fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Ústí nad Labem Dětský závod 500 m (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Alföldi, Denis (2010, CZ) TEPO Kladno 5045 00:01:54 00:01:54 1. 1. 1. FotoFotoFoto
2. H6 Zim, Kryštof (2010, CZ) 5027 00:02:03 00:02:03 2. 2. 2. FotoFoto
3. H6 Koten, Jan (2010, CZ) 5040 00:02:03 00:02:03 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H6 Musil, Pettr (2010, CZ) Musilovi 5049 00:02:07 00:02:06 4. 4. 4. FotoFotoFoto
5. H6 Skořapa, Adam (2010, CZ) 5066 00:02:08 00:02:07 5. 5. 5. FotoFoto
6. H6 Svoboda, Luke (2010, CZ) 5036 00:02:08 00:02:08 6. 6. 6. FotoFotoFotoFoto
7. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5015 00:02:11 00:02:11 7. 7. 7. FotoFoto
8. H6 Šilhavý, Jakub Jan (2010, CZ) 5055 00:02:12 00:02:12 8. 8. 8. FotoFoto
9. D6 Lomská, Simona (2010, CZ) 5024 00:02:12 00:02:12 9. 1. 1. FotoFoto
10. D6 Skorepova, Sofie (2011, CZ) 5034 00:02:12 00:02:12 10. 2. 2. FotoFoto
11. H6 Loprais, Luboš (2010, CZ) 5046 00:02:19 00:02:19 11. 9. 9. FotoFotoFoto
12. D6 Truncová, Natálie (2010, CZ) 5048 00:02:24 00:02:24 12. 3. 3. FotoFoto
13. D6 Petrová, Nela (2010, CZ) 5059 00:02:24 00:02:24 13. 4. 4. FotoFoto
14. D6 Cibulková, Sofie (2010, CZ) 5025 00:02:26 00:02:26 14. 5. 5. FotoFotoFotoFoto
15. H6 Kulhan, Tobiáš (2011, CZ) 5061 00:02:27 00:02:27 15. 10. 10. FotoFoto
16. D6 Finková, Anežka (2010, CZ) 5053 00:02:32 00:02:32 16. 6. 6. FotoFoto
17. H6 Smetana, David (2010, CZ) 5052 00:02:33 00:02:33 17. 11. 11. Foto
18. D6 Skokanová, Štěpánka (2012, CZ) Sokol Roudnice nad Labem 5051 00:02:36 00:02:36 18. 7. 7. FotoFoto
19. D6 Antolíková, Darina (2011, CZ) 5076 00:02:38 00:02:38 19. 8. 8. FotoFoto
20. H6 Hřídel, Kryštof (2011, CZ) 5047 00:02:38 00:02:36 20. 12. 12. FotoFoto
21. D6 Pazderková, Sofie (2011, CZ) 5043 00:02:39 00:02:39 21. 9. 9. Foto
22. D6 Antolíková, Helena (2011, CZ) 5075 00:02:41 00:02:41 22. 10. 10. FotoFoto
23. H6 Stolz, Tonito (2011, CZ) La Famiglia 5014 00:02:43 00:02:43 23. 13. 13. FotoFoto
24. D6 Plašilová, Lucie (2010, CZ) CKK Znojmo 5022 00:02:48 00:02:47 24. 11. 11. FotoFoto
25. H6 Klusáček, Martin (2012, CZ) Mufík 5039 00:02:51 00:02:51 25. 14. 14. FotoFoto
26. D6 Havránková, Tereza (2011, CZ) 5007 00:02:53 00:02:53 26. 12. 12. Foto
27. H6 Obdržálek, Matěj (2011, CZ) Claim system team 5057 00:02:53 00:02:50 27. 15. 15. FotoFotoFoto
28. H6 Dreithaler, Rudolf (2011, CZ) 5029 00:02:56 00:02:55 28. 16. 16. FotoFoto
29. H6 Ženčák, Tomáš (2011, CZ) 5054 00:02:58 00:02:54 29. 17. 17. FotoFoto
30. D6 Salava, Elizabeth (2011, CZ) 5069 00:02:58 00:02:57 30. 13. 13. FotoFotoFoto
31. D6 Botková, Sofie Isabell (2012, CZ) 5026 00:02:58 00:02:56 31. 14. 14. Foto
32. D6 Hralová, Magdalena (2010, CZ) 5067 00:02:58 00:02:58 32. 15. 15. FotoFotoFotoFoto
33. D6 Čermáková, Boženka (2011, CZ) 5079 00:03:02 00:03:00 33. 16. 16. FotoFoto
34. D6 Rybová, Liane (2011, CZ) 5073 00:03:03 00:03:02 34. 17. 17. FotoFoto
35. H6 Lhoták, David (2012, CZ) 5041 00:03:04 00:03:01 35. 18. 18. FotoFoto
36. H6 Kopřiva, Lukáš (2011, CZ) 5062 00:03:08 00:03:08 36. 19. 19. FotoFoto
37. D6 Musilová, Alexandra (2011, CZ) Musilovi 5050 00:03:12 00:03:11 37. 18. 18. Foto
38. D6 Rychetzká, Klára (2012, CZ) 5018 00:03:13 00:03:13 38. 19. 19. Foto
39. H6 Grossman, Ondřej (2011, CZ) 5078 00:03:13 00:03:09 39. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
40. D6 Macková, Ema (2011, CZ) 5077 00:03:18 00:03:17 40. 20. 20. FotoFotoFoto
41. H6 Barvínek, Matyáš (2011, CZ) 5070 00:03:25 00:03:25 41. 21. 21. FotoFoto
42. D6 Novotna, Petra (2013, CZ) 5011 00:03:29 00:03:28 42. 21. 21. FotoFoto
43. D6 Haramulová, Nikol (2013, CZ) 5032 00:03:37 00:03:34 43. 22. 22. FotoFoto
44. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5004 00:03:38 00:03:35 44. 22. 22. FotoFotoFoto
45. D6 Obdržálková, Adéla (2013, CZ) Claim system team 5056 00:03:44 00:03:41 45. 23. 23. FotoFoto
46. H6 Fialka, František (2012, CZ) Místo 5031 00:03:53 00:03:52 46. 23. 23. FotoFotoFoto
47. D6 Součková, Karolína (2015, CZ) Lev-In Team 5017 00:03:55 00:03:47 47. 24. 24.  
48. D6 Součková, Nela (2011, CZ) 5042 00:03:56 00:03:45 48. 25. 25. FotoFoto
49. H6 Svoboda, Ondřej (2012, CZ) 5035 00:03:57 00:03:50 49. 24. 24. FotoFotoFoto
50. D6 Cerhová, Linda (2012, CZ) 5044 00:04:10 00:04:03 50. 26. 26. FotoFotoFoto
51. D6 Salačová, Tereza (2013, CZ) 5063 00:04:17 00:04:13 51. 27. 27. FotoFoto
52. H6 Koláček, Tomášek (2012, CZ) 5038 00:04:27 00:04:22 52. 25. 25. FotoFoto
53. H6 Elicer, Jakub (2014, CZ) 5009 00:04:49 00:04:44 53. 26. 26. FotoFoto
54. D6 Vrbková, Adélka (2012, CZ) 5003 00:05:11 00:05:08 54. 28. 28. FotoFoto
55. H6 Mertl, Vládík (2015, CZ) 5016 00:05:27 00:05:19 55. 27. 27. Foto
56. H6 Vrba, Jan (2014, CZ) 5072 00:05:27 00:05:27 56. 28. 28. FotoFoto
57. H6 Smolík, Kryštof (2014, CZ) 5058 00:05:41 00:05:30 57. 29. 29. Foto
58. D6 Šmejkalová, Aneta (2013, CZ) 5064 00:05:44 00:05:42 58. 29. 29. FotoFoto
59. D6 Pilařová, Martina (2013, CZ) 5071 00:06:04 00:05:56 59. 30. 30. FotoFoto
60. D6 Vrbková, Anežka (2014, CZ) 5002 00:06:08 00:06:03 60. 31. 31.  
61. H6 Dreithaler, Benjamin (2015, CZ) 5028 00:06:34 00:06:24 61. 30. 30. Foto
62. D6 Klusáčková, Ela (2014, CZ) 5074 00:06:35 00:06:33 62. 32. 32. Foto
63. H6 Sargsyan, Daniel (2013, CZ) 5033 00:20:01 00:20:01 63. 31. 31. FotoFoto

1529400 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1