fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Plzeň Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Vinduška, Pavel (2004, CZ) ASB Houštka Stará Boleslav 6088 00:03:22 00:03:22 1. 1. 1.
2. D15 Šantínová, Denisa (2000, CZ) TJ-Sokol Petřín 6034 00:03:27 00:03:27 2. 1. 1.
3. D15 Slámová, Denisa (2000, CZ) Sk aktis Praha 6089 00:03:27 00:03:27 3. 2. 2.
4. D15 Hejduková, Helena (2001, CZ) 6085 00:03:28 00:03:28 4. 3. 3.
5. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6060 00:03:30 00:03:30 5. 2. 2.
6. H15 Tih, Radim (2001, CZ) 6191 00:03:36 00:03:36 6. 3. 3.
7. D15 Růžičková, Barbora (2001, CZ) TJ Plzeň-Újezd 6084 00:03:36 00:03:36 7. 4. 4.
8. D15 Bartošová, Veronika (2002, CZ) ASK Mazurská 6100 00:03:39 00:03:39 8. 5. 5.
9. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6019 00:03:39 00:03:39 9. 6. 6.
10. D15 Vimmerová, Nikola (2003, CZ) TJ Sokol Plzeň - Petřín 6115 00:03:41 00:03:41 10. 7. 7.
11. D15 Krýslová, Iveta (2002, CZ) Maminky mazlíček 6082 00:03:43 00:03:43 11. 8. 8.
12. H10 Macán, Jakub (2005, CZ) KOMA MTB TEAM 6091 00:03:46 00:03:45 12. 1. 4.
13. H10 Skala, Kryštof (2005, CZ) 6180 00:03:48 00:03:48 13. 2. 5.
14. H10 Svoboda, Jan (2006, CZ) 6050 00:03:54 00:03:54 14. 3. 6.
15. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6006 00:03:55 00:03:55 15. 4. 7.
16. H10 Adam, Jakub (2005, CZ) 6093 00:03:57 00:03:57 16. 5. 8.
17. D15 Kavinová, Marie (2002, CZ) DBak 6068 00:03:58 00:03:57 17. 9. 9.
18. H15 Vencel, Pavel (2002, CZ) 6117 00:03:59 00:03:59 18. 4. 9.
19. D10 Zrůstová, Veronika (2005, CZ) 6110 00:04:01 00:04:01 19. 1. 10.
20. H15 Reinl, Matyáš (2003, CZ) FK Ostrov 6123 00:04:01 00:04:00 20. 5. 10.
21. D15 Rašková, Anna (2002, CZ) 6113 00:04:01 00:04:00 21. 10. 11.
22. D15 Nedvídková, Adéla (2004, CZ) 6193 00:04:07 00:04:07 22. 11. 12.
23. D15 Blažková, Karolína (2003, CZ) 6199 00:04:08 00:04:08 23. 12. 13.
24. H10 Frunc, Sebastian (2005, CZ) 6189 00:04:08 00:04:08 24. 6. 11.
25. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6007 00:04:09 00:04:09 25. 7. 12.
26. H10 Čech, Prokop (2007, CZ) 6071 00:04:09 00:04:08 26. 8. 13.
27. D10 Dzurová, Valerie (2005, CZ) AK Škoda Plzeň 6009 00:04:10 00:04:08 27. 2. 14.
28. H15 Krofta, Daniel (2004, CZ) 6118 00:04:12 00:04:11 28. 6. 14.
29. D15 Fialová, Michaela (2004, CZ) 6098 00:04:14 00:04:14 29. 13. 15.
30. D15 Vencelová, Veronika (2004, CZ) 6116 00:04:15 00:04:14 30. 14. 16.
31. D10 Košiková, Anna (2007, CZ) 6020 00:04:17 00:04:16 31. 3. 17.
32. D10 Radová, Nina (2007, CZ) Sokol České Budějovice 6083 00:04:18 00:04:17 32. 4. 18.
33. H10 Popule, Petr (2008, CZ) 6030 00:04:18 00:04:17 33. 9. 15.
34. D15 Koudelková, Tereza (2002, CZ) 6198 00:04:18 00:04:17 34. 15. 19.
35. D10 Andrýsová, Kateřina (2005, CZ) 6192 00:04:18 00:04:15 35. 5. 20.
36. D15 Tuháčková, Tereza (2004, CZ) SKH Racing Hromnice 6105 00:04:19 00:04:16 36. 16. 21.
37. H15 Kroc, Václav (2000, CZ) 6200 00:04:19 00:04:15 37. 7. 16.
38. H10 Nepivoda, Jan (2006, CZ) 6125 00:04:20 00:04:20 38. 10. 17.
39. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6003 00:04:21 00:04:20 39. 17. 22.
40. H10 Ulke, Jiří (2005, CZ) 6069 00:04:22 00:04:22 40. 11. 18.
41. H10 Kraus, Tomáš (2007, CZ) Plzeň 6136 00:04:22 00:04:22 41. 12. 19.
42. D10 Schrageová, Nadia (2005, CZ) 6119 00:04:23 00:04:23 42. 6. 23.
43. D15 Rybářová, Barbora (2003, CZ) 6177 00:04:25 00:04:25 43. 18. 24.
44. H15 Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6005 00:04:27 00:04:20 44. 8. 20.
45. D15 Tetzeliova, Emma (2004, CZ) Colonial.cz 6197 00:04:27 00:04:26 45. 19. 25.
46. H10 Varšavský, Jiří (2005, CZ) 6139 00:04:27 00:04:21 46. 13. 21.
47. D10 Tomanová, Katka (2006, CZ) 6008 00:04:29 00:04:29 47. 7. 26.
48. H10 Cisler, Vojtěch (2006, CZ) 6182 00:04:31 00:04:31 48. 14. 22.
49. H10 Kopecký, Felix Jonathan (2007, CZ) FJ SRK Železná Ruda 6079 00:04:32 00:04:32 49. 15. 23.
50. D10 Lebová, Kristina (2007, CZ) SA Špičák 6081 00:04:32 00:04:32 50. 8. 27.
51. D10 Nepivodová, Barbora (2006, CZ) 6094 00:04:32 00:04:32 51. 9. 28.
52. H10 Lang, Sebastián (2006, CZ) kohouti 2006 6033 00:04:34 00:04:34 52. 16. 24.
53. D15 Davídková, Markéta (2004, CZ) AK Škoda 6011 00:04:37 00:04:35 53. 20. 29.
54. H15 Panuška, Adam (2003, CZ) 6097 00:04:38 00:04:38 54. 9. 25.
55. H15 Včala, Vilém (2004, CZ) Nadace Leontinka 6141 00:04:39 00:04:38 55. 10. 26.
56. D10 Trojánková, Michaela (2006, CZ) 6102 00:04:40 00:04:39 56. 10. 30.
57. D10 Krásná, Magdaléna (2005, CZ) 6188 00:04:40 00:04:40 57. 11. 31.
58. H10 Včala, Matěj (2008, CZ) 6175 00:04:40 00:04:37 58. 17. 27.
59. D10 Hrušková, Anna (2006, CZ) 6095 00:04:41 00:04:40 59. 12. 32.
60. H10 Němec, David (2005, CZ) 6041 00:04:42 00:04:40 60. 18. 28.
61. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6044 00:04:42 00:04:42 61. 19. 29.
62. D10 Křenová, Kateřina (2006, CZ) 6109 00:04:43 00:04:43 62. 13. 33.
63. H10 Brožík, Luděk (2006, CZ) 6190 00:04:44 00:04:43 63. 20. 30.
64. D10 Sládková, Natalie (2005, CZ) 6065 00:04:45 00:04:43 64. 14. 34.
65. D10 Dařenová, Anežka (2007, CZ) 6178 00:04:46 00:04:46 65. 15. 35.
66. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6013 00:04:48 00:04:43 66. 21. 31.
67. D15 Brožová, Kristina (2001, CZ) SKH Hromnice 6135 00:04:49 00:04:46 67. 21. 36.
68. H10 Němec, Jiří (2007, CZ) 6040 00:04:49 00:04:48 68. 22. 32.
69. H15 Šuster, Martin (2004, CZ) 6187 00:04:51 00:04:49 69. 11. 33.
70. D10 Braná, Marie (2006, CZ) 6012 00:04:52 00:04:51 70. 16. 37.
71. H10 Buldra, Matouš (2008, CZ) 6143 00:04:52 00:04:50 71. 23. 34.
72. H10 Bárta, Daniel (2006, CZ) 6107 00:04:52 00:04:51 72. 24. 35.
73. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6049 00:04:56 00:04:52 73. 22. 38.
74. H10 Tuháček, Štěpán (2008, CZ) SKH-Racing Hromnice 6106 00:04:58 00:04:53 74. 25. 36.
75. D10 Borkovcová, Eliška (2005, CZ) 6016 00:04:59 00:04:56 75. 17. 39.
76. H10 Borkovec, Jan (2008, CZ) 6025 00:04:59 00:04:56 76. 26. 37.
77. H10 Skypala, Ondřej (2005, CZ) Příšov 6010 00:04:59 00:04:54 77. 27. 38.
78. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6004 00:05:01 00:05:01 78. 18. 40.
79. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6092 00:05:01 00:04:59 79. 19. 41.
80. D10 Vlastová, Ema (2008, CZ) 6042 00:05:03 00:05:01 80. 20. 42.
81. D10 Kopecká, Agatha Lily (2005, CZ) ZŠ Železná Ruda 6080 00:05:03 00:05:03 81. 21. 43.
82. H10 Svačina, Marek (2005, CZ) 6111 00:05:03 00:05:03 82. 28. 39.
83. H15 Kodýdek, Tomáš (2000, CZ) Nadace Leontinka 6134 00:05:04 00:05:01 83. 12. 40.
84. H15 Malásek, František (2002, CZ) Nadace Leontinka 6131 00:05:05 00:05:03 84. 13. 41.
85. H10 Géc, Jakub (2006, CZ) FK Kohouti Rokycany 6035 00:05:08 00:05:06 85. 29. 42.
86. H15 Křen, Tomáš (2004, CZ) 6108 00:05:10 00:05:10 86. 14. 43.
87. D10 Kňapová, Alena (2008, CZ) 6032 00:05:11 00:05:06 87. 22. 44.
88. H10 Majer, Jan (2006, CZ) 6176 00:05:11 00:05:09 88. 30. 44.
89. D10 Čechová, Kačka (2005, CZ) 6070 00:05:12 00:05:12 89. 23. 45.
90. D10 Buřičová, Jana (2007, CZ) SK Plzeň Bolevec 6062 00:05:13 00:05:11 90. 24. 46.
91. H10 Jedlička, Jakub (2008, CZ) 6137 00:05:13 00:05:11 91. 31. 45.
92. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6051 00:05:15 00:05:15 92. 25. 47.
93. H10 Engelthaler, Alex (2008, CZ) SKH-Racing Hromnice 6103 00:05:21 00:05:17 93. 32. 46.
94. D10 Cibulková, Sára (2007, CZ) 6073 00:05:22 00:05:20 94. 26. 48.
95. D10 Kořánová, Eliška (2007, CZ) 6195 00:05:22 00:05:22 95. 27. 49.
96. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6031 00:05:22 00:05:16 96. 28. 50.
97. D10 Hájková, Michaela (2007, CZ) 6184 00:05:24 00:05:21 97. 29. 51.
98. H10 Vacek, Filip (2006, CZ) Nadace Leontinka 6126 00:05:28 00:05:24 98. 33. 47.
99. D15 Týmlová, Kateřina (2004, CZ) Nadace Leontinka 6185 00:05:28 00:05:26 99. 23. 52.
100. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6052 00:05:29 00:05:29 100. 30. 53.
101. D10 Bártová, Nela (2005, CZ) 6086 00:05:29 00:05:25 101. 31. 54.
102. H10 Baudin, Jachym (2007, CZ) 6124 00:05:29 00:05:29 102. 34. 48.
103. H10 Moravec, David (2007, CZ) 6055 00:05:29 00:05:26 103. 35. 49.
104. D15 Dařenová, Eliška (2004, CZ) 6179 00:05:31 00:05:31 104. 24. 55.
105. H15 Kodýdková, Anna (2002, CZ) Nadace Leontinka 6133 00:05:31 00:05:27 105. 15. 50.
106. H10 Šnajdr, Matěj (2007, CZ) 6196 00:05:35 00:05:30 106. 36. 51.
107. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6061 00:05:35 00:05:30 107. 32. 56.
108. H10 Fiala, Jakub (2007, CZ) 6036 00:05:38 00:05:38 108. 37. 52.
109. H10 Jedlička, Jan (2007, CZ) Plzeň 6140 00:05:38 00:05:37 109. 38. 53.
110. H10 Tran, Tu Dat (2007, CZ) 6104 00:05:40 00:05:38 110. 39. 54.
111. D15 Kroniková, Michaela (2002, CZ) 6194 00:05:40 00:05:38 111. 25. 57.
112. D15 Pindiaková, Barbora (2003, CZ) 6015 00:05:41 00:05:41 112. 26. 58.
113. H10 Pindiak, Štěpán (2008, CZ) 6027 00:05:43 00:05:41 113. 40. 55.
114. H10 Parihuzič, Dušan (2008, CZ) Florbal Sokolov 6028 00:05:50 00:05:45 114. 41. 56.
115. H10 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Pihlovská kempovka 6029 00:05:51 00:05:44 115. 42. 57.
116. H10 Rabiencny, Adam (2008, CZ) 6026 00:05:53 00:05:50 116. 43. 58.
117. D10 Fajfrlíková, Vendula (2008, CZ) SKH Racing Hromnice 6099 00:05:54 00:05:51 117. 33. 59.
118. D10 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6024 00:05:55 00:05:51 118. 34. 60.
119. D10 Stašková, Zuzana (2005, CZ) 6138 00:05:56 00:05:54 119. 35. 61.
120. D10 Lupíšková, Nikol (2005, CZ) 6054 00:06:03 00:06:00 120. 36. 62.
121. D10 Lupíšková, Michala (2008, CZ) 6053 00:06:04 00:06:01 121. 37. 63.
122. D10 Lupíšková, Karolína (2008, CZ) 6056 00:06:06 00:06:03 122. 38. 64.
123. H10 Kovář, Karel (2008, CZ) OK LPM 6038 00:06:08 00:06:07 123. 44. 59.
124. H10 Průša, Daniel Emanuel (2006, CZ) 6037 00:06:08 00:06:08 124. 45. 60.
125. H10 Fiala, Ondřej (2008, CZ) 6114 00:06:09 00:06:07 125. 46. 61.
126. H10 Pešek, Viktor (2008, CZ) 6183 00:06:17 00:06:14 126. 47. 62.
127. D10 Šourová, Alena (2006, CZ) 6022 00:06:18 00:06:14 127. 39. 65.
128. D10 Reinlová, Natálie (2008, CZ) 6181 00:06:19 00:06:14 128. 40. 66.
129. D10 Buhlová, Karolína (2006, CZ) 6186 00:06:19 00:06:15 129. 41. 67.
130. D10 Vítovcová, Terka (2006, CZ) 6112 00:06:21 00:06:14 130. 42. 68.
131. D10 Šampalíková, Jana (2007, CZ) 6120 00:06:31 00:06:29 131. 43. 69.
132. H10 Pelikán, Aleš (2005, CZ) Nadace Leontinka 6129 00:06:47 00:06:42 132. 48. 63.

10 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři