Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Virtuální Brno 5 km (2021)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Bauer, Michal (1982) 5068 00:19:01 1. 1. 1.
2. Z49 Rusínová, Monika (1977) 5007 00:21:40 2. 1. 1.
3. M39 Lorenc, Lukáš (1990) 5033 00:21:53 3. 2. 2.
4. M49 Krňávek, Roman (1975) Runners Olomouc 5069 00:22:21 4. 1. 3.
5. M49 Grošek, Aleš (1979) 5106 00:22:40 5. 2. 4.
6. M59 Havelka, Milan (1968) SABZO 5041 00:23:02 6. 1. 5.
7. M39 Pavlík, Tomáš (1991) 5021 00:23:29 7. 3. 6.
8. M29 Košek, Robert (1997) Rozběháme Karlovy Vary 5073 00:23:35 8. 1. 7.
9. M29 Rosenberg, Daniel (1997) 5109 00:23:48 9. 2. 8.
10. M49 Vancl, Daniel (1981) 5008 00:23:59 10. 3. 9.
11. M49 Unzeitig, Michal (1978) Turbošneci 5123 00:24:49 11. 4. 10.
12. M49 Bořek, Radek (1974) Sparta 5002 00:25:02 12. 5. 11.
13. M39 Žatecký, Luboš (1990) 5100 00:25:02 13. 4. 12.
14. M39 Kalaš, Libor (1987) 5085 00:25:14 14. 5. 13.
15. M59 Kumr, Petr (1966) FIFTY-FIVE Family Team 5058 00:25:21 15. 2. 14.
16. M39 Švehla, Jan (1984) 5049 00:25:23 16. 6. 15.
17. Z29 Motlochová, Iva (1998) Šneci v běhu 5036 00:25:49 17. 1. 2.
18. Z49 Přibyl, Monika (1973) Running & Fitness Team Macho 5040 00:25:55 18. 2. 3.
19. M39 Guniš, Ondřej (1984) Rozběháme Česko 5113 00:26:25 19. 7. 16.
20. Z39 Vrbická, Martina (1987) šneci v běhu 5004 00:26:34 20. 1. 4.
21. Z49 Dopitová, Lucie (1978) Turbošneci 5120 00:26:51 21. 3. 5.
22. M69 Šamberger, Karel (1958) Gerlov 5116 00:27:21 22. 1. 17.
23. M39 Ptáčník, Jan (1986) 5093 00:27:27 23. 8. 18.
24. M29 Vágner, Václav (1999) 5024 00:27:27 24. 3. 19.
25. Z69 Kotová, Blanka (1959) 5013 00:27:33 25. 1. 6.
26. Z39 Barrow, Katie (1991) 5016 00:27:34 26. 2. 7.
27. M69 Kot, Lubomír (1957) 5014 00:27:43 27. 2. 20.
28. M39 Šiman, Josef (1983) 5081 00:27:46 28. 9. 21.
29. Z49 Sokolová Loskotová, Gabriela (1978) 5087 00:28:14 29. 4. 8.
30. Z49 Maurová, Martina (1972) 5044 00:28:24 30. 5. 9.
31. Z29 Pristačová, Tereza (2005) 5080 00:28:29 31. 2. 10.
32. Z39 Kinclová, Jana (1984) 5122 00:28:46 32. 3. 11.
33. Z39 Kalašová, Lucie (1983) 5086 00:28:47 33. 4. 12.
34. Z59 Sutterová, Dana (1963) 5071 00:29:02 34. 1. 13.
35. Z39 Valova, Jana (1985) 5096 00:29:05 35. 5. 14.
36. Z69 Karásková, Darina (1959) BŽB Praha 5078 00:29:25 36. 2. 15.
37. Z39 Výmolová, Naděžda (1986) 5019 00:29:26 37. 6. 16.
38. Z29 Dudová, Radka (1993) The_Chlumec_Run 5001 00:29:32 38. 3. 17.
39. M49 Mahel, Petr (1981) Běžec+ team 5115 00:29:34 39. 6. 22.
40. Z39 Havelková, Jana (1990) 5092 00:29:40 40. 7. 18.
41. Z59 Pokorná, Jana (1963) 5055 00:30:02 41. 2. 19.
42. Z49 Sornasová, Jana (1976) 5030 00:30:09 42. 6. 20.
43. Z49 Pilátová, Martina (1975) Crossathletic Uh 5072 00:30:11 43. 7. 21.
44. Z39 Mužíková, Lucie (1990) 5006 00:30:14 44. 8. 22.
45. Z49 Kumrová, Miroslava (1974) FIFTY-FIVE Family Team 5057 00:30:20 45. 8. 23.
46. Z49 Němcová, Petra (1976) 5095 00:30:20 46. 9. 24.
47. Z39 Šimanova, Romana (1987) 5082 00:30:20 47. 9. 25.
48. Z39 Stránská, Martina (1988) 5020 00:30:22 48. 10. 26.
49. M39 Jungvirt, Lukáš (1987) 5110 00:30:27 49. 10. 23.
50. Z49 Hroníková, Tereza (1981) 5091 00:30:31 50. 10. 27.
51. Z59 Soukupová, Stanislava (1970) Šneci v běhu 5028 00:30:34 51. 3. 28.
52. Z39 Klocová, Hana (1991) Šneci v běhu 5089 00:30:38 52. 11. 29.
53. M39 Míka, Lukáš (1983) 5067 00:30:58 53. 11. 24.
54. Z29 Míková, Petra (1996) 5051 00:31:15 54. 4. 30.
55. Z39 Polesová, Daniela (1988) Báječné ženy v běhu 5037 00:31:20 55. 12. 31.
56. Z49 Langmajerová, Michaela (1972) 5038 00:31:23 56. 11. 32.
57. M39 Benák, Martin (1989) 5084 00:31:27 57. 12. 25.
58. M59 Jelínek, Otakar (1963) 5065 00:31:41 58. 3. 26.
59. M39 Valenta, Jan (1987) 5052 00:31:46 59. 13. 27.
60. Z39 Růžičková, Petra (1986) 5077 00:31:59 60. 13. 33.
61. Z59 Švarcová, Monika (1967) 5022 00:32:00 61. 4. 34.
62. M29 Šamberger, Martin (2000) Gerlov 5117 00:32:12 62. 4. 28.
63. Z59 Tesaříková, Monika (1970) Šneci v běhu 5079 00:32:26 63. 5. 35.
64. Z49 Hanáková, Milena (1976) 5011 00:32:41 64. 12. 36.
65. M59 Jiskra, Marek (1971) Rozběháme Česko 5102 00:32:41 65. 4. 29.
66. Z59 Červinková, Leona (1970) 5046 00:33:02 66. 6. 37.
67. M49 Šťastný, Roman (1981) 5101 00:33:02 67. 7. 30.
68. M49 Marcaník, Rostislav (1975) Běžící surikaty 5094 00:33:07 68. 8. 31.
69. M29 Kamenský, Tomáš (1995) 5112 00:33:21 69. 5. 32.
70. Z29 Nováková, Denisa (1998) 5111 00:33:34 70. 5. 38.
71. Z29 Liebzeit, Lukáš (1992) 5097 00:33:35 71. 6. 39.
72. Z39 Chytilová, Zdenka (1991) Šneci v běhu 5005 00:33:44 72. 14. 40.
73. Z49 Španělová, Dana (1981) 5105 00:34:19 73. 13. 41.
74. Z49 Hošková, Dagmar (1972) 5043 00:34:34 74. 14. 42.
75. M49 Mejzr, Radek (1974) 5076 00:34:51 75. 9. 33.
76. Z29 Kovářová, Jana (1995) 5017 00:34:53 76. 7. 43.
77. Z29 Kovářová, Lucie (1995) 5070 00:35:20 77. 8. 44.
78. Z49 Chadimová, Vladimíra (1972) 5061 00:35:21 78. 15. 45.
79. Z59 Sovová, Stanislava (1963) 5064 00:35:31 79. 7. 46.
80. Z49 Kostrounová, Marie (1979) Rozběháme Česko 5107 00:35:45 80. 16. 47.
81. Z39 Zíková, Martina (1986) 5034 00:36:17 81. 15. 48.
82. Z39 Slanařová, Monika (1983) 5098 00:36:25 82. 16. 49.
83. M49 Tomášů, Pavel (1977) 5103 00:36:40 83. 10. 34.
84. Z39 Zajícová, Šárka (1982) 5048 00:36:53 84. 17. 50.
85. M69 Škop, Vladimír (1961) Sokol Záryby 5039 00:37:01 85. 3. 35.
86. Z59 Kohutková, Miroslava (1964) Mattoni Freerun Ostrava-Komenského sady 5121 00:37:10 86. 8. 51.
87. Z49 Ng, Layhar (1981) 5075 00:37:18 87. 17. 52.
88. M49 Španěl, Martin (1978) 5104 00:37:24 88. 11. 36.
89. Z49 Fišer Audyová, Martina (1976) 5012 00:37:31 89. 18. 53.
90. Z29 Jarošová, Lucie (1993) 5047 00:38:18 90. 9. 54.
91. M69 Rulc, Jiří (1961) 5056 00:38:41 91. 4. 37.
92. Z49 Šťastná, Markéta (1979) 5032 00:39:02 92. 19. 55.
93. Z39 Turnhöferová, Marie (1986) 5009 00:39:12 93. 18. 56.
94. M49 Klenovský, Tomáš (1980) 5099 00:39:34 94. 12. 38.
95. Z49 Račková, Kateřina (1978) TJ Wild West 5025 00:39:50 95. 20. 57.
96. M69 Šteiger, Milan (1954) 5062 00:40:15 96. 5. 39.
97. Z69 Červová, Zuzi (1960) MSF Vlašim 5066 00:40:57 97. 3. 58.
98. Z49 Husáková, Zuzana (1979) Běžecký klub České spořitelny 5023 00:41:40 98. 21. 59.
99. Z49 Růžičková, Jana (1974) MY TEAM 5063 00:41:44 99. 22. 60.
100. Z29 Podolková, Denisa (1994) 5018 00:42:45 100. 10. 61.
101. M59 Maňák, Petr (1971) Šneci v běhu 5027 00:43:38 101. 5. 40.
102. M49 Hlávka, Milan (1972) OMV MAXXMOTION RUNNING TEAM 5045 00:44:50 102. 13. 41.
103. Z49 Jirkovská, Dagmar (1972) 5035 00:45:29 103. 23. 62.
104. Z49 Zalabáková-tvrdíková, Vlaďka (1979) 5083 00:47:03 104. 24. 63.
105. Z39 Kalinová, Martina (1986) 5119 00:47:21 105. 19. 64.
106. Z29 Doubravová, Michaela (1994) 5060 00:47:32 106. 11. 65.
107. Z49 Kolbová, Jitka (1977) Šneci v běhu 5074 00:47:32 107. 25. 66.
108. Z49 Čermáková, Tereza (1981) Šneci v běhu 5029 00:47:39 108. 26. 67.
109. Z49 Stratilová, Petra (1978) stratilovi 5053 00:48:51 109. 27. 68.
110. Z59 Šteigerová, Stanislava (1962) 5059 00:53:49 110. 9. 69.
111. Z39 Režňáková, Barbora (1991) 5124 00:54:23 111. 20. 70.

164404 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice

×

Debug