fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Ústí nad Labem Dětský závod 1 km (2017)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Baloun, Michal (2006, CZ) Atletika Stará Boleslav 6020 00:03:33 00:03:33 1. 1. 1. FotoFotoFoto
2. H11 Pavlas, David (2006, CZ) USK Provod Ústí nad Labem 6161 00:03:34 00:03:34 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6001 00:03:39 00:03:39 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFoto
4. H11 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6011 00:03:42 00:03:42 4. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
5. D11 Mikulková, Natálie (2007, CZ) AK Most 6105 00:03:42 00:03:42 5. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
6. D11 Zítková, Eliška (2006, CZ) 6110 00:03:43 00:03:42 6. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
7. H11 Kupka, Dominik (2008) 9287 00:03:47 00:03:46 7. 5. 5. FotoFotoFoto
8. H11 Skokan, Jan (2008, CZ) Sokol Roudnice nad Labem 6082 00:03:50 00:03:50 8. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
9. H11 Kvasnička, Adam (2007, CZ) 6034 00:03:50 00:03:50 9. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
10. H11 Velechovský, Adam (2007, CZ) SK Nové Město nad Metují 6112 00:03:54 00:03:54 10. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. H11 Štípka, Jan (2008, CZ) 9238 00:03:59 00:03:58 11. 9. 9.  
12. D11 Thiebaut, Emma (2008, CZ) 6159 00:04:01 00:04:01 12. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. D11 Vrátná, Zuzana (2007, CZ) 6113 00:04:07 00:04:04 13. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
14. H11 Hlatký, Vojtěch (2006, CZ) 6038 00:04:08 00:04:04 14. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
15. D11 Krotilová, Anna (2007, CZ) AC Ústí n.L 6052 00:04:10 00:04:10 15. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
16. H11 Miškovský, Adámek (2006, CZ) SK APD Děčín 6131 00:04:14 00:04:12 16. 11. 11. FotoFotoFoto
17. H11 Šmejkal, Adam (2007, CZ) 6158 00:04:16 00:04:16 17. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFoto
18. H11 Vilk, Viktor (2009, CZ) 6151 00:04:16 00:04:15 18. 13. 13. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
19. H11 Rubeš, Eduard (2009, CZ) 6164 00:04:16 00:04:16 19. 14. 14.  
20. H11 Smolík, Jakub (2007, CZ) 6004 00:04:17 00:04:17 20. 15. 15. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
21. H11 Maynard, Tom (2008, CZ) 6166 00:04:17 00:04:15 21. 16. 16. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
22. D11 Lukšíková, Nela (2008) 9292 00:04:17 00:04:17 22. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
23. H11 Valenta, Jan (2009, CZ) 9201 00:04:18 00:04:18 23. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
24. D11 Čumrdová, Nikola (2007, CZ) 6098 00:04:19 00:04:19 24. 7. 7. FotoFotoFoto
25. D11 Košťálová, Kristýna (2007, CZ) AC Ústí n.L 6059 00:04:19 00:04:18 25. 8. 8. FotoFoto
26. H11 Smetana, Martin (2008, CZ) 6032 00:04:19 00:04:15 26. 18. 18. FotoFotoFotoFoto
27. H11 Lisec, Patrik (2007, CZ) AC Ústí n.L 6067 00:04:20 00:04:18 27. 19. 19. FotoFotoFoto
28. H11 Zikmund, Denis (2009, CZ) 9231 00:04:20 00:04:20 28. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
29. H11 Novotný, Jan (2010, CZ) AC Ústí n.L 6066 00:04:21 00:04:19 29. 21. 21. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
30. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6002 00:04:21 00:04:21 30. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFoto
31. D11 Letochová, Eliška (2009, CZ) 6072 00:04:22 00:04:22 31. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
32. H11 Měchura, Matěj (2006, CZ) 6128 00:04:22 00:04:15 32. 22. 22. FotoFotoFotoFoto
33. D11 Vykouková, Lucie (2007, CZ) 9210 00:04:23 00:04:19 33. 11. 11. FotoFotoFoto
34. H11 Musil, Adam (2008, CZ) SK APD Děčín 6118 00:04:24 00:04:24 34. 23. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
35. D11 Kalivodová, Anna (2009, CZ) 6033 00:04:24 00:04:18 35. 12. 12. FotoFotoFoto
36. D11 Pintaudi, Mariana (2008, CZ) SK APD Děčín 6043 00:04:26 00:04:25 36. 13. 13. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
37. H11 Zim, Kryštof (2010, CZ) 6007 00:04:29 00:04:23 37. 24. 24. FotoFotoFotoFoto
38. H11 Furbach, Lukas (2006) 9271 00:04:30 00:04:30 38. 25. 25. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
39. H11 Majer, Vojtěch (2010, CZ) 6143 00:04:31 00:04:30 39. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
40. H11 Jelínek, Jakub (2007, CZ) AC Ústí n.L 6055 00:04:31 00:04:29 40. 27. 27. FotoFotoFotoFotoFoto
41. H11 Miškovský, Jeníček (2007, CZ) SK APD Děčín 6132 00:04:31 00:04:28 41. 28. 28. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
42. H11 Malovec, David (2006, CZ) 6101 00:04:33 00:04:32 42. 29. 29. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
43. H11 Čech, Prokop (2007, CZ) 6122 00:04:34 00:04:34 43. 30. 30. FotoFoto
44. H11 Trunec, David (2008, CZ) 6147 00:04:34 00:04:34 44. 31. 31. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
45. H11 Kramule, Matyáš (2009, CZ) 9207 00:04:37 00:04:37 45. 32. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
46. D11 Nolová, Anna (2007, CZ) AC Ústí n.L 6064 00:04:37 00:04:37 46. 14. 14. FotoFotoFotoFoto
47. H11 Ježek, Jakub (2007, CZ) SK APD Děčín 6120 00:04:37 00:04:37 47. 33. 33. FotoFoto
48. H11 Kettner, Vít (2007, CZ) 6140 00:04:38 00:04:36 48. 34. 34. FotoFotoFotoFotoFoto
49. D11 Šatavová, Darina (2006, CZ) 6073 00:04:38 00:04:36 49. 15. 15. FotoFoto
50. D11 Kubelková, Natálie (2006, CZ) SK APD Děčín 6137 00:04:39 00:04:35 50. 16. 16. FotoFotoFotoFotoFoto
51. D11 Týce, Tereza (2007, CZ) 9203 00:04:39 00:04:38 51. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
52. D11 Novotná, Adéla (2007, CZ) AC Ústí n.L 6053 00:04:39 00:04:37 52. 18. 18. FotoFoto
53. H11 Pařízek, Radek (2009, CZ) SK APD Děčín 6080 00:04:39 00:04:35 53. 35. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
54. H11 Jelínek, Jonáš (2007, CZ) AC Ústí n.L 6070 00:04:40 00:04:37 54. 36. 36. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
55. D11 Fajstaverová, Barbora (2006, CZ) 6029 00:04:40 00:04:33 55. 19. 19. FotoFotoFoto
56. H11 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 6014 00:04:40 00:04:40 56. 37. 37. Foto
57. H11 Kupka, Denis (2010) 9285 00:04:41 00:04:40 57. 38. 38. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
58. H11 Mašek, Josef (2008, CZ) AC Ústí n.L 6057 00:04:41 00:04:39 58. 39. 39. FotoFotoFoto
59. D11 Vybířalová, Marcela (2008, CZ) 9245 00:04:41 00:04:41 59. 20. 20. Foto
60. H11 Zamrzla, Kája (2009, CZ) 6160 00:04:41 00:04:41 60. 40. 40. FotoFotoFotoFotoFoto
61. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6009 00:04:41 00:04:38 61. 21. 21. FotoFotoFoto
62. H11 Mikulenka, David (2007, CZ) 6156 00:04:41 00:04:39 62. 41. 41. FotoFotoFotoFotoFoto
63. H11 Češka, Marek (2007, CZ) 6074 00:04:41 00:04:40 63. 42. 42. Foto
64. D11 Holecová, Zuzana (2007, CZ) AC Ústí n.L 6051 00:04:42 00:04:40 64. 22. 22. FotoFotoFoto
65. H11 Migulski, Marek (2008, CZ) AC Ústí n.L 6065 00:04:42 00:04:37 65. 43. 43.  
66. H11 Dědek, Jakub (2008) 9291 00:04:42 00:04:38 66. 44. 44. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
67. H11 Žáček, Josef (2009) 9268 00:04:42 00:04:38 67. 45. 45. FotoFotoFotoFoto
68. H11 Si, Tayeb Jakub (2006, CZ) 6167 00:04:43 00:04:43 68. 46. 46. FotoFoto
69. D11 Blažková, Emma (2007, CZ) SK APD Děčín 6157 00:04:44 00:04:42 69. 23. 23. FotoFotoFoto
70. D11 Truncová, Natálie (2010, CZ) 6148 00:04:44 00:04:44 70. 24. 24. FotoFotoFotoFoto
71. D11 Maturkanicova, Sára (2006, CZ) 6091 00:04:45 00:04:45 71. 25. 25. FotoFotoFotoFoto
72. H11 Vykouk, Martin (2009, CZ) 9209 00:04:45 00:04:42 72. 47. 47. FotoFotoFotoFoto
73. D11 Bajanová, Anna (2006, CZ) SK APD Děčín 6136 00:04:45 00:04:42 73. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
74. H11 Matura, Matěj (2008, CZ) 6090 00:04:46 00:04:41 74. 48. 48.  
75. H11 Mácha, Marián (2010) 9257 00:04:46 00:04:45 75. 49. 49. FotoFotoFotoFoto
76. H11 Netík, Jakub (2008, CZ) 6079 00:04:47 00:04:47 76. 50. 50. FotoFotoFotoFotoFoto
77. H11 Rakušan, Jakub (2006) 6019 00:04:47 00:04:42 77. 51. 51. FotoFotoFoto
78. H11 Pokorný, Šimon (2009, CZ) 6126 00:04:48 00:04:42 78. 52. 52. Foto
79. H11 Štěpka, Ondřej (2006, CZ) 6123 00:04:49 00:04:48 79. 53. 53. FotoFotoFotoFoto
80. D11 Okrutová, Veronika (2008, CZ) AC Ústí n.L 6071 00:04:50 00:04:48 80. 27. 27. FotoFotoFotoFoto
81. D11 Hajšmanová, Tereza (2009, CZ) 9248 00:04:50 00:04:50 81. 28. 28. FotoFotoFoto
82. H11 Kučera, Miroslav (2009, CZ) Malé Žernoseky 6083 00:04:50 00:04:46 82. 54. 54. FotoFotoFoto
83. D11 Březinová, Adéla (2009, CZ) 6117 00:04:50 00:04:50 83. 29. 29. FotoFotoFoto
84. H11 Soumar, Jan (2006, CZ) 6134 00:04:50 00:04:45 84. 55. 55. FotoFoto
85. H11 Zderadička, Ludvík (2007, CZ) BBB Team 6155 00:04:51 00:04:46 85. 56. 56. FotoFotoFotoFotoFoto
86. D11 Šedivá, Julie (2009, CZ) CESKESTREDOHORI.CZ 6115 00:04:52 00:04:49 86. 30. 30. FotoFoto
87. D11 Vilímková, Anna (2006, CZ) AC Ústí n.L 6047 00:04:53 00:04:52 87. 31. 31. FotoFotoFoto
88. H11 Skořapa, Adam (2010) 6026 00:04:53 00:04:52 88. 57. 57. FotoFotoFotoFotoFoto
89. D11 Fílová, Hana (2009, CZ) 6027 00:04:54 00:04:54 89. 32. 32. FotoFotoFoto
90. H11 Slajer, Jan (2009, CZ) 6116 00:04:56 00:04:55 90. 58. 58. FotoFoto
91. D11 Krobová, Anna (2008, CZ) AC Ústí n.L 6069 00:04:57 00:04:55 91. 33. 33. FotoFotoFotoFoto
92. D11 Prosová, Karolína (2007) 9298 00:04:57 00:04:55 92. 34. 34. FotoFotoFoto
93. D11 Moravcová, Magda (2007, CZ) AC Ústí n.L 6050 00:05:00 00:04:58 93. 35. 35. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
94. H11 Smetana, David (2010, CZ) 6030 00:05:00 00:05:00 94. 59. 59. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
95. D11 Okrutová, Karolína (2008, CZ) AC Ústí n.L 6056 00:05:01 00:04:59 95. 36. 36. FotoFoto
96. D11 Horová, Barbora (2007, CZ) 6041 00:05:02 00:04:55 96. 37. 37. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
97. D11 Ruiz, Malena (2007, CZ) 9204 00:05:02 00:05:02 97. 38. 38. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
98. D11 Hlaváčková, Michaela (2009, CZ) 6129 00:05:03 00:05:01 98. 39. 39. FotoFotoFotoFotoFoto
99. D11 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 6012 00:05:04 00:05:03 99. 40. 40. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
100. H11 Měchura, Jakub (2007, CZ) 6127 00:05:05 00:05:00 100. 60. 60. FotoFotoFotoFotoFoto
101. H11 Baloun, Petr (2008) 6008 00:05:07 00:05:03 101. 61. 61. FotoFoto
102. D11 Kubincova, Aneta (2006, CZ) 6108 00:05:07 00:05:03 102. 41. 41. FotoFotoFoto
103. H11 Jirkovský, Dominik (2009, CZ) 6104 00:05:08 00:05:03 103. 62. 62. FotoFotoFoto
104. D11 Hornigová, Anna (2006, CZ) 9243 00:05:08 00:05:04 104. 42. 42. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
105. D11 Šatan, Dominik (2006, CZ) 6015 00:05:08 00:05:06 105. 43. 43. FotoFotoFotoFotoFoto
106. D11 Čelikovská, Anna Kateřina (2009, CZ) 9256 00:05:09 00:05:08 106. 44. 44. FotoFotoFotoFotoFoto
107. H11 Vánský, Tomáš (2009, CZ) 6119 00:05:10 00:05:10 107. 63. 63. FotoFotoFotoFoto
108. D11 Křížová, Karolína (2007, CZ) AC Ústí n.L 6060 00:05:10 00:05:08 108. 45. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
109. D11 Pekárková, Andrea (2009, CZ) 6078 00:05:10 00:05:07 109. 46. 46. FotoFotoFoto
110. D11 Petrová, Nela (2010, CZ) 6139 00:05:12 00:05:11 110. 47. 47. FotoFotoFoto
111. H11 Berrouche, Adam (2010, CZ) 6035 00:05:13 00:05:06 111. 64. 64. FotoFotoFoto
112. H11 Hořejší, Michal (2006, CZ) 6042 00:05:13 00:05:07 112. 65. 65. FotoFotoFoto
113. D11 Kalčíková, Kačenka (2009, CZ) Kalčusky Radonice 6149 00:05:13 00:05:07 113. 48. 48. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
114. D11 Fišerová, Natálie (2006, CZ) AC Ústí n.L 6046 00:05:15 00:05:14 114. 49. 49. FotoFotoFotoFoto
115. H11 Haur, Jan (2007, CZ) 6135 00:05:15 00:05:12 115. 66. 66. FotoFotoFotoFoto
116. H11 Rejmanová, Nikola (2006, CZ) OK Jiskra Nový Bor 6081 00:05:16 00:05:09 116. 67. 67. FotoFotoFotoFoto
117. H11 Vavrda, Kristián (2008, CZ) 6040 00:05:16 00:05:11 117. 68. 68. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
118. D11 Vejdělková, Tereza (2010, CZ) 6017 00:05:16 00:05:15 118. 50. 50. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
119. D11 Němcová, Amélie (2008, CZ) Aroo 6106 00:05:17 00:05:11 119. 51. 51. FotoFotoFotoFotoFoto
120. H11 Tobolář, Jindra (2009, CZ) 6039 00:05:18 00:05:12 120. 69. 69. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
121. D11 Ostrenková, Klára (2009, CZ) 6103 00:05:19 00:05:16 121. 52. 52. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
122. D11 Finková, Anežka (2010, CZ) 6076 00:05:20 00:05:14 122. 53. 53. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
123. H11 Kotyza, Ondřej (2009, CZ) 6010 00:05:20 00:05:18 123. 70. 70. FotoFotoFoto
124. H11 Myslík, David (2008, CZ) 6036 00:05:22 00:05:20 124. 71. 71. FotoFotoFotoFoto
125. H11 Parihuzič, Dušan (2008, CZ) Florbal Sokolov 6141 00:05:23 00:05:17 125. 72. 72. FotoFoto
126. D11 Hrubcová, Kateřina (2008) 9269 00:05:24 00:05:24 126. 54. 54. FotoFotoFotoFoto
127. D11 Nová, Anežka (2009, CZ) 6044 00:05:25 00:05:21 127. 55. 55. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
128. H11 Kolesnikov, Matěj (2008, CZ) 6097 00:05:25 00:05:19 128. 73. 73. FotoFotoFoto
129. H11 Miškovský, Vojtíšek (2010, CZ) SK APD Děčín 6133 00:05:26 00:05:23 129. 74. 74. FotoFotoFotoFotoFoto
130. D11 Dufková, Tereza (2010) 9281 00:05:27 00:05:24 130. 56. 56. FotoFotoFoto
131. D11 Rakušanová, Zuzana (2009) 6018 00:05:27 00:05:23 131. 57. 57. FotoFotoFoto
132. D11 Šulcová, Natálie (2010) 9278 00:05:27 00:05:22 132. 58. 58. FotoFotoFotoFotoFoto
133. H11 Faltus, Michal (2009) 9279 00:05:27 00:05:22 133. 75. 75. FotoFotoFotoFotoFoto
134. H11 Matura, Šimon (2010, CZ) 6102 00:05:27 00:05:22 134. 76. 76. FotoFoto
135. H11 Stránský, Ondřej (2006, CZ) SC Kolín 6162 00:05:27 00:05:27 135. 77. 77. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
136. H11 Přech, Matěj (2009, CZ) 6168 00:05:29 00:05:24 136. 78. 78. FotoFotoFotoFotoFoto
137. D11 Plašilová, Lucie (2010, CZ) CKK Znojmo 6045 00:05:30 00:05:22 137. 59. 59. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
138. D11 Maynardová, Emma (2008, CZ) 6165 00:05:31 00:05:29 138. 60. 60. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
139. D11 Jiroutová, Kristýna (2010, CZ) 6144 00:05:31 00:05:25 139. 61. 61. FotoFotoFotoFoto
140. H11 Januš, Šimon Rostislav (2008, CZ) 6013 00:05:32 00:05:23 140. 79. 79. FotoFotoFotoFotoFoto
141. D11 Čelanská, Kamila (2008, CZ) 9236 00:05:33 00:05:31 141. 62. 62. FotoFotoFoto
142. H11 Šiška, Dominik (2009, CZ) 6093 00:05:34 00:05:34 142. 80. 80. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
143. H11 Křenek, Jan Filip (2010, CZ) 6089 00:05:36 00:05:30 143. 81. 81. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
144. D11 Grusová, Laura (2009, CZ) 6138 00:05:37 00:05:34 144. 63. 63. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
145. D11 Krátká, Sofie (2009, CZ) 6096 00:05:38 00:05:32 145. 64. 64. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
146. D11 Křepelová, Eliška (2008, CZ) 6114 00:05:40 00:05:36 146. 65. 65. FotoFotoFotoFoto
147. H11 Tošovský, Sebastian (2009, CZ) 6077 00:05:40 00:05:37 147. 82. 82. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
148. D11 Hronová, Anita (2008, CZ) AK Duchcov 6024 00:05:42 00:05:37 148. 66. 66. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
149. D11 Zwesperová, Nella (2008, CZ) AK Duchcov 6023 00:05:43 00:05:39 149. 67. 67. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
150. D11 Kern, Angelina (2006, CZ) 6099 00:05:45 00:05:38 150. 68. 68. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
151. D11 Löwingerová, Zuzana (2006, CZ) 6087 00:05:46 00:05:42 151. 69. 69. FotoFotoFoto
152. D11 Lahodová, Tereza (2010, CZ) 6084 00:05:49 00:05:41 152. 70. 70. FotoFotoFotoFoto
153. H11 Kopecký, Vojtěch (2007) 9273 00:05:50 00:05:48 153. 83. 83. FotoFotoFotoFotoFoto
154. H11 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Litvínov Runners 6153 00:05:53 00:05:53 154. 84. 84. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
155. D11 Křenová, Kateřina (2006) 9300 00:05:55 00:05:52 155. 71. 71. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
156. D11 Jiroutová, Kateřina (2007, CZ) 6145 00:05:57 00:05:50 156. 72. 72. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
157. H11 Rubeš, Richard (2010, CZ) 6163 00:05:57 00:05:56 157. 85. 85.  
158. H11 Stibinger, Vojtěch (2009, CZ) AC Ústí n.L 6049 00:05:57 00:05:55 158. 86. 86. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
159. D11 Volečková, Eliška (2009, CZ) 6154 00:05:58 00:05:57 159. 73. 73.  
160. D11 Hralová, Magdalena (2010, CZ) 6169 00:05:58 00:05:56 160. 74. 74. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
161. D11 Rybáčková, Lucie (2009, CZ) 6005 00:05:59 00:05:55 161. 75. 75. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
162. D11 Sokolová, Anna (2010, CZ) 6022 00:06:00 00:05:55 162. 76. 76. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
163. D11 Audy, Anna (2008, CZ) Rychlé tlapky 6025 00:06:02 00:05:59 163. 77. 77. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
164. D11 Pomachačová, Kateřina (2009) 9272 00:06:03 00:06:03 164. 78. 78. FotoFotoFotoFotoFoto
165. D11 Hornigová, Marie (2006, CZ) 9244 00:06:08 00:06:04 165. 79. 79. FotoFotoFotoFoto
166. H11 Charvát, Matyáš (2009, CZ) 6006 00:06:11 00:06:04 166. 87. 87. FotoFotoFotoFotoFoto
167. D11 Cibulková, Kateřina (2009, CZ) 6142 00:06:13 00:06:09 167. 80. 80. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
168. D11 Dundová, Eliška (2007, CZ) 9235 00:06:13 00:06:07 168. 81. 81. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
169. D11 Ševčíková, Zuzana (2010, CZ) 6124 00:06:14 00:06:09 169. 82. 82. FotoFotoFoto
170. D11 Fialová, Linda (2007, CZ) 6109 00:06:15 00:06:12 170. 83. 83. FotoFotoFotoFoto
171. D11 Rischlingová, Sofie (2009, CZ) 9230 00:06:15 00:06:11 171. 84. 84. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
172. D11 Štětková, Lucie (2008, CZ) 6111 00:06:21 00:06:20 172. 85. 85. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
173. H11 Müller, Filip (2010, CZ) 6075 00:06:24 00:06:16 173. 88. 88. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
174. D11 Vohnoutová, Andrea (2008, CZ) 9208 00:06:30 00:06:24 174. 86. 86. FotoFotoFotoFotoFoto
175. D11 Kroniková, Adéla (2010) 9296 00:06:31 00:06:22 175. 87. 87. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
176. D11 Hlaváčková, Kateřina (2009, CZ) 6130 00:06:32 00:06:30 176. 88. 88. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
177. D11 Přechová, Barbora (2007, CZ) 6150 00:06:40 00:06:35 177. 89. 89. FotoFotoFotoFotoFoto
178. H11 Vacek, Ota (2006) 9270 00:06:41 00:06:34 178. 89. 89. FotoFotoFotoFotoFoto
179. D11 Špásová, Anna (2007, CZ) 6152 00:06:44 00:06:44 179. 90. 90. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
180. H11 Balda, Ondřej (2008, CZ) 6088 00:06:55 00:06:47 180. 90. 90. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
181. D11 Rýglová, Hana (2007, CZ) 6121 00:06:56 00:06:50 181. 91. 91. Foto
182. H11 Kunčar, Jiři (2009, CZ) 6016 00:07:33 00:07:27 182. 91. 91. FotoFotoFotoFotoFoto
183. H11 Hornig, Jan (2009, CZ) 6170 00:08:03 00:07:59 183. 92. 92. FotoFoto
184. H11 Fidler, Jan (2010, CZ) 6125 00:08:11 00:08:01 184. 93. 93. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
185. H11 Cikacz, Filip (2008, PL) 6037 00:08:40 00:08:36 185. 94. 94. FotoFotoFotoFoto

1494600 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1