fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Plzeň Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Šilhavý, Martin (1999, CZ) TJ-Sokol Plzeň Petřín 6102 00:02:45 00:02:44 1. 1. 1. FotoFoto
2. H15 Stašek, Jiří (1999, CZ) AK Škoda 6104 00:02:54 00:02:53 2. 2. 2. FotoFotoFoto
3. H15 Štochl, Marek (2001, CZ) AC Falcon Rokycany 6107 00:02:56 00:02:55 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H15 Horník, Adam (2001, CZ) Sport Club Plzeň 6067 00:03:06 00:03:05 4. 4. 4. FotoFotoFoto
5. H15 Holec, Petr (1999, CZ) Sokol Malá Hraštice 6076 00:03:06 00:03:06 5. 5. 5. FotoFoto
6. D15 Adlerová, Lucie (2001, CZ) T.J. Sokol SG Plzeň-Petřín 6079 00:03:08 00:03:07 6. 1. 1. FotoFoto
7. D15 Šantínová, Denisa (2000, CZ) TJ-Sokol Petřín 6072 00:03:16 00:03:16 7. 2. 2. FotoFoto
8. H15 Titl, Radim (2001, CZ) 6128 00:03:18 00:03:17 8. 6. 6. FotoFoto
9. D15 Planetová, Alexandra (2000, CZ) 6131 00:03:18 00:03:17 9. 3. 3. FotoFotoFoto
10. H15 Jakubčík, Matěj (1999, CZ) 6012 00:03:22 00:03:22 10. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFoto
11. D15 Růžičková, Barbora (2001, CZ) 6215 00:03:23 00:03:23 11. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
12. H15 Planeta, Šimon (2003, CZ) 6218 00:03:25 00:03:24 12. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. D15 Štěrbová, Michaela (2002, CZ) 6094 00:03:25 00:03:24 13. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
14. H15 Kozák, Tomáš (1999, CZ) 6230 00:03:28 00:03:27 14. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
15. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6026 00:03:31 00:03:31 15. 6. 6. FotoFotoFotoFoto
16. D15 Cislerová, Magdalena (2003, CZ) 6223 00:03:31 00:03:29 16. 7. 7. FotoFotoFoto
17. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6004 00:03:31 00:03:30 17. 10. 10. Foto
18. D15 Dušková, Valentina (2001, CZ) AC Falcon Rokycany 6219 00:03:31 00:03:31 18. 8. 8. FotoFotoFoto
19. H10 Chaloupka, Jan (2004, CZ) 6116 00:03:34 00:03:32 19. 1. 11. FotoFotoFotoFotoFoto
20. D15 Cibulková, Tereza (2002, CZ) Author Team Stupno 6017 00:03:36 00:03:34 20. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFoto
21. H15 Myslík, Matyáš (2003, CZ) 6211 00:03:39 00:03:39 21. 11. 12. FotoFotoFotoFotoFoto
22. D10 Brunátová, Denisa (2004, CZ) BK Elán Zruč 6078 00:03:39 00:03:39 22. 1. 10. FotoFotoFotoFotoFoto
23. H15 Špalek, Adam (2000, CZ) 6060 00:03:41 00:03:40 23. 12. 13. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
24. H10 Popule, Daniel (2004, CZ) 6027 00:03:46 00:03:46 24. 2. 14. FotoFotoFotoFoto
25. H10 Batík, Max (2004, CZ) 6222 00:03:46 00:03:45 25. 3. 15. FotoFotoFotoFotoFoto
26. H10 Sinkule, Jiří (2004, CZ) 6021 00:03:47 00:03:47 26. 4. 16. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
27. H15 Zelenka, Zdeněk (2003, CZ) 6122 00:03:52 00:03:51 27. 13. 17. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
28. H10 Kubeš, Michal (2004, CZ) 6200 00:03:53 00:03:48 28. 5. 18. FotoFotoFotoFotoFoto
29. H10 Novák, Jan (2005, CZ) SC Plzeň 6113 00:03:53 00:03:52 29. 6. 19. FotoFotoFotoFotoFoto
30. H15 Makovec, Radek (2001, CZ) 6220 00:03:54 00:03:54 30. 14. 20. FotoFotoFotoFotoFoto
31. D15 Houžvičková, Nikola (2003, CZ) 6014 00:03:55 00:03:52 31. 10. 11. FotoFotoFotoFotoFoto
32. H10 Macán, Jakub (2005, CZ) KOMA MTB TEAM 6020 00:03:55 00:03:54 32. 7. 21. FotoFoto
33. H10 Mutinský, Mikuláš (2005, CZ) Atletika SC Radotín 6120 00:03:55 00:03:55 33. 8. 22. FotoFotoFotoFoto
34. D15 Jánská, Tereza (1999, CZ) 6082 00:03:55 00:03:53 34. 11. 12. FotoFotoFotoFoto
35. D10 Voříšková, Karolína (2006, CZ) 6217 00:03:57 00:03:57 35. 2. 13. FotoFotoFoto
36. D10 Fialová, Michaela (2004, CZ) 6093 00:03:59 00:03:59 36. 3. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
37. D15 Lukáčová, Zuzana (2000, CZ) Nadace Leontinka 6090 00:03:59 00:03:52 37. 12. 15. FotoFotoFotoFotoFoto
38. H10 Soukup, Oliver (2006, CZ) MoreLega 6037 00:03:59 00:03:59 38. 9. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
39. D10 Davídková, Markéta (2004, CZ) AK Škoda 6049 00:04:00 00:04:00 39. 4. 16. FotoFotoFotoFotoFoto
40. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6029 00:04:00 00:03:58 40. 13. 17. FotoFotoFoto
41. H10 Nosil, Martin (2004, CZ) 6216 00:04:04 00:04:01 41. 10. 24. Foto
42. H15 Makovec, Martin (2003, CZ) 6095 00:04:04 00:04:02 42. 15. 25. FotoFotoFotoFotoFoto
43. H10 Rejzek, Jiří (2007, CZ) AC Falcon Rokycany 6069 00:04:04 00:04:02 43. 11. 26. FotoFotoFotoFoto
44. H10 Zábranský, Daniel (2005, CZ) 6117 00:04:04 00:04:03 44. 12. 27. FotoFotoFotoFotoFoto
45. H10 Parinuzič, Filip (2004, CZ) 6214 00:04:06 00:04:03 45. 13. 28. FotoFotoFotoFoto
46. H10 Fleišer, Matyáš (2004, CZ) Sokol Alšovice 6075 00:04:07 00:04:05 46. 14. 29. FotoFotoFotoFoto
47. H15 Svoboda, Adam (2003, CZ) DKH 6011 00:04:07 00:04:05 47. 16. 30. FotoFoto
48. D15 Fleišerová, Sára (2001, CZ) Sokol Alšovice 6074 00:04:08 00:04:06 48. 14. 18. FotoFotoFotoFoto
49. H10 Kidala, Pavel (2007, CZ) 6055 00:04:13 00:04:13 49. 15. 31. FotoFotoFotoFotoFoto
50. H15 Rybář, Vítězslav (2001, CZ) 6063 00:04:13 00:04:11 50. 17. 32. FotoFotoFotoFoto
51. D15 Dolejšová, Tereza (2003, CZ) 6056 00:04:13 00:04:09 51. 15. 19. FotoFoto
52. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6053 00:04:14 00:04:11 52. 16. 33. FotoFotoFotoFoto
53. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6058 00:04:15 00:04:13 53. 17. 34. FotoFoto
54. D10 Tetzeliova, Emma (2004, CZ) Colonial.cz 6025 00:04:15 00:04:14 54. 5. 20. Foto
55. D15 Marešová, Michaela (1999, CZ) 6044 00:04:15 00:04:12 55. 16. 21. FotoFoto
56. D10 Hujasová, Eliška (2004, CZ) sokol Nepomuk 6123 00:04:19 00:04:17 56. 6. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
57. H10 Wagner, Vojtěch (2006, CZ) 6130 00:04:20 00:04:20 57. 18. 35. FotoFotoFotoFoto
58. H10 Kraus, Tomáš (2007, CZ) 6229 00:04:20 00:04:19 58. 19. 36. FotoFoto
59. H10 Svoboda, Jakub (2006, CZ) DKH 6010 00:04:21 00:04:17 59. 20. 37. FotoFotoFotoFoto
60. D15 Jedlickova, Jitka (2002, CZ) 6100 00:04:23 00:04:19 60. 17. 23. FotoFotoFotoFotoFoto
61. D10 Hrušková, Anna (2006, CZ) 6083 00:04:24 00:04:21 61. 7. 24. FotoFotoFoto
62. D15 Zahradníková, Kateřina (1999, CZ) 6213 00:04:24 00:04:22 62. 18. 25. FotoFotoFotoFotoFoto
63. H10 Wagner, Matěj (2006, CZ) 6129 00:04:26 00:04:26 63. 21. 38. FotoFotoFoto
64. H15 Vaněček, David (2003, CZ) 6110 00:04:27 00:04:25 64. 18. 39. FotoFotoFoto
65. H10 Čech, Prokop (2007, CZ) 6041 00:04:28 00:04:28 65. 22. 40. FotoFotoFotoFoto
66. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6001 00:04:29 00:04:25 66. 8. 26. FotoFoto
67. H10 Dzupin, Filip (2006, CZ) 6018 00:04:32 00:04:32 67. 23. 41. FotoFotoFoto
68. H10 Chaloupka, Jakub (2005, CZ) 6115 00:04:32 00:04:30 68. 24. 42. FotoFotoFotoFoto
69. H10 Jedlička, Tomáš (2004, CZ) 6228 00:04:32 00:04:29 69. 25. 43. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
70. H10 Němec, David (2005, CZ) 6035 00:04:33 00:04:30 70. 26. 44. FotoFotoFotoFotoFoto
71. H10 Bárta, Daniel (2006, CZ) 6070 00:04:34 00:04:32 71. 27. 45. FotoFotoFotoFotoFoto
72. H10 Skypala, Ondřej (2005, CZ) Příšov 6125 00:04:35 00:04:29 72. 28. 46. FotoFotoFotoFoto
73. D10 Čechová, Kačka (2005, CZ) 6042 00:04:35 00:04:34 73. 9. 27. FotoFotoFotoFoto
74. D10 Tomanová, Katka (2006, CZ) 6031 00:04:35 00:04:34 74. 10. 28. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
75. D10 Pojarová, Valerie (2004, CZ) 6224 00:04:38 00:04:37 75. 11. 29. Foto
76. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6084 00:04:39 00:04:35 76. 29. 47. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
77. H10 Jedlička, Jan (2007, CZ) 6127 00:04:39 00:04:36 77. 30. 48. FotoFotoFotoFotoFoto
78. D10 Borkovcová, Eliška (2005, CZ) 6071 00:04:39 00:04:35 78. 12. 30. FotoFotoFoto
79. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6030 00:04:39 00:04:37 79. 13. 31. FotoFoto
80. H15 Koudelka, Tomáš (1999, CZ) Nadace Leontinka 6092 00:04:41 00:04:36 80. 19. 49. FotoFotoFotoFoto
81. H10 Urbanec, Matej (2004, CZ) Urbanců 6051 00:04:41 00:04:38 81. 31. 50. FotoFotoFotoFotoFoto
82. H10 Reischig, Matěj (2006, CZ) 6227 00:04:41 00:04:38 82. 32. 51. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
83. H15 Kroc, Václav (2000, CZ) 6099 00:04:43 00:04:35 83. 20. 52. FotoFoto
84. D10 Karpíšková, Klára (2005, CZ) 6193 00:04:43 00:04:39 84. 14. 32. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
85. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6003 00:04:43 00:04:38 85. 21. 53. FotoFotoFotoFotoFoto
86. H15 Hujas, Martin (2001, CZ) 6108 00:04:44 00:04:42 86. 22. 54. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
87. H10 Houžvička, Filip (2005, CZ) 6013 00:04:44 00:04:41 87. 33. 55. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
88. D10 Kabele, Anna (2005, CZ) 6043 00:04:45 00:04:43 88. 15. 33. FotoFotoFoto
89. H10 Mařík, Matyáš (2005, CZ) 6098 00:04:46 00:04:46 89. 34. 56. FotoFotoFotoFotoFoto
90. D10 Pospíchalová, Kateřina (2006, CZ) 6226 00:04:47 00:04:42 90. 16. 34. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
91. H10 Hrádek, Honzík (2007, CZ) 6061 00:04:48 00:04:43 91. 35. 57. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
92. H10 Majer, Jan (2006, CZ) 6112 00:04:49 00:04:45 92. 36. 58. Foto
93. H10 Vozka, Lukáš (2005, CZ) 6106 00:04:50 00:04:50 93. 37. 59. FotoFotoFoto
94. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6045 00:04:52 00:04:50 94. 38. 60. FotoFotoFotoFotoFoto
95. D10 Šichová, Linda (2005, CZ) 6081 00:04:53 00:04:51 95. 17. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
96. D10 Sládková, Natalie (2005, CZ) 6124 00:04:57 00:04:53 96. 18. 36. FotoFotoFotoFoto
97. H15 Malásek, František (2002, CZ) Nadace Leontinka 6086 00:05:00 00:04:57 97. 23. 61. FotoFoto
98. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6040 00:05:00 00:04:58 98. 19. 37. FotoFotoFotoFotoFoto
99. H15 Šich, Tomáš (2002, CZ) Báječné dítě v běhu 6073 00:05:02 00:04:57 99. 24. 62. FotoFotoFotoFoto
100. H10 Dalziel, Oliver (2007, CZ) 6225 00:05:02 00:04:59 100. 39. 63. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
101. D15 Kodýdková, Anna (2002, CZ) Nadace Leontinka 6089 00:05:02 00:04:55 101. 19. 38. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
102. D10 Dzupinova, Nina (2004, CZ) 6019 00:05:03 00:04:59 102. 20. 39. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
103. D15 Nová, Kristýna (2001, CZ) Nadace Leontinka 6088 00:05:03 00:04:56 103. 20. 40. FotoFoto
104. D10 Nemcova, Barbora (2007, CZ) 6036 00:05:04 00:05:01 104. 21. 41. FotoFotoFotoFotoFoto
105. D10 Slapničková, Anna (2006, CZ) 6201 00:05:04 00:04:59 105. 22. 42. FotoFotoFotoFoto
106. H10 Sargsyan, David (2004, CZ) 6059 00:05:07 00:05:04 106. 40. 64. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
107. H15 Levý, Jaroslav (2000, CZ) Nadace Leontinka 6087 00:05:07 00:05:01 107. 25. 65. FotoFotoFotoFotoFoto
108. D10 Urbancová, Anna (2006, CZ) Urbanců 6050 00:05:08 00:05:04 108. 23. 43. FotoFotoFoto
109. D10 Pektorová, Eliška (2007, CZ) 6048 00:05:08 00:05:04 109. 24. 44. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
110. D10 Rosochová, Adela Sára (2006, CZ) 6114 00:05:09 00:05:07 110. 25. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
111. D10 Schreyerová, Eva (2005, CZ) 6109 00:05:10 00:05:06 111. 26. 46. FotoFotoFotoFotoFoto
112. D10 Nováčková, Alžběta (2006, CZ) Arnika Plzeň 6080 00:05:10 00:05:10 112. 27. 47. FotoFotoFotoFoto
113. H10 Crk, Martin (2006, CZ) Hořovice 6057 00:05:11 00:05:07 113. 41. 66. FotoFotoFoto
114. H10 Vlček, Matyáš (2007, CZ) 6133 00:05:11 00:05:07 114. 42. 67. FotoFotoFotoFotoFoto
115. H10 Seifert, Adam (2007, CZ) 6097 00:05:11 00:05:07 115. 43. 68. FotoFotoFotoFotoFoto
116. D10 Krutova, Eliska (2006, CZ) JELENICE 6077 00:05:12 00:05:09 116. 28. 48. FotoFotoFotoFotoFoto
117. H10 Průša, Daniel Emanuel (2006, CZ) 6126 00:05:12 00:05:11 117. 44. 69. FotoFotoFotoFotoFoto
118. D10 Buřičová, Jana (2007, CZ) SK Plzeň Bolevec 6016 00:05:18 00:05:16 118. 29. 49. FotoFotoFoto
119. D15 Mutinská, Natálie (2002, CZ) Archa na Moři-nce 6119 00:05:19 00:05:17 119. 21. 50. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
120. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6015 00:05:21 00:05:20 120. 30. 51. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
121. H15 Zeman, Pavel (2003, CZ) Nadace Leontinka 6085 00:05:21 00:05:14 121. 26. 70. FotoFotoFoto
122. D10 Hajná, Daniela (2006, CZ) 6047 00:05:21 00:05:18 122. 31. 52. FotoFotoFoto
123. H10 Votava, Zdeněk (2007, CZ) 6221 00:05:28 00:05:24 123. 45. 71. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
124. H15 Cipra, Jakub (2001, CZ) 6023 00:05:28 00:05:24 124. 27. 72. FotoFotoFoto
125. H10 Tran, Tu Dat (2007, CZ) 6096 00:05:46 00:05:44 125. 46. 73. FotoFotoFoto
126. D10 Mlčochová, Julie (2007, CZ) 6199 00:05:46 00:05:41 126. 32. 53. FotoFotoFoto
127. H10 Buchta, Lukáš (2005, CZ) 6212 00:05:49 00:05:48 127. 47. 74. FotoFotoFotoFoto
128. D15 Schreyerová, Adéla (2001, CZ) 6105 00:05:52 00:05:49 128. 22. 54. Foto
129. H10 Shriver, Luke (2007, CZ) North Carolina 6032 00:05:52 00:05:50 129. 48. 75. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
130. D10 Gavlasova, Kateřina (2007, CZ) 6033 00:05:55 00:05:51 130. 33. 55. FotoFotoFoto
131. H10 Leixner, Oliver (2010, CZ) RAUL! 6210 00:05:59 00:05:54 131. 49. 76. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
132. D10 Kořánová, Eliška (2007, CZ) 6111 00:06:04 00:05:57 132. 34. 56. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
133. D10 Vokurkova, Stepanka (2007, CZ) 6022 00:06:06 00:06:00 133. 35. 57. FotoFotoFotoFoto
134. D10 Erdingerová, Natálie (2007, CZ) 6103 00:06:09 00:06:04 134. 36. 58. FotoFoto
135. D10 Keslová, Adéla (2005, CZ) 6132 00:06:17 00:06:15 135. 37. 59. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
136. D10 Šímová, Barborka (2007, CZ) 6064 00:06:30 00:06:27 136. 38. 60. FotoFotoFotoFotoFoto
137. H15 Šarišský, Marek (2001, CZ) Nadace Leontinka 6091 00:06:33 00:06:27 137. 28. 77. FotoFotoFotoFoto

397008 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři