Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Praha Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Strnad, Marek (2001, CZ) TJ Nová Včelnice 6088 00:02:45 00:02:45 1. 1. 1.
2. H15 Vokál, Pavel (1999, CZ) 6071 00:02:47 00:02:47 2. 2. 2.
3. H15 Holec, Petr (1999, CZ) Sokol Malá Hraštice 6140 00:02:48 00:02:48 3. 3. 3.
4. H15 Maroušek, Lukáš (2000, CZ) 6218 00:02:57 00:02:57 4. 4. 4.
5. H15 Horčička, Vítězslav (2002, CZ) MFK TRUTNOV 6093 00:03:06 00:03:06 5. 5. 5.
6. H15 Adensam, Nicholas Jan (2002, CZ) 6122 00:03:06 00:03:06 6. 6. 6.
7. D15 Svobodová, Tereza (1999, CZ) 6297 00:03:14 00:03:14 7. 1. 1.
8. H15 Kůtek, Tomáš (1999, CZ) 6166 00:03:14 00:03:14 7. 7. 7.
9. H15 Štrobl, Patrik (2002, CZ) 6239 00:03:20 00:03:20 9. 8. 8.
10. H15 Hager, Matteo (2003, CZ) 6159 00:03:20 00:03:20 10. 9. 9.
11. H10 Ledvina, David (2004, CZ) SK ARITMA 6116 00:03:20 00:03:20 11. 1. 10.
12. D10 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6182 00:03:20 00:03:20 12. 1. 2.
13. H15 Žáček, David (2000, CZ) 6019 00:03:20 00:03:20 12. 10. 11.
14. H10 Vojar, Jan (2004, CZ) Dukla Praha 6174 00:03:21 00:03:21 14. 2. 12.
15. D15 Supová, Tereza (2002, CZ) Dukla Praha 6233 00:03:21 00:03:21 15. 2. 3.
16. D10 Bartůňková, Nikola (2006, CZ) 6127 00:03:24 00:03:24 16. 2. 4.
17. H15 Štrobl, Dominik (2000, CZ) 6238 00:03:25 00:03:25 17. 11. 13.
18. D10 Šebrlová, Kateřina (2006, CZ) 9053 00:03:26 00:03:26 18. 3. 5.
19. D15 Barnoky, Emma (2001, CZ) TJ Stodůlky Praha 6248 00:03:27 00:03:27 19. 3. 6.
20. H10 Palinčák, Peter (2005, CZ) FK Dukla Praha 6132 00:03:28 00:03:28 20. 3. 14.
21. H10 Sup, Michal (2004, CZ) Dukla Praha 6232 00:03:29 00:03:29 21. 4. 15.
22. H10 Hager, Elias (2005, CZ) 6160 00:03:29 00:03:29 22. 5. 16.
23. H15 Šamberger, Martin (2000, CZ) 33901 6130 00:03:30 00:03:30 23. 12. 17.
24. H10 Tůma, Šimon (2004, CZ) 6184 00:03:30 00:03:30 24. 6. 18.
25. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6004 00:03:32 00:03:32 25. 13. 19.
26. H10 Sellner, Vojta (2004, CZ) 6167 00:03:32 00:03:32 26. 7. 20.
27. D10 Stůjová, Karolína (2004, CZ) 6231 00:03:32 00:03:32 27. 4. 7.
28. H15 Svejkovský, Adam (2001, CZ) 6123 00:03:35 00:03:35 28. 14. 21.
29. D10 Radová, Daniela (2005, CZ) 9045 00:03:35 00:03:35 29. 5. 8.
30. H10 Málek, Marek (2005, CZ) Atletika Pečky 6102 00:03:36 00:03:36 30. 8. 22.
31. H10 Hrádocký, Richard (2004, CZ) TJ Dukla Praha 6052 00:03:37 00:03:37 31. 9. 23.
32. H10 Strnad, Jakub (2005, CZ) TJ Nová Včelnice 6086 00:03:37 00:03:37 32. 10. 24.
33. D10 Ledvinková, Soňa (2005, CZ) 6149 00:03:38 00:03:38 33. 6. 9.
34. H15 Vesecký, Tomáš (2002, CZ) 6200 00:03:38 00:03:38 34. 15. 25.
35. H10 Sinkule, Jiří (2004, CZ) 9018 00:03:39 00:03:39 35. 11. 26.
36. H10 Hruška, David (2004, CZ) 6141 00:03:40 00:03:40 36. 12. 27.
37. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6033 00:03:40 00:03:40 37. 4. 10.
38. H10 Sojka, Petr (2004, CZ) fc zličín 6170 00:03:41 00:03:41 38. 13. 28.
39. H15 Chvátal, Marek (2001, CZ) 6104 00:03:41 00:03:39 39. 16. 29.
40. H10 Kačur, Matouš (2006, CZ) 6222 00:03:41 00:03:41 40. 14. 30.
41. H10 Rathouský, Jakub (2004, CZ) 9015 00:03:41 00:03:41 41. 15. 31.
42. D10 Bredikhina, Anastasia (2004, RU) 6154 00:03:42 00:03:42 42. 7. 11.
43. D10 Nedvídková, Adéla (2004, CZ) TJ Slavoj Stará Boleslav 6124 00:03:42 00:03:42 43. 8. 12.
44. H10 Beneš, Jan (2005, CZ) 9056 00:03:42 00:03:42 44. 16. 32.
45. H10 Vesecký, Lukáš (2004, CZ) 6201 00:03:44 00:03:44 45. 17. 33.
46. D15 Hlaváčová, Tereza (2001, CZ) 6035 00:03:45 00:03:45 46. 5. 13.
47. D10 Těhníková, Ema (2004, CZ) 6100 00:03:45 00:03:45 47. 9. 14.
48. H10 Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6176 00:03:46 00:03:46 48. 18. 34.
49. H15 Ayeni, David (2002, CZ) 6125 00:03:46 00:03:46 49. 17. 35.
50. H10 Novák, Dominik (2007, CZ) Academia Latina Příbram 6152 00:03:46 00:03:46 50. 19. 36.
51. H10 Muroň, Václav (2004, CZ) 9017 00:03:47 00:03:47 51. 20. 37.
52. H10 Kubeš, Michal (2004, CZ) 9006 00:03:47 00:03:47 52. 21. 38.
53. H10 Sýkora, Jakub (2004, CZ) 6118 00:03:47 00:03:47 53. 22. 39.
54. D10 Potočková, Eva (2005, CZ) 6180 00:03:48 00:03:48 54. 10. 15.
55. D15 Kůtková, Kristina (2003, CZ) 6165 00:03:48 00:03:48 55. 6. 16.
56. H10 Šilhán, Jan (2004, CZ) FC Zličín 6177 00:03:48 00:03:48 56. 23. 40.
57. H10 Novotý, Vít (2004, CZ) 6162 00:03:48 00:03:48 57. 24. 41.
58. H10 Popule, Daniel (2004, CZ) 6029 00:03:49 00:03:49 58. 25. 42.
59. H15 Říha, Viktor (2001, CZ) 6207 00:03:50 00:03:50 59. 18. 43.
60. H10 Korbel, Matyáš (2007, CZ) 6110 00:03:51 00:03:51 60. 26. 44.
61. H10 Nosil, Martin (2004, CZ) 6226 00:03:51 00:03:51 61. 27. 45.
62. D15 Houžvičková, Nikola (2003, CZ) 6015 00:03:51 00:03:51 62. 7. 17.
63. H10 Dolanský, Adam (2004, CZ) 6006 00:03:51 00:03:51 63. 28. 46.
64. D15 Říhová, Laura (2000, CZ) 6208 00:03:52 00:03:52 64. 8. 18.
65. D10 Tesařová, Tereza (2004, CZ) 9024 00:03:52 00:03:52 65. 11. 19.
66. D15 Pelikánová, Linda (2002, CZ) 6002 00:03:53 00:03:53 66. 9. 20.
67. D10 Holubová, Simona (2004, CZ) 6138 00:03:53 00:03:53 67. 12. 21.
68. D15 Langrová, Tereza (2001, CZ) 6048 00:03:54 00:03:54 68. 10. 22.
69. H10 Bílek, Vojta (2004, CZ) 9041 00:03:54 00:03:53 69. 29. 47.
70. H10 Kuliš, Ondřej (2004, CZ) 9046 00:03:54 00:03:54 70. 30. 48.
71. H10 Dvořák, Vojtěch (2004, CZ) slavia 6106 00:03:54 00:03:54 71. 31. 49.
72. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6098 00:03:54 00:03:54 72. 32. 50.
73. H15 Nguyen, Namco (1998, CZ) 6023 00:03:55 00:03:55 73. 19. 51.
74. H15 Svoboda, Adam (2003, CZ) DKH 6012 00:03:55 00:03:55 74. 20. 52.
75. H15 Jireš, Dominik (2001, CZ) 6229 00:03:56 00:03:56 75. 21. 53.
76. H15 Hyšperský, Matyáš (2000, CZ) 6211 00:03:56 00:03:56 76. 22. 54.
77. H10 Kotík, Lukáš (2005, CZ) FC Zličín 6237 00:03:57 00:03:57 77. 33. 55.
78. H10 Frič, Jan (2004, CZ) 9038 00:03:57 00:03:57 78. 34. 56.
79. D15 Štěpánková, Nikola (2002, CZ) 6243 00:03:58 00:03:58 79. 11. 23.
80. H10 Derose, Adam (2004, CZ) 9003 00:03:58 00:03:58 80. 35. 57.
81. H10 Thiebaut, Marc (2006, CZ) 6032 00:03:58 00:03:58 81. 36. 58.
82. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6046 00:03:59 00:03:59 82. 37. 59.
83. H10 Schwarz, Matěj (2005, CZ) 6119 00:04:00 00:04:00 83. 38. 60.
84. D15 Milčinská, Klára (1999, CZ) SOS dětské vesničky 6195 00:04:00 00:04:00 84. 12. 24.
85. D15 Košťálová, Veronika (2003, CZ) 6224 00:04:01 00:04:01 85. 13. 25.
86. H10 Schneider, Adam (2004, CZ) 6169 00:04:02 00:04:02 86. 39. 61.
87. H10 Maleček, Pavel (2007, CZ) TJ DUKLA 6016 00:04:03 00:04:03 87. 40. 62.
88. H10 Veris, Krystof (2006, CZ) 6076 00:04:03 00:04:02 88. 41. 63.
89. D10 Krumphanzlová, Zuzanka (2006, CZ) 6203 00:04:03 00:04:03 89. 13. 26.
90. H10 Charvát, Ondřej (2005, CZ) 6147 00:04:04 00:04:04 90. 42. 64.
91. H10 Svozil, Radek (2005, CZ) 6183 00:04:04 00:04:04 91. 43. 65.
92. D15 Macháčková, Tereza (2003, CZ) 9059 00:04:04 00:04:04 92. 14. 27.
93. H10 Valkoun, Petr (2007, CZ) 6129 00:04:05 00:04:05 93. 44. 66.
94. H10 Saidl, František (2006, CZ) TJ Packa Praha 6077 00:04:05 00:04:05 94. 45. 67.
95. H10 Němeček, Jakub (2007, CZ) 9029 00:04:06 00:04:06 95. 46. 68.
96. H10 Hovorka, Vašík (2007, CZ) Borová Lada 6064 00:04:06 00:04:06 96. 47. 69.
97. D15 Brožová, Kristýna (2003, CZ) 6083 00:04:06 00:04:06 97. 15. 28.
98. D10 Tesařová, Tisa (2006, CZ) 9050 00:04:07 00:04:07 98. 14. 29.
99. D15 Šandová, Markéta (1999, CZ) 6009 00:04:07 00:04:07 99. 16. 30.
100. H10 Čech, Prokop (2007, CZ) 6037 00:04:07 00:04:07 100. 48. 70.
101. D15 Štěpánková, Adéla (2003, CZ) 6244 00:04:08 00:04:08 101. 17. 31.
102. H15 Vopěnka, Sebastian (2003, CZ) 9033 00:04:08 00:04:08 102. 23. 71.
103. H15 Voves, Patrik (2002, CZ) Malé Žernoseky 6153 00:04:08 00:04:08 103. 24. 72.
104. D10 Janovská, Kristina (2006, CZ) 6054 00:04:09 00:04:09 104. 15. 32.
105. D15 Benešová, Ema (2003, CZ) 9031 00:04:10 00:04:10 105. 18. 33.
106. D15 Vokálová, Lucie (2002, CZ) 6070 00:04:10 00:04:10 106. 19. 34.
107. H10 Sýkora, Jan (2007, CZ) 6117 00:04:10 00:04:10 107. 49. 73.
108. D10 Dvořáková, Eliška (2007, CZ) slavia 6107 00:04:10 00:04:10 108. 16. 35.
109. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6001 00:04:11 00:04:11 109. 17. 36.
110. H10 Vesecký, Jakub (2004, CZ) 6202 00:04:11 00:04:11 110. 50. 74.
111. D15 Hyšperská, Barbora (2003, CZ) 6212 00:04:13 00:04:13 111. 20. 37.
112. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6034 00:04:14 00:04:14 112. 18. 38.
113. H10 Obšil, Jakub (2006, CZ) Tommi-Flair 6090 00:04:15 00:04:15 113. 51. 75.
114. H15 Dadaj, Filip (2003, CZ) SpokojenáZvířátka.cz 6240 00:04:17 00:04:17 114. 25. 76.
115. H10 Korejčík, Alex (2005, CZ) 9025 00:04:17 00:04:17 115. 52. 77.
116. H10 Houžvička, Filip (2005, CZ) 6014 00:04:18 00:04:18 116. 53. 78.
117. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6003 00:04:19 00:04:18 117. 26. 79.
118. H10 Střelba, Antonín (2006, CZ) BŽB 6247 00:04:19 00:04:19 118. 54. 80.
119. H10 Rozum, Šimon (2004, CZ) TJ Sokol Ohrazenice 6094 00:04:19 00:04:19 119. 55. 81.
120. D15 Kubecova, Petra (2003, CZ) 6216 00:04:19 00:04:19 120. 21. 39.
121. D10 Miklová, Karolína (2006, CZ) 6114 00:04:19 00:04:19 121. 19. 40.
122. D10 Pospíchalová, Kateřina (2005, CZ) 6067 00:04:20 00:04:20 122. 20. 41.
123. D15 Sussemilchová, Andrea (2003, CZ) 6085 00:04:20 00:04:20 123. 22. 42.
124. H15 Jireš, David (2003, CZ) 6230 00:04:20 00:04:20 124. 27. 82.
125. D10 Löfflerová, Jana (2004, CZ) profesor Lefever 6074 00:04:21 00:04:21 125. 21. 43.
126. H15 Doncev, Adam (2002, CZ) 6197 00:04:21 00:04:21 126. 28. 83.
127. D10 Bevelaqua, Tereza (2006, CZ) 6210 00:04:21 00:04:21 127. 22. 44.
128. D15 Hrubá, Adéla (2002, CZ) 6189 00:04:21 00:04:21 128. 23. 45.
129. H10 Kubec, Martin (2007, CZ) 6213 00:04:21 00:04:21 129. 56. 84.
130. H10 Kijonka, Marek (2007, CZ) 6158 00:04:21 00:04:21 130. 57. 85.
131. H10 Čekal, Ondřej (2005, CZ) 6144 00:04:22 00:04:22 131. 58. 86.
132. H10 Hájek, Antonín Prokop (2007, CZ) 6178 00:04:22 00:04:22 132. 59. 87.
133. D10 Vůjtěchová, Justýna (2005, CZ) 6121 00:04:22 00:04:22 133. 23. 46.
134. D10 Solarová, Anežka (2005, CZ) 9034 00:04:23 00:04:23 134. 24. 47.
135. D10 Kabele, Anna (2005, CZ) 6075 00:04:23 00:04:23 135. 25. 48.
136. H10 Svoboda, Jakub (2006, CZ) DKH 6011 00:04:23 00:04:23 136. 60. 88.
137. H10 Kejmar, Matyáš (2007, CZ) 9042 00:04:23 00:04:23 137. 61. 89.
138. H10 Chmelař, Vít (2004, CZ) 6225 00:04:23 00:04:22 138. 62. 90.
139. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6044 00:04:23 00:04:23 139. 63. 91.
140. D10 Lillingová, Lucie (2006, CZ) 6193 00:04:23 00:04:23 140. 26. 49.
141. H10 Friesz, Jiří (2005, CZ) 6236 00:04:24 00:04:24 141. 64. 92.
142. D10 Kuthanová, Magdaléna (2007, CZ) 9007 00:04:24 00:04:24 142. 27. 50.
143. H15 Pechač, Adam (2002, CZ) Bikrosclub Řepy 6228 00:04:24 00:04:24 143. 29. 93.
144. D10 Bevelaqua, Lucie (2006, CZ) 6209 00:04:25 00:04:25 144. 28. 51.
145. H10 Horňáček, Martin (2007, CZ) 6215 00:04:25 00:04:25 145. 65. 94.
146. D10 Charvátová, Kristýna (2005, CZ) 6148 00:04:26 00:04:26 146. 29. 52.
147. D10 Dobřichovská, Tereza (2005, CZ) 6024 00:04:26 00:04:26 147. 30. 53.
148. D10 Antošová, Anna (2007, CZ) 9032 00:04:26 00:04:26 148. 31. 54.
149. D10 Adamová, Aneta (2004, CZ) 6242 00:04:27 00:04:27 149. 32. 55.
150. H10 Benes, Robert (2007, CZ) 6028 00:04:27 00:04:27 150. 66. 95.
151. H10 Platz, Martin (2007, CZ) Aritma 6027 00:04:27 00:04:27 151. 67. 96.
152. D10 Miklová, Alžběta (2004, CZ) 6115 00:04:27 00:04:27 152. 33. 56.
153. H10 Jehlička, Tomáš (2005, CZ) 9021 00:04:28 00:04:28 153. 68. 97.
154. H10 Palinčák, Jakub (2007, CZ) 6131 00:04:29 00:04:29 154. 69. 98.
155. D10 Friesingerová, Marie (2006, CZ) ŠAK Novoborská 6018 00:04:29 00:04:29 155. 34. 57.
156. H10 Dvořák, Filip (2005, CZ) 6206 00:04:29 00:04:29 156. 70. 99.
157. H10 Svoboda, Stanislav (2005, CZ) 6111 00:04:30 00:04:30 157. 71. 100.
158. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6043 00:04:30 00:04:30 158. 72. 101.
159. D10 Čechová, Kačka (2005, CZ) 6038 00:04:31 00:04:31 159. 35. 58.
160. D10 Lebová, Kristina (2007, CZ) SA Špičák 6172 00:04:31 00:04:31 160. 36. 59.
161. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6168 00:04:32 00:04:32 161. 73. 102.
162. D10 Lukášová, Aneta (2006, CZ) 6137 00:04:33 00:04:33 162. 37. 60.
163. D15 Bílková, Monika (2000, CZ) 6164 00:04:33 00:04:33 163. 24. 61.
164. D10 Wetterová, Sofie (2004, CZ) 9044 00:04:34 00:04:34 164. 38. 62.
165. D10 Konečná, Jaromíra (2005, CZ) 6250 00:04:35 00:04:35 165. 39. 63.
166. H10 Dobřichovský, Jakub (2005, CZ) 6025 00:04:35 00:04:35 166. 74. 103.
167. H10 Štěpánek, Tomáš (2007, CZ) Aritma Praha 6245 00:04:35 00:04:35 167. 75. 104.
168. H10 Fomtn, Pavel (2005, CZ) 6295 00:04:35 00:04:35 168. 76. 105.
169. H10 Horňáček, Tomáš (2007, CZ) 6214 00:04:35 00:04:35 169. 77. 106.
170. D10 Veselá, Andulka (2006, CZ) 6227 00:04:36 00:04:36 170. 40. 64.
171. D10 Petschová, Kristýna (2006, CZ) 6069 00:04:36 00:04:36 171. 41. 65.
172. D10 Paličková, Nela (2007, CZ) 6105 00:04:37 00:04:36 172. 42. 66.
173. H10 Lorenc, Vít (2006, CZ) 6155 00:04:37 00:04:37 173. 78. 107.
174. D15 Šinderbalová, Jana (2003, CZ) 9010 00:04:37 00:04:37 174. 25. 67.
175. D10 Behenská, Petra (2005, CZ) BMX Bohnice - TJ Slovan 6220 00:04:38 00:04:38 175. 43. 68.
176. D15 Chvátalová, Klára (2003, CZ) 6103 00:04:39 00:04:39 176. 26. 69.
177. D10 Olivová, Dominika (2007, CZ) 6128 00:04:39 00:04:39 177. 44. 70.
178. D15 Kembitzká, Kristýna (2002, CZ) 6163 00:04:39 00:04:39 178. 27. 71.
179. D10 Adámková, Kateřina (2005, CZ) 6198 00:04:39 00:04:39 179. 45. 72.
180. D10 Koutná, Alena (2007, CZ) 6150 00:04:40 00:04:40 180. 46. 73.
181. H10 Rathouský, Lukáš (2007, CZ) 6190 00:04:41 00:04:41 181. 79. 108.
182. H10 Wiener, Milan (2006, CZ) 6031 00:04:42 00:04:42 182. 80. 109.
183. D10 Vůjtěchová, Johana (2007, CZ) 6120 00:04:44 00:04:44 183. 47. 74.
184. H10 Havel, Denis (2005, CZ) 6133 00:04:44 00:04:44 184. 81. 110.
185. D10 Nemcova, Barbora (2007, CZ) 6036 00:04:44 00:04:44 185. 48. 75.
186. D15 Olmerová, Patricie (2003, CZ) 6196 00:04:45 00:04:45 186. 28. 76.
187. H10 Melichar, Šimon (2007, CZ) 6136 00:04:45 00:04:45 187. 82. 111.
188. D10 Konečná, Barbora (2005, CZ) 6249 00:04:46 00:04:46 188. 49. 77.
189. H10 Kozlov, Jan (2007, CZ) 6081 00:04:47 00:04:47 189. 83. 112.
190. D10 Bergmanová, Eliška (2007, CZ) 6096 00:04:47 00:04:47 190. 50. 78.
191. D10 Němečková, Julie (2005, CZ) 9023 00:04:49 00:04:49 191. 51. 79.
192. D10 Kozáková, Valérie (2005, CZ) 6199 00:04:53 00:04:53 192. 52. 80.
193. H10 Peprný, Vojtěch (2007, CZ) 6179 00:04:54 00:04:54 193. 84. 113.
194. H10 Cerha, Oliver (2005, CZ) Hostík 6173 00:04:56 00:04:56 194. 85. 114.
195. D10 Sussemilchová, Tereza (2006, CZ) 6084 00:04:57 00:04:57 195. 53. 81.
196. D10 Krutova, Eliska (2006, CZ) JELENICE 6108 00:04:57 00:04:57 196. 54. 82.
197. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6039 00:04:58 00:04:58 197. 86. 115.
198. D10 Sotonová, Šárka (2006, CZ) 6298 00:04:58 00:04:58 198. 55. 83.
199. H15 Wiener, Roman (2002, CZ) 6030 00:04:59 00:04:59 199. 30. 116.
200. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6042 00:05:05 00:05:05 200. 56. 84.
201. D10 Vokurkova, Stepanka (2007, CZ) 6072 00:05:08 00:05:08 201. 57. 85.
202. D10 Solarová, Kateřina (2007, CZ) 9016 00:05:11 00:05:11 202. 58. 86.
203. D10 Rebrová, Natálka (2006, CZ) 6221 00:05:12 00:05:12 203. 59. 87.
204. D10 Kantorová, Sára (2007, CZ) 6181 00:05:15 00:05:14 204. 60. 88.
205. D10 Prajerová, Markéta (2007, CZ) 6026 00:05:17 00:05:17 205. 61. 89.
206. H10 Vejvar, Lukáš (2006, CZ) Lvíčata Nymburk 6095 00:05:19 00:05:19 206. 87. 117.
207. D10 Špitálská, Tereza (2006, CZ) 6241 00:05:22 00:05:21 207. 62. 90.
208. D10 Ayeni, Sofie (2006, CZ) 6126 00:05:23 00:05:23 208. 63. 91.
209. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6055 00:05:24 00:05:23 209. 64. 92.
210. H10 Pavlík, Marek (2006, CZ) 6246 00:05:29 00:05:28 210. 88. 118.
211. H15 Štecha, Jan (2002, CZ) 6059 00:05:33 00:05:33 211. 31. 119.
212. H10 Kubin, Jakub (2007, CZ) 6065 00:05:35 00:05:35 212. 89. 120.
213. D10 Jendrichovská, Anna (2006, CZ) 6156 00:05:35 00:05:35 213. 65. 93.
214. D10 Gavlasova, Kateřina (2007, CZ) 6057 00:05:38 00:05:38 214. 66. 94.
215. H10 Šťastný, Šimon (2007, CZ) 9048 00:05:40 00:05:38 215. 90. 121.
216. H10 Pospíšil, Honzík (2007, CZ) SOS dětské vesničky 6194 00:05:50 00:05:50 216. 91. 122.
217. D10 Šímová, Barborka (2007, CZ) 6099 00:06:18 00:06:18 217. 67. 95.
218. H15 Hamerník, Jáchym (2000, CZ) 6175 00:06:19 00:06:19 218. 32. 123.
219. H10 Bergman, Lukáš (2004, CZ) 6097 00:06:47 00:06:47 219. 92. 124.
220. D10 Sejcová, Karolína (2006, CZ) 6188 00:09:08 00:09:08 220. 68. 96.
DNF D15 Rýdlová, Adriana (1999, CZ) 6296 - - -

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil