fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Dívky – Praha Dětský závod 1 km (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D2 Mistrová, Valerie (2000, CZ) TJ Lokomotiva Beroun 6172 00:03:05 00:03:05 1. 1. 1.
2. D Placatková, Tereza (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6119 00:03:06 00:03:06 2. 1. 2.
3. D2 Šírlová, Tereza (2000, CZ) SKK Kladno 6149 00:03:17 00:03:17 3. 2. 3.
4. D2 Macháňová, Leona (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6099 00:03:19 00:03:19 4. 3. 4.
5. D2 Bartůňková, Dominika (1999, CZ) 6180 00:03:29 00:03:29 5. 4. 5.
6. D2 Svitavská, Jana (1905, CZ) 6237 00:03:30 00:03:30 6. 5. 6.
7. D2 Gittlerová, Jitka (2002, CZ) BK Manušice 6247 00:03:34 00:03:34 7. 6. 7.
8. D2 Pešková, Judita (1905, CZ) DD Klánovice 11 00:03:35 00:03:35 8. 7. 8.
9. D2 Vilímová, Anna (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6223 00:03:35 00:03:35 9. 8. 9.
10. D2 Veldová, Michala (2002, CZ) 6083 00:03:36 00:03:36 10. 9. 10.
11. D2 Husárová, Denisa (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6152 00:03:38 00:03:38 11. 10. 11.
12. D Kůtková, Kristina (2003, CZ) 6086 00:03:38 00:03:38 12. 2. 12.
13. D2 Ludvíková, Anna (1999, CZ) Motol 6163 00:03:39 00:03:39 13. 11. 13.
14. D2 Supová, Tereza (2002, CZ) Dukla Praha 6233 00:03:42 00:03:42 14. 12. 14.
15. D2 Švestková, Kateřina (2002, CZ) 6095 00:03:42 00:03:42 15. 13. 15.
16. D Nedvídková, Adéla (2004, CZ) TJ Slavoj Stará Boleslav 6098 00:03:45 00:03:45 16. 3. 16.
17. D2 Němcová, Viktorie (2000, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6126 00:03:46 00:03:46 17. 14. 17.
18. D2 Křížová, Kateřina (2000, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6103 00:03:49 00:03:49 18. 15. 18.
19. D2 Hlaváčová, Tereza (2001, CZ) 6214 00:03:50 00:03:50 19. 16. 19.
20. D2 Andrlová, Lucie (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6206 00:03:50 00:03:50 20. 17. 20.
21. D2 Křížová, Markéta (1905, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6217 00:03:51 00:03:51 21. 18. 21.
22. D2 Stárková, Anna (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6219 00:03:51 00:03:51 22. 19. 22.
23. D Bartůňková, Nikola (2006, CZ) 6179 00:03:51 00:03:51 23. 4. 23.
24. D Podehradská, Štěpánka (2003, CZ) 6195 00:03:52 00:03:52 24. 5. 24.
25. D2 Smolíková, Eva (1905, CZ) 6187 00:03:53 00:03:53 25. 20. 25.
26. D Němcová, Karolína (2003, CZ) 6007 00:03:56 00:03:56 26. 6. 26.
27. D2 Bernatová, Anna (2002, CZ) AC Benešov 6072 00:03:56 00:03:56 27. 21. 27.
28. D Těhníková, Ema (2004, CZ) 6248 00:03:58 00:03:58 28. 7. 28.
29. D Slavíčková, Veronika (2003, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6102 00:04:00 00:04:00 29. 8. 29.
30. D Štemberová, Bára (2006, CZ) LIAZ Jablonec - Chrtí smečka 6024 00:04:00 00:04:00 30. 9. 30.
31. D Ludvíková, Kristýna (2004, CZ) Motol 6162 00:04:01 00:04:01 31. 10. 31.
32. D2 Vokálová, Lucie (2002, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6123 00:04:02 00:04:02 32. 22. 32.
33. D2 Dobozyová, Adéla (1998, CZ) AC čimice 6053 00:04:04 00:04:04 33. 23. 33.
34. D Tesařová, Tereza (2004, CZ) 6130 00:04:04 00:04:04 34. 11. 34.
35. D Houžvičková, Nikola (2003, CZ) 6038 00:04:04 00:04:04 35. 12. 35.
36. D Brzoňová, Emílie (2006, CZ) 6229 00:04:05 00:04:05 36. 13. 36.
37. D2 Kukalová, Eliška (1905, CZ) pačus 6011 00:04:06 00:04:06 37. 24. 37.
38. D Löfflerová, Jana (2004, CZ) profesor Lefever 6055 00:04:09 00:04:09 38. 14. 38.
39. D Charvátová, Kristýna (2005, CZ) 6222 00:04:09 00:04:09 39. 15. 39.
40. D2 Šlehobrová, Štěpánka (2001, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6128 00:04:10 00:04:10 40. 25. 40.
41. D Černovská, Julie (2003, CZ) 6213 00:04:11 00:04:11 41. 16. 41.
42. D2 Pačandová, Klára (1999, CZ) 6041 00:04:12 00:04:12 42. 26. 42.
43. D Schubertová, Ema (2003, CZ) ZŠ U Parkánu 6111 00:04:13 00:04:13 43. 17. 43.
44. D Rybínová, Vendula (2006, CZ) 6040 00:04:15 00:04:15 44. 18. 44.
45. D Rybínová, Klára (2003, CZ) 6039 00:04:15 00:04:15 45. 19. 45.
46. D2 Pelikánová, Linda (2002, CZ) 6071 00:04:15 00:04:15 46. 27. 46.
47. D2 Jandová, Daniela (2002, CZ) ZŠ U Parkánu 6107 00:04:15 00:04:15 47. 28. 47.
48. D Zachová, Natálie (2005, CZ) Máma táta 6194 00:04:18 00:04:18 48. 20. 48.
49. D Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6197 00:04:18 00:04:18 49. 21. 49.
50. D Dvořáková, Alice (2004, CZ) 6002 00:04:19 00:04:19 50. 22. 50.
51. D Hušková, Kristýna (2004, CZ) 6161 00:04:20 00:04:20 51. 23. 51.
52. D Urbanová, Anna (2004, CZ) 6122 00:04:20 00:04:20 52. 24. 52.
53. D Anisimova, Daria (2003, CZ) 6208 00:04:23 00:04:23 53. 25. 53.
54. D Pospíchalová, Kateřina (2005, CZ) ZŠ Na Slovance 6205 00:04:23 00:04:23 54. 26. 54.
55. D Michenka, Minami (2004, CZ) 6097 00:04:25 00:04:25 55. 27. 55.
56. D Sousedova, Dominika (2003, CZ) SK Breznice 6092 00:04:27 00:04:27 56. 28. 56.
57. D Bredikhina, Anastasia (2004, RU) 6121 00:04:27 00:04:27 57. 29. 57.
58. D Kopecká, Ema (2005, CZ) 6013 00:04:28 00:04:28 58. 30. 58.
59. D Dobrá, Petra (2004, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6216 00:04:28 00:04:28 59. 31. 59.
60. D Sousedova, Johanka (2005, CZ) sk Breznice 6091 00:04:29 00:04:29 60. 32. 60.
61. D Jeřábková, Barbora (2005, CZ) 6186 00:04:30 00:04:30 61. 33. 61.
62. D Kubecova, Petra (2003, CZ) 6173 00:04:33 00:04:33 62. 34. 62.
63. D Friesingerová, Marie (2006, CZ) 6063 00:04:34 00:04:34 63. 35. 63.
64. D2 Kembitzká, Kristýna (2002, CZ) 6117 00:04:35 00:04:35 64. 29. 64.
65. D Brzoňová, Alžběta (2006, CZ) 6230 00:04:36 00:04:36 65. 36. 65.
66. D Kinkorová, Lucie (2005, CZ) 6249 00:04:36 00:04:36 66. 37. 66.
67. D Miklová, Karolína (2006, CZ) 6074 00:04:37 00:04:37 67. 38. 67.
68. D Lukášová, Aneta (2006, CZ) 6035 00:04:38 00:04:38 68. 39. 68.
69. D Sýkorová, Kateřina (2003, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6202 00:04:39 00:04:39 69. 40. 69.
70. D Slaninová, Štěpánka (2005, CZ) 6242 00:04:40 00:04:40 70. 41. 70.
71. D Šinderbalová, Anna (1905, CZ) 6200 00:04:42 00:04:42 71. 42. 71.
72. D Miklová, Alžběta (2004, CZ) 6075 00:04:44 00:04:44 72. 43. 72.
73. D Jasná, Julie (2003, CZ) ZŠ U Parkánu 6109 00:04:46 00:04:46 73. 44. 73.
74. D2 Lyaskun, Anastaziya (2000, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6218 00:04:46 00:04:46 74. 30. 74.
75. D Mastníková, Magdalena (2006, CZ) 6059 00:04:47 00:04:47 75. 45. 75.
76. D Sussemilchová, Andrea (2003, CZ) 6138 00:04:49 00:04:49 76. 46. 76.
77. D2 Pejsarová, Kateřina (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6224 00:04:49 00:04:49 77. 31. 77.
78. D2 Mačkičová, Leila (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6203 00:04:50 00:04:50 78. 32. 78.
79. D Koubová, Klára (2005, CZ) 6234 00:04:51 00:04:51 79. 47. 79.
80. D Šubrtová, Dominika (2005, CZ) 6227 00:04:54 00:04:54 80. 48. 80.
81. D Němcová, Veronika (2005, CZ) 6008 00:04:54 00:04:54 81. 49. 81.
82. D Sussemilchová, Tereza (2006, CZ) 6137 00:04:55 00:04:55 82. 50. 82.
83. D2 Kolocová, Daniela (2000, CZ) NoNoRunner 6042 00:04:58 00:04:58 83. 33. 83.
84. D Olmerová, Patricie (2003, CZ) 6192 00:05:00 00:05:00 84. 51. 84.
85. D Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6045 00:05:01 00:05:01 85. 52. 85.
86. D2 Seemannová, Barbora (2000, CZ) 6093 00:05:01 00:05:01 86. 34. 86.
87. D Ryabets, Sofya (2005, CZ) 6169 00:05:03 00:05:03 87. 53. 87.
88. D Node, Misuzu (2005, CZ) 6175 00:05:03 00:05:03 88. 54. 88.
89. D Baba, Minori (2005, CZ) 6174 00:05:05 00:05:05 89. 55. 89.
90. D2 Kohoutová, Markéta (2002, CZ) 6023 00:05:05 00:05:05 90. 35. 90.
91. D Maezono, Kyoka (2005, CZ) 6241 00:05:06 00:05:06 91. 56. 91.
92. D Málková, Soňa (2003, CZ) 6189 00:05:06 00:05:06 92. 57. 92.
93. D Veselá, Andulka (2006, CZ) 6090 00:05:13 00:05:13 93. 58. 93.
94. D Mrzenová, Lina (2005, CZ) 6170 00:05:18 00:05:18 94. 59. 94.
95. D Jindřichová, Lucie (2006, CZ) 6065 00:05:20 00:05:20 95. 60. 95.
96. D Štolová, Karolína (2006, CZ) 6168 00:05:23 00:05:23 96. 61. 96.
97. D Vránová, Elena (2003, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6154 00:05:28 00:05:28 97. 62. 97.
98. D Charvátová, Karla (2004, CZ) 6081 00:05:30 00:05:30 98. 63. 98.
99. D2 Truhlářová, Tereza (1999, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6156 00:05:35 00:05:35 99. 36. 99.
100. D2 Turková, Kristýna (2002, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6207 00:05:39 00:05:39 100. 37. 100.
101. D Menclová, Ema (1905, CZ) 6198 00:05:58 00:05:58 101. 64. 101.
102. D *, Čip 2010 (1905, CZ) * čip 2010 2010 00:06:10 00:06:10 102. 65. 102.

Chlapci – Praha Dětský závod 1 km (2013)

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H2 Holec, Petr (1999, CZ) Malá Hraštice 6144 00:02:43 00:02:43 1. 1. 1.
2. H2 Vokál, Pavel (1999, CZ) 6031 00:02:51 00:02:51 2. 2. 2.
3. H2 Rajtr, Josef (1905, CZ) KOBJ 6096 00:02:55 00:02:55 3. 3. 3.
4. H2 Velda, Jan (1999, CZ) t..j. Sokol CB 6082 00:02:58 00:02:58 4. 4. 4.
5. H2 Maršál, Jan (2000, CZ) 6022 00:03:01 00:03:01 5. 5. 5.
6. H2 Svatoš, David (1999, CZ) Malá Hraštice 6146 00:03:01 00:03:01 6. 6. 6.
7. H2 Kůtek, Tomáš (1999, CZ) 6087 00:03:03 00:03:03 7. 7. 7.
8. H2 Maršál, Jakub (2000, CZ) 6000 00:03:07 00:03:07 8. 8. 8.
9. H2 Ferenc, David (1998, CZ) Dětský domov RACEK 6225 00:03:12 00:03:12 9. 9. 9.
10. H2 Kučera, Šimon (2002, CZ) 6004 00:03:13 00:03:13 10. 10. 10.
11. H2 Maleček, Jakub (2001, CZ) TJ DUKLA 6068 00:03:14 00:03:14 11. 11. 11.
12. H2 Tichý, Jiří (1999, CZ) 6240 00:03:16 00:03:16 12. 12. 12.
13. H2 Sysel, Patrik (1998, CZ) Malá Hraštice 6142 00:03:17 00:03:17 13. 13. 13.
14. H2 Vostárek, Pavel (2000, CZ) Malá Hraštice 6147 00:03:20 00:03:20 14. 14. 14.
15. H2 Vostárek, Jakub (2000, CZ) Malá Hraštice 6143 00:03:20 00:03:20 15. 15. 15.
16. H2 Jadwiszczok, Karel (2000, CZ) 6018 00:03:22 00:03:22 16. 16. 16.
17. H Hager, Matteo (2003, CZ) 6181 00:03:24 00:03:24 17. 1. 17.
18. H Vojar, Jan (2004, CZ) Dukla Praha 6193 00:03:24 00:03:24 18. 2. 18.
19. H Sellner, Vojta (2004, CZ) Sokol Stodůlky 6019 00:03:25 00:03:25 19. 3. 19.
20. H Hager, Elias (2005, CZ) 6182 00:03:25 00:03:25 20. 4. 20.
21. H Macán, Jakub (2005, CZ) KOMA MTB TEAM 6049 00:03:26 00:03:26 21. 5. 21.
22. H2 Zikmund, Dominik (2002, CZ) SpeedJump 6215 00:03:29 00:03:29 22. 17. 22.
23. H2 Štěpánek, Jakub (1905, CZ) Libčická 6056 00:03:30 00:03:30 23. 18. 23.
24. H Novotý, Vít (2004, CZ) 6140 00:03:30 00:03:30 24. 6. 24.
25. H Pek, Jan (2005, CZ) 6073 00:03:31 00:03:31 25. 7. 25.
26. H2 Zamrazil, Miroslav (1999, CZ) 6238 00:03:32 00:03:32 26. 19. 26.
27. H2 Skřivan, Tomáš (1905, CZ) AC Jičín 6112 00:03:33 00:03:33 27. 20. 27.
28. H Placatka, Matěj (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6120 00:03:33 00:03:33 28. 8. 28.
29. H Plaček, Radomír (2003, CZ) SK Aktis 6185 00:03:34 00:03:34 29. 9. 29.
30. H2 Michálek, Martin (1998, CZ) 6051 00:03:34 00:03:34 30. 21. 30.
31. H Ledvina, David (2004, CZ) SK ARITMA 6196 00:03:38 00:03:38 31. 10. 31.
32. H Hartman, Šimon (2005, CZ) Dukla Praha 6160 00:03:38 00:03:38 32. 11. 32.
33. H2 Plaček, Vít (2001, CZ) 6184 00:03:41 00:03:41 33. 22. 33.
34. H Sentelik, Radek (2004, CZ) 6076 00:03:43 00:03:43 34. 12. 34.
35. H Míša, Kubeš (2004, CZ) 6027 00:03:43 00:03:43 35. 13. 35.
36. H2 Kuník, Josef (2002, CZ) AO STŘELA Žebrák 6151 00:03:44 00:03:44 36. 23. 36.
37. H2 Vitásek, Tomáš (2001, CZ) AO STŘELA Žebrák 6150 00:03:44 00:03:44 37. 24. 37.
38. H Krabec, Jáchym (2005, CZ) AC Jičín 6113 00:03:46 00:03:46 38. 14. 38.
39. H Žižka, Jan (2004, CZ) 6106 00:03:47 00:03:47 39. 15. 39.
40. H Dolanský, Adam (2004, CZ) 6026 00:03:47 00:03:47 40. 16. 40.
41. H Schwarz, Matěj (2005, CZ) Atletika pro děti DC 6033 00:03:47 00:03:47 41. 17. 41.
42. H Novotný, Josef (2004, CZ) 6139 00:03:48 00:03:48 42. 18. 42.
43. H Havel, Daniel (2005, CZ) 6153 00:03:48 00:03:48 43. 19. 43.
44. H Hrádocký, Richard (2004, CZ) TJ Dukla Praha 6235 00:03:49 00:03:49 44. 20. 44.
45. H Svoboda, Šimon (2006, CZ) 6036 00:03:50 00:03:50 45. 21. 45.
46. H2 Jireš, Dominik (2001, CZ) 6089 00:03:50 00:03:50 46. 25. 46.
47. H Filip, Benda (2005, CZ) 6250 00:03:51 00:03:51 47. 22. 47.
48. H Sojka, Petr (2004, CZ) fc zličín 6245 00:03:52 00:03:52 48. 23. 48.
49. H Svoboda, Adam (2003, CZ) DKH 6021 00:03:52 00:03:52 49. 24. 49.
50. H Kačur, Matouš (1905, CZ) 6066 00:03:54 00:03:54 50. 25. 50.
51. H Barták, Ondřej (2006, CZ) 6133 00:03:54 00:03:54 51. 26. 51.
52. H Jireš, David (2003, CZ) 6088 00:03:55 00:03:55 52. 27. 52.
53. H Valeš, Jan (2004, CZ) 6010 00:03:57 00:03:57 53. 28. 53.
54. H2 Střelba, František (2001, CZ) Báječné ženy v běhu 6191 00:03:57 00:03:57 54. 26. 54.
55. H2 Beneš, Filip (2002, CZ) 6104 00:03:58 00:03:58 55. 27. 55.
56. H2 Špalek, Adam (2000, CZ) 6064 00:03:59 00:03:59 56. 28. 56.
57. H Cohen, Ben (2006, CZ) FC Zličín 6211 00:03:59 00:03:59 57. 29. 57.
58. H2 Švestka, Martin (2000, CZ) 6094 00:04:00 00:04:00 58. 29. 58.
59. H2 Tesař, Josef (2006, CZ) 6129 00:04:00 00:04:00 59. 30. 59.
60. H Kučera, Lukáš (2005, CZ) 6069 00:04:02 00:04:02 60. 30. 60.
61. H Tureček, Jan (2006, CZ) Kanoistika Sokol Pražský 6232 00:04:05 00:04:05 61. 31. 61.
62. H2 Smolík, Jan (1905, CZ) 6236 00:04:05 00:04:05 62. 31. 62.
63. H Svozil, Radek (2005, CZ) 6048 00:04:05 00:04:05 63. 32. 63.
64. H Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6141 00:04:06 00:04:06 64. 33. 64.
65. H Šilhán, Jan (2004, CZ) FC Zličín 6178 00:04:06 00:04:06 65. 34. 65.
66. H Derose, Adam (2004, CZ) FC Zlicin 6239 00:04:08 00:04:08 66. 35. 66.
67. H Svítek, Alan (2005, CZ) 6220 00:04:08 00:04:08 67. 36. 67.
68. H Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6057 00:04:08 00:04:08 68. 37. 68.
69. H Bezpalec, Lukáš (2003, CZ) ZŠ U Parkánu, Praha 6158 00:04:09 00:04:09 69. 38. 69.
70. H2 Krňávek, Radek (2002, CZ) 6079 00:04:12 00:04:12 70. 32. 70.
71. H Slanina, Matěj (2003, CZ) 6243 00:04:16 00:04:16 71. 39. 71.
72. H2 Voves, Patrik (2002, CZ) 6054 00:04:16 00:04:16 72. 33. 72.
73. H Hornof, Pavel (2004, CZ) 6199 00:04:19 00:04:19 73. 40. 73.
74. H Střelba, Antonín (2006, CZ) Báječné ženy v běhu 6190 00:04:19 00:04:19 74. 41. 74.
75. H Vopěnka, Sebastian (2003, CZ) USK Praha 6135 00:04:20 00:04:20 75. 42. 75.
76. H2 Rejzek, Ondřej (2002, CZ) 6166 00:04:20 00:04:20 76. 34. 76.
77. H Indra, Štěpán (2006, CZ) 6210 00:04:20 00:04:20 77. 43. 77.
78. H2 Ištok, Marek (2002, CZ) ZŠ U Parkánu 6108 00:04:22 00:04:22 78. 35. 78.
79. H Pišček, Maxmilián (2006, CZ) 6116 00:04:22 00:04:22 79. 44. 79.
80. H Králík, Matěj (2003, CZ) 6060 00:04:25 00:04:25 80. 45. 80.
81. H Obšil, Jakub (2006, CZ) Tommi-Flair 6062 00:04:26 00:04:26 81. 46. 81.
82. H Charvát, Ondřej (2005, CZ) 6221 00:04:28 00:04:28 82. 47. 82.
83. H Rejzek, Matěj (2004, CZ) 6167 00:04:33 00:04:33 83. 48. 83.
84. H Mastník, Martin (2006, CZ) 6058 00:04:33 00:04:33 84. 49. 84.
85. H2 Vitásek, Daniel (2002, CZ) Malá Hraštice 6148 00:04:33 00:04:33 85. 36. 85.
86. H Friedl, Michal (1997, CZ) 6077 00:04:34 00:04:34 86. 50. 86.
87. H2 Šich, Tomáš (2002, CZ) 6012 00:04:35 00:04:35 87. 37. 87.
88. H Svoboda, Jakub (2006, CZ) DKH 6020 00:04:35 00:04:35 88. 51. 88.
89. H Houžvička, Filip (2005, CZ) 6037 00:04:47 00:04:47 89. 52. 89.
90. H Kopta, Adam (2004, CZ) 6085 00:04:47 00:04:47 90. 53. 90.
91. H Nevšímal, David (2006, CZ) 6226 00:04:49 00:04:49 91. 54. 91.
92. H Iucci, Alessandro (2005, CZ) 6165 00:04:56 00:04:56 92. 55. 92.
93. H Cerha, Oliver (2005, CZ) Hostík 6118 00:05:01 00:05:01 93. 56. 93.
94. H Sýkora, Pavel (2006, CZ) 6067 00:05:07 00:05:07 94. 57. 94.

116225 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři