fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Ostrava Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Holaň, Dominik (2001, CZ) 7011 00:02:42 00:02:42 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. H15 Špánik, Lukáš (2001, CZ) 7048 00:02:45 00:02:45 2. 2. 2. FotoFotoFotoFoto
3. H15 Zajíček, Adam (2003, CZ) Atletika Poruba 7045 00:02:48 00:02:48 3. 3. 3. FotoFotoFotoFoto
4. H15 Bachan, Petr (2003, CZ) Lhota 7029 00:02:50 00:02:50 4. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
5. D15 Šenková, Zuzana (2002, CZ) SSK Vítkovice 7015 00:02:53 00:02:53 5. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
6. D15 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 7039 00:02:57 00:02:57 6. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
7. H15 Sokol, Marek (2002, CZ) Atletika Poruba 7043 00:02:58 00:02:58 7. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
8. D15 Salamonová, Adéla (2003, CZ) 7052 00:03:00 00:03:00 8. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
9. D15 Suchánková, Barbora (2002, CZ) SSK Vítkovice 7030 00:03:08 00:03:08 9. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
10. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 7023 00:03:08 00:03:07 10. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 7024 00:03:09 00:03:09 11. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. H15 Tůma, Šimon (2004, CZ) 7057 00:03:11 00:03:11 12. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. D15 Toová, Klára (2004, CZ) Atletika Poruba 7521 00:03:11 00:03:11 13. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
14. H15 Austera, Filip (2004, CZ) 7038 00:03:12 00:03:12 14. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
15. D15 Križanová, Johana (2001, CZ) 7026 00:03:13 00:03:13 15. 6. 6. FotoFotoFotoFoto
16. D15 Heczková, Barbora (2002, CZ) 7040 00:03:14 00:03:14 16. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
17. D15 Uvírová, Vivien (2003, CZ) Atletika Poruba 7054 00:03:15 00:03:15 17. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
18. H15 Bořucký, Petr (2003, CZ) Atletika Sokol České Budějovice 7019 00:03:16 00:03:16 18. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
19. H15 Mieres, Matyáš (2004, CZ) 7014 00:03:18 00:03:18 19. 11. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
20. H15 Skála, Tomáš (2004, CZ) 7050 00:03:26 00:03:26 20. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
21. H15 Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 7036 00:03:27 00:03:27 21. 13. 13. FotoFotoFotoFoto
22. H15 Prus, Tomáš (2003, CZ) 7058 00:03:28 00:03:28 22. 14. 14. FotoFotoFotoFoto
23. H15 Gnida, David (2004, CZ) 7009 00:03:31 00:03:31 23. 15. 15. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
24. H15 Novák, Jaromír (2001, CZ) Prušáci 7046 00:03:32 00:03:31 24. 16. 16. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
25. H15 Hampl, Petr (2003, CZ) 7031 00:03:34 00:03:34 25. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
26. D15 Pětvaldská, Eliška (2003, CZ) 7013 00:03:35 00:03:35 26. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
27. H15 Veselý, Daniel (2002, CZ) 7035 00:03:35 00:03:35 27. 18. 18. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
28. D15 Zahradníková, Eliška (2004, CZ) 7034 00:03:44 00:03:43 28. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
29. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 7003 00:03:44 00:03:44 29. 19. 19. FotoFotoFoto
30. H15 Šťastný, Filip (2003, CZ) ŠSK Beskydy 7047 00:03:44 00:03:43 30. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
31. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 7001 00:03:45 00:03:45 31. 11. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
32. D15 Homolová, Kateřina (2004, CZ) 7028 00:03:52 00:03:51 32. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
33. D15 Gojná, Aneta (2003, CZ) 7051 00:03:56 00:03:56 33. 13. 13. FotoFotoFoto
34. D15 Procházková, Barbora (2004, CZ) SSK Vítkovice 7041 00:03:58 00:03:58 34. 14. 14. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
35. D15 Riedlová, Magdaléna (2003, CZ) 7056 00:03:59 00:03:56 35. 15. 15. FotoFotoFotoFotoFoto
36. H15 Sobek, Jakub (2003, CZ) 7053 00:03:59 00:03:59 36. 21. 21. FotoFotoFotoFotoFoto
37. D15 Krayzlová, Zuzana (2002, CZ) Ostrava 7037 00:04:00 00:04:00 37. 16. 16. FotoFotoFoto
38. H15 Both, Jakub (2003, CZ) 7022 00:04:09 00:04:09 38. 22. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
39. H15 Krňávek, Radek (2002, CZ) 7021 00:04:09 00:04:09 39. 23. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
40. D15 Gavlasová, Gabriela (2001, CZ) 7033 00:04:17 00:04:16 40. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFoto
41. D15 Flowarczna, Pavla (2001, CZ) Nadace Leontinka 7049 00:04:24 00:04:24 41. 18. 18. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
42. D15 Hudeczová, Pavla (2003, CZ) 7012 00:04:28 00:04:26 42. 19. 19. FotoFotoFoto
43. D15 Komendrova, Denisa (2004, CZ) 7059 00:04:30 00:04:30 43. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFoto
44. D15 Klementová, Anna (2004, CZ) SRGTH 7044 00:04:33 00:04:32 44. 21. 21. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
45. H15 Kozubek, Matěj (2004, CZ) Ostrava 7010 00:04:34 00:04:34 45. 24. 24. FotoFotoFotoFotoFoto
46. D15 Čišecka, Natala (2004, CZ) 7065 00:04:37 00:04:37 46. 22. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
DNF D15 Miclíková, Martina (2004, CZ) 7002 - - -  
DNF H15 Petruška, Tomáš (2004, CZ) 7004 - - -  
DNF D15 Vlková, Tereza (2001, CZ) Wizards DDum 7006 - - -  
DNF H15 Kolář, Vladimír (2003, CZ) 7008 - - -  
DNF D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 7018 - - -  

396958 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři