fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Pardubice Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Hroch, Filip (2005, CZ) 6049 00:03:31 00:03:31 1. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
2. H11 Mareš, Lukáš (2007, CZ) 6097 00:03:34 00:03:34 2. 2. 2. FotoFotoFoto
3. H11 Kupka, Daniel (2005, CZ) 6014 00:03:44 00:03:44 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H11 Krov, David (2006, CZ) 6051 00:03:49 00:03:49 4. 4. 4. FotoFotoFoto
5. H11 Nosek, František (2005, CZ) Sokol Nová Paka 6048 00:03:49 00:03:49 5. 5. 5. FotoFotoFoto
6. H11 Bulíř, Jáchym (2006) 6087 00:03:50 00:03:49 6. 6. 6. FotoFotoFoto
7. H11 Tkadlec, Ondřej (2007, CZ) 4895 00:03:59 00:03:59 7. 7. 7. FotoFotoFoto
8. H11 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6016 00:03:59 00:03:59 8. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
9. D11 Racková, Nikola (2005, CZ) 6054 00:03:59 00:03:59 9. 1. 1. Foto
10. D11 Novotná, Tereza (2005, CZ) 6058 00:04:00 00:04:00 10. 2. 2. FotoFotoFoto
11. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6006 00:04:03 00:04:03 11. 9. 9. FotoFotoFoto
12. H11 Kupka, Dominik (2008, CZ) 6013 00:04:03 00:04:03 12. 10. 10. FotoFotoFoto
13. H11 Byrtus, Jakub (2005, CZ) 6066 00:04:04 00:04:03 13. 11. 11. FotoFotoFoto
14. D11 Jurošová, Lucie (2007, CZ) Slezan F-M 6106 00:04:09 00:04:09 14. 3. 3. FotoFoto
15. D11 Kubátová, Sofie (2005, CZ) 6061 00:04:11 00:04:10 15. 4. 4. FotoFotoFoto
16. H11 Marek, Matěj (2005, CZ) 6063 00:04:16 00:04:15 16. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFoto
17. H11 Vaněk, Lukáš (2008, CZ) 6073 00:04:16 00:04:14 17. 13. 13. FotoFotoFoto
18. D11 Bulířová, Žofie (2008) 6086 00:04:17 00:04:17 18. 5. 5. FotoFotoFoto
19. H11 Tichý, Daniel (2008, CZ) Sokol Hradec Králové 6101 00:04:18 00:04:18 19. 14. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
20. H11 Houžvička, Filip (2005, CZ) 6001 00:04:18 00:04:17 20. 15. 15. FotoFotoFotoFoto
21. H11 Strnad, Vítek (2009, CZ) 4867 00:04:20 00:04:20 21. 16. 16. FotoFotoFoto
22. H11 Janda, Mikuláš (2006, CZ) 6069 00:04:25 00:04:25 22. 17. 17. FotoFotoFoto
23. H11 Cikánek, Šimon (2007, CZ) Střelka Brno 6084 00:04:28 00:04:28 23. 18. 18. FotoFotoFoto
24. H11 Hornišr, Filip (2005, CZ) 6044 00:04:29 00:04:27 24. 19. 19. FotoFotoFoto
25. D11 Hrochová, Ema (2009, CZ) 6050 00:04:30 00:04:30 25. 6. 6. FotoFotoFotoFoto
26. H11 Provazník, Vojtěch (2008, CZ) 6102 00:04:31 00:04:30 26. 20. 20. FotoFoto
27. H11 Míča, Tomáš (2008, CZ) 6083 00:04:33 00:04:33 27. 21. 21. FotoFotoFoto
28. D11 Friesingerová, Marie (2006, CZ) ŠAK Novoborská 6018 00:04:36 00:04:36 28. 7. 7. FotoFoto
29. H11 Raim, Ladislav (2009, CZ) Nový HK 6024 00:04:38 00:04:38 29. 22. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
30. D11 Nosková, Marcela (2008, CZ) Sokol Úbislavice 6047 00:04:39 00:04:39 30. 8. 8. FotoFotoFoto
31. D11 Knapová, Alena (2008, CZ) 6005 00:04:40 00:04:40 31. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
32. H11 Štyl, Alan (2007, CZ) Rusty club 6096 00:04:41 00:04:41 32. 23. 23. FotoFotoFoto
33. H11 Janeček, Radek (2005, CZ) 6075 00:04:42 00:04:40 33. 24. 24. FotoFotoFoto
34. D11 Kubátová, Agáta (2008, CZ) 6060 00:04:43 00:04:43 34. 10. 10. FotoFotoFoto
35. H11 Hejhal, Petr (2008, CZ) 6068 00:04:44 00:04:43 35. 25. 25. FotoFotoFoto
36. H11 Kopecký, Matěj (2006, CZ) AC Vysoké Mýto 6094 00:04:49 00:04:48 36. 26. 26. FotoFotoFoto
37. D11 Michlová, Karolína (2009, CZ) TJ Jäkl Karviná 6076 00:04:51 00:04:51 37. 11. 11. FotoFoto
38. H11 Novotný, Ondřej (2008, CZ) 6057 00:04:53 00:04:53 38. 27. 27. FotoFoto
39. H11 Najman, Fanda (2006, CZ) Hradec Králové 6028 00:04:53 00:04:53 39. 28. 28. Foto
40. H11 Rozsival, Vit (2008, CZ) 6040 00:04:58 00:04:58 40. 29. 29. FotoFoto
41. D11 Černá, Stella (2009, CZ) 6056 00:04:59 00:04:56 41. 12. 12. FotoFotoFotoFoto
42. H11 Hladík, Štěpán (2007, CZ) 6079 00:05:02 00:05:01 42. 30. 30. FotoFotoFoto
43. D11 Pezinková, Hana (2009, CZ) 6027 00:05:04 00:05:03 43. 13. 13. FotoFotoFotoFoto
44. H11 Bouša, Jakub (2008, CZ) 6089 00:05:05 00:05:04 44. 31. 31. FotoFotoFotoFoto
45. H11 Machačka, Šimon (2009, CZ) Hradecké střely 6038 00:05:07 00:05:07 45. 32. 32. FotoFotoFoto
46. H11 Stacha, Vojtěch (2009, CZ) AK Kopřivnice 6043 00:05:08 00:05:07 46. 33. 33. FotoFotoFoto
47. H11 Stránský, Ondřej (2006, CZ) SC Blue Bucks Kolín 6095 00:05:09 00:05:09 47. 34. 34. FotoFotoFoto
48. H11 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6071 00:05:14 00:05:14 48. 35. 35. FotoFotoFoto
49. D11 Malá, Ester (2008, CZ) Lomnice n.Popelkou 6077 00:05:16 00:05:16 49. 14. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
50. H11 Haken, Lukáš (2009, CZ) 6100 00:05:16 00:05:15 50. 36. 36. FotoFotoFoto
51. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6059 00:05:17 00:05:17 51. 15. 15. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
52. D11 Hakenová, Tereza (2009, CZ) Sedličky 6099 00:05:18 00:05:17 52. 16. 16. FotoFoto
53. H11 Hofbauer, Ondrej (2006, CZ) 6074 00:05:21 00:05:21 53. 37. 37. FotoFotoFoto
54. D11 Jiroutová, Kateřina (2007, CZ) 6011 00:05:36 00:05:35 54. 17. 17. FotoFoto
55. D11 Macháčková, Šárka (2008, CZ) Hradecké střely 6039 00:05:43 00:05:41 55. 18. 18. FotoFotoFoto
56. H11 Adam, Pavel (2007, CZ) 6080 00:05:46 00:05:44 56. 38. 38. FotoFotoFoto
57. D11 Vohnoutová, Michaela (2005, CZ) 6103 00:05:48 00:05:45 57. 19. 19.  
58. D11 Juchelková, Iveta (2005, CZ) 6105 00:05:51 00:05:51 58. 20. 20. FotoFotoFoto
59. D11 Dandová, Barbora (2008, CZ) 6019 00:05:55 00:05:55 59. 21. 21. FotoFoto
60. D11 Schafferova, Natalie (2008) 6035 00:05:57 00:05:56 60. 22. 22. FotoFotoFoto
61. H11 Janák, David (2008, CZ) 6093 00:05:58 00:05:55 61. 39. 39. FotoFotoFotoFotoFoto
62. H11 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6031 00:06:02 00:05:59 62. 40. 40. FotoFotoFoto
63. D11 Soukupová, Kristýna (2006, CZ) 6062 00:06:06 00:06:04 63. 23. 23. FotoFotoFotoFoto
64. D11 Kubrichtová, Lucie (2005, CZ) 6067 00:06:27 00:06:25 64. 24. 24. FotoFoto
65. D11 Vohnoutová, Andrea (2008, CZ) 6104 00:06:49 00:06:48 65. 25. 25. FotoFotoFoto
66. D11 Fuksová, Nela (2006, CZ) 6029 00:06:52 00:06:52 66. 26. 26. FotoFotoFotoFoto
67. D11 Kratochvílová, Terezie (2009, CZ) ZŠ generála Zdeňka Škarvady 6064 00:07:48 00:07:48 67. 27. 27. FotoFotoFoto
68. H11 Adam, Josef (2009, CZ) 6081 00:08:10 00:08:07 68. 41. 41. FotoFotoFotoFotoFoto
69. D11 Justová, Valerie (2008, CZ) 4899 00:08:17 00:08:17 69. 28. 28. FotoFoto
70. D11 Koblasová, Dagmar (2005, CZ) 6055 00:09:14 00:09:14 70. 29. 29.  
71. D11 Kořínková, Karolína (2007, CZ) 4866 00:10:18 00:10:18 71. 30. 30. FotoFoto
72. D11 Stocková, Kateřina (2006, CZ) 4898 00:11:52 00:11:52 72. 31. 31. FotoFotoFoto

1529400 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1