. 14. 39.
72. Z49 Španělová, Dana (1981) 5105 00:34:19 72. 12. 40.
73. Z49 Hošková, Dagmar (1972) 5043 00:34:34 73. 13. 41.
74. M49 Mejzr, Radek (1974) 5076 00:34:51 74. 9. 33.
75. Z29 Kovářová, Jana (1995) 5017 00:34:53 75. 7. 42.
76. Z29 Kovářová, Lucie (1995) 5070 00:35:20 76. 8. 43.
77. Z49 Chadimová, Vladimíra (1972) 5061 00:35:21 77. 14. 44.
78. Z59 Sovová, Stanislava (1963) 5064 00:35:31 78. 7. 45.
79. Z49 Kostrounová, Marie (1979) Rozběháme Česko 5107 00:35:45 79. 15. 46.
80. Z39 Zíková, Martina (1986) 5034 00:36:17 80. 15. 47.
81. Z39 Slanařová, Monika (1983) 5098 00:36:25 81. 16. 48.
82. M49 Tomášů, Pavel (1977) 5103 00:36:40 82. 10. 34.
83. Z39 Zajícová, Šárka (1982) 5048 00:36:53 83. 17. 49.
84. M69 Škop, Vladimír (1961) Sokol Záryby 5039 00:37:01 84. 3. 35.
85. Z59 Kohutková, Miroslava (1964) Mattoni Freerun Ostrava-Komenského sady 5121 00:37:10 85. 8. 50.
86. Z49 Ng, Layhar (1981) 5075 00:37:18 86. 16. 51.
87. M49 Španěl, Martin (1978) 5104 00:37:24 87. 11. 36.
88. Z49 Fišer Audyová, Martina (1976) 5012 00:37:31 88. 17. 52.
89. Z29 Jarošová, Lucie (1993) 5047 00:38:18 89. 9. 53.
90. M69 Rulc, Jiří (1961) 5056 00:38:41 90. 4. 37.
91. Z49 Šťastná, Markéta (1979) 5032 00:39:02 91. 18. 54.
92. Z39 Turnhöferová, Marie (1986) 5009 00:39:12 92. 18. 55.
93. M49 Klenovský, Tomáš (1980) 5099 00:39:34 93. 12. 38.
94. Z49 Račková, Kateřina (1978) TJ Wild West 5025 00:39:50 94. 19. 56.
95. M69 Šteiger, Milan (1954) 5062 00:40:15 95. 5. 39.
96. Z69 Červová, Zuzi (1960) MSF Vlašim 5066 00:40:57 96. 3. 57.
97. Z49 Husáková, Zuzana (1979) Běžecký klub České spořitelny 5023 00:41:40 97. 20. 58.
98. Z49 Růžičková, Jana (1974) MY TEAM 5063 00:41:44 98. 21. 59.
99. Z29 Podolková, Denisa (1994) 5018 00:42:45 99. 10. 60.
100. M59 Maňák, Petr (1971) Šneci v běhu 5027 00:43:38 100. 5. 40.
101. M49 Hlávka, Milan (1972) OMV MAXXMOTION RUNNING TEAM 5045 00:44:50 101. 13. 41.
102. Z49 Jirkovská, Dagmar (1972) 5035 00:45:29 102. 22. 61.
103. Z49 Zalabáková-tvrdíková, Vlaďka (1979) 5083 00:47:03 103. 23. 62.
104. Z39 Kalinová, Martina (1986) 5119 00:47:21 104. 19. 63.
105. Z29 Doubravová, Michaela (1994) 5060 00:47:32 105. 11. 64.
106. Z49 Kolbová, Jitka (1977) Šneci v běhu 5074 00:47:32 106. 24. 65.
107. Z49 Čermáková, Tereza (1981) Šneci v běhu 5029 00:47:39 107. 25. 66.
108. Z49 Stratilová, Petra (1978) stratilovi 5053 00:48:51 108. 26. 67.
109. Z59 Šteigerová, Stanislava (1962) 5059 00:53:49 109. 9. 68.
110. Z39 Režňáková, Barbora (1991) 5124 00:54:23 110. 20. 69.

275225 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři