fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Plzeň Dětský závod 500 m (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H Jursa, Matouš (2008, CZ) Říčany u Prahy 5056 00:02:17 00:02:17 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
2. H Rejzek, Jiří (2008, CZ) Holoubkov 5043 00:02:18 00:02:18 2. 2. 2. FotoFotoFoto
3. H Rada, Michal (2007, CZ) AO Sokol ČB 5013 00:02:24 00:02:24 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
4. H Kerl, Sebastian (2008, CZ) Chrást 5046 00:02:36 00:02:36 4. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
5. H Kidala, Pavel (2007, CZ) 5037 00:02:40 00:02:40 5. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
6. H Bejček, Matěj (2007, CZ) SK BEJKOVO 5025 00:02:43 00:02:43 6. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
7. H Němec, Jiří (2007, CZ) 5007 00:02:49 00:02:48 7. 7. 7. FotoFotoFotoFoto
8. D Radová, Nina (2007, CZ) AO Sokol ČB 5014 00:02:54 00:02:53 8. 1. 1. FotoFotoFoto
9. D Macasová, Nicol (2008, CZ) Praha 4 5054 00:03:01 00:03:01 9. 2. 2. FotoFoto
10. H Tůma, Oliver (2007, CZ) 5027 00:03:04 00:03:04 10. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFoto
11. D Davídková, Lucie (2008, CZ) Plzeň 5045 00:03:09 00:03:09 11. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. H Bouša, Martin (2007, CZ) 5026 00:03:10 00:03:09 12. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
13. D Kadlecová, Barbora (2008, CZ) Plzeň 5064 00:03:12 00:03:11 13. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
14. H Bečvář, Pavel (2007, CZ) 5018 00:03:13 00:03:12 14. 10. 10.  
15. D Vlastová, Ema (2008, CZ) 5031 00:03:13 00:03:13 15. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
16. D Prunerová, Karolína (2007, CZ) Tvrďáci 5008 00:03:14 00:03:14 16. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
17. H Mikula, Štěpán (2008, CZ) Beroun 5048 00:03:15 00:03:15 17. 11. 11. FotoFotoFotoFoto
18. D Janoušková, Šárka (2007, CZ) 5034 00:03:16 00:03:16 18. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
19. H Friedrich, Adam (2008, CZ) Plzeň 5066 00:03:17 00:03:17 19. 12. 12.  
20. H Duda, Vojtěch (2007, CZ) 5015 00:03:18 00:03:18 20. 13. 13. Foto
21. D Buřičová, Jana (2007, CZ) SK Plzeň Bolevec 5022 00:03:19 00:03:18 21. 8. 8. FotoFoto
22. D Friedrichová, Eva (2008, CZ) Plzeň 5065 00:03:21 00:03:21 22. 9. 9.  
23. H Lisý, Matyáš (2008, CZ) 5039 00:03:25 00:03:25 23. 14. 14. FotoFotoFoto
24. D Klímová, Adéla (2008, CZ) AC Benešov 5011 00:03:30 00:03:30 24. 10. 10. Foto
25. H Popule, Petr (2008, CZ) 5051 00:03:31 00:03:29 25. 15. 15. Foto
26. H Tran, Tudat (2008, CZ) Plzeň 5053 00:03:32 00:03:31 26. 16. 16. FotoFotoFotoFoto
27. D Neubauerová, Eva (2008, CZ) České Budějovice 5059 00:03:32 00:03:31 27. 11. 11. FotoFoto
28. D Seifertová, Nela (2008, CZ) Praha 5 5058 00:03:33 00:03:31 28. 12. 12. FotoFotoFoto
29. H Hejda, Benjamin (2008, CZ) Praha 4 5060 00:03:33 00:03:33 29. 17. 17.  
30. H Adam, Ondřej (2009, CZ) 5017 00:03:34 00:03:32 30. 18. 18.  
31. D Staňková, Zuzana (2007, CZ) 5035 00:03:36 00:03:34 31. 13. 13. FotoFotoFotoFoto
32. H Klimeš, Vít (2008, CZ) 5001 00:03:37 00:03:37 32. 19. 19. FotoFotoFotoFoto
33. D Matasová, Antonie (2008, CZ) Plzeň 5061 00:03:39 00:03:37 33. 14. 14. FotoFotoFoto
34. H Pelčík, Tomáš (2008, CZ) Plzeň 5070 00:03:39 00:03:39 34. 20. 20. Foto
35. D Dvořáková, Dalie (2007, CZ) 5023 00:03:40 00:03:39 35. 15. 15.  
36. D Kadlecová, Žofie (2008, CZ) Plzeň 5063 00:03:41 00:03:38 36. 16. 16. FotoFotoFoto
37. D Klímová, Lucie (2008, CZ) AC Benešov 5012 00:03:43 00:03:43 37. 17. 17. FotoFotoFoto
38. H Pavlíček, Michal (2007, CZ) 5032 00:03:44 00:03:43 38. 21. 21. FotoFoto
39. H Jiří Turek, Šimon (2008, CZ) 5050 00:03:55 00:03:55 39. 22. 22. FotoFotoFoto
40. H Kosina, Lukáš (2009, CZ) 5028 00:04:00 00:03:59 40. 23. 23. FotoFotoFotoFotoFoto
41. H Havel, Vít (2009, CZ) žraloci 8 5004 00:04:04 00:04:02 41. 24. 24. FotoFotoFotoFoto
42. H Potůček, Adam (2008, CZ) Plzeň 5071 00:04:04 00:04:04 42. 25. 25. FotoFoto
43. H Dvořák, Filip (2010, CZ) 5024 00:04:22 00:04:20 43. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFoto
44. H Pelčík, Adam (2008, CZ) Plzeň 5069 00:04:26 00:04:20 44. 27. 27.  
45. D Bublová, Sára (2008, CZ) Plzeň 5062 00:04:28 00:04:27 45. 18. 18. FotoFotoFoto
46. H Němec, František (2010, CZ) 5006 00:04:31 00:04:28 46. 28. 28. FotoFotoFotoFoto
47. H Cisler, Vojtěch (2008, CZ) Plzeň 5067 00:04:31 00:04:31 47. 29. 29. FotoFotoFotoFotoFoto
48. D Cvachovčková, Anna (2008, CZ) Králův Dvůr 5049 00:04:37 00:04:36 48. 19. 19. FotoFotoFotoFotoFoto
49. H Suchopar, Davidek (2011, CZ) sousedky 5019 00:04:46 00:04:46 49. 30. 30.  
50. H Kalla, Jaroslav (2009, CZ) 5029 00:04:52 00:04:51 50. 31. 31. FotoFotoFotoFoto
51. D Bártová, Veronika (2010, CZ) 5036 00:04:53 00:04:53 51. 20. 20. FotoFotoFoto
52. H Sýkora, Tadeáš (2008, CZ) Plzeň 5044 00:05:05 00:05:02 52. 32. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
53. D Tůmová, Elisa (2009, CZ) Dukla Praha 5040 00:05:11 00:05:07 53. 21. 21. FotoFoto
54. D Plesníková, Nikola (2010, CZ) Praha - Čakovice 5016 00:05:12 00:05:10 54. 22. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
55. D Kidalová, Eliška (2011, CZ) 5038 00:05:17 00:05:15 55. 23. 23. FotoFotoFotoFotoFoto
56. D Jandíková, Eliška (2008, CZ) Plzeň 5055 00:05:18 00:05:15 56. 24. 24. FotoFotoFotoFotoFoto
57. D Doušová, Eliška (2009, CZ) Praha 9 5068 00:05:19 00:05:19 57. 25. 25. FotoFotoFotoFoto
58. H Racek, David (2010, CZ) 5005 00:05:40 00:05:40 58. 33. 33. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
59. D Buřičová, Lucie (2010, CZ) SK Plzeň Bolevec 5021 00:06:15 00:06:13 59. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFoto
60. H Buldra, Matouš (2008, CZ) Plzeň 5073 00:06:35 00:06:34 60. 34. 34. FotoFotoFotoFotoFoto
61. H Buldra, Tobiáš (2008, CZ) Plzeň 5072 00:06:49 00:06:49 61. 35. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
62. D Kosinová, Veronika (2011, CZ) 5042 00:07:01 00:06:56 62. 27. 27. FotoFotoFotoFotoFoto
63. H Seifert, Adam (2008, CZ) Praha 5 5057 00:07:06 00:07:03 63. 36. 36. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
64. H Fast, Mikuláš (2008, CZ) Plzeň 5047 00:07:15 00:07:12 64. 37. 37. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
65. H Vojtíšek, Tadeáš (2010, CZ) Tačůd team 5020 00:07:24 00:07:18 65. 38. 38. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
66. H Klimeš, Jindřich (2010, CZ) 5002 00:07:53 00:07:53 66. 39. 39. FotoFoto
67. D Chalupská, Karolína (2008, CZ) Plzeň 5052 00:07:54 00:07:46 67. 28. 28. FotoFotoFotoFoto

396258 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři