fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ostrava Dětský závod 1 km (2019)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Tůma, Tomáš (2008, CZ) Atletika Šumperk 8103 00:03:44 00:03:44 1. 1. 1.
2. H11 Štafa, Jan (2008, CZ) 8038 00:03:55 00:03:54 2. 2. 2.
3. D11 Zajícová, Emma (2008, CZ) Sokol Opava 8074 00:03:58 00:03:58 3. 1. 1.
4. H11 Urbančík, Jakub (2009, CZ) 8018 00:04:07 00:04:07 4. 3. 3.
5. H11 Vilk, Viktor (2009, CZ) 8048 00:04:08 00:04:07 5. 4. 4.
6. D11 Zajícová, Stella (2010, CZ) Sokol Opava 8073 00:04:10 00:04:10 6. 2. 2.
7. D11 Salvová, Kateřina (2010, CZ) SSK Vítkovice 8094 00:04:20 00:04:20 7. 3. 3.
8. D11 Maňková, Tereza (2008, CZ) 8022 00:04:22 00:04:22 8. 4. 4.
9. H11 Möhwald, Nicolò (2008, CZ) 8054 00:04:24 00:04:23 9. 5. 5.
10. D11 Kučerová, Anna (2009, CZ) 8065 00:04:25 00:04:25 10. 5. 5.
11. D11 Odstrčilová, Klára (2009, CZ) 8006 00:04:27 00:04:25 11. 6. 6.
12. H11 Špok, Stanislav (2009, CZ) 8071 00:04:30 00:04:30 12. 6. 6.
13. H11 Šablatura, Sebastian (2008, CZ) PaPa 8037 00:04:32 00:04:31 13. 7. 7.
14. D11 Hladká, Anna (2010, CZ) 8025 00:04:35 00:04:35 14. 7. 7.
15. D11 Friedel, Katerina (2008, CZ) 8010 00:04:37 00:04:37 15. 8. 8.
16. D11 Dvořáková, Iva (2008, CZ) 8007 00:04:39 00:04:39 16. 9. 9.
17. D11 Hrubanová, Anita (2008, CZ) 8088 00:04:41 00:04:41 17. 10. 10.
18. D11 Klöslová, Sofie (2008, CZ) 8059 00:04:43 00:04:43 18. 11. 11.
19. H11 Tůma, Jakub (2011, CZ) Atletika Šumperk 8104 00:04:46 00:04:46 19. 8. 8.
20. D11 Dannhoferová, Nela (2011, CZ) 8086 00:04:47 00:04:46 20. 12. 12.
21. H11 Kučera, Miroslav (2009, CZ) Malé Žernoseky 8105 00:04:51 00:04:51 21. 9. 9.
22. H11 Černý, Dominik (2011, CZ) Orel Vyškov 8019 00:04:53 00:04:53 22. 10. 10.
23. H11 Havel, Jakub (2008, CZ) Havel 8107 00:04:53 00:04:53 23. 11. 11.
24. D11 Koelblova, Marie (2008, CZ) SSK Vitkovice 8016 00:04:53 00:04:53 24. 13. 13.
25. H11 Trunec, David (2008, CZ) 8045 00:04:53 00:04:53 25. 12. 12.
26. D11 Kuzníková, Lucie (2009, CZ) 4478 00:04:54 00:04:53 26. 14. 14.
27. H11 Kozelek, Jakub (2010, CZ) Lidl-dítě 8039 00:04:55 00:04:53 27. 13. 13.
28. D11 Chodurová, Nina (2009, CZ) 8067 00:04:56 00:04:53 28. 15. 15.
29. H11 Mík, Daniel (2008, CZ) 8066 00:04:58 00:04:55 29. 14. 14.
30. H11 Havel, Maxmilián (2011, CZ) Havel 8106 00:04:59 00:04:57 30. 15. 15.
31. D11 Králová, Anna (2011, CZ) 8014 00:05:00 00:05:00 31. 16. 16.
32. D11 Truncová, Natálie (2010, CZ) 8044 00:05:01 00:05:00 32. 17. 17.
33. D11 Lukánková, Ema (2010, CZ) 8056 00:05:01 00:05:00 33. 18. 18.
34. D11 Svobodová, Sofie (2011, CZ) 4604 00:05:02 00:05:02 34. 19. 19.
35. H11 Kučera, Kristián (2012, CZ) SSK Vítkovice 8040 00:05:02 00:05:02 35. 16. 16.
36. H11 Vach, Michal (2009, CZ) Fbš Bohemians 8041 00:05:05 00:05:04 36. 17. 17.
37. D11 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) 8029 00:05:08 00:05:08 37. 20. 20.
38. H11 Král, Miroslav (2009, CZ) SSK Vítkovice 8015 00:05:12 00:05:12 38. 18. 18.
39. D11 Dluhošová, Viktorie (2012, CZ) 4452 00:05:13 00:05:13 39. 21. 21.
40. H11 Vach, Tomáš (2011, CZ) Fbš Bohemians 8042 00:05:15 00:05:14 40. 19. 19.
41. D11 Volfová, Viktorie (2010, CZ) 8070 00:05:17 00:05:17 41. 22. 22.
42. D11 Halavičová, Natálie (2008, CZ) 8110 00:05:19 00:05:19 42. 23. 23.
43. D11 Meixnerová, Sára (2009, CZ) 8021 00:05:19 00:05:19 43. 24. 24.
44. H11 Lorenc, Vojtěch (2010, CZ) 8009 00:05:20 00:05:18 44. 20. 20.
45. H11 Horák, Aleš (2011, CZ) Horákovic klan 8030 00:05:23 00:05:20 45. 21. 21.
46. D11 Vejmělková, Sára (2010, CZ) Lidl-dítě 8078 00:05:23 00:05:21 46. 25. 25.
47. D11 Meixnerová, Sofie (2011, CZ) 8020 00:05:25 00:05:23 47. 26. 26.
48. H11 Horák, Vojtěch (2008, CZ) 8028 00:05:27 00:05:24 48. 22. 22.
49. H11 Roščák, Tadeáš (2009, CZ) 8064 00:05:27 00:05:25 49. 23. 23.
50. D11 Mateřánková, Adéla (2010, CZ) 8099 00:05:30 00:05:28 50. 27. 27.
51. H11 Jančár, Štěpán (2012, CZ) 4497 00:05:30 00:05:30 51. 24. 24.
52. H11 Krejčiřík, Vojtěch (2010, CZ) 4575 00:05:31 00:05:29 52. 25. 25.
53. D11 Mullerova, Karolína (2010, CZ) 8100 00:05:31 00:05:31 53. 28. 28.
54. D11 Mórová, Adéla (2012, CZ) 8003 00:05:33 00:05:32 54. 29. 29.
55. D11 Svrčinová, Nikolka (2010, CZ) 8102 00:05:34 00:05:34 55. 30. 30.
56. D11 Klásková, Eliška (2008, CZ) 8017 00:05:34 00:05:34 56. 31. 31.
57. H11 Červenka, Daniel (2012, CZ) 8005 00:05:36 00:05:36 57. 26. 26.
58. H11 Vondra, Daniel (2012, CZ) Šneci v běhu 8013 00:05:38 00:05:38 58. 27. 27.
59. H11 Hrbáč, Daniel (2012, CZ) 8085 00:05:39 00:05:38 59. 28. 28.
60. H11 Novák, Jakub (2012, CZ) 8001 00:05:40 00:05:40 60. 29. 29.
61. H11 Novák, Lukáš (2008, CZ) 8002 00:05:41 00:05:39 61. 30. 30.
62. D11 Zahradníková, Izabela (2010, CZ) SK Říkovice 8063 00:05:43 00:05:43 62. 32. 32.
63. H11 Kaltenbrunner, Vít (2011, CZ) Lidl-dítě 8076 00:05:43 00:05:43 63. 31. 31.
64. H11 Přikryl, Jakub (2012, CZ) 8012 00:05:44 00:05:44 64. 32. 32.
65. H11 Malimánek, Marek (2012, CZ) Lidl-dítě 8090 00:05:45 00:05:45 65. 33. 33.
66. H11 Kolařík, Marek (2008, CZ) 4437 00:05:46 00:05:44 66. 34. 34.
67. H11 Dluhoš, Radovan (2008, CZ) 4424 00:05:48 00:05:45 67. 35. 35.
68. H11 Konečný, Lukáš (2008, CZ) 8096 00:05:49 00:05:49 68. 36. 36.
69. H11 Ondrejka, Patrik (2009, SK) 8027 00:05:51 00:05:51 69. 37. 37.
70. D11 Svatoňová, Nikol (2012, CZ) AutoKrs 8055 00:05:51 00:05:51 70. 33. 33.
71. H11 Hladný, Tomáš (2011, CZ) 8060 00:05:53 00:05:52 71. 38. 38.
72. H11 Krejčí, Matouš (2009, CZ) Lidl-dítě 8034 00:05:55 00:05:54 72. 39. 39.
73. H11 Konečný, Dominik (2011, CZ) 8097 00:05:58 00:05:56 73. 40. 40.
74. H11 Fraucoo, Alexandr (2009, CZ) 4447 00:06:00 00:05:58 74. 41. 41.
75. D11 Hladká, Magdalena (2012, CZ) 8024 00:06:01 00:06:00 75. 34. 34.
76. D11 Daňková, Dominika (2012, CZ) Lidl-dítě 8081 00:06:02 00:06:02 76. 35. 35.
77. H11 Poruba, Jan (2011, CZ) 8051 00:06:03 00:06:03 77. 42. 42.
78. H11 Stierand, Václav (2012, CZ) Šneci v běhu 8062 00:06:04 00:06:04 78. 43. 43.
79. H11 Horák, Jakub (2012) 8011 00:06:05 00:06:04 79. 44. 44.
80. D11 Hausvaterová, Tereza (2011, CZ) Lidl-dítě 8092 00:06:07 00:06:07 80. 36. 36.
81. D11 Svobodová, Kateřina (2011, CZ) 8057 00:06:08 00:06:05 81. 37. 37.
82. H11 Šaroun, Martin (2010, CZ) 8089 00:06:10 00:06:10 82. 45. 45.
83. H11 Fiury, Samuel (2009, CZ) 4414 00:06:11 00:06:11 83. 46. 46.
84. H11 Tylšar, Vojtěch (2009, CZ) 4544 00:06:13 00:06:11 84. 47. 47.
85. D11 Krůzová, Adéla (2012, CZ) 8052 00:06:17 00:06:13 85. 38. 38.
86. D11 Hladná, Tereza (2008, CZ) 8061 00:06:18 00:06:18 86. 39. 39.
87. H11 Rygula, Filip (2011, CZ) 8068 00:06:18 00:06:17 87. 48. 48.
88. H11 Hradecký, Martin (2009, CZ) Lidl-dítě 8079 00:06:21 00:06:21 88. 49. 49.
89. H11 Křepel, Antonín (2012, CZ) 8084 00:06:25 00:06:24 89. 50. 50.
90. D11 Cepková, Klára (2011, CZ) Běžecký klub Chýně 8004 00:06:30 00:06:29 90. 40. 40.
91. D11 Zahradníková, Tereza (2012, CZ) 8058 00:06:37 00:06:36 91. 41. 41.
92. D11 Šilhanová, Emma (2012, CZ) 8087 00:06:39 00:06:38 92. 42. 42.
93. H11 Takáč, Daniel (2008, CZ) Lidl-dítě 8091 00:06:40 00:06:38 93. 51. 51.
94. D11 Vejmělková, Nela (2013, CZ) Lidl-dítě 8077 00:06:40 00:06:39 94. 43. 43.
95. H11 Sedláček, Robert (2011, CZ) 8072 00:07:21 00:07:20 95. 52. 52.
96. H11 Walder, Daniel (2010, CZ) 8098 00:07:40 00:07:37 96. 53. 53.
97. H11 Dudys, Šimon (2012, CZ) 8083 00:07:44 00:07:43 97. 54. 54.

479635 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři