fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ústí nad Labem Dětský závod 1 km (2017)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Baloun, Michal (2006, CZ) Atletika Stará Boleslav 6020 00:03:33 00:03:33 1. 1. 1.
2. H11 Pavlas, David (2006, CZ) USK Provod Ústí nad Labem 6161 00:03:34 00:03:34 2. 2. 2.
3. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6001 00:03:39 00:03:39 3. 3. 3.
4. H11 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6011 00:03:42 00:03:42 4. 4. 4.
5. D11 Mikulková, Natálie (2007, CZ) AK Most 6105 00:03:42 00:03:42 5. 1. 1.
6. D11 Zítková, Eliška (2006, CZ) 6110 00:03:43 00:03:42 6. 2. 2.
7. H11 Kupka, Dominik (2008) 9287 00:03:47 00:03:46 7. 5. 5.
8. H11 Skokan, Jan (2008, CZ) Sokol Roudnice nad Labem 6082 00:03:50 00:03:50 8. 6. 6.
9. H11 Kvasnička, Adam (2007, CZ) 6034 00:03:50 00:03:50 9. 7. 7.
10. H11 Velechovský, Adam (2007, CZ) SK Nové Město nad Metují 6112 00:03:54 00:03:54 10. 8. 8.
11. H11 Štípka, Jan (2008, CZ) 9238 00:03:59 00:03:58 11. 9. 9.
12. D11 Thiebaut, Emma (2008, CZ) 6159 00:04:01 00:04:01 12. 3. 3.
13. D11 Vrátná, Zuzana (2007, CZ) 6113 00:04:07 00:04:04 13. 4. 4.
14. H11 Hlatký, Vojtěch (2006, CZ) 6038 00:04:08 00:04:04 14. 10. 10.
15. D11 Krotilová, Anna (2007, CZ) AC Ústí n.L 6052 00:04:10 00:04:10 15. 5. 5.
16. H11 Miškovský, Adámek (2006, CZ) SK APD Děčín 6131 00:04:14 00:04:12 16. 11. 11.
17. H11 Šmejkal, Adam (2007, CZ) 6158 00:04:16 00:04:16 17. 12. 12.
18. H11 Vilk, Viktor (2009, CZ) 6151 00:04:16 00:04:15 18. 13. 13.
19. H11 Rubeš, Eduard (2009, CZ) 6164 00:04:16 00:04:16 19. 14. 14.
20. H11 Smolík, Jakub (2007, CZ) 6004 00:04:17 00:04:17 20. 15. 15.
21. H11 Maynard, Tom (2008, CZ) 6166 00:04:17 00:04:15 21. 16. 16.
22. D11 Lukšíková, Nela (2008) 9292 00:04:17 00:04:17 22. 6. 6.
23. H11 Valenta, Jan (2009, CZ) 9201 00:04:18 00:04:18 23. 17. 17.
24. D11 Čumrdová, Nikola (2007, CZ) 6098 00:04:19 00:04:19 24. 7. 7.
25. D11 Košťálová, Kristýna (2007, CZ) AC Ústí n.L 6059 00:04:19 00:04:18 25. 8. 8.
26. H11 Smetana, Martin (2008, CZ) 6032 00:04:19 00:04:15 26. 18. 18.
27. H11 Lisec, Patrik (2007, CZ) AC Ústí n.L 6067 00:04:20 00:04:18 27. 19. 19.
28. H11 Zikmund, Denis (2009, CZ) 9231 00:04:20 00:04:20 28. 20. 20.
29. H11 Novotný, Jan (2010, CZ) AC Ústí n.L 6066 00:04:21 00:04:19 29. 21. 21.
30. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6002 00:04:21 00:04:21 30. 9. 9.
31. D11 Letochová, Eliška (2009, CZ) 6072 00:04:22 00:04:22 31. 10. 10.
32. H11 Měchura, Matěj (2006, CZ) 6128 00:04:22 00:04:15 32. 22. 22.
33. D11 Vykouková, Lucie (2007, CZ) 9210 00:04:23 00:04:19 33. 11. 11.
34. H11 Musil, Adam (2008, CZ) SK APD Děčín 6118 00:04:24 00:04:24 34. 23. 23.
35. D11 Kalivodová, Anna (2009, CZ) 6033 00:04:24 00:04:18 35. 12. 12.
36. D11 Pintaudi, Mariana (2008, CZ) SK APD Děčín 6043 00:04:26 00:04:25 36. 13. 13.
37. H11 Zim, Kryštof (2010, CZ) 6007 00:04:29 00:04:23 37. 24. 24.
38. H11 Furbach, Lukas (2006) 9271 00:04:30 00:04:30 38. 25. 25.
39. H11 Majer, Vojtěch (2010, CZ) 6143 00:04:31 00:04:30 39. 26. 26.
40. H11 Jelínek, Jakub (2007, CZ) AC Ústí n.L 6055 00:04:31 00:04:29 40. 27. 27.
41. H11 Miškovský, Jeníček (2007, CZ) SK APD Děčín 6132 00:04:31 00:04:28 41. 28. 28.
42. H11 Malovec, David (2006, CZ) 6101 00:04:33 00:04:32 42. 29. 29.
43. H11 Čech, Prokop (2007, CZ) 6122 00:04:34 00:04:34 43. 30. 30.
44. H11 Trunec, David (2008, CZ) 6147 00:04:34 00:04:34 44. 31. 31.
45. H11 Kramule, Matyáš (2009, CZ) 9207 00:04:37 00:04:37 45. 32. 32.
46. D11 Nolová, Anna (2007, CZ) AC Ústí n.L 6064 00:04:37 00:04:37 46. 14. 14.
47. H11 Ježek, Jakub (2007, CZ) SK APD Děčín 6120 00:04:37 00:04:37 47. 33. 33.
48. H11 Kettner, Vít (2007, CZ) 6140 00:04:38 00:04:36 48. 34. 34.
49. D11 Šatavová, Darina (2006, CZ) 6073 00:04:38 00:04:36 49. 15. 15.
50. D11 Kubelková, Natálie (2006, CZ) SK APD Děčín 6137 00:04:39 00:04:35 50. 16. 16.
51. D11 Týce, Tereza (2007, CZ) 9203 00:04:39 00:04:38 51. 17. 17.
52. D11 Novotná, Adéla (2007, CZ) AC Ústí n.L 6053 00:04:39 00:04:37 52. 18. 18.
53. H11 Pařízek, Radek (2009, CZ) SK APD Děčín 6080 00:04:39 00:04:35 53. 35. 35.
54. H11 Jelínek, Jonáš (2007, CZ) AC Ústí n.L 6070 00:04:40 00:04:37 54. 36. 36.
55. D11 Fajstaverová, Barbora (2006, CZ) 6029 00:04:40 00:04:33 55. 19. 19.
56. H11 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 6014 00:04:40 00:04:40 56. 37. 37.
57. H11 Kupka, Denis (2010) 9285 00:04:41 00:04:40 57. 38. 38.
58. H11 Mašek, Josef (2008, CZ) AC Ústí n.L 6057 00:04:41 00:04:39 58. 39. 39.
59. D11 Vybířalová, Marcela (2008, CZ) 9245 00:04:41 00:04:41 59. 20. 20.
60. H11 Zamrzla, Kája (2009, CZ) 6160 00:04:41 00:04:41 60. 40. 40.
61. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6009 00:04:41 00:04:38 61. 21. 21.
62. H11 Mikulenka, David (2007, CZ) 6156 00:04:41 00:04:39 62. 41. 41.
63. H11 Češka, Marek (2007, CZ) 6074 00:04:41 00:04:40 63. 42. 42.
64. D11 Holecová, Zuzana (2007, CZ) AC Ústí n.L 6051 00:04:42 00:04:40 64. 22. 22.
65. H11 Migulski, Marek (2008, CZ) AC Ústí n.L 6065 00:04:42 00:04:37 65. 43. 43.
66. H11 Dědek, Jakub (2008) 9291 00:04:42 00:04:38 66. 44. 44.
67. H11 Žáček, Josef (2009) 9268 00:04:42 00:04:38 67. 45. 45.
68. H11 Si, Tayeb Jakub (2006, CZ) 6167 00:04:43 00:04:43 68. 46. 46.
69. D11 Blažková, Emma (2007, CZ) SK APD Děčín 6157 00:04:44 00:04:42 69. 23. 23.
70. D11 Truncová, Natálie (2010, CZ) 6148 00:04:44 00:04:44 70. 24. 24.
71. D11 Maturkanicova, Sára (2006, CZ) 6091 00:04:45 00:04:45 71. 25. 25.
72. H11 Vykouk, Martin (2009, CZ) 9209 00:04:45 00:04:42 72. 47. 47.
73. D11 Bajanová, Anna (2006, CZ) SK APD Děčín 6136 00:04:45 00:04:42 73. 26. 26.
74. H11 Matura, Matěj (2008, CZ) 6090 00:04:46 00:04:41 74. 48. 48.
75. H11 Mácha, Marián (2010) 9257 00:04:46 00:04:45 75. 49. 49.
76. H11 Netík, Jakub (2008, CZ) 6079 00:04:47 00:04:47 76. 50. 50.
77. H11 Rakušan, Jakub (2006) 6019 00:04:47 00:04:42 77. 51. 51.
78. H11 Pokorný, Šimon (2009, CZ) 6126 00:04:48 00:04:42 78. 52. 52.
79. H11 Štěpka, Ondřej (2006, CZ) 6123 00:04:49 00:04:48 79. 53. 53.
80. D11 Okrutová, Veronika (2008, CZ) AC Ústí n.L 6071 00:04:50 00:04:48 80. 27. 27.
81. D11 Hajšmanová, Tereza (2009, CZ) 9248 00:04:50 00:04:50 81. 28. 28.
82. H11 Kučera, Miroslav (2009, CZ) Malé Žernoseky 6083 00:04:50 00:04:46 82. 54. 54.
83. D11 Březinová, Adéla (2009, CZ) 6117 00:04:50 00:04:50 83. 29. 29.
84. H11 Soumar, Jan (2006, CZ) 6134 00:04:50 00:04:45 84. 55. 55.
85. H11 Zderadička, Ludvík (2007, CZ) BBB Team 6155 00:04:51 00:04:46 85. 56. 56.
86. D11 Šedivá, Julie (2009, CZ) CESKESTREDOHORI.CZ 6115 00:04:52 00:04:49 86. 30. 30.
87. D11 Vilímková, Anna (2006, CZ) AC Ústí n.L 6047 00:04:53 00:04:52 87. 31. 31.
88. H11 Skořapa, Adam (2010) 6026 00:04:53 00:04:52 88. 57. 57.
89. D11 Fílová, Hana (2009, CZ) 6027 00:04:54 00:04:54 89. 32. 32.
90. H11 Slajer, Jan (2009, CZ) 6116 00:04:56 00:04:55 90. 58. 58.
91. D11 Krobová, Anna (2008, CZ) AC Ústí n.L 6069 00:04:57 00:04:55 91. 33. 33.
92. D11 Prosová, Karolína (2007) 9298 00:04:57 00:04:55 92. 34. 34.
93. D11 Moravcová, Magda (2007, CZ) AC Ústí n.L 6050 00:05:00 00:04:58 93. 35. 35.
94. H11 Smetana, David (2010, CZ) 6030 00:05:00 00:05:00 94. 59. 59.
95. D11 Okrutová, Karolína (2008, CZ) AC Ústí n.L 6056 00:05:01 00:04:59 95. 36. 36.
96. D11 Horová, Barbora (2007, CZ) 6041 00:05:02 00:04:55 96. 37. 37.
97. D11 Ruiz, Malena (2007, CZ) 9204 00:05:02 00:05:02 97. 38. 38.
98. D11 Hlaváčková, Michaela (2009, CZ) 6129 00:05:03 00:05:01 98. 39. 39.
99. D11 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 6012 00:05:04 00:05:03 99. 40. 40.
100. H11 Měchura, Jakub (2007, CZ) 6127 00:05:05 00:05:00 100. 60. 60.
101. H11 Baloun, Petr (2008) 6008 00:05:07 00:05:03 101. 61. 61.
102. D11 Kubincova, Aneta (2006, CZ) 6108 00:05:07 00:05:03 102. 41. 41.
103. H11 Jirkovský, Dominik (2009, CZ) 6104 00:05:08 00:05:03 103. 62. 62.
104. D11 Hornigová, Anna (2006, CZ) 9243 00:05:08 00:05:04 104. 42. 42.
105. D11 Šatan, Dominik (2006, CZ) 6015 00:05:08 00:05:06 105. 43. 43.
106. D11 Čelikovská, Anna Kateřina (2009, CZ) 9256 00:05:09 00:05:08 106. 44. 44.
107. H11 Vánský, Tomáš (2009, CZ) 6119 00:05:10 00:05:10 107. 63. 63.
108. D11 Křížová, Karolína (2007, CZ) AC Ústí n.L 6060 00:05:10 00:05:08 108. 45. 45.
109. D11 Pekárková, Andrea (2009, CZ) 6078 00:05:10 00:05:07 109. 46. 46.
110. D11 Petrová, Nela (2010, CZ) 6139 00:05:12 00:05:11 110. 47. 47.
111. H11 Berrouche, Adam (2010, CZ) 6035 00:05:13 00:05:06 111. 64. 64.
112. H11 Hořejší, Michal (2006, CZ) 6042 00:05:13 00:05:07 112. 65. 65.
113. D11 Kalčíková, Kačenka (2009, CZ) Kalčusky Radonice 6149 00:05:13 00:05:07 113. 48. 48.
114. D11 Fišerová, Natálie (2006, CZ) AC Ústí n.L 6046 00:05:15 00:05:14 114. 49. 49.
115. H11 Haur, Jan (2007, CZ) 6135 00:05:15 00:05:12 115. 66. 66.
116. H11 Rejmanová, Nikola (2006, CZ) OK Jiskra Nový Bor 6081 00:05:16 00:05:09 116. 67. 67.
117. H11 Vavrda, Kristián (2008, CZ) 6040 00:05:16 00:05:11 117. 68. 68.
118. D11 Vejdělková, Tereza (2010, CZ) 6017 00:05:16 00:05:15 118. 50. 50.
119. D11 Němcová, Amélie (2008, CZ) Aroo 6106 00:05:17 00:05:11 119. 51. 51.
120. H11 Tobolář, Jindra (2009, CZ) 6039 00:05:18 00:05:12 120. 69. 69.
121. D11 Ostrenková, Klára (2009, CZ) 6103 00:05:19 00:05:16 121. 52. 52.
122. D11 Finková, Anežka (2010, CZ) 6076 00:05:20 00:05:14 122. 53. 53.
123. H11 Kotyza, Ondřej (2009, CZ) 6010 00:05:20 00:05:18 123. 70. 70.
124. H11 Myslík, David (2008, CZ) 6036 00:05:22 00:05:20 124. 71. 71.
125. H11 Parihuzič, Dušan (2008, CZ) Florbal Sokolov 6141 00:05:23 00:05:17 125. 72. 72.
126. D11 Hrubcová, Kateřina (2008) 9269 00:05:24 00:05:24 126. 54. 54.
127. D11 Nová, Anežka (2009, CZ) 6044 00:05:25 00:05:21 127. 55. 55.
128. H11 Kolesnikov, Matěj (2008, CZ) 6097 00:05:25 00:05:19 128. 73. 73.
129. H11 Miškovský, Vojtíšek (2010, CZ) SK APD Děčín 6133 00:05:26 00:05:23 129. 74. 74.
130. D11 Dufková, Tereza (2010) 9281 00:05:27 00:05:24 130. 56. 56.
131. D11 Rakušanová, Zuzana (2009) 6018 00:05:27 00:05:23 131. 57. 57.
132. D11 Šulcová, Natálie (2010) 9278 00:05:27 00:05:22 132. 58. 58.
133. H11 Faltus, Michal (2009) 9279 00:05:27 00:05:22 133. 75. 75.
134. H11 Matura, Šimon (2010, CZ) 6102 00:05:27 00:05:22 134. 76. 76.
135. H11 Stránský, Ondřej (2006, CZ) SC Kolín 6162 00:05:27 00:05:27 135. 77. 77.
136. H11 Přech, Matěj (2009, CZ) 6168 00:05:29 00:05:24 136. 78. 78.
137. D11 Plašilová, Lucie (2010, CZ) CKK Znojmo 6045 00:05:30 00:05:22 137. 59. 59.
138. D11 Maynardová, Emma (2008, CZ) 6165 00:05:31 00:05:29 138. 60. 60.
139. D11 Jiroutová, Kristýna (2010, CZ) 6144 00:05:31 00:05:25 139. 61. 61.
140. H11 Januš, Šimon Rostislav (2008, CZ) 6013 00:05:32 00:05:23 140. 79. 79.
141. D11 Čelanská, Kamila (2008, CZ) 9236 00:05:33 00:05:31 141. 62. 62.
142. H11 Šiška, Dominik (2009, CZ) 6093 00:05:34 00:05:34 142. 80. 80.
143. H11 Křenek, Jan Filip (2010, CZ) 6089 00:05:36 00:05:30 143. 81. 81.
144. D11 Grusová, Laura (2009, CZ) 6138 00:05:37 00:05:34 144. 63. 63.
145. D11 Krátká, Sofie (2009, CZ) 6096 00:05:38 00:05:32 145. 64. 64.
146. D11 Křepelová, Eliška (2008, CZ) 6114 00:05:40 00:05:36 146. 65. 65.
147. H11 Tošovský, Sebastian (2009, CZ) 6077 00:05:40 00:05:37 147. 82. 82.
148. D11 Hronová, Anita (2008, CZ) AK Duchcov 6024 00:05:42 00:05:37 148. 66. 66.
149. D11 Zwesperová, Nella (2008, CZ) AK Duchcov 6023 00:05:43 00:05:39 149. 67. 67.
150. D11 Kern, Angelina (2006, CZ) 6099 00:05:45 00:05:38 150. 68. 68.
151. D11 Löwingerová, Zuzana (2006, CZ) 6087 00:05:46 00:05:42 151. 69. 69.
152. D11 Lahodová, Tereza (2010, CZ) 6084 00:05:49 00:05:41 152. 70. 70.
153. H11 Kopecký, Vojtěch (2007) 9273 00:05:50 00:05:48 153. 83. 83.
154. H11 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Litvínov Runners 6153 00:05:53 00:05:53 154. 84. 84.
155. D11 Křenová, Kateřina (2006) 9300 00:05:55 00:05:52 155. 71. 71.
156. D11 Jiroutová, Kateřina (2007, CZ) 6145 00:05:57 00:05:50 156. 72. 72.
157. H11 Rubeš, Richard (2010, CZ) 6163 00:05:57 00:05:56 157. 85. 85.
158. H11 Stibinger, Vojtěch (2009, CZ) AC Ústí n.L 6049 00:05:57 00:05:55 158. 86. 86.
159. D11 Volečková, Eliška (2009, CZ) 6154 00:05:58 00:05:57 159. 73. 73.
160. D11 Hralová, Magdalena (2010, CZ) 6169 00:05:58 00:05:56 160. 74. 74.
161. D11 Rybáčková, Lucie (2009, CZ) 6005 00:05:59 00:05:55 161. 75. 75.
162. D11 Sokolová, Anna (2010, CZ) 6022 00:06:00 00:05:55 162. 76. 76.
163. D11 Audy, Anna (2008, CZ) Rychlé tlapky 6025 00:06:02 00:05:59 163. 77. 77.
164. D11 Pomachačová, Kateřina (2009) 9272 00:06:03 00:06:03 164. 78. 78.
165. D11 Hornigová, Marie (2006, CZ) 9244 00:06:08 00:06:04 165. 79. 79.
166. H11 Charvát, Matyáš (2009, CZ) 6006 00:06:11 00:06:04 166. 87. 87.
167. D11 Cibulková, Kateřina (2009, CZ) 6142 00:06:13 00:06:09 167. 80. 80.
168. D11 Dundová, Eliška (2007, CZ) 9235 00:06:13 00:06:07 168. 81. 81.
169. D11 Ševčíková, Zuzana (2010, CZ) 6124 00:06:14 00:06:09 169. 82. 82.
170. D11 Fialová, Linda (2007, CZ) 6109 00:06:15 00:06:12 170. 83. 83.
171. D11 Rischlingová, Sofie (2009, CZ) 9230 00:06:15 00:06:11 171. 84. 84.
172. D11 Štětková, Lucie (2008, CZ) 6111 00:06:21 00:06:20 172. 85. 85.
173. H11 Müller, Filip (2010, CZ) 6075 00:06:24 00:06:16 173. 88. 88.
174. D11 Vohnoutová, Andrea (2008, CZ) 9208 00:06:30 00:06:24 174. 86. 86.
175. D11 Kroniková, Adéla (2010) 9296 00:06:31 00:06:22 175. 87. 87.
176. D11 Hlaváčková, Kateřina (2009, CZ) 6130 00:06:32 00:06:30 176. 88. 88.
177. D11 Přechová, Barbora (2007, CZ) 6150 00:06:40 00:06:35 177. 89. 89.
178. H11 Vacek, Ota (2006) 9270 00:06:41 00:06:34 178. 89. 89.
179. D11 Špásová, Anna (2007, CZ) 6152 00:06:44 00:06:44 179. 90. 90.
180. H11 Balda, Ondřej (2008, CZ) 6088 00:06:55 00:06:47 180. 90. 90.
181. D11 Rýglová, Hana (2007, CZ) 6121 00:06:56 00:06:50 181. 91. 91.
182. H11 Kunčar, Jiři (2009, CZ) 6016 00:07:33 00:07:27 182. 91. 91.
183. H11 Hornig, Jan (2009, CZ) 6170 00:08:03 00:07:59 183. 92. 92.
184. H11 Fidler, Jan (2010, CZ) 6125 00:08:11 00:08:01 184. 93. 93.
185. H11 Cikacz, Filip (2008, PL) 6037 00:08:40 00:08:36 185. 94. 94.

466525 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři