fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Plzeň Dětský závod 1 km (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H2 Kabourek, Samuel (1999, CZ) Všeruby 6075 00:03:55 00:03:55 00:01:46 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. H2 Jakubec, Ondřej (1998, CZ) Plzeň 6081 00:04:02 00:04:02 00:01:51 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. H2 Veselý, Daniel (1999, CZ) Osek u Rokycan 6070 00:04:02 00:04:02 00:02:01 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
4. H2 Král, Dominik (1998, CZ) Plzeň 6082 00:04:02 00:04:02 00:01:54 4. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
5. H2 Horník, Adam (2001, CZ) Plzeň 6065 00:04:04 00:04:04 00:02:01 5. 5. 5. FotoFotoFotoFoto
6. H2 Jakubčík, Matěj (1999, CZ) 6014 00:04:15 00:04:15 00:02:03 6. 6. 6. FotoFotoFotoFoto
7. H2 Žák, Jakub (2001, CZ) Tachlovice 6015 00:04:15 00:04:15 00:02:01 7. 7. 7. FotoFotoFotoFoto
8. H2 Kůtek, Tomáš (1999, CZ) 6004 00:04:16 00:04:15 00:01:56 8. 8. 8. FotoFotoFotoFoto
9. H2 Kohut, Jakub (1999, CZ) Plzeň 6083 00:04:19 00:04:19 00:02:03 9. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
10. H Myslík, Matyáš (2003, CZ) FC Junior 6022 00:04:26 00:04:26 00:02:04 10. 1. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. D2 Cibulková, Tereza (2002, CZ) Plzeň 6064 00:04:27 00:04:27 00:02:05 11. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
12. D Vaculíková, Edita (2003, CZ) AC Dukla 6046 00:04:28 00:04:28 00:02:08 12. 1. 2. FotoFoto
13. H Chalupka, Jan (2004, CZ) Plzeň 6072 00:04:32 00:04:32 00:02:10 13. 2. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
14. H Macán, Jakub (2005, CZ) KOMA MTB Team 6001 00:04:33 00:04:33 00:02:11 14. 3. 12. FotoFoto
15. H2 Šrámek, Patrik (1998, CZ) ŠTÁHLAVY 6080 00:04:38 00:04:37 00:02:14 15. 10. 13. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
16. H2 Bejček, Michal (2002, CZ) SK BEJKOVO 6032 00:04:40 00:04:40 00:02:18 16. 11. 14. Foto
17. D2 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6047 00:04:40 00:04:40 00:02:15 17. 2. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
18. H Kerl, Maximilian (2004, CZ) Chrást 6053 00:04:47 00:04:47 00:02:19 18. 4. 15. FotoFotoFoto
19. H Popule, Daniel (2004, CZ) 6055 00:04:49 00:04:49 00:02:21 19. 5. 16. FotoFotoFoto
20. H Poupa, Vojtěch (2003, CZ) Plzeň 6067 00:04:49 00:04:49 00:02:20 20. 6. 17. FotoFoto
21. D Cislerová, Magdalena (2003, CZ) Plzeň 6063 00:04:51 00:04:51 00:02:20 21. 2. 4. FotoFotoFoto
22. D Brunátová, Denisa (2004, CZ) 6023 00:04:52 00:04:52 00:02:15 22. 3. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
23. H Neubauer, Jan (2003, CZ) České Budějovice 6060 00:04:55 00:04:55 00:02:17 23. 7. 18. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
24. D Davídková, Markéta (2004, CZ) Plzeň 6052 00:04:55 00:04:55 00:02:24 24. 4. 6. FotoFotoFoto
25. H Batík, Max (2004, CZ) Plzeň 6078 00:04:57 00:04:56 00:02:22 25. 8. 19. FotoFotoFoto
26. H2 Kozák, Tomáš (1999, CZ) Plzeň 6073 00:04:59 00:04:58 00:02:10 26. 12. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
27. D2 Jánská, Tereza (1998, CZ) 6013 00:05:03 00:05:03 00:02:16 27. 3. 7. Foto
28. H2 Pospíšil, Lukáš (1998, CZ) Rokycany 6049 00:05:04 00:05:03 00:02:33 28. 13. 21. FotoFotoFoto
29. D Fialová, Michaela (2004, CZ) 6017 00:05:04 00:05:03 00:02:23 29. 5. 8. FotoFotoFotoFotoFoto
30. D Mikulová, Linda (2004, CZ) Beroun 6054 00:05:05 00:05:05 00:02:34 30. 6. 9. FotoFotoFotoFoto
31. D Stezhová, Klára (2005, CZ) Plzeň 6066 00:05:09 00:05:08 00:02:32 31. 7. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
32. D Dzurová, Valerie (2005, CZ) Nýřany 6062 00:05:11 00:05:11 00:02:29 32. 8. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
33. H Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6024 00:05:11 00:05:10 00:02:35 33. 9. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
34. H Sentelik, Radek (2004, CZ) colmen 6026 00:05:11 00:05:10 00:02:36 34. 10. 23. FotoFotoFotoFotoFoto
35. H Weissar, Samuel (2003, CZ) Plzeň 6057 00:05:17 00:05:17 00:02:33 35. 11. 24. FotoFotoFoto
36. D Kůtková, Kristina (2003, CZ) 6005 00:05:18 00:05:17 00:02:27 36. 9. 12. FotoFotoFotoFoto
37. D2 Pačandová, Míša (1998, CZ) Praha 6074 00:05:23 00:05:23 00:02:36 37. 4. 13. FotoFotoFoto
38. D Zálešáková, Veronika (2004, CZ) AC Benešov 6006 00:05:26 00:05:25 00:02:37 38. 10. 14. FotoFotoFotoFoto
39. D Schrageová, Nadia (2005, CZ) Plzeň 6069 00:05:26 00:05:26 00:02:38 39. 11. 15. FotoFoto
40. D2 Kidalová, Blanka (2002, CZ) 6039 00:05:27 00:05:27 00:02:37 40. 5. 16. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
41. H2 Polák, Matěj (2002, CZ) Mariánské Lázně 6059 00:05:28 00:05:27 00:02:42 41. 14. 25. FotoFotoFoto
42. H2 Pospíšil, Jakub (2002, CZ) Rokycany 6050 00:05:30 00:05:29 00:02:41 42. 15. 26. FotoFoto
43. D Hrdličková, Magdaléna (2004, CZ) 6018 00:05:31 00:05:30 00:02:42 43. 12. 17. FotoFotoFotoFotoFoto
44. H Jedlička, Tomáš (2004, CZ) Plzeň 6051 00:05:35 00:05:34 00:02:34 44. 12. 27. FotoFotoFotoFoto
45. D2 Kuželková, Josefína (2002, CZ) JaKa 6025 00:05:35 00:05:35 00:02:36 45. 6. 18. FotoFotoFoto
46. H Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) Škoda Plzeň 6041 00:05:35 00:05:34 00:02:48 46. 13. 28. FotoFotoFoto
47. D Němcová, Karolína (2003, CZ) 6033 00:05:36 00:05:34 00:02:43 47. 13. 19. FotoFotoFoto
48. D Iztzeliová, Emma (2004, CZ) Plzeň 6058 00:05:36 00:05:35 00:02:42 48. 14. 20. FotoFotoFoto
49. H2 Beneš, Filip (2002, CZ) 6048 00:05:37 00:05:35 00:02:45 49. 16. 29. FotoFotoFotoFotoFoto
50. D Sofie Suchá, Kristýna (2003, CZ) Třemešná 6068 00:05:38 00:05:38 00:02:39 50. 15. 21. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
51. H Němec, David (2005, CZ) 6003 00:05:41 00:05:40 00:02:46 51. 14. 30. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
52. H2 Chaloupka, Jakub (2005, CZ) PLZEŇ 6071 00:05:46 00:05:46 00:02:46 52. 17. 31. FotoFotoFotoFotoFoto
53. D2 Anna Neger, Karin (2001, CZ) Plzeň 6077 00:05:47 00:05:45 00:02:37 53. 7. 22. FotoFoto
54. H2 Kroc, Václav (2000, CZ) 6019 00:05:53 00:05:52 00:02:40 54. 18. 32. FotoFotoFotoFoto
55. H Hájek, Lukáš (2005, CZ) Úpice 6056 00:05:55 00:05:55 00:02:59 55. 15. 33. FotoFotoFoto
56. H Havel, Jan (2007, CZ) KOČKY 9 5003 00:05:56 00:05:56 00:02:49 56. 16. 34. FotoFotoFotoFoto
57. D2 Pospíšilová, Leona (1999, CZ) NARAMA 6007 00:05:58 00:05:58 00:02:32 57. 8. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
58. H2 Michálek, Martin (1998, CZ) 6011 00:06:02 00:06:01 00:02:22 58. 19. 35. FotoFotoFoto
59. D Sousedova, Johanka (2005, CZ) sousedky 6021 00:06:03 00:06:02 00:03:01 59. 16. 24. FotoFotoFoto
60. D Sousedova, Dominika (2003, CZ) sousedky 6020 00:06:03 00:06:02 00:02:59 60. 17. 25. FotoFotoFoto
61. H Asatryan, Sevak (2003, CZ) 6030 00:06:09 00:06:09 00:02:39 61. 17. 36. FotoFoto
62. D2 Nová, Kristýna (2001, CZ) Plzeň 6079 00:06:09 00:06:08 00:03:14 62. 9. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
63. D Žáková, Teraza (2004, CZ) Tachlovice 6016 00:06:15 00:06:15 00:02:57 63. 18. 27. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
64. D2 Asatryan, Nane (2001, CZ) 6031 00:06:22 00:06:22 00:02:38 64. 10. 28. FotoFotoFotoFotoFoto
65. H Hrádek, Jan (2007, CZ) Praha 8 6061 00:06:24 00:06:23 00:03:05 65. 18. 37. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
66. H Sargsyan, David (2004, CZ) 6029 00:06:26 00:06:26 00:02:53 66. 19. 38. FotoFotoFotoFoto
67. H Majer, Jan (2006, CZ) 6042 00:06:28 00:06:27 00:03:06 67. 20. 39. FotoFotoFotoFotoFoto
68. D Pospíchalová, Kateřina (2005, CZ) 6036 00:06:31 00:06:31 00:03:07 68. 19. 29. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
69. D Kolářová, Tereza (2006, CZ) 6040 00:06:32 00:06:32 00:03:10 69. 20. 30. FotoFoto
70. H Vránek, Vojta (2004, CZ) Plzeň 6084 00:06:35 00:06:34 00:02:44 70. 21. 40. FotoFoto
71. H2 Cipra, Jakub (2001, CZ) Plzeň 6076 00:06:39 00:06:39 00:03:11 71. 20. 41. FotoFotoFotoFoto
72. D Machová, Tereza (2004, CZ) 6045 00:06:40 00:06:40 00:03:11 72. 21. 31. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
73. D Machová, Eliška (2006, CZ) 6044 00:06:41 00:06:41 00:03:11 73. 22. 32. FotoFotoFotoFoto
74. D Němcová, Veronika (2005, CZ) 6034 00:06:41 00:06:40 00:03:11 74. 23. 33. FotoFoto
75. H Vránek, Vítek (2007, CZ) Plzeň 6085 00:06:41 00:06:39 00:03:12 75. 22. 42. FotoFotoFotoFotoFoto
76. D Bártová, Nela (2005, CZ) 6037 00:06:41 00:06:41 00:03:13 76. 24. 34. FotoFoto
77. H Duda, Oliver (2004, CZ) 6010 00:06:42 00:06:42 00:03:16 77. 23. 43. FotoFotoFotoFoto
78. H Hu, Saša (2010, CZ) Plzeň 6086 00:07:20 00:07:18 00:07:09 78. 24. 44. Foto
79. H2 Linda, Adam (2001, CZ) 6035 00:07:53 00:07:53 00:03:26 79. 21. 45. FotoFotoFotoFoto

385498 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři