fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Plzeň Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Vinduška, Pavel (2004, CZ) ASB Houštka Stará Boleslav 6088 00:03:22 00:03:22 1. 1. 1. FotoFoto
2. D15 Šantínová, Denisa (2000, CZ) TJ-Sokol Petřín 6034 00:03:27 00:03:27 2. 1. 1. FotoFoto
3. D15 Slámová, Denisa (2000, CZ) Sk aktis Praha 6089 00:03:27 00:03:27 3. 2. 2. Foto
4. D15 Hejduková, Helena (2001, CZ) 6085 00:03:28 00:03:28 4. 3. 3. FotoFoto
5. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6060 00:03:30 00:03:30 5. 2. 2. FotoFoto
6. H15 Tih, Radim (2001, CZ) 6191 00:03:36 00:03:36 6. 3. 3. Foto
7. D15 Růžičková, Barbora (2001, CZ) TJ Plzeň-Újezd 6084 00:03:36 00:03:36 7. 4. 4. FotoFoto
8. D15 Bartošová, Veronika (2002, CZ) ASK Mazurská 6100 00:03:39 00:03:39 8. 5. 5. Foto
9. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6019 00:03:39 00:03:39 9. 6. 6. FotoFoto
10. D15 Vimmerová, Nikola (2003, CZ) TJ Sokol Plzeň - Petřín 6115 00:03:41 00:03:41 10. 7. 7. FotoFoto
11. D15 Krýslová, Iveta (2002, CZ) Maminky mazlíček 6082 00:03:43 00:03:43 11. 8. 8. FotoFoto
12. H10 Macán, Jakub (2005, CZ) KOMA MTB TEAM 6091 00:03:46 00:03:45 12. 1. 4. FotoFoto
13. H10 Skala, Kryštof (2005, CZ) 6180 00:03:48 00:03:48 13. 2. 5. FotoFoto
14. H10 Svoboda, Jan (2006, CZ) 6050 00:03:54 00:03:54 14. 3. 6. FotoFotoFoto
15. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6006 00:03:55 00:03:55 15. 4. 7. FotoFoto
16. H10 Adam, Jakub (2005, CZ) 6093 00:03:57 00:03:57 16. 5. 8. FotoFoto
17. D15 Kavinová, Marie (2002, CZ) DBak 6068 00:03:58 00:03:57 17. 9. 9. Foto
18. H15 Vencel, Pavel (2002, CZ) 6117 00:03:59 00:03:59 18. 4. 9. FotoFoto
19. D10 Zrůstová, Veronika (2005, CZ) 6110 00:04:01 00:04:01 19. 1. 10. FotoFoto
20. H15 Reinl, Matyáš (2003, CZ) FK Ostrov 6123 00:04:01 00:04:00 20. 5. 10. FotoFotoFoto
21. D15 Rašková, Anna (2002, CZ) 6113 00:04:01 00:04:00 21. 10. 11. FotoFoto
22. D15 Nedvídková, Adéla (2004, CZ) 6193 00:04:07 00:04:07 22. 11. 12. FotoFotoFotoFoto
23. D15 Blažková, Karolína (2003, CZ) 6199 00:04:08 00:04:08 23. 12. 13. Foto
24. H10 Frunc, Sebastian (2005, CZ) 6189 00:04:08 00:04:08 24. 6. 11. FotoFoto
25. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6007 00:04:09 00:04:09 25. 7. 12. Foto
26. H10 Čech, Prokop (2007, CZ) 6071 00:04:09 00:04:08 26. 8. 13. FotoFoto
27. D10 Dzurová, Valerie (2005, CZ) AK Škoda Plzeň 6009 00:04:10 00:04:08 27. 2. 14. FotoFoto
28. H15 Krofta, Daniel (2004, CZ) 6118 00:04:12 00:04:11 28. 6. 14. FotoFoto
29. D15 Fialová, Michaela (2004, CZ) 6098 00:04:14 00:04:14 29. 13. 15. Foto
30. D15 Vencelová, Veronika (2004, CZ) 6116 00:04:15 00:04:14 30. 14. 16. FotoFotoFoto
31. D10 Košiková, Anna (2007, CZ) 6020 00:04:17 00:04:16 31. 3. 17. FotoFoto
32. D10 Radová, Nina (2007, CZ) Sokol České Budějovice 6083 00:04:18 00:04:17 32. 4. 18. FotoFoto
33. H10 Popule, Petr (2008, CZ) 6030 00:04:18 00:04:17 33. 9. 15. FotoFoto
34. D15 Koudelková, Tereza (2002, CZ) 6198 00:04:18 00:04:17 34. 15. 19. Foto
35. D10 Andrýsová, Kateřina (2005, CZ) 6192 00:04:18 00:04:15 35. 5. 20.  
36. D15 Tuháčková, Tereza (2004, CZ) SKH Racing Hromnice 6105 00:04:19 00:04:16 36. 16. 21.  
37. H15 Kroc, Václav (2000, CZ) 6200 00:04:19 00:04:15 37. 7. 16. Foto
38. H10 Nepivoda, Jan (2006, CZ) 6125 00:04:20 00:04:20 38. 10. 17. Foto
39. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6003 00:04:21 00:04:20 39. 17. 22. FotoFoto
40. H10 Ulke, Jiří (2005, CZ) 6069 00:04:22 00:04:22 40. 11. 18. FotoFoto
41. H10 Kraus, Tomáš (2007, CZ) Plzeň 6136 00:04:22 00:04:22 41. 12. 19. FotoFoto
42. D10 Schrageová, Nadia (2005, CZ) 6119 00:04:23 00:04:23 42. 6. 23. Foto
43. D15 Rybářová, Barbora (2003, CZ) 6177 00:04:25 00:04:25 43. 18. 24. FotoFotoFoto
44. H15 Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6005 00:04:27 00:04:20 44. 8. 20. Foto
45. D15 Tetzeliova, Emma (2004, CZ) Colonial.cz 6197 00:04:27 00:04:26 45. 19. 25. FotoFoto
46. H10 Varšavský, Jiří (2005, CZ) 6139 00:04:27 00:04:21 46. 13. 21. FotoFoto
47. D10 Tomanová, Katka (2006, CZ) 6008 00:04:29 00:04:29 47. 7. 26. FotoFotoFoto
48. H10 Cisler, Vojtěch (2006, CZ) 6182 00:04:31 00:04:31 48. 14. 22. FotoFotoFoto
49. H10 Kopecký, Felix Jonathan (2007, CZ) FJ SRK Železná Ruda 6079 00:04:32 00:04:32 49. 15. 23. Foto
50. D10 Lebová, Kristina (2007, CZ) SA Špičák 6081 00:04:32 00:04:32 50. 8. 27.  
51. D10 Nepivodová, Barbora (2006, CZ) 6094 00:04:32 00:04:32 51. 9. 28. FotoFoto
52. H10 Lang, Sebastián (2006, CZ) kohouti 2006 6033 00:04:34 00:04:34 52. 16. 24. FotoFotoFoto
53. D15 Davídková, Markéta (2004, CZ) AK Škoda 6011 00:04:37 00:04:35 53. 20. 29. FotoFotoFoto
54. H15 Panuška, Adam (2003, CZ) 6097 00:04:38 00:04:38 54. 9. 25. FotoFoto
55. H15 Včala, Vilém (2004, CZ) Nadace Leontinka 6141 00:04:39 00:04:38 55. 10. 26. FotoFoto
56. D10 Trojánková, Michaela (2006, CZ) 6102 00:04:40 00:04:39 56. 10. 30. FotoFoto
57. D10 Krásná, Magdaléna (2005, CZ) 6188 00:04:40 00:04:40 57. 11. 31. Foto
58. H10 Včala, Matěj (2008, CZ) 6175 00:04:40 00:04:37 58. 17. 27. Foto
59. D10 Hrušková, Anna (2006, CZ) 6095 00:04:41 00:04:40 59. 12. 32. FotoFotoFotoFoto
60. H10 Němec, David (2005, CZ) 6041 00:04:42 00:04:40 60. 18. 28. FotoFotoFoto
61. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6044 00:04:42 00:04:42 61. 19. 29. FotoFoto
62. D10 Křenová, Kateřina (2006, CZ) 6109 00:04:43 00:04:43 62. 13. 33. FotoFoto
63. H10 Brožík, Luděk (2006, CZ) 6190 00:04:44 00:04:43 63. 20. 30. Foto
64. D10 Sládková, Natalie (2005, CZ) 6065 00:04:45 00:04:43 64. 14. 34. FotoFoto
65. D10 Dařenová, Anežka (2007, CZ) 6178 00:04:46 00:04:46 65. 15. 35. FotoFotoFoto
66. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6013 00:04:48 00:04:43 66. 21. 31. FotoFotoFoto
67. D15 Brožová, Kristina (2001, CZ) SKH Hromnice 6135 00:04:49 00:04:46 67. 21. 36. FotoFotoFoto
68. H10 Němec, Jiří (2007, CZ) 6040 00:04:49 00:04:48 68. 22. 32. Foto
69. H15 Šuster, Martin (2004, CZ) 6187 00:04:51 00:04:49 69. 11. 33. FotoFoto
70. D10 Braná, Marie (2006, CZ) 6012 00:04:52 00:04:51 70. 16. 37. FotoFoto
71. H10 Buldra, Matouš (2008, CZ) 6143 00:04:52 00:04:50 71. 23. 34. FotoFotoFotoFoto
72. H10 Bárta, Daniel (2006, CZ) 6107 00:04:52 00:04:51 72. 24. 35. FotoFoto
73. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6049 00:04:56 00:04:52 73. 22. 38. FotoFoto
74. H10 Tuháček, Štěpán (2008, CZ) SKH-Racing Hromnice 6106 00:04:58 00:04:53 74. 25. 36. Foto
75. D10 Borkovcová, Eliška (2005, CZ) 6016 00:04:59 00:04:56 75. 17. 39. FotoFotoFoto
76. H10 Borkovec, Jan (2008, CZ) 6025 00:04:59 00:04:56 76. 26. 37. FotoFotoFoto
77. H10 Skypala, Ondřej (2005, CZ) Příšov 6010 00:04:59 00:04:54 77. 27. 38. FotoFoto
78. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6004 00:05:01 00:05:01 78. 18. 40. FotoFoto
79. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6092 00:05:01 00:04:59 79. 19. 41. FotoFotoFoto
80. D10 Vlastová, Ema (2008, CZ) 6042 00:05:03 00:05:01 80. 20. 42. Foto
81. D10 Kopecká, Agatha Lily (2005, CZ) ZŠ Železná Ruda 6080 00:05:03 00:05:03 81. 21. 43. Foto
82. H10 Svačina, Marek (2005, CZ) 6111 00:05:03 00:05:03 82. 28. 39. FotoFotoFoto
83. H15 Kodýdek, Tomáš (2000, CZ) Nadace Leontinka 6134 00:05:04 00:05:01 83. 12. 40. Foto
84. H15 Malásek, František (2002, CZ) Nadace Leontinka 6131 00:05:05 00:05:03 84. 13. 41. FotoFotoFoto
85. H10 Géc, Jakub (2006, CZ) FK Kohouti Rokycany 6035 00:05:08 00:05:06 85. 29. 42. FotoFoto
86. H15 Křen, Tomáš (2004, CZ) 6108 00:05:10 00:05:10 86. 14. 43.  
87. D10 Knapová, Alena (2008, CZ) 6032 00:05:11 00:05:06 87. 22. 44. FotoFoto
88. H10 Majer, Jan (2006, CZ) 6176 00:05:11 00:05:09 88. 30. 44. Foto
89. D10 Čechová, Kačka (2005, CZ) 6070 00:05:12 00:05:12 89. 23. 45. FotoFoto
90. D10 Buřičová, Jana (2007, CZ) SK Plzeň Bolevec 6062 00:05:13 00:05:11 90. 24. 46. FotoFoto
91. H10 Jedlička, Jakub (2008, CZ) 6137 00:05:13 00:05:11 91. 31. 45. FotoFoto
92. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6051 00:05:15 00:05:15 92. 25. 47. FotoFotoFotoFoto
93. H10 Engelthaler, Alex (2008, CZ) SKH-Racing Hromnice 6103 00:05:21 00:05:17 93. 32. 46. FotoFotoFoto
94. D10 Cibulková, Sára (2007, CZ) 6073 00:05:22 00:05:20 94. 26. 48. Foto
95. D10 Kořánová, Eliška (2007, CZ) 6195 00:05:22 00:05:22 95. 27. 49. FotoFotoFoto
96. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6031 00:05:22 00:05:16 96. 28. 50. Foto
97. D10 Hájková, Michaela (2007, CZ) 6184 00:05:24 00:05:21 97. 29. 51. FotoFotoFoto
98. H10 Vacek, Filip (2006, CZ) Nadace Leontinka 6126 00:05:28 00:05:24 98. 33. 47. FotoFotoFotoFoto
99. D15 Týmlová, Kateřina (2004, CZ) Nadace Leontinka 6185 00:05:28 00:05:26 99. 23. 52. FotoFotoFotoFoto
100. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6052 00:05:29 00:05:29 100. 30. 53. Foto
101. D10 Bártová, Nela (2005, CZ) 6086 00:05:29 00:05:25 101. 31. 54. FotoFotoFoto
102. H10 Baudin, Jachym (2007, CZ) 6124 00:05:29 00:05:29 102. 34. 48. FotoFotoFoto
103. H10 Moravec, David (2007, CZ) 6055 00:05:29 00:05:26 103. 35. 49. Foto
104. D15 Dařenová, Eliška (2004, CZ) 6179 00:05:31 00:05:31 104. 24. 55. FotoFoto
105. H15 Kodýdková, Anna (2002, CZ) Nadace Leontinka 6133 00:05:31 00:05:27 105. 15. 50. Foto
106. H10 Šnajdr, Matěj (2007, CZ) 6196 00:05:35 00:05:30 106. 36. 51. Foto
107. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6061 00:05:35 00:05:30 107. 32. 56. FotoFotoFoto
108. H10 Fiala, Jakub (2007, CZ) 6036 00:05:38 00:05:38 108. 37. 52. FotoFotoFotoFoto
109. H10 Jedlička, Jan (2007, CZ) Plzeň 6140 00:05:38 00:05:37 109. 38. 53. Foto
110. H10 Tran, Tu Dat (2007, CZ) 6104 00:05:40 00:05:38 110. 39. 54. FotoFotoFoto
111. D15 Kroniková, Michaela (2002, CZ) 6194 00:05:40 00:05:38 111. 25. 57. FotoFoto
112. D15 Pindiaková, Barbora (2003, CZ) 6015 00:05:41 00:05:41 112. 26. 58. Foto
113. H10 Pindiak, Štěpán (2008, CZ) 6027 00:05:43 00:05:41 113. 40. 55. FotoFoto
114. H10 Parihuzič, Dušan (2008, CZ) Florbal Sokolov 6028 00:05:50 00:05:45 114. 41. 56. FotoFoto
115. H10 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Pihlovská kempovka 6029 00:05:51 00:05:44 115. 42. 57. FotoFoto
116. H10 Rabiencny, Adam (2008, CZ) 6026 00:05:53 00:05:50 116. 43. 58. FotoFoto
117. D10 Fajfrlíková, Vendula (2008, CZ) SKH Racing Hromnice 6099 00:05:54 00:05:51 117. 33. 59. Foto
118. D10 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6024 00:05:55 00:05:51 118. 34. 60. FotoFoto
119. D10 Stašková, Zuzana (2005, CZ) 6138 00:05:56 00:05:54 119. 35. 61. FotoFoto
120. D10 Lupíšková, Nikol (2005, CZ) 6054 00:06:03 00:06:00 120. 36. 62. Foto
121. D10 Lupíšková, Michala (2008, CZ) 6053 00:06:04 00:06:01 121. 37. 63. FotoFoto
122. D10 Lupíšková, Karolína (2008, CZ) 6056 00:06:06 00:06:03 122. 38. 64. FotoFotoFoto
123. H10 Kovář, Karel (2008, CZ) OK LPM 6038 00:06:08 00:06:07 123. 44. 59. FotoFoto
124. H10 Průša, Daniel Emanuel (2006, CZ) 6037 00:06:08 00:06:08 124. 45. 60. FotoFotoFoto
125. H10 Fiala, Ondřej (2008, CZ) 6114 00:06:09 00:06:07 125. 46. 61. FotoFoto
126. H10 Pešek, Viktor (2008, CZ) 6183 00:06:17 00:06:14 126. 47. 62. FotoFoto
127. D10 Šourová, Alena (2006, CZ) 6022 00:06:18 00:06:14 127. 39. 65. FotoFotoFoto
128. D10 Reinlová, Natálie (2008, CZ) 6181 00:06:19 00:06:14 128. 40. 66. FotoFoto
129. D10 Buhlová, Karolína (2006, CZ) 6186 00:06:19 00:06:15 129. 41. 67.  
130. D10 Vítovcová, Terka (2006, CZ) 6112 00:06:21 00:06:14 130. 42. 68. Foto
131. D10 Šampalíková, Jana (2007, CZ) 6120 00:06:31 00:06:29 131. 43. 69. FotoFoto
132. H10 Pelikán, Aleš (2005, CZ) Nadace Leontinka 6129 00:06:47 00:06:42 132. 48. 63. FotoFoto

1750000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři