fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Plzeň Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Macán, Jakub (2005, CZ) BKV Holýšov 6517 00:02:56 00:02:55 1. 1. 1.
2. H11 Hrdlička, Adam (2005, CZ) SK Petřín 6126 00:02:57 00:02:57 2. 2. 2.
3. H11 Nozar, Dominik (2005, CZ) 6523 00:03:10 00:03:09 3. 3. 3.
4. H11 Šlegel, Adam (2006, CZ) 6093 00:03:10 00:03:10 4. 4. 4.
5. D11 Míková, Barbora (2007, CZ) Loko Beroun 6102 00:03:12 00:03:12 5. 1. 1.
6. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6011 00:03:12 00:03:12 6. 5. 5.
7. H11 Svoboda, Jan (2006, CZ) 6021 00:03:16 00:03:15 7. 6. 6.
8. D11 Dzurová, Valerie (2005, CZ) AK Škoda Plzeň 6017 00:03:16 00:03:16 8. 2. 2.
9. H11 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6031 00:03:20 00:03:20 9. 7. 7.
10. H11 Halíř, Šimon (2007, CZ) 6128 00:03:20 00:03:20 10. 8. 8.
11. D11 Valachová, Lucie Tereza (2006, CZ) TJ Lokomotiva 6139 00:03:20 00:03:20 11. 3. 3.
12. H11 Kraus, Tomáš (2007, CZ) 6500 00:03:21 00:03:20 12. 9. 9.
13. H11 Adam, Jakub (2005, CZ) 6007 00:03:21 00:03:19 13. 10. 10.
14. D11 Vachová, Barbora (2005, CZ) 6121 00:03:22 00:03:20 14. 4. 4.
15. H11 Dušák, Kryštof Jan (2006, CZ) TJ Sokol Hoření Paseky 6052 00:03:25 00:03:24 15. 11. 11.
16. H11 Sochor, Vojtěch (2006, CZ) 6136 00:03:25 00:03:23 16. 12. 12.
17. D11 Bieliková, Andrea (2007, CZ) 6501 00:03:27 00:03:27 17. 5. 5.
18. D11 Košiková, Anna (2007, CZ) 6049 00:03:28 00:03:27 18. 6. 6.
19. H11 Kočárek, Luka (2008, CZ) 6078 00:03:29 00:03:28 19. 13. 13.
20. H11 Velechovský, Adam (2007, CZ) SK Nové Město nad Metují 6114 00:03:30 00:03:29 20. 14. 14.
21. D11 Hejlová, Viktorie (2007, CZ) AE klub LADY Plzeň 6068 00:03:30 00:03:30 21. 7. 7.
22. H11 Tomášek, František (2009, CZ) 6513 00:03:31 00:03:30 22. 15. 15.
23. H11 Lieser, Jan (2007, CZ) 6118 00:03:32 00:03:32 23. 16. 16.
24. H11 Honomichl, Ondřej (2008, CZ) 6097 00:03:32 00:03:32 24. 17. 17.
25. H11 Vach, Martin (2008, CZ) 6120 00:03:33 00:03:33 25. 18. 18.
26. D11 Fajmonová, Sarah Melany (2007, CZ) TK Zdice 6043 00:03:33 00:03:32 26. 8. 8.
27. H11 Kidala, Pavel (2007, CZ) 6107 00:03:34 00:03:34 27. 19. 19.
28. H11 Ulke, Jiří (2005, CZ) 6044 00:03:35 00:03:34 28. 20. 20.
29. H11 Marek, Matěj (2005, CZ) 6088 00:03:38 00:03:38 29. 21. 21.
30. H11 Raim, Ladislav (2009, CZ) Nový HK 6039 00:03:38 00:03:38 30. 22. 22.
31. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6014 00:03:40 00:03:40 31. 9. 9.
32. H11 Kopecký, Felix Jonathan (2007, CZ) FJ SRK Železná Ruda 6003 00:03:40 00:03:40 32. 23. 23.
33. H11 Franc, Sebastien (2005, CZ) 6518 00:03:40 00:03:40 33. 24. 24.
34. H11 Svoboda, Štěpán (2006, CZ) 6519 00:03:41 00:03:38 34. 25. 25.
35. D11 Melková, Josefína (2007, CZ) 6023 00:03:41 00:03:41 35. 10. 10.
36. H11 Novotný, Lukáš (2007, CZ) 6098 00:03:43 00:03:40 36. 26. 26.
37. D11 Hanousková, Martina (2005, CZ) 6077 00:03:43 00:03:42 37. 11. 11.
38. D11 Jakoubková, Natálie (2005, CZ) 6508 00:03:47 00:03:45 38. 12. 12.
39. H11 Staněk, Štěpán (2008, CZ) 6135 00:03:47 00:03:47 39. 27. 27.
40. H11 Karnold, Jakub (2009, CZ) 6506 00:03:48 00:03:48 40. 28. 28.
41. H11 Čech, Prokop (2007, CZ) 6061 00:03:49 00:03:48 41. 29. 29.
42. H11 Krátký, Tomáš (2008, CZ) 6054 00:03:49 00:03:49 42. 30. 30.
43. H11 Šlegel, Jakub (2009, CZ) 6092 00:03:55 00:03:54 43. 31. 31.
44. D11 Braná, Marie (2006, CZ) 6124 00:03:56 00:03:54 44. 13. 13.
45. D11 Marešová, Valerie (2009, CZ) 6085 00:03:58 00:03:56 45. 14. 14.
46. H11 Tuháček, Štěpán (2008, CZ) SKH Racing 6045 00:03:59 00:03:56 46. 32. 32.
47. H11 Klír, Ondra (2008, CZ) 6522 00:04:00 00:04:00 47. 33. 33.
48. H11 Řezáč, Libor (2006, CZ) 6515 00:04:01 00:03:58 48. 34. 34.
49. D11 Franklová, Alžběta (2005, CZ) A.C.Sparta Praha 6125 00:04:03 00:04:03 49. 15. 15.
50. H11 Straka, Adam (2009, CZ) 6057 00:04:05 00:04:03 50. 35. 35.
51. D11 Vlastová, Ema (2008, CZ) 6062 00:04:05 00:04:05 51. 16. 16.
52. D11 Kopecká, Agatha Lily (2005, CZ) ZŠ Železná Ruda 6004 00:04:06 00:04:05 52. 17. 17.
53. H11 Frolov, Alexander (2007, CZ) 6509 00:04:08 00:04:08 53. 36. 36.
54. H11 Švagr, Štepán (2008, CZ) 6115 00:04:09 00:04:04 54. 37. 37.
55. D11 Krupková, Klára (2006, CZ) 6087 00:04:10 00:04:07 55. 18. 18.
56. D11 Chábová, Kateřina (2007, CZ) 6521 00:04:10 00:04:09 56. 19. 19.
57. D11 Kořánová, Eliška (2007, CZ) 6090 00:04:11 00:04:09 57. 20. 20.
58. D11 Havlíková, Běla (2006, CZ) Liščí pacička 6131 00:04:11 00:04:08 58. 21. 21.
59. H11 Bernášek, Jonáš (2007, CZ) 6503 00:04:11 00:04:08 59. 38. 38.
60. H11 Bečvář, Pavel (2007, CZ) 6138 00:04:13 00:04:12 60. 39. 39.
61. H11 Engelthaler, Alex (2008, CZ) SKH-Racing Hromnice 6046 00:04:13 00:04:09 61. 40. 40.
62. D11 Kubínová, Anna (2008, CZ) 6060 00:04:13 00:04:12 62. 22. 22.
63. H11 Svoboda, Václav (2009, CZ) 6022 00:04:13 00:04:13 63. 41. 41.
64. D11 Borkovcová, Eliška (2005, CZ) 6051 00:04:14 00:04:11 64. 23. 23.
65. H11 Borkovec, Jan (2008, CZ) 6050 00:04:14 00:04:12 65. 42. 42.
66. H11 Kučera, František (2008, CZ) 6502 00:04:15 00:04:15 66. 43. 43.
67. D11 Havlíková, Adéla (2008, CZ) Liščí pacička 6130 00:04:15 00:04:13 67. 24. 24.
68. H11 Zamrzla, Kája (2009, CZ) 6096 00:04:16 00:04:16 68. 44. 44.
69. D11 Němcová, Nikola (2008, CZ) ZŠ Broumovská 6081 00:04:16 00:04:16 69. 25. 25.
70. D11 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 6030 00:04:17 00:04:17 70. 26. 26.
71. H11 Nováček, Mikuláš (2008, CZ) Arnika Plzeň 6505 00:04:18 00:04:17 71. 45. 45.
72. D11 Říhová, Anna (2008, CZ) 6036 00:04:19 00:04:17 72. 27. 27.
73. D11 Jungová, Barbora (2008, CZ) 6133 00:04:20 00:04:18 73. 28. 28.
74. H11 Žambůrek, Adam (2009, CZ) 6512 00:04:20 00:04:20 74. 46. 46.
75. D11 Smolková, Natálie (2008, CZ) 6063 00:04:21 00:04:18 75. 29. 29.
76. H11 Soumar, Honza (2006, CZ) 6510 00:04:21 00:04:19 76. 47. 47.
77. H11 Cífka, Martin (2009, CZ) 6109 00:04:22 00:04:20 77. 48. 48.
78. D11 Stöckelmayerová, Lucie (2008, CZ) 6065 00:04:24 00:04:23 78. 30. 30.
79. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6024 00:04:24 00:04:23 79. 31. 31.
80. D11 Strnadova, Laura (2007, CZ) BKV Holýšov 6053 00:04:25 00:04:24 80. 32. 32.
81. D11 Šebová, Anna Marie (2008, CZ) AE LADY Plzeň 6113 00:04:25 00:04:23 81. 33. 33.
82. D11 Kubová, Natálie (2008, CZ) 6111 00:04:26 00:04:26 82. 34. 34.
83. D11 Růžková, Adrianka (2007, CZ) 6511 00:04:26 00:04:25 83. 35. 35.
84. D11 Postulkova, Natalie (2007, CZ) behemsvetem 6076 00:04:26 00:04:26 84. 36. 36.
85. D11 Dandová, Barbora (2008, CZ) 6033 00:04:27 00:04:24 85. 37. 37.
86. D11 Florianová, Monika (2005, CZ) 6095 00:04:27 00:04:26 86. 38. 38.
87. D11 Koudelková, Bára (2005, CZ) 6123 00:04:28 00:04:26 87. 39. 39.
88. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6002 00:04:28 00:04:24 88. 40. 40.
89. H11 Lisý, Matyáš (2008, CZ) 6005 00:04:28 00:04:28 89. 49. 49.
90. H11 Hruška, Vojtěch (2006, CZ) 6122 00:04:29 00:04:27 90. 50. 50.
91. H11 Karol, Jakub (2008, CZ) 6059 00:04:33 00:04:33 91. 51. 51.
92. D11 Heřmanová, Lucie (2007, CZ) 6103 00:04:33 00:04:31 92. 41. 41.
93. D11 Jiroutová, Kateřina (2007, CZ) 6028 00:04:34 00:04:31 93. 42. 42.
94. H11 Tran, Tu Dat (2007, CZ) 6091 00:04:34 00:04:33 94. 52. 52.
95. D11 Boučková, Anežka (2009, CZ) AK Škoda Plzeň 6108 00:04:34 00:04:33 95. 43. 43.
96. D11 Franklová, Magdalena (2008, CZ) A.C. Sparta Praha 6127 00:04:37 00:04:36 96. 44. 44.
97. H11 Fiala, Ondřej (2008, CZ) 6064 00:04:37 00:04:37 97. 53. 53.
98. H11 Vavrda, Kristián (2008, CZ) 6117 00:04:37 00:04:32 98. 54. 54.
99. D11 Nová, Anežka (2009, CZ) 6027 00:04:39 00:04:35 99. 45. 45.
100. D11 Pennell, Ellamae (2009, CZ) 6116 00:04:40 00:04:36 100. 46. 46.
101. D11 Soukupová, Kristýna (2006, CZ) 6083 00:04:41 00:04:39 101. 47. 47.
102. D11 Korousová, Aneta (2009, CZ) 6016 00:04:43 00:04:43 102. 48. 48.
103. H11 Tobolář, Jindra (2009, CZ) 6099 00:04:46 00:04:44 103. 55. 55.
104. D11 Konečná, Sára (2009, CZ) 6010 00:04:47 00:04:43 104. 49. 49.
105. D11 Radová, Nicol (2007, CZ) 6134 00:04:48 00:04:47 105. 50. 50.
106. D11 Nováčková, Alžběta (2006, CZ) Arnika Plzeň 6504 00:04:48 00:04:48 106. 51. 51.
107. D11 Chomátová, Eliška (2008, CZ) 6104 00:04:50 00:04:48 107. 52. 52.
108. H11 Kořán, Radek (2009, CZ) 6119 00:04:50 00:04:48 108. 56. 56.
109. D11 Halušková, Vanesa (2007, CZ) BKV Holýšov 6072 00:04:52 00:04:51 109. 53. 53.
110. D11 Jungová, Eliška (2006, CZ) 6514 00:04:52 00:04:52 110. 54. 54.
111. D11 Šourová, Alena (2006, CZ) 6032 00:04:55 00:04:51 111. 55. 55.
112. D11 Vavřichová, Anna (2008, CZ) RunLion 6079 00:05:01 00:05:01 112. 56. 56.
113. D11 Valentová, Leontýna (2009, CZ) 4223 00:05:01 00:04:56 113. 57. 57.
114. D11 Havlová, Eliška (2008, CZ) 6516 00:05:04 00:05:04 114. 58. 58.
115. H11 Hradecký, Martin (2009, CZ) 6012 00:05:06 00:05:04 115. 57. 57.
116. D11 Šrámková, Amélie (2009, CZ) DCKM team 6106 00:05:11 00:05:07 116. 59. 59.
117. D11 Kroniková, Aneta (2009, CZ) 6132 00:05:15 00:05:12 117. 60. 60.
118. D11 Murhammer, Vanessa (2007, AT) 6141 00:05:16 00:05:14 118. 61. 61.
119. H11 Marek, Matias (2007, CZ) 6080 00:05:17 00:05:15 119. 58. 58.
120. D11 Florianová, Zuzana (2008, CZ) 6094 00:05:21 00:05:19 120. 62. 62.
121. D11 Šťovíčková, Kristýnka (2006, CZ) 6086 00:05:22 00:05:18 121. 63. 63.
122. H11 Charvát, Matyáš (2009, CZ) 6013 00:06:15 00:06:10 122. 59. 59.
123. D11 Bielková, Klára (2005, CZ) 6084 00:06:59 00:06:55 123. 64. 64.

82001 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři