Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ostrava Dětský závod 1 km (2022)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 1 okruh poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D11 Tellerová, Daniela (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8027 00:03:37 00:03:37 00:01:51 1. 1. 1.
2. H11 Petrunja, Nikita (2011) 8062 00:03:58 00:03:58 00:02:01 2. 1. 1.
3. H11 Václavek, Martin (2014, CZ) Atletika Poruba 8014 00:03:59 00:03:56 3. 2. 2.
4. D11 Tellerová, Andrea (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8028 00:04:00 00:03:59 00:01:59 4. 2. 2.
5. H11 Kučera, Kristián (2012, CZ) SSK Vítkovice 8009 00:04:02 00:04:01 00:02:08 5. 3. 3.
6. D11 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) AK Olymp Brno 8002 00:04:03 00:04:02 00:02:00 6. 3. 3.
7. H11 Poloch, Matyáš (2013, CZ) 8044 00:04:16 00:04:15 00:02:13 7. 4. 4.
8. D11 Vilková, Olívie (2013, CZ) 8078 00:04:18 00:04:17 00:02:12 8. 4. 4.
9. H11 Skýba, Sebastian (2014, CZ) 8081 00:04:19 00:04:19 00:02:08 9. 5. 5.
10. H11 Doležel, Lukáš (2012, CZ) 8024 00:04:19 00:04:19 00:02:13 10. 6. 6.
11. H11 Novák, Jakub (2013, CZ) TJ Slezan FM 8041 00:04:23 00:04:20 00:02:19 11. 7. 7.
12. H11 Pauser, Matěj (2014, CZ) Rodina Pauser 8015 00:04:25 00:04:25 00:02:17 12. 8. 8.
13. D11 Adéla, Ohlídalová (2011, CZ) 4123 00:04:27 00:04:25 00:02:12 13. 5. 5.
14. H11 Wagner, Robin (2013, CZ) 8013 00:04:28 00:04:28 00:02:12 14. 9. 9.
15. H11 Bílý, Milan (2012, CZ) DD 8070 00:04:29 00:04:28 15. 10. 10.
16. H11 Kuba, Matyáš (2013, CZ) 8039 00:04:30 00:04:30 00:02:18 16. 11. 11.
17. D11 Svobodová, Kateřina (2011, CZ) 8054 00:04:31 00:04:30 00:02:12 17. 6. 6.
18. H11 Eliáš, Malec (2013, CZ) 4234 00:04:36 00:04:36 00:02:14 18. 12. 12.
19. H11 Pohan, Lukáš (2011) 8007 00:04:41 00:04:38 00:02:24 19. 13. 13.
20. H11 Braun, Marek (2015, CZ) 8005 00:04:41 00:04:39 00:02:25 20. 14. 14.
21. H11 Filip, Sýkora (2014, CZ) 4203 00:04:44 00:04:42 00:02:26 21. 15. 15.
22. H11 Adam, Babilon (2014, CZ) 4118 00:04:45 00:04:45 00:02:24 22. 16. 16.
23. H11 Jochec, Miroslav (2012, CZ) DD 8072 00:04:47 00:04:45 00:02:20 23. 17. 17.
24. H11 Rečka, Vojtěch (2012, CZ) 8022 00:04:47 00:04:46 00:02:22 24. 18. 18.
25. H11 Votruba, Vladimír (2014, CZ) 8061 00:04:47 00:04:44 00:02:28 25. 19. 19.
26. D11 Časarová, Debora (2014, CZ) 8046 00:04:48 00:04:48 00:02:13 26. 7. 7.
27. D11 Marjanovic, Natalija (2013, CZ) 8077 00:04:49 00:04:48 00:02:27 27. 8. 8.
28. H11 Malina, Alexandr (2014, CZ) Lidl-dítě 8059 00:04:52 00:04:52 00:02:27 28. 20. 20.
29. D11 Hajnošová, Amálie (2012, CZ) 8082 00:04:53 00:04:53 00:02:21 29. 9. 9.
30. H11 Ondřej, Kolář (2014, CZ) 4197 00:04:55 00:04:53 00:02:24 30. 21. 21.
31. D11 Bláhová, Nikoleta (2011, CZ) KOS 8040 00:04:57 00:04:57 00:02:19 31. 10. 10.
32. H11 Bongilaj, Jaroslav (2012, CZ) DD 8066 00:04:58 00:04:55 00:02:29 32. 22. 22.
33. D11 Brzobohatá, Julie (2015, CZ) 8016 00:04:58 00:04:54 00:02:32 33. 11. 11.
34. D11 Gabčová, Amálie (2012, CZ) DD 8065 00:04:59 00:04:59 00:02:20 34. 12. 12.
35. H11 Konečný, Dominik (2011, CZ) 8023 00:05:00 00:05:00 00:02:35 35. 23. 23.
36. D11 Aneta, Lišková (2015, CZ) 4433 00:05:00 00:04:57 00:02:36 36. 13. 13.
37. D11 Braunová, Laura (2013, CZ) 8004 00:05:00 00:05:00 00:02:35 37. 14. 14.
38. D11 Bystroňová, Nicol (2014) 8026 00:05:01 00:04:59 00:02:25 38. 15. 15.
39. D11 Havranová, Anežka (2013, CZ) PORG Ostrava 8079 00:05:01 00:05:01 39. 16. 16.
40. H11 Václav, Konrád (2015, CZ) 4448 00:05:02 00:05:00 00:02:36 40. 24. 24.
41. H11 Mikeš, Matyáš (2015, CZ) Šneci v běhu 8025 00:05:02 00:04:59 00:02:37 41. 25. 25.
42. D11 Šilhanová, Emma (2012, CZ) 8021 00:05:03 00:05:03 00:02:32 42. 17. 17.
43. H11 Mikoláš, Dryják (2012, CZ) 4201 00:05:06 00:05:05 00:02:35 43. 26. 26.
44. D11 Matoušková, Maya (2015, CZ) 8018 00:05:07 00:05:06 00:02:39 44. 18. 18.
45. H11 Šauer, Vladimír (2014, CZ) HC Vítkovice Ridera 8084 00:05:07 00:05:07 00:02:31 45. 27. 27.
46. D11 Palánová, Eliška (2014, CZ) 8051 00:05:10 00:05:09 00:02:36 46. 19. 19.
47. H11 Lukša, David (2014, CZ) 8042 00:05:15 00:05:12 47. 28. 28.
48. D11 Marie, Bulová (2015, CZ) 4431 00:05:16 00:05:15 00:02:37 48. 20. 20.
49. D11 Holánková, Gabriela (2015, CZ) Lidl-dítě 8030 00:05:18 00:05:18 00:02:42 49. 21. 21.
50. H11 Podgorný, Páťa (2011, CZ) 8038 00:05:20 00:05:18 00:02:46 50. 29. 29.
51. H11 Bartošek, Štěpán (2015, CZ) 8019 00:05:20 00:05:20 00:02:42 51. 30. 30.
52. H11 Buriánek, Tomáš (2015, CZ) Šneci v běhu 8012 00:05:21 00:05:20 00:02:42 52. 31. 31.
53. H11 Mlýnek, David (2015) 8035 00:05:21 00:05:19 00:02:53 53. 32. 32.
54. D11 Karolína, Biskupová (2013, CZ) 4450 00:05:22 00:05:20 00:02:39 54. 22. 22.
55. D11 Vavříčková, Adéla (2013, CZ) 8033 00:05:22 00:05:21 00:02:43 55. 23. 23.
56. D11 Polendová, Izabela (2013, CZ) 8048 00:05:23 00:05:23 00:02:37 56. 24. 24.
57. H11 Žák, Adam (2015, CZ) 8001 00:05:23 00:05:21 00:02:54 57. 33. 33.
58. D11 Zahradníková, Tereza (2012, CZ) 8053 00:05:26 00:05:24 00:02:39 58. 25. 25.
59. D11 Kočíbová, Eliška (2013, CZ) DD 8069 00:05:27 00:05:27 00:02:39 59. 26. 26.
60. D11 Hisemová, Abigail (2012, CZ) 8045 00:05:28 00:05:26 00:02:37 60. 27. 27.
61. D11 Šilhanová, Stella (2013, CZ) 8020 00:05:28 00:05:28 00:02:41 61. 28. 28.
62. D11 Zuzana, Konrádová (2013, CZ) 4434 00:05:28 00:05:28 00:02:42 62. 29. 29.
63. D11 Burešová, Natálie (2014, CZ) 8036 00:05:29 00:05:28 00:02:47 63. 30. 30.
64. H11 Oskar, Zwyrtek (2015, CZ) 4110 00:05:39 00:05:39 00:02:49 64. 34. 34.
65. H11 Polenda, Teodor (2015, CZ) 8047 00:05:40 00:05:40 00:02:39 65. 35. 35.
66. H11 Smetana, Mikuláš (2015, CZ) 8076 00:05:44 00:05:44 00:02:41 66. 36. 36.
67. H11 Zahradník, Vojtěch (2014, CZ) 8052 00:05:51 00:05:51 00:03:06 67. 37. 37.
68. H11 Ticháček, Erik (2014) 8032 00:06:00 00:05:58 00:02:48 68. 38. 38.
69. H11 Podgorný, Ríša (2014, CZ) 8037 00:06:01 00:06:01 00:02:52 69. 39. 39.
70. D11 Eva, Stellerová (2013, CZ) 4435 00:06:03 00:06:03 00:02:54 70. 31. 31.
71. H11 Lisztwan, Jan (2013, CZ) Enduro motocross team Orlová z.s. 8006 00:06:13 00:06:13 00:02:40 71. 40. 40.
72. D11 Křenová, Tereza (2011, CZ) DD 8071 00:06:16 00:06:15 00:02:49 72. 32. 32.
73. D11 Buzrlová, Ema Eliška (2013, CZ) Lidl-dítě 8060 00:06:18 00:06:18 00:03:17 73. 33. 33.
74. H11 Alechandro, Biháry (2011, CZ) 4447 00:06:20 00:06:19 00:02:52 74. 41. 41.
75. D11 Gabčová, Adéla (2011, CZ) DD 8075 00:06:44 00:06:42 00:02:52 75. 34. 34.
76. D11 Marína, Miggl (2014, CZ) 4452 00:06:46 00:06:46 00:03:18 76. 35. 35.
77. D11 Lucie, Schützová (2014, CZ) 4454 00:06:50 00:06:49 00:03:05 77. 36. 36.
78. D11 Hauptmannová, Emilly (2015, CZ) 8056 00:06:50 00:06:50 00:03:24 78. 37. 37.
79. H11 Ondřej, Byrtos (2014, CZ) 4411 00:06:59 00:06:57 00:03:26 79. 42. 42.
80. D11 Slavíčková, Monika Marie (2014, CZ) 40-v-poklusu 8055 00:07:06 00:07:04 00:03:37 80. 38. 38.
81. D11 Žigová, Pavla (2012, CZ) DD 8063 00:07:16 00:07:14 00:03:27 81. 39. 39.
82. D11 Ferková, Martina (2011, CZ) DD 8073 00:07:18 00:07:16 00:03:24 82. 40. 40.
83. D11 Kotásková, Karolína (2013, CZ) DD 8067 00:07:19 00:07:17 00:03:24 83. 41. 41.
84. D11 Veningrová, Jenifer (2013, CZ) DD 8074 00:07:29 00:07:29 00:03:32 84. 42. 42.
85. D11 Sofie, Sobolová (2011, CZ) 4446 00:07:39 00:07:38 00:03:30 85. 43. 43.
86. D11 Veningrová, Lucie (2015, CZ) DD 8068 00:07:40 00:07:40 00:03:26 86. 44. 44.
87. D11 Kotásková, Anna (2015, CZ) DD 8064 00:10:48 00:10:46 00:04:38 87. 45. 45.
DNF H11 Guniš, Daniel (2014, CZ) 8083 - - -
DNF D11 Hegnerová, Marina (2013, CZ) 8034 - - -

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil