fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ústí nad Labem Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 0,5 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Pavlas, David (2006, CZ) 6077 00:03:38 00:03:38 00:01:42 1. 1. 1.
2. H11 Alföldi, Adam (2008, CZ) TEPO Kladno 6066 00:03:38 00:03:38 00:01:45 2. 2. 2.
3. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6013 00:03:38 00:03:38 00:01:48 3. 3. 3.
4. H11 Adam, Jakub (2005, CZ) 6006 00:03:45 00:03:45 00:01:37 4. 4. 4.
5. H11 Velechovský, Adam (2007, CZ) SK Nové Město nad Metují 6030 00:03:51 00:03:50 00:01:49 5. 5. 5.
6. D11 Fajmonová, Sarah Melany (2007, CZ) 4130 00:03:55 00:03:55 00:01:56 6. 1. 1.
7. H11 Svoboda, Jan (2006, CZ) 6020 00:04:00 00:04:00 00:01:48 7. 6. 6.
8. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6018 00:04:00 00:04:00 00:01:52 8. 2. 2.
9. H11 Jareš, Ondřej (2006, CZ) BS TEAM junioři 6015 00:04:00 00:03:59 00:01:54 9. 7. 7.
10. H11 Stojka, Michal (2005, CZ) 6095 00:04:01 00:04:00 00:01:55 10. 8. 8.
11. H11 Šmejkal, Adam (2007, CZ) 6091 00:04:03 00:04:03 00:01:54 11. 9. 9.
12. H11 Null, ?? (2007, CZ) TK Zdice 6093 00:04:04 00:04:03 00:02:05 12. 10. 10.
13. H11 Pautov, Nikita (2008, CZ) SK ROVER PRAHA 6060 00:04:05 00:04:05 00:01:57 13. 11. 11.
14. H11 Veselý, Matěj (2006, CZ) 6092 00:04:07 00:04:07 00:01:53 14. 12. 12.
15. H11 Macháček, Jakub (2005, CZ) 6085 00:04:09 00:04:08 00:01:59 15. 13. 13.
16. D11 Melková, Josefína (2007, CZ) 6022 00:04:12 00:04:12 00:02:04 16. 3. 3.
17. H11 Sieber, Viktor (2008, CZ) 6049 00:04:14 00:04:14 00:01:58 17. 14. 14.
18. H11 Talacko, Oskar (2007, CZ) AC Ústí nad Labem 6057 00:04:15 00:04:15 00:02:00 18. 15. 15.
19. H11 Švagr, Štepán (2008, CZ) 6090 00:04:16 00:04:14 00:02:01 19. 16. 16.
20. H11 Skokan, Jan (2008, CZ) Sokol Roudnice nad Labem 6074 00:04:21 00:04:21 00:02:08 20. 17. 17.
21. H11 Smetana, Martin (2008, CZ) 6075 00:04:25 00:04:24 00:02:07 21. 18. 18.
22. H11 Česnohlídek, Jan (2005, CZ) 6097 00:04:26 00:04:24 00:02:14 22. 19. 19.
23. H11 Antolík, Matyáš (2008, CZ) 4117 00:04:27 00:04:27 00:02:11 23. 20. 20.
24. D11 Čermáková, Anička (2007, CZ) 4123 00:04:28 00:04:28 00:02:11 24. 4. 4.
25. H11 Vilk, Viktor (2009, CZ) 6089 00:04:28 00:04:28 00:02:08 25. 21. 21.
26. H11 Katscher, Petr (2005, CZ) Bohemia 6027 00:04:30 00:04:29 00:02:10 26. 22. 22.
27. D11 Skořepová, Adriana (2005, CZ) 6094 00:04:32 00:04:32 00:02:08 27. 5. 5.
28. H11 Polcar, Jan (2006, CZ) Musilovi 6083 00:04:33 00:04:33 00:02:09 28. 23. 23.
29. H11 Pöhland, Konrad (2007, DE) 6055 00:04:34 00:04:34 00:02:17 29. 24. 24.
30. D11 Šichová, Linda (2005, CZ) 6042 00:04:36 00:04:33 00:02:20 30. 6. 6.
31. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6050 00:04:39 00:04:39 00:02:12 31. 7. 7.
32. H11 Svoboda, Václav (2009, CZ) 6021 00:04:39 00:04:39 00:02:06 32. 25. 25.
33. D11 Talacková, Olivie (2007, CZ) AC Ústí nad Labem 6056 00:04:40 00:04:40 00:02:11 33. 8. 8.
34. H11 Pable, Štěpán (2007, CZ) 6052 00:04:41 00:04:41 00:02:02 34. 26. 26.
35. D11 Konečná, Jaromíra (2005, CZ) 6096 00:04:41 00:04:41 00:02:14 35. 9. 9.
36. D11 Strnadová, Kateřina (2005, CZ) 6087 00:04:43 00:04:43 00:02:04 36. 10. 10.
37. H11 Kettner, Pavel (2007, CZ) 6063 00:04:44 00:04:44 00:02:13 37. 27. 27.
38. D11 Cibulková, Sára (2007, CZ) 6037 00:04:45 00:04:45 00:02:17 38. 11. 11.
39. D11 Kudláčková, Dominika (2007, CZ) 6026 00:04:46 00:04:46 00:02:20 39. 12. 12.
40. H11 Szabó, František (2007, CZ) 6046 00:04:46 00:04:46 00:02:14 40. 28. 28.
41. H11 Chytrý, Štěpán (2007, CZ) 6039 00:04:47 00:04:47 00:02:17 41. 29. 29.
42. D11 Nolová, Anna (2007, CZ) 6076 00:04:47 00:04:45 00:02:12 42. 13. 13.
43. D11 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6001 00:04:53 00:04:53 00:02:23 43. 14. 14.
44. H11 Janeček, Radek (2005, CZ) 6012 00:04:53 00:04:51 00:02:43 44. 30. 30.
45. H11 Trunec, David (2008, CZ) 6071 00:04:55 00:04:55 00:02:21 45. 31. 31.
46. H11 Kotyza, Ondřej (2009, CZ) 6029 00:04:56 00:04:55 00:02:21 46. 32. 32.
47. H11 Miler, Max (2008, CZ) 6070 00:04:56 00:04:56 00:02:29 47. 33. 33.
48. D11 Fajstaverová, Barbora (2006, CZ) 6078 00:04:57 00:04:56 00:02:19 48. 15. 15.
49. D11 Rybova, Vivian (2007, CZ) 6041 00:04:58 00:04:58 00:02:19 49. 16. 16.
50. D11 Beranová, Anička (2008, CZ) TapTap 6054 00:04:58 00:04:58 00:02:20 50. 17. 17.
51. D11 Vorlíčková, Anna Patrície (2005, CZ) 6100 00:05:01 00:05:01 00:02:22 51. 18. 18.
52. H11 Krátký, Pavel (2006, CZ) 6086 00:05:07 00:05:07 00:02:11 52. 34. 34.
53. H11 Januš, Šimon Rostislav (2008, CZ) 6080 00:05:07 00:05:04 00:02:39 53. 35. 35.
54. D11 Dvořáčková, Aneta (2007, CZ) MK Rakovník 6098 00:05:08 00:05:08 00:02:24 54. 19. 19.
55. H11 Lisý, Matyáš (2008, CZ) 6004 00:05:10 00:05:10 00:02:37 55. 36. 36.
56. D11 Fílová, Hana (2009, CZ) 6019 00:05:12 00:05:11 00:02:35 56. 20. 20.
57. D11 Polcarová, Eliška (2006, CZ) Musilovi 6084 00:05:16 00:05:16 00:02:28 57. 21. 21.
58. D11 Musilová, Eliška (2007, CZ) Musilovi 6072 00:05:16 00:05:16 00:02:26 58. 22. 22.
59. D11 Macková, Nela (2007, CZ) 4118 00:05:17 00:05:17 00:02:34 59. 23. 23.
60. D11 Nováková, Lucie (2008, CZ) 4115 00:05:17 00:05:16 00:02:42 60. 24. 24.
61. H11 Puc, Jan (2008, CZ) 6043 00:05:18 00:05:17 00:02:31 61. 37. 37.
62. D11 Svobodová, Tereza (2007, CZ) Neštěmice 6064 00:05:18 00:05:17 00:02:38 62. 25. 25.
63. H11 Šich, Jakub (2008, CZ) 6059 00:05:22 00:05:20 00:02:40 63. 38. 38.
64. D11 Plachá, Luisa (2005, CZ) 6062 00:05:23 00:05:21 00:02:28 64. 26. 26.
65. H11 Tobolář, Jindra (2009, CZ) 6073 00:05:23 00:05:21 00:02:31 65. 39. 39.
66. D11 Hrtánková, Eliška (2008, CZ) 4128 00:05:29 00:05:27 00:02:37 66. 27. 27.
67. H11 Vavrda, Kristián (2008, CZ) 6058 00:05:32 00:05:30 00:02:45 67. 40. 40.
68. D11 Soukupová, Kristýna (2006, CZ) 6081 00:05:32 00:05:31 00:02:25 68. 28. 28.
69. H11 Babovák, Radim (2008, CZ) 6036 00:05:32 00:05:32 00:02:29 69. 41. 41.
70. H11 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6045 00:05:33 00:05:33 00:02:34 70. 42. 42.
71. D11 Konečná, Sára (2009, CZ) 6011 00:05:34 00:05:34 00:02:32 71. 29. 29.
72. D11 Lopraisová, Pavlína (2006, CZ) 6069 00:05:36 00:05:35 00:02:40 72. 30. 30.
73. D11 Fialková, Eliška (2005, CZ) Místo 6040 00:05:36 00:05:36 00:02:34 73. 31. 31.
74. D11 Pöhland, Aurelia (2009, DE) 6053 00:05:36 00:05:35 00:02:44 74. 32. 32.
75. D11 Škultétyová, Tereza (2009, CZ) 6048 00:05:36 00:05:35 00:02:35 75. 33. 33.
76. H11 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6051 00:05:38 00:05:38 00:02:42 76. 43. 43.
77. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6003 00:05:39 00:05:37 00:02:56 77. 34. 34.
78. D11 Březinová, Adéla (2009, CZ) 6068 00:05:44 00:05:44 00:02:41 78. 35. 35.
79. H11 Charvát, Matyáš (2009, CZ) 6002 00:05:54 00:05:54 00:03:00 79. 44. 44.
80. D11 Ženčáková, Aneta (2008, CZ) 6079 00:05:59 00:05:59 00:02:43 80. 36. 36.
81. H11 Dudl, Vojtěch (2006, CZ) 6010 00:06:15 00:06:12 00:03:07 81. 45. 45.
82. D11 Dudlová, Hana (2008, CZ) 6009 00:06:16 00:06:13 00:03:07 82. 37. 37.
83. D11 Kubrichtová, Lucie (2005, CZ) 6031 00:06:23 00:06:20 00:03:03 83. 38. 38.
84. D11 Votrubcová, Barbora (2009, CZ) 4122 00:06:28 00:06:27 00:02:59 84. 39. 39.
85. D11 Rybáčková, Lucie (2009, CZ) 6099 00:06:29 00:06:27 00:02:58 85. 40. 40.
86. D11 Slawischová, Barborka (2008, CZ) 6044 00:06:29 00:06:28 00:02:45 86. 41. 41.
87. H11 Štima, Pavel (2008, CZ) 4124 00:13:28 00:13:28 00:11:57 87. 46. 46.

480535 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři