fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Pardubice Dětský závod 500 m (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Kupka, Denis (2010, CZ) 5006 00:01:49 00:01:49 1. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
2. H6 Barvik, Tadeáš (2010, CZ) Red Devils 5088 00:01:50 00:01:50 2. 2. 2. FotoFotoFotoFoto
3. H6 Zelenka, Filip (2010, CZ) 5094 00:01:53 00:01:53 3. 3. 3. FotoFotoFotoFoto
4. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5055 00:01:53 00:01:51 4. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
5. H6 Koten, Jan (2010, CZ) 5057 00:01:57 00:01:57 5. 5. 5. FotoFotoFoto
6. H6 Krov, Tadeáš (2010, CZ) 5046 00:02:01 00:02:01 6. 6. 6. FotoFoto
7. D6 Jurošová, Sabina (2011, CZ) Slezan F-M 5098 00:02:02 00:02:02 7. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
8. D6 Skorepova, Sofie (2011, CZ) 5013 00:02:05 00:02:03 8. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
9. D6 Pixová, Natálie (2010, CZ) 5081 00:02:07 00:02:04 9. 3. 3. FotoFotoFotoFoto
10. H6 Mácha, Marián (2010, CZ) 5052 00:02:07 00:02:07 10. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. H6 Hofman, Adam (2010, CZ) 5064 00:02:08 00:02:07 11. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. H6 Vaněk, Šimon (2011, CZ) 5066 00:02:08 00:02:08 12. 9. 9. FotoFotoFoto
13. D6 Mezlikova, Julie (2010, CZ) 5038 00:02:13 00:02:11 13. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
14. D6 Erbenova, Klara (2011, CZ) 5074 00:02:14 00:02:12 14. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
15. D6 Stránská, Eliška (2010, CZ) 4886 00:02:14 00:02:14 15. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
16. D6 Machová, Patricie (2010, CZ) Machovci 5029 00:02:15 00:02:15 16. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
17. D6 Lomská, Simona (2010, CZ) 5014 00:02:17 00:02:17 17. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFoto
18. H6 Melichar, Tomáš (2011, CZ) Cyklokramo Suchdol nad Odrou 5089 00:02:22 00:02:22 18. 10. 10. FotoFoto
19. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5063 00:02:24 00:02:21 19. 11. 11. FotoFotoFoto
20. D6 Zelenková, Klára (2011, CZ) 5095 00:02:26 00:02:22 20. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
21. D6 Petrová, Nela (2010, CZ) 5043 00:02:26 00:02:23 21. 10. 10. FotoFotoFotoFoto
22. D6 Stocková, Lea (2011, CZ) 4897 00:02:26 00:02:26 22. 11. 11. FotoFotoFotoFoto
23. H6 Soják, Štěpán (2011, CZ) 5096 00:02:31 00:02:30 23. 12. 12. Foto
24. H6 Hřídel, Kryštof (2011, CZ) 5020 00:02:33 00:02:33 24. 13. 13. FotoFotoFotoFotoFoto
25. H6 Špale, Matěj (2010, CZ) 5079 00:02:36 00:02:32 25. 14. 14. FotoFotoFoto
26. H6 Chadima, Jakub (2011, CZ) 5023 00:02:38 00:02:35 26. 15. 15. FotoFotoFoto
27. H6 Jarý, Radek (2011, CZ) 4894 00:02:46 00:02:46 27. 16. 16. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
28. D6 Roidlova, Viktorie (2012, CZ) 5018 00:02:48 00:02:48 28. 12. 12. FotoFotoFoto
29. D6 Kroniková, Adéla (2010, CZ) 5075 00:02:49 00:02:47 29. 13. 13. FotoFotoFotoFotoFoto
30. H6 Lhoták, David (2012, CZ) 5059 00:02:49 00:02:49 30. 17. 17. FotoFoto
31. D6 Olmrová, Anežka (2011, CZ) 5008 00:02:54 00:02:53 31. 14. 14. FotoFotoFoto
32. D6 Janáková, Anna (2011, CZ) 5087 00:02:54 00:02:51 32. 15. 15. FotoFotoFoto
33. D6 Nývltová, Tereza (2012, CZ) 5017 00:02:56 00:02:56 33. 16. 16. FotoFotoFotoFoto
34. H6 Volejník, Petr (2012, CZ) 5049 00:02:59 00:02:57 34. 18. 18. FotoFotoFoto
35. D6 Jiroutová, Kristýna (2010, CZ) 5004 00:03:02 00:02:54 35. 17. 17. FotoFotoFotoFoto
36. H6 Žitný, Antonín (2013, CZ) 5082 00:03:02 00:02:58 36. 19. 19. FotoFoto
37. D6 Novická, Zuzana (2011, CZ) 5097 00:03:12 00:03:11 37. 18. 18. FotoFotoFotoFoto
38. D6 Budinská, Andrea (2010, CZ) 5028 00:03:13 00:03:07 38. 19. 19. FotoFotoFoto
39. H6 Budinský, Radek (2011, CZ) 5027 00:03:15 00:03:09 39. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFoto
40. H6 Vaněk, Ondřej (2013, CZ) 5065 00:03:17 00:03:16 40. 21. 21. FotoFotoFoto
41. H6 Mezlík, Jan (2012, CZ) 5037 00:03:17 00:03:16 41. 22. 22. FotoFotoFotoFoto
42. D6 Boháčová, Alžběta (2013, CZ) 5073 00:03:19 00:03:18 42. 20. 20. FotoFotoFoto
43. D6 Stolzová, Anetka (2013, CZ) La Famiglia 5011 00:03:22 00:03:22 43. 21. 21. FotoFotoFotoFoto
44. H6 Hrstka, Jan (2013, CZ) 5085 00:03:23 00:03:21 44. 23. 23. FotoFotoFoto
45. D6 Chmelová, Denisa (2012, CZ) 5076 00:03:24 00:03:24 45. 22. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
46. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5058 00:03:24 00:03:23 46. 24. 24. FotoFotoFoto
47. H6 Václavek, Martin (2014, CZ) 5030 00:03:27 00:03:27 47. 25. 25. Foto
48. D6 Enochová, Natálie (2011, CZ) 5092 00:03:31 00:03:28 48. 23. 23. FotoFotoFotoFoto
49. D6 Stolzová, Beatka (2013, CZ) La Famiglia 5010 00:03:40 00:03:38 49. 24. 24. FotoFotoFotoFoto
50. H6 Janák, Marek (2013, CZ) 5086 00:03:50 00:03:48 50. 26. 26. FotoFotoFoto
51. D6 Máchová, Adriana (2014, CZ) 5051 00:04:00 00:03:56 51. 25. 25. FotoFotoFoto
52. D6 Součková, Nela (2011, CZ) 5019 00:04:02 00:03:54 52. 26. 26. FotoFotoFotoFoto
53. D6 Součková, Karolína (2015, CZ) Lev-In Team 5003 00:04:03 00:03:53 53. 27. 27. FotoFotoFotoFoto
54. D6 Šiter, Karla Johana (2013) 5002 00:04:41 00:04:34 54. 28. 28. FotoFotoFotoFotoFoto
55. H6 Bartoš, Matyáš (2014, CZ) 5041 00:04:42 00:04:42 55. 27. 27. FotoFotoFotoFotoFoto
56. H6 Prokop, Jan (2014, CZ) 5077 00:05:06 00:05:03 56. 28. 28. FotoFotoFoto
57. H6 Štáf, Jiříček (2014, CZ) 5060 00:05:48 00:05:46 57. 29. 29. FotoFotoFoto
58. D6 Baladová, Ema (2013, CZ) 5034 00:06:10 00:06:03 58. 29. 29. FotoFotoFotoFotoFoto
59. D6 Doktorova, Natalie (2013, CZ) 5005 00:06:10 00:06:05 59. 30. 30. FotoFotoFotoFotoFoto
60. D6 Brozová, Julie (2014, CZ) 5083 00:06:52 00:06:45 60. 31. 31. FotoFotoFotoFoto
61. H6 Vencl, Martin (2015, CZ) 5084 00:07:18 00:07:09 61. 30. 30. Foto

1273200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 4630 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 4540 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 4518 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 4156 bodů
  2. Tereza Hrochová
    Tereza Hrochová 3798 bodů
  3. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3630 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 6206 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 6166 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 6132 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 6342 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 5896 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 5754 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1