fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Ostrava Dětský závod 500 m (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Bujnoch, Václav (2008, CZ) 5015 00:01:50 00:01:49 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. D6 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 5009 00:01:50 00:01:50 2. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. D6 Bartoňová, Viktorie (2008, CZ) TJ Slezan Frýdek-Místek 5029 00:01:51 00:01:51 3. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFoto
4. H6 Opatřil, Matěj Jan (2008, CZ) 5038 00:01:54 00:01:54 4. 2. 2. FotoFoto
5. D6 Kouřilová, Sofie Karolína (2008, CZ) 5033 00:02:06 00:02:06 5. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
6. H6 Kabele, Ondřej (2008, CZ) 5019 00:02:10 00:02:10 6. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
7. H6 Gajdoš, Marek (2010, CZ) 5093 00:02:11 00:02:09 7. 4. 4. FotoFoto
8. H6 Dvořák, Hynek (2008, CZ) 5097 00:02:15 00:02:15 8. 5. 5. Foto
9. H6 Rycek, Kryštof (2008, CZ) 5013 00:02:17 00:02:15 9. 6. 6. Foto
10. D6 Klöslová, Sofie (2008, CZ) 5020 00:02:18 00:02:18 10. 4. 4. Foto
11. D6 Pitříková, Adéla (2008, CZ) LEEMON 5012 00:02:18 00:02:18 11. 5. 5. FotoFoto
12. D6 Říhová, Eliška (2008, CZ) 5037 00:02:21 00:02:20 12. 6. 6. Foto
13. H6 Gajdoš, Matěj (2008, CZ) 5094 00:02:22 00:02:21 13. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFoto
14. H6 Císler, Daniel (2008, CZ) 5080 00:02:24 00:02:22 14. 8. 8. Foto
15. D6 Mrůzová, Laura (2008, CZ) 5099 00:02:27 00:02:26 15. 7. 7. Foto
16. D6 Horníčková, Anna (2008, CZ) 5100 00:02:28 00:02:26 16. 8. 8. FotoFoto
17. D6 Beranová, Marie (2009, CZ) 5091 00:02:29 00:02:27 17. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
18. H6 Lochman, Matěj (2008, CZ) 5040 00:02:30 00:02:29 18. 9. 9. Foto
19. D6 Blažejová, Nelinka (2009, CZ) 5095 00:02:31 00:02:31 19. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
20. H6 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 5017 00:02:33 00:02:33 20. 10. 10. FotoFoto
21. D6 Sroková, Alžbětka (2008, CZ) Stella Petřkovice 5032 00:02:33 00:02:32 21. 11. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
22. H6 Mikula, Kryštof (2009, CZ) MIKI FUN Bruntál 5016 00:02:35 00:02:34 22. 11. 11. FotoFotoFotoFoto
23. D6 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 5006 00:02:35 00:02:35 23. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
24. H6 Janoviak, Miroslav (2009, CZ) 5044 00:02:37 00:02:35 24. 12. 12. Foto
25. H6 Bednařík, Martin (2009, CZ) 5024 00:02:37 00:02:36 25. 13. 13. FotoFotoFotoFoto
26. D6 Balážová, Anna (2009, CZ) Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 5027 00:02:38 00:02:36 26. 13. 13. Foto
27. H6 Vančura, Samuel (2009, CZ) 5005 00:02:39 00:02:37 27. 14. 14. FotoFotoFoto
28. H6 Soročin, Antonín (2010, CZ) 5010 00:02:39 00:02:38 28. 15. 15. Foto
29. D6 Ličkova, Laura (2008, CZ) 5036 00:02:40 00:02:38 29. 14. 14. Foto
30. D6 Konečná, Sára (2009, CZ) 5030 00:02:42 00:02:40 30. 15. 15. Foto
31. D6 Holoubková, Helena (2008, CZ) 5026 00:02:43 00:02:43 31. 16. 16. FotoFoto
32. H6 Šustr, Vojtěch (2009, CZ) 5041 00:02:43 00:02:41 32. 16. 16. FotoFotoFoto
33. H6 Staněk, Jonáš (2010, CZ) 5018 00:02:46 00:02:45 33. 17. 17. Foto
34. H6 Mácha, Marián (2010, CZ) 5092 00:02:47 00:02:46 34. 18. 18. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
35. H6 Břemek, Viktor (2010, CZ) 5043 00:02:47 00:02:45 35. 19. 19. FotoFotoFoto
36. H6 Tolico, Bonilla Alexander (2010, CZ) 5098 00:02:48 00:02:46 36. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
37. D6 Honová, Tereza (2009, CZ) 5002 00:02:50 00:02:48 37. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
38. D6 Medvecová, Nora (2009, CZ) Ostrava 5089 00:02:56 00:02:55 38. 18. 18. FotoFoto
39. H6 Bujnoch, Antonín (2010, CZ) 5014 00:02:56 00:02:54 39. 21. 21. Foto
40. D6 Vančurová, Viktorie (2009, CZ) BadGees.cz running team 5001 00:03:04 00:03:00 40. 19. 19. Foto
41. H6 Soročin, Ladislav (2009, CZ) 5011 00:03:22 00:03:20 41. 22. 22. FotoFoto
42. D6 Leciánová, Nina (2010, CZ) D2N2 Brno 5022 00:03:24 00:03:21 42. 20. 20. Foto
43. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5096 00:03:26 00:03:23 43. 23. 23.  
44. D6 Bednaříková, Alice (2011, CZ) 5023 00:03:27 00:03:24 44. 21. 21. Foto
45. H6 Mrověc, Vojtěch (2011, CZ) Devotion team 5025 00:03:40 00:03:38 45. 24. 24. Foto
46. H6 Smaženka, Mikuláš (2010, CZ) 5031 00:03:48 00:03:46 46. 25. 25.  
47. H6 Filip, Sebastian (2011, CZ) CK Continental Frenštát p. R. 5045 00:03:52 00:03:50 47. 26. 26. Foto
48. D6 Hudečková, Stella (2011, CZ) 5034 00:03:53 00:03:51 48. 22. 22. FotoFoto
49. D6 Medvecová, Magdaléna (2011, CZ) Ostrava 5090 00:04:05 00:04:04 49. 23. 23. Foto
50. D6 Šilmanová, Emma (2012, CZ) 5079 00:04:30 00:04:27 50. 24. 24. FotoFoto
51. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5007 00:04:32 00:04:25 51. 27. 27. FotoFoto
52. D6 Tůmová, Elisa (2009, CZ) Dukla Praha 5003 00:04:51 00:04:48 52. 25. 25. FotoFotoFotoFoto
53. H6 Šustr, Vojtěch (2009, CZ) 5042 00:04:55 00:04:55 53. 28. 28.  

385548 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři