fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Plzeň 10 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Olejníček, Lukáš (1988, CZ) Moravská Slavia - Newline TEAM 6 00:33:29 00:16:19 1. 1. 1. 600  
2. M Chlupatý, Marek (1986, CZ) Plzeň 170 00:35:57 00:17:41 2. 2. 2. 540  
3. M Černý, Martin (1991, CZ) 172 00:35:59 00:17:55 3. 3. 3. 510  
4. M50 Kučera, Martin (1965, CZ) kanoistika Plzeň 220 00:36:31 00:17:55 4. 1. 4. 492  
5. M60 Šika, František (1959, CZ) AC Trial Plzeň 116 00:37:33 00:18:03 5. 1. 5. 480  
6. Z Pecková, Květa (1985, CZ) Sokol Plzeň Petřín 10 00:37:42 00:18:29 6. 1. 1. 478  
7. M Churavý, Pavel (1977, CZ) ASC DUKLA 110 00:37:43 00:18:35 7. 4. 6. 476  
8. M Krupička, Tomáš (1987, CZ) 198 00:38:24 00:18:50 8. 5. 7. 474  
9. M Kožíšek, Dušan (1983, CZ) ASC Dukla 180 00:38:35 00:18:28 9. 6. 8. 472  
10. M50 Konvář, Jaroslav (1966, CZ) SC Marathon Plzeň 147 00:38:37 00:19:17 10. 2. 9. 470  
11. M Moudrý, Ondřej (1981, CZ) Plzeň 176 00:38:50 00:19:20 11. 7. 10. 468  
12. M Kilarský, Marek (1905, CZ) PRAHA 247 00:38:54 00:18:56 12. 8. 11. 466  
13. M Spálenský, Přemysl (1984, CZ) 221 00:39:03 00:19:06 13. 9. 12. 464  
14. M Sedláček, Jan (1978, CZ) SK Plzeň Bolevec 228 00:39:08 00:19:13 14. 10. 13. 462  
15. M Veselý, Petr (1973, CZ) Sk Squash Plzeň 38 00:39:13 00:19:10 15. 11. 14. 460  
16. M Havel, Filip (1991, CZ) BK Louny 64 00:39:16 00:19:33 16. 12. 15. 458  
17. Z Havránková, Daniela (1982, CZ) PSK Olymp Praha 11 00:39:23 00:19:19 17. 2. 2. 456  
18. M Krejčí, Radek (1905, CZ) Plzeň 249 00:39:47 00:19:29 18. 13. 16. 454  
19. M Krýsl, Michal (1988, CZ) MM-AK KRMIL 32 00:40:05 00:19:26 19. 14. 17. 452  
20. M Grassl, Jan (1986, CZ) 72 00:40:23 00:20:35 20. 15. 18. 450  
21. M Vnučko, Ladislav (1991, CZ) 127 00:40:36 00:19:24 21. 16. 19. 448  
22. Z Peteříková, Vendula (1989, CZ) VSK FTVS Praha 149 00:40:38 00:19:51 22. 3. 3. 446  
23. M50 Valjent, Jiří (1962, CZ) Chodov u K.V. 82 00:41:21 00:20:06 23. 3. 20. 444  
24. M Alferi, Jiří (1905, CZ) KADAŇ 262 00:41:24 00:20:13 24. 17. 21. 442  
25. M Orinič, Milan (1981, CZ) 141 00:41:48 00:19:58 25. 18. 22. 440  
26. M Lehne, Marcel (1978, CZ) 46 00:41:55 00:20:19 26. 19. 23. 438  
27. M Mukenšnábl, Dalibor (1905, CZ) Plzeň 236 00:41:58 00:20:18 27. 20. 24. 436  
28. M Klečka, Jiří (1905, CZ) Plzeň 233 00:41:58 00:20:47 28. 21. 25. 434  
29. M Stowasser, Filip (1983, CZ) 178 00:42:04 00:20:57 29. 22. 26. 432  
30. M Barášek, Aleš (1975, CZ) AC Piemonte 22 00:42:07 00:20:26 30. 23. 27. 430  
31. M Pačák, Tomáš (1987, CZ) 166 00:42:17 00:20:14 31. 24. 28. 428  
32. M Nolč, Alois (1979, CZ) Basket Šťáhlavy 56 00:42:28 00:20:56 32. 25. 29. 426  
33. M50 Beck, Milan (1964, CZ) není registrován 43 00:42:46 00:20:58 33. 4. 30. 424  
34. M Mencl, Radek (1974, CZ) Cabaret Voltaire 226 00:42:49 00:20:56 34. 26. 31. 422  
35. M50 Bubla, Daniel (1905, CZ) Hýškov 251 00:42:53 00:20:55 35. 5. 32. 420  
36. M Bejček, Michal (1977, CZ) BEJKOVO 103 00:43:07 00:20:34 36. 27. 33. 418  
37. M Velebil, Petr (1987, CZ) 214 00:43:16 00:21:27 37. 28. 34. 416  
38. M Modrý, Marek (1988, CZ) OK Sparta Praha 130 00:43:47 00:22:05 38. 29. 35. 414  
39. M50 Šindelář, Pavel (1970, CZ) 202 00:43:54 00:21:39 39. 6. 36. 412  
40. M Hájek, Gonzalo (1993, CZ) ChráSt.reet 76 00:44:03 00:23:33 40. 30. 37. 410  
41. M Radonský, Tomáš (1977, CZ) BRM 99 00:44:09 00:21:29 41. 31. 38. 408  
42. M Sentelík, Radek (1975, CZ) 128 00:44:17 00:22:59 42. 32. 39. 406  
43. Z Neumannová, Kateřina (1973, CZ) 8 00:44:17 00:21:25 43. 4. 4. 404  
44. M Pospíšil, Otto (1977, CZ) Spartak Žebrák MUAY- THAI 203 00:44:17 00:21:35 44. 33. 40. 402  
45. M Faschingbauer, Pavel (1973, CZ) Česká pojišťovna 7 00:44:18 00:21:25 45. 34. 41. 400  
46. M Landa, Jan (1976, CZ) Spartak Žebrák Muay Thai 189 00:44:19 00:22:25 46. 35. 42. 398  
47. M Vítek, Jiří (1981, CZ) 145 00:44:51 00:21:27 47. 36. 43. 396  
48. M50 Syrovátka, Jiří (1969, CZ) Cimburovci 53 00:45:00 00:21:06 48. 7. 44. 394  
49. M Lacina, Ondřej (1984, CZ) P-3 237 00:45:05 00:21:58 49. 37. 45. 392  
50. Z Doleckova, Marketa (1972, CZ) Bezecka skola 167 00:45:08 00:22:24 50. 5. 5. 390  
51. M Dolejš, Radek (1975, CZ) 34 00:45:17 00:22:10 51. 38. 46. 388  
52. Z Deredimosová, Pavla (1985, CZ) SV Stříbro 210 00:45:22 00:21:25 52. 6. 6. 386  
53. M50 Frencl, Martin (1905, CZ) Praha 4 239 00:45:25 00:22:09 53. 8. 47. 384  
54. M Svoboda, Alan (1985, CZ) SKS Arena Kladno 218 00:45:36 00:22:54 54. 39. 48. 382  
55. M60 Krbec, Drahomír (1960, CZ) 25 00:45:52 00:22:19 55. 2. 49. 380  
56. M Malý, Roman (1987, CZ) Lážo plážo team 126 00:46:01 00:23:27 56. 40. 50. 378  
57. M Čank, Ctibor (1977, CZ) ARL 125 00:46:13 00:22:04 57. 41. 51. 376  
58. M50 Loose, Luboš (1962, CZ) PIM Kings 89 00:46:18 00:23:07 58. 9. 52. 374  
59. M Vančura, Josef (1978, CZ) 90 00:46:24 00:23:16 59. 42. 53. 372  
60. M61 Kučera, Otakar (1945, CZ) 144 00:46:25 00:22:52 60. 1. 54. 370  
61. M Dvořáček, Petr (1978, CZ) 88 00:46:25 00:23:42 61. 43. 55. 368  
62. M Mihalik, Dušan (1985, CZ) BK Louny 44 00:46:31 00:21:59 62. 44. 56. 366  
63. M Stezka, Miroslav (1977, CZ) 80 00:46:46 00:23:24 63. 45. 57. 364  
64. M Vybíral, Lukáš (1983, CZ) 143 00:46:59 00:21:27 64. 46. 58. 362  
65. M Kunstmüller, Jiří (1978, CZ) 215 00:47:00 00:23:19 65. 47. 59. 360  
66. M Macas, Jiří (1905, CZ) Praha 231 00:47:25 00:24:22 66. 48. 60. 358  
67. M Kozák, Petr (1986, CZ) 54 00:47:34 00:22:24 67. 49. 61. 356  
68. M Jaroš, Petr (1905, CZ) Plzeň 229 00:47:44 00:23:05 68. 50. 62. 354  
69. M Hájek, Vlastimil (1905, CZ) Plzeň 265 00:47:44 00:24:01 69. 51. 63. 352  
70. M50 Kofroň, Oldřich (1971, CZ) AC Piemonte 23 00:47:51 00:23:41 70. 10. 64. 350  
71. M50 Mašek, Jiří (1964, CZ) bez klubu 84 00:47:52 00:24:07 71. 11. 65. 348  
72. Z Lavičková, Jana (1977, CZ) 115 00:47:52 00:23:34 72. 7. 7. 346  
73. M Strobel, Gero (1973, CZ) 173 00:47:58 00:23:35 73. 52. 66. 344  
74. M Štefánik, Milan (1981, SK) 211 00:48:14 00:23:33 74. 53. 67. 342  
75. M Klíma, Jan (1905, CZ) Praha 4 248 00:48:17 00:24:19 75. 54. 68. 340  
76. Z Holá, Alena (1984, CZ) SPARTAK ŽEBRÁK MUAY-THAI 104 00:48:23 00:24:13 76. 8. 8. 338  
77. M50 Kostovič, Petr (1962, CZ) www.behej.com 137 00:48:36 00:24:16 77. 12. 69. 336  
78. M Křen, Tomáš (1981, CZ) Sportpalace 77 00:48:38 00:23:18 78. 55. 70. 334  
79. M50 Kylián, Zdeněk (1969, CZ) Sportpalace 177 00:48:39 00:24:02 79. 13. 71. 332  
80. Z Bakovská, Iva (1982, CZ) 225 00:48:51 00:24:16 80. 9. 9. 330  
81. M50 Kozák, Pavel (1969, CZ) 28 00:49:02 00:23:31 81. 14. 72. 328  
82. M Sabol, Dušan (1905, CZ) Plzeň 257 00:49:05 00:23:29 82. 56. 73. 326  
83. Z Novotná, Lucie (1982, CZ) 146 00:49:10 00:23:27 83. 10. 10. 324  
84. M50 Weissar, Petr (1970, CZ) Pilsenman 39 00:49:17 00:24:24 84. 15. 74. 322  
85. Z Borecká, Kateřina (1982, CZ) 192 00:49:22 00:23:25 85. 11. 11. 320  
86. M Douša, David (1977, CZ) Mather Activation 59 00:49:24 00:24:09 86. 57. 75. 318  
87. Z Rusínová, Zuzana (1983, CZ) 199 00:49:25 00:23:40 87. 12. 12. 316  
88. M50 Karásek, Milan (1963, CZ) Březová 61 00:49:26 00:24:51 88. 16. 76. 314  
89. M Chocholatý, Lukáš (1983, CZ) 29 00:49:26 00:24:52 89. 58. 77. 312  
90. M Čepura, Jiří (1981, CZ) Brno 235 00:49:26 00:24:47 90. 59. 78. 310  
91. M50 Vrba, Karel (1962, CZ) ak Habartov 36 00:49:33 00:24:53 91. 17. 79. 308  
92. M Procházka, Libor (1982, CZ) Sportisimo 132 00:49:39 00:24:10 92. 60. 80. 306  
93. M Edelmann, Robert (1984, CZ) AC Piemonte 20 00:49:48 00:24:44 93. 61. 81. 304  
94. M Kejík, Miroslav (1981, CZ) 193 00:49:49 00:25:40 94. 62. 82. 302  
95. M Staněk, Jiří (1980, CZ) 157 00:49:57 00:24:00 95. 63. 83. 300  
96. M Briaský, Tomáš (1979, CZ) 51 00:50:01 00:25:13 96. 64. 84. 298  
97. M50 Havel, Petr (1968, CZ) BOOTCAMPS Plzeň 119 00:50:04 00:25:04 97. 18. 85. 296  
98. M61 Černý, Milan (1951, CZ) Sportovní Club Černý,o.s. 114 00:50:06 00:23:49 98. 2. 86. 294  
99. M Vejskal, Jakub (1989, CZ) 154 00:50:07 00:25:36 99. 65. 87. 292  
100. M Pešta, Martin (1976, CZ) Mather Activation 67 00:50:09 00:24:51 100. 66. 88. 290  
101. M Polák, František (1983, CZ) 153 00:50:21 00:25:46 101. 67. 89. 288  
102. Z Madlova, Veronika (1985, CZ) 71 00:50:24 00:24:30 102. 13. 13. 286  
103. M50 Rybář, Stanislav (1970, CZ) Proti stresu 190 00:50:24 00:24:18 103. 19. 90. 284  
104. M50 Randák, Dušan (1971, CZ) 155 00:50:25 00:24:50 104. 20. 91. 282  
105. M Berec, Tomas (1983, SK) HC Chotikov 159 00:50:35 00:25:55 105. 68. 92. 280  
106. M Schuck, Philipp (1997, CZ) 162 00:50:35 00:24:07 106. 69. 93. 278  
107. M Rybáček, Tomáš (1991, CZ) 48 00:50:37 00:25:07 107. 70. 94. 276  
108. Z Rugovacová, Diana (1992, CZ) 105 00:50:38 00:24:36 108. 14. 14. 274  
109. Z Koderová, Sára (1990, CZ) 66 00:50:46 00:24:20 109. 15. 15. 272  
110. Z Purmová, Ivana (1990, CZ) 164 00:50:51 00:24:24 110. 16. 16. 270  
111. M Vágner, Vlastimil (1989, CZ) 65 00:50:52 00:25:27 111. 71. 95. 268  
112. M Polák, Martin (1980, CZ) 152 00:51:17 00:25:40 112. 72. 96. 266  
113. M50 Ruml, Dušan (1905, CZ) Město Touškov 245 00:51:32 00:24:36 113. 21. 97. 264  
114. M50 Dolejš, Marek (1970, CZ) 87 00:51:34 00:25:05 114. 22. 98. 262  
115. M50 Vozka, Karel (1966, CZ) 194 00:51:34 00:25:04 115. 23. 99. 260  
116. M50 Horák, Daniel (1970, CZ) 37 00:51:37 00:26:34 116. 24. 100. 258  
117. M Hejtmánek, Adam (1980, CZ) 217 00:51:49 00:25:07 117. 73. 101. 256  
118. M Richter, David (1982, CZ) 93 00:51:50 00:27:01 118. 74. 102. 254  
119. M60 Suchopár, Miroslav (1959, CZ) SK Tochovice 79 00:51:57 00:25:54 119. 3. 103. 252  
120. M Němec, Ondřej (1977, CZ) 98 00:51:58 00:25:50 120. 75. 104. 250  
121. M Godor, Zoltán (1983, CZ) 200 00:52:17 00:27:12 121. 76. 105. 248  
122. M Wiesner, Tomáš (1987, CZ) investorů 62 00:52:19 00:25:47 122. 77. 106. 246  
123. M Cipra, Jiří (1981, CZ) 31 00:52:24 00:24:46 123. 78. 107. 244  
124. M Janikovič, David (1985, CZ) SDH Hůrky 156 00:52:38 00:25:41 124. 79. 108. 242  
125. M Dvořák, Vladimír (1987, CZ) MT Spartak Žebrák 109 00:52:51 00:27:27 125. 80. 109. 240  
126. M Frenzl, Jakub (1980, CZ) 96 00:52:52 00:25:26 126. 81. 110. 238  
127. M Costa, Marcelo (1905, CZ) Plzeň 254 00:52:52 00:25:40 127. 82. 111. 236  
128. M Reiter, Pavel (1985, CZ) 91 00:52:54 00:25:20 128. 83. 112. 234  
129. M Vojtíšek, Radovan (1979, CZ) 95 00:53:03 00:25:19 129. 84. 113. 232  
130. Z Hronová, Věra (1988, CZ) Plzeň 234 00:53:04 00:27:02 130. 17. 17. 230  
131. M Dolejší, Jiří (1978, CZ) 175 00:53:09 00:27:00 131. 85. 114. 228  
132. Z Horáková, Veronika (1980, CZ) 213 00:53:10 00:26:49 132. 18. 18. 226  
133. M50 Seidl, Jaromír (1969, CZ) 201 00:53:41 00:27:07 133. 25. 115. 224  
134. M Nemeth, Marek (1981, CZ) Mufloni Kunratice 111 00:53:51 00:26:56 134. 86. 116. 222  
135. M Pomahač, Jan (1905, CZ) Plzeň 240 00:53:59 00:26:10 135. 87. 117. 220  
136. M50 Skypala, Jiří (1970, CZ) 212 00:54:03 00:25:44 136. 26. 118. 218  
137. Z Davídková, Lenka (1974, CZ) 55 00:54:04 00:27:14 137. 19. 19. 216  
138. M Stransky, Jan (1982, CZ) Bike Team Újezd nad Lesy 24 00:54:18 00:27:56 138. 88. 119. 214  
139. Z Molnárová, Lucia (1982, CZ) VRC-Výtoň running club 129 00:54:21 00:27:26 139. 20. 20. 212  
140. M Mazáč, Zdeněk (1972, CZ) Lisovická beznaděj 57 00:54:23 00:26:57 140. 89. 120. 210  
141. Z Ledererová, Kamila (1973, CZ) 219 00:54:25 00:26:07 141. 21. 21. 208  
142. M Edelmann, Radek (1989, CZ) Pivních pupíků :-) 21 00:54:35 00:26:11 142. 90. 121. 206  
143. Z50 Legnerová, Kateřina (1965, CZ) Rychta 197 00:54:44 00:27:10 143. 1. 22. 204  
144. Z Racková, Sylva (1975, CZ) 97 00:54:52 00:27:04 144. 22. 23. 202  
145. Z Palečková, Eva (1990, CZ) 42 00:54:53 00:26:59 145. 23. 24. 200  
146. Z Rybáková, Veronika (1991, CZ) 100 00:54:55 00:26:32 146. 24. 25. 198  
147. M Engl, Jiří (1984, CZ) 108 00:54:55 00:26:32 147. 91. 122. 196  
148. Z Korda, Ivana (1978, CZ) 188 00:54:56 00:26:59 148. 25. 26. 194  
149. M Jelínek, Filip (1981, CZ) 165 00:55:01 00:26:45 149. 92. 123. 192  
150. M Vlček, Stanislav (1983, CZ) 33 00:55:01 00:27:20 150. 93. 124. 190  
151. Z Phan Thanh, Lynda (1990, CZ) 45 00:55:10 00:26:59 151. 26. 27. 188  
152. M Kahoun, Jan (1988, CZ) 196 00:55:11 00:26:27 152. 94. 125. 186  
153. M Stuna, Pavel (1981, CZ) 122 00:55:16 00:27:51 153. 95. 126. 184  
154. Z Timofijová, Šárka (1975, CZ) 83 00:55:21 00:28:00 154. 27. 28. 182  
155. M Calta, Jiří (1980, CZ) 35 00:55:29 00:27:05 155. 96. 127. 180  
156. Z Pelikánová, Martina (1982, CZ) Mather Activation 60 00:55:30 00:27:40 156. 28. 29. 178  
157. Z Hrušková, Šárka (1989, CZ) Zvole 259 00:55:30 00:28:02 157. 29. 30. 176  
158. Z Kopecká, Alena (1905, CZ) Plzeň 252 00:55:54 00:27:11 158. 30. 31. 174  
159. Z Kristenová, Michaela (1983, CZ) DOBROVICE 232 00:56:03 00:27:09 159. 31. 32. 172  
160. Z Kondrová, Petra (1972, CZ) 107 00:56:07 00:27:22 160. 32. 33. 170  
161. M50 Pálet, Juraj (1905, CZ) Praha 260 00:56:26 00:26:14 161. 27. 128. 168  
162. M Rozmara, Jiří (1985, CZ) SDH Přehořov 195 00:56:26 00:28:50 162. 97. 129. 166  
163. M Vosejpka, Jan (1999, CZ) TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 222 00:56:28 00:28:52 163. 98. 130. 164  
164. M Kokoška, Radek (1975, CZ) 85 00:56:36 00:27:12 164. 99. 131. 162  
165. Z Divišová, Pavla (1981, CZ) 121 00:56:54 00:27:44 165. 33. 34. 160  
166. Z Hykyšová, Soňa (1975, CZ) 224 00:56:56 00:27:52 166. 34. 35. 158  
167. Z Menclová, Petra (1975, CZ) LK Škoda Plzeň 216 00:57:42 00:27:19 167. 35. 36. 156  
168. Z Horká, Lenka (1983, CZ) Klub letmých houbařů Krč 133 00:57:43 00:28:41 168. 36. 37. 154  
169. M Holub, Jan (1976, CZ) Klub letmých houbařů Krč 49 00:57:43 00:28:42 169. 100. 132. 152  
170. M * Čip 250, (1905, CZ) * čip 250 250 00:57:53 00:29:22 170. 101. 133. 150  
171. M Nawaz, Vaqas (1979, CZ) 161 00:57:56 00:28:46 171. 102. 134. 148  
172. Z Kailová, Markéta (1987, CZ) 171 00:58:04 00:28:53 172. 37. 38. 146  
173. Z Plincelnerová, Lucie (1982, CZ) 131 00:58:12 00:27:35 173. 38. 39. 144  
174. Z50 Horová, Markéta (1968, CZ) 174 00:58:20 00:28:33 174. 2. 40. 142  
175. M Křivánek, Jan (1979, CZ) 139 00:58:23 00:29:21 175. 103. 135. 140  
176. Z Půtová, Martina (1905, CZ) Plzeň 244 00:58:30 00:28:40 176. 39. 41. 138  
177. Z Jurincová, Eva (1978, CZ) 227 00:58:39 00:28:05 177. 40. 42. 136  
178. M Řezáč, Libor (1974, CZ) MT Spartak Žebrák 101 00:58:51 00:27:21 178. 104. 136. 134  
179. M Kabyš, Daniel (2000, CZ) SK ZČE 150 00:58:56 00:29:39 179. 105. 137. 132  
180. M50 Kabyš, Alexandr (1971, CZ) 151 00:58:57 00:29:39 180. 28. 138. 130  
181. M Aulický, Tomáš (1991, CZ) 47 00:58:57 00:27:37 181. 106. 139. 129  
182. M Pionte, Petr (1905, CZ) Plzeň 261 00:59:10 00:28:40 182. 107. 140. 128  
183. Z Šubrtová, Petra (1983, CZ) 117 00:59:44 00:28:49 183. 41. 43. 127  
184. Z Dvořáková, Denisa (1987, CZ) 40 00:59:47 00:28:47 184. 42. 44. 126  
185. Z Ježková, Simona (1984, CZ) 68 00:59:51 00:28:33 185. 43. 45. 125  
186. M Berkovec, Jiří (1978, CZ) 52 01:00:00 00:29:37 186. 108. 141. 124  
187. M Šmíd, Pavel (1905, CZ) Rokycany 242 01:00:10 00:28:35 187. 109. 142. 123  
188. M Navrátil, Zdeněk (1979, CZ) 148 01:00:18 00:29:10 188. 110. 143. 122  
189. M Kosina, Přemysl (1975, CZ) 186 01:00:31 00:28:52 189. 111. 144. 121  
190. M Král, Jiří (1973, CZ) Vodácký oddíl TJ Union Plzeň 123 01:00:31 00:29:52 190. 112. 145. 120  
191. Z Nováková, Blanka (1980, CZ) VRC- Výtoň running club 158 01:00:32 00:28:46 191. 44. 46. 119  
192. Z Kullová, Andrea (1980, CZ) 58 01:00:35 00:28:49 192. 45. 47. 118  
193. Z50 Bártová, Martina (1905, CZ) Plzeň 230 01:00:38 00:29:38 193. 3. 48. 117  
194. Z Krbcová, Jiřina (1985, CZ) 27 01:00:47 00:28:45 194. 46. 49. 116  
195. M Kadlec, Vratislav (1905, CZ) Plzeň 263 01:00:50 00:28:44 195. 113. 146. 115  
196. Z50 Fenclová, Milena (1969, CZ) 187 01:00:52 00:29:30 196. 4. 50. 114  
197. Z Schucková, Jana (1972, CZ) 86 01:00:57 00:30:09 197. 47. 51. 113  
198. Z Yussupova, Dana (1978, CZ) Bike Team Újezd nad Lesy 26 01:00:58 00:30:36 198. 48. 52. 112  
199. Z Parlásková, Aneta (1988, CZ) 74 01:00:58 00:28:12 199. 49. 53. 111  
200. M60 Parlásek, Josef (1959, CZ) 73 01:00:58 00:28:12 200. 4. 147. 110  
201. Z Grafová, Kateřina (1984, CZ) 41 01:00:59 00:28:58 201. 50. 54. 109  
202. Z50 Matoušková, Marcela (1963, CZ) 102 01:01:04 00:30:07 202. 5. 55. 108  
203. M Cetl, Václav (1982, CZ) Spartak-Žebrák 163 01:01:06 00:28:46 203. 114. 148. 107  
204. Z Wollrábová, Marcela (1986, CZ) Sportpalace 78 01:01:27 00:29:23 204. 51. 56. 106  
205. Z Moravcová, Kateřina (1985, CZ) 138 01:01:40 00:31:50 205. 52. 57. 105  
206. M60 Rulc, Jiří (1961, CZ) 169 01:01:43 00:30:34 206. 5. 149. 104  
207. Z Krejčí, Petra (1905, CZ) 253 01:02:03 00:29:37 207. 53. 58. 103  
208. Z Schinabková, Markéta (1975, CZ) Lobzy 160 01:02:10 00:29:42 208. 54. 59. 102  
209. M Nejdl, Radek (1987, CZ) Lážo plážo team 140 01:02:28 00:29:01 209. 115. 150. 101  
210. Z Kosinová, Michaela (1978, CZ) 185 01:02:29 00:30:25 210. 55. 60. 100  
211. M Alferi, Jiří (1980, CZ) Kadaň 124 01:02:36 00:29:32 211. 116. 151. 99  
212. Z50 Pokorná, Jana (1963, CZ) 168 01:03:00 00:30:37 212. 6. 61. 98  
213. M61 Štorch, Bohuslav (1942, CZ) R 2010 50 01:03:32 00:30:02 213. 3. 152. 97  
214. M Foltýn, Pavel (1973, CZ) 120 01:03:41 00:29:36 214. 117. 153. 96  
215. Z Hýblová, Bohuslava (1982, CZ) 94 01:05:03 00:30:38 215. 56. 62. 95  
216. Z50 Rubešová, Kateřina (1968, CZ) 69 01:05:18 00:31:49 216. 7. 63. 94  
217. Z Hynková, Natálie (1976, CZ) 106 01:05:48 00:31:24 217. 57. 64. 93  
218. M50 Macaspac, Marc (1969, US) Praha 1 255 01:07:23 00:32:07 218. 29. 154. 92  
219. Z Martinková, Jana (1976, CZ) 241 01:07:51 00:32:28 219. 58. 65. 91  
220. Z Vagnerová, Radka (1978, CZ) 112 01:09:05 00:33:10 220. 59. 66. 90  
221. Z50 Součková, Zuzana (1905, CZ) Stříbro 238 01:12:03 00:34:43 221. 8. 67. 89  
222. Z Půtová, Andrea (1905, CZ) Plzeň 243 01:22:26 00:39:42 222. 60. 68. 88  

1273200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 4630 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 4540 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 4518 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 4156 bodů
  2. Tereza Hrochová
    Tereza Hrochová 3798 bodů
  3. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3630 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 6206 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 6166 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 6132 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 6342 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 5896 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 5754 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1