fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Ostrava Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 500 m poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Smaženka, Ondřej (2000, CZ) 6036 00:03:26 00:03:26 00:01:40 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
2. H15 Holaň, Dominik (2001, CZ) 6049 00:03:30 00:03:29 00:01:46 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. H10 Hanzelka, Daniel (2006, CZ) AK EZ Kopřivnice 6133 00:03:33 00:03:33 00:01:45 3. 1. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
4. D15 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6160 00:03:34 00:03:34 00:01:45 4. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
5. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6051 00:03:35 00:03:35 00:01:43 5. 3. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
6. D15 Salamonová, Adéla (2003, CZ) Atletika Poruba 6150 00:03:45 00:03:45 00:01:48 6. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
7. D15 Šenková, Zuzana (2002, CZ) SSK Vítkovice 6116 00:03:51 00:03:51 00:01:47 7. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
8. H10 Honěk, Adam (2005, CZ) Atletika TJ Slezan Frýdek-Místek 6154 00:03:55 00:03:55 00:01:54 8. 2. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
9. D15 Bártková, Julie (2002, CZ) 6163 00:04:03 00:04:03 00:01:56 9. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
10. D10 Suchánková, Johana (2005, CZ) SSK vítkovice 6128 00:04:05 00:04:05 00:01:59 10. 1. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
11. D10 Mendreková, Kateřina (2006, CZ) TJ Jäkl Karviná 6042 00:04:05 00:04:05 00:02:02 11. 2. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6039 00:04:07 00:04:05 00:02:10 12. 4. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
13. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6112 00:04:08 00:04:08 00:02:06 13. 3. 7. FotoFotoFoto
14. D15 Charvátová, Tereza (2002, CZ) RELAX-FIT TEAM 6173 00:04:08 00:04:08 00:02:01 14. 5. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
15. H10 Gnida, Filip (2006, CZ) 6169 00:04:09 00:04:07 00:02:02 15. 4. 8. FotoFotoFotoFotoFoto
16. H10 Krobot, Adam (2006, CZ) 6199 00:04:09 00:04:08 00:02:10 16. 5. 9. FotoFotoFoto
17. H15 Austera, Filip (2004, CZ) 6187 00:04:10 00:04:09 00:02:01 17. 5. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
18. H10 Pilar, Maxim (2006, CZ) 6130 00:04:11 00:04:11 00:02:03 18. 6. 11. FotoFotoFotoFoto
19. H15 Kaláb, Patrik (2000, CZ) 6083 00:04:12 00:04:10 00:02:01 19. 6. 12. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
20. D10 Hrčková, Julie (2006, CZ) Slezan F-M 6027 00:04:12 00:04:09 00:02:15 20. 3. 8. FotoFotoFotoFotoFoto
21. D15 Suchánková, Barbora (2002, CZ) SSK vítkovice 6127 00:04:13 00:04:13 00:02:00 21. 6. 9. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
22. H15 Mieres, Matyáš (2004) 6009 00:04:15 00:04:13 00:02:09 22. 7. 13. FotoFotoFotoFoto
23. H10 Filipsky, Adam (2006, CZ) 6157 00:04:15 00:04:15 00:02:05 23. 7. 14. FotoFotoFotoFoto
24. H10 Lenert, Filip (2006, CZ) 6066 00:04:15 00:04:13 00:02:11 24. 8. 15. FotoFotoFoto
25. H15 Indra, Daniel (2004, CZ) Prostějov 6144 00:04:16 00:04:14 00:02:08 25. 8. 16. FotoFotoFoto
26. D10 Stanieková, Klára (2005, CZ) 6228 00:04:17 00:04:15 00:02:04 26. 4. 10. FotoFotoFotoFoto
27. D10 Hamplová, Kateřina (2007, CZ) 6183 00:04:19 00:04:19 00:02:03 27. 5. 11. FotoFotoFotoFotoFoto
28. H10 Říha, Prokop (2006, CZ) 6201 00:04:19 00:04:19 00:02:09 28. 9. 17. FotoFotoFotoFoto
29. H15 Pavelka, Tobiáš (2004, CZ) SK Oceláci Ostrava 6134 00:04:19 00:04:18 00:02:14 29. 9. 18. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
30. H10 Jurka, Adam (2007, CZ) 6050 00:04:20 00:04:20 00:02:05 30. 10. 19. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
31. H15 Škyta, Patrik (2002, CZ) 6217 00:04:20 00:04:17 00:02:12 31. 10. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
32. H10 Urbančík, Ondřej (2006, CZ) Torpedo Havířov 6100 00:04:21 00:04:21 00:02:08 32. 11. 21. FotoFotoFotoFoto
33. H10 Beleš, Daniel (2006, CZ) 6135 00:04:21 00:04:20 00:02:11 33. 12. 22. FotoFotoFotoFotoFoto
34. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6015 00:04:22 00:04:22 00:02:15 34. 13. 23. FotoFotoFotoFoto
35. H15 Malý, Václav (2003, CZ) 6222 00:04:26 00:04:25 00:02:12 35. 11. 24. FotoFotoFotoFotoFoto
36. H15 Babiš, Ondřej (2002, CZ) 6099 00:04:28 00:04:25 00:02:24 36. 12. 25. FotoFotoFoto
37. H15 Ševčík, Ondřej (2003, CZ) 6141 00:04:28 00:04:28 00:02:13 37. 13. 26. FotoFoto
38. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6012 00:04:29 00:04:28 00:02:20 38. 14. 27. FotoFotoFoto
39. H10 Kovář, Tomáš (2007, CZ) Jäkl Karviná 6041 00:04:29 00:04:29 00:02:15 39. 15. 28. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
40. H15 Skála, Tomáš (2004, CZ) 6048 00:04:30 00:04:29 00:02:14 40. 14. 29. FotoFotoFotoFotoFoto
41. H15 Kobylka, Matyáš (2004, CZ) 6166 00:04:30 00:04:29 00:02:16 41. 15. 30. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
42. H10 Jašek, David (2007, CZ) 6123 00:04:31 00:04:29 00:02:18 42. 16. 31.  
43. H10 Vizváry, Nikolas (2006, CZ) 6090 00:04:31 00:04:31 00:02:22 43. 17. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
44. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 6002 00:04:34 00:04:32 00:02:21 44. 16. 33. FotoFoto
45. H15 Pasz, Dominik (2003, CZ) 6161 00:04:34 00:04:32 00:02:17 45. 17. 34. FotoFotoFotoFotoFoto
46. H10 Norys, Jakub (2006, CZ) 6124 00:04:35 00:04:32 00:02:17 46. 18. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
47. H10 Charvát, Matyáš (2005, CZ) RELAX-FIT TEAM 6174 00:04:35 00:04:31 00:02:27 47. 19. 36. FotoFotoFotoFoto
48. D10 Daňková, Dora (2006, CZ) 6118 00:04:35 00:04:33 00:02:19 48. 6. 12.  
49. D10 Kozová, Lucie (2006, CZ) 6171 00:04:35 00:04:35 00:02:16 49. 7. 13. FotoFotoFotoFoto
50. D15 Bílková, Natálie (2001, CZ) 6059 00:04:35 00:04:35 00:02:07 50. 7. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
51. H10 Kudela, Filip (2008, CZ) 6129 00:04:35 00:04:35 00:02:10 51. 20. 37. FotoFotoFotoFoto
52. H10 Kocman, Filip (2005, CZ) 6153 00:04:36 00:04:36 00:02:14 52. 21. 38. FotoFotoFotoFoto
53. H10 Warcholek, Jan (2005, CZ) 6094 00:04:37 00:04:36 00:02:23 53. 22. 39. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
54. H10 Vnouček, Teodor (2006, CZ) 6195 00:04:39 00:04:37 00:02:19 54. 23. 40. FotoFotoFotoFotoFoto
55. H10 Budzel, Matěj (2007, CZ) 6156 00:04:40 00:04:38 00:02:21 55. 24. 41. FotoFotoFotoFoto
56. H15 Gnida, David (2004, CZ) 6188 00:04:41 00:04:40 00:02:20 56. 18. 42. FotoFotoFotoFotoFoto
57. H15 Sobek, Jakub (2003, CZ) 6221 00:04:41 00:04:40 00:02:13 57. 19. 43. FotoFotoFotoFotoFoto
58. D10 Ražná, Jana (2006, CZ) 6029 00:04:42 00:04:41 00:02:19 58. 8. 15. FotoFotoFotoFotoFoto
59. H10 Bauer, Martin (2007, CZ) MFK Vítkovice 6109 00:04:42 00:04:40 00:02:19 59. 25. 44. FotoFotoFotoFoto
60. H10 Maslaňak, Jakub (2006, CZ) RUN Klokočov 6035 00:04:43 00:04:41 00:02:26 60. 26. 45. Foto
61. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6080 00:04:43 00:04:43 00:02:26 61. 20. 46. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
62. H10 Hrček, Jan (2008, CZ) 6026 00:04:44 00:04:41 00:02:22 62. 27. 47. FotoFotoFotoFotoFoto
63. H10 Hachle, Oliver (2008, CZ) Guliver 6155 00:04:45 00:04:43 00:02:23 63. 28. 48. FotoFotoFotoFoto
64. D15 Pětvaldská, Eliška (2003, CZ) 6185 00:04:45 00:04:42 00:02:31 63. 8. 16. FotoFoto
65. H10 Poruba, Tomaš (2005, CZ) Florbal Torpedo Haviřov 6198 00:04:45 00:04:45 00:02:12 65. 29. 49. FotoFotoFoto
66. H10 Michalec, Lukáš (2007) 6010 00:04:45 00:04:43 00:02:25 66. 30. 50. FotoFotoFoto
67. H10 Bujnoch, Václav (2008, CZ) 6117 00:04:47 00:04:46 00:02:27 67. 31. 51. FotoFotoFotoFotoFoto
68. D10 Vývodová, Jana (2005, CZ) Frýdek-Místek 6189 00:04:47 00:04:44 00:02:27 68. 9. 17. FotoFotoFotoFoto
69. H10 Tichý, Patrik (2006, CZ) Florbal Toprédo Havířov 6092 00:04:48 00:04:48 00:02:13 69. 32. 52. FotoFotoFotoFoto
70. H15 Hořínek, Daniel (2001, CZ) 6230 00:04:48 00:04:44 00:02:31 70. 21. 53. FotoFotoFoto
71. D10 Kalábová, Niki (2005, CZ) Florbal Toprédo Havířov 6084 00:04:48 00:04:48 00:02:22 71. 10. 18. FotoFotoFoto
72. H10 Kalous, Jakub (2005, CZ) 6152 00:04:48 00:04:48 00:02:23 72. 33. 54. FotoFotoFotoFoto
73. H10 Michalík, Marek (2008, CZ) 6142 00:04:48 00:04:48 00:02:21 73. 34. 55. FotoFotoFotoFoto
74. H15 Hampl, Petr (2003, CZ) 6184 00:04:49 00:04:49 00:02:19 74. 22. 56. FotoFotoFoto
75. D10 Kalábová, Natali (2005, CZ) Florbal Toprédo Havířov 6085 00:04:50 00:04:49 00:02:21 75. 11. 19. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
76. H10 Šarec, Jiří (2006, CZ) 6136 00:04:50 00:04:48 00:02:16 76. 35. 57. FotoFotoFoto
77. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6005 00:04:50 00:04:48 00:02:26 77. 9. 20. FotoFotoFotoFoto
78. H15 Čep, Michal (2003, CZ) 6203 00:04:51 00:04:48 00:02:30 78. 23. 58. FotoFotoFotoFotoFoto
79. D10 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6079 00:04:52 00:04:51 00:02:27 79. 12. 21. Foto
80. H10 Fišera, Ondřej (2008, CZ) 6020 00:04:52 00:04:52 00:02:24 80. 36. 59. FotoFotoFotoFoto
81. H10 Matuš, Vojta (2006, CZ) 6105 00:04:54 00:04:50 00:02:36 81. 37. 60. FotoFoto
82. D15 Krayzlová, Zuzana (2002, CZ) Ostrava 6165 00:04:55 00:04:53 00:02:27 82. 10. 22. FotoFotoFoto
83. H10 Vaněrka, Antonín (2008, CZ) SSK Vítkovice 6054 00:04:55 00:04:54 00:02:28 83. 38. 61. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
84. D10 Říhová, Eliška (2008, CZ) 6200 00:04:56 00:04:56 00:02:22 84. 13. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
85. H10 Skála, Ondřej (2006, CZ) 6047 00:04:57 00:04:56 00:02:32 85. 39. 62. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
86. D15 Linartová, Martina (2001, CZ) 6011 00:04:57 00:04:55 00:02:34 86. 11. 24. FotoFotoFotoFotoFoto
87. D10 Austerová, Andrea (2005, CZ) 6186 00:04:57 00:04:56 00:02:30 87. 14. 25. FotoFotoFotoFotoFoto
88. H15 Mrověc, Jan (2004, CZ) Devotion Team 6032 00:04:58 00:04:54 00:02:32 88. 24. 63. Foto
89. D10 Vaněrková, Tereza (2005, CZ) 6053 00:04:59 00:04:57 00:02:27 89. 15. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
90. H10 Pernica, Vít (2006, CZ) 6178 00:04:59 00:04:59 00:02:21 90. 40. 64. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
91. D10 Viochnová, Nela (2006, CZ) Torpédo Havířov 6102 00:04:59 00:04:58 00:02:27 91. 16. 27. FotoFotoFotoFoto
92. D15 Gojná, Aneta (2003, CZ) 6176 00:04:59 00:04:59 00:02:26 92. 12. 28. FotoFotoFotoFoto
93. H10 Kolomazník, Petr (2007, CZ) 6194 00:04:59 00:04:59 00:02:22 93. 41. 65. FotoFotoFoto
94. D15 Hořínková, Sabina (2004, CZ) 6229 00:05:02 00:04:59 00:02:32 94. 13. 29. FotoFotoFotoFoto
95. H15 Križan, Tomáš (2003, CZ) 6071 00:05:02 00:04:55 00:02:35 95. 25. 66. FotoFoto
96. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6016 00:05:02 00:04:58 00:02:35 96. 42. 67. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
97. H10 Rygula, Filip (2008, CZ) 6220 00:05:03 00:04:56 97. 43. 68. Foto
98. D10 Vládíková, Karolina (2007, CZ) 6013 00:05:04 00:05:04 00:02:24 98. 17. 30. FotoFotoFotoFoto
99. H10 Warcholek, Matěj (2005, CZ) 6093 00:05:05 00:05:04 00:02:34 99. 44. 69. FotoFotoFotoFotoFoto
100. D10 Holaňová, Nela (2008, CZ) 6143 00:05:05 00:05:05 00:02:31 100. 18. 31. FotoFotoFoto
101. D15 Grigoriadisová, Nela (2003, CZ) 6052 00:05:06 00:05:01 00:02:27 101. 14. 32. FotoFotoFoto
102. D15 Švorcová, Marcela (2003, CZ) 6227 00:05:06 00:05:03 00:02:25 102. 15. 33. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
103. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6056 00:05:06 00:05:05 00:02:31 103. 16. 34. FotoFoto
104. D10 Klöslová, Sofie (2008, CZ) 6111 00:05:08 00:05:08 00:02:32 104. 19. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
105. D15 Riedlová, Magdaléna (2003, CZ) 6191 00:05:08 00:05:05 00:02:39 105. 17. 36. FotoFotoFotoFotoFoto
106. H10 Riedel, Jiří (2005, CZ) 6190 00:05:09 00:05:05 00:02:42 106. 45. 70.  
107. D10 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 6038 00:05:09 00:05:09 00:02:46 107. 20. 37. FotoFotoFotoFoto
108. H10 Zbořil, Patrik (2006, CZ) Florbal Torpedo Havířov 6087 00:05:09 00:05:09 00:02:30 108. 46. 71. FotoFoto
109. H15 Linart, Ondřej (2004, CZ) 6097 00:05:10 00:05:08 00:02:36 109. 26. 72. FotoFotoFotoFotoFoto
110. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6001 00:05:10 00:05:10 00:02:37 110. 47. 73. FotoFotoFotoFotoFoto
111. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6040 00:05:11 00:05:08 00:02:38 111. 18. 38. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
112. D10 Stanieková, Klára (2005, CZ) 6223 00:05:11 00:05:07 00:02:42 112. 21. 39. FotoFotoFotoFoto
113. H15 Kolář, Vladimír (2003, CZ) 6018 00:05:12 00:05:04 00:02:46 113. 27. 74. FotoFoto
114. D15 Procházková, Barbora (2004, CZ) SSK Vítkovice 6204 00:05:14 00:05:11 00:02:40 114. 19. 40. FotoFotoFotoFotoFoto
115. D10 Bohmová, Beata (2006, CZ) 6225 00:05:14 00:05:14 00:02:35 115. 22. 41. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
116. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6006 00:05:14 00:05:12 00:02:40 116. 23. 42. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
117. H10 Ševčík, David (2005, CZ) 6140 00:05:16 00:05:16 00:02:33 117. 48. 75. FotoFoto
118. D15 Bachoříková, Jana (2001, CZ) 6175 00:05:16 00:05:16 00:02:25 118. 20. 43. Foto
119. H10 Kalvoda, Daniel (2006, CZ) 6057 00:05:17 00:05:17 00:02:31 119. 49. 76. FotoFotoFoto
120. D15 Krhovjáková, Marie (2003, CZ) 6202 00:05:18 00:05:15 00:02:41 120. 21. 44. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
121. D10 Stanovská, Adéla (2006, CZ) 6081 00:05:20 00:05:13 00:02:55 121. 24. 45. FotoFotoFotoFoto
122. H10 Horák, Matěj (2008, CZ) Mexiko Klimky 6168 00:05:21 00:05:16 00:02:45 122. 50. 77. FotoFotoFotoFoto
123. H10 Hoferik, Nicolas (2007, CZ) TK Tenet 6170 00:05:23 00:05:23 00:02:30 123. 51. 78. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
124. D10 Holzová, Simona (2006, CZ) x 6122 00:05:26 00:05:22 00:02:41 124. 25. 46. FotoFotoFotoFotoFoto
125. H10 Kolomazník, Jiří (2005, CZ) 6193 00:05:27 00:05:23 00:02:44 125. 52. 79. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
126. D15 Michalčáková, Adéla (2001, CZ) Nadace Leontinka 6179 00:05:27 00:05:24 00:02:39 126. 22. 47. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
127. D10 Kňapová, Alenka (2008, CZ) 6108 00:05:28 00:05:22 00:03:00 127. 26. 48. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
128. D10 Pavlisková, Klára (2008, CZ) 6074 00:05:33 00:05:32 00:02:43 128. 27. 49. FotoFotoFoto
129. H15 Kozubek, Matěj (2004, CZ) 6069 00:05:33 00:05:31 00:02:39 129. 28. 80. FotoFotoFotoFotoFoto
130. D10 Krásová, Marie (2006, CZ) 6151 00:05:35 00:05:32 00:02:41 130. 28. 50. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
131. H10 Šablatura, Sebastian (2008, CZ) 6114 00:05:37 00:05:33 00:02:59 131. 53. 81. Foto
132. H10 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6126 00:05:37 00:05:35 00:02:47 132. 54. 82. FotoFotoFoto
133. D10 Pavlisková, Tereza (2008, CZ) 6075 00:05:38 00:05:38 00:02:39 133. 29. 51. FotoFotoFotoFoto
134. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6007 00:05:39 00:05:33 00:02:45 134. 30. 52. FotoFotoFotoFoto
135. H10 Císler, Daniel (2008, CZ) 6216 00:05:40 00:05:36 00:02:47 135. 55. 83. FotoFotoFotoFotoFoto
136. H10 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 6021 00:05:40 00:05:35 00:02:57 136. 56. 84. FotoFotoFotoFotoFoto
137. H10 Chromý, Karel (2008, CZ) 6110 00:05:42 00:05:40 00:02:46 137. 57. 85. Foto
138. H10 Wojtyla, Ondra (2008, CZ) 6119 00:05:44 00:05:39 00:03:09 138. 58. 86. FotoFotoFotoFotoFoto
139. H10 Kotěšovský, Matěj (2006, CZ) 6107 00:05:46 00:05:42 00:03:03 139. 59. 87. FotoFotoFotoFotoFoto
140. H10 Görög, Ondřej (2007, CZ) 6091 00:05:46 00:05:39 00:02:48 140. 60. 88. FotoFotoFoto
141. D10 Vránová, Karolína (2007, CZ) 6088 00:05:47 00:05:41 00:02:47 141. 31. 53. FotoFotoFoto
142. D10 Rygulová, Kateřina (2006, CZ) 6197 00:05:49 00:05:43 00:02:54 142. 32. 54. FotoFoto
143. D10 Pavelková, Stela (2007, CZ) SK Oceláci Ostrava 6139 00:05:52 00:05:48 00:02:55 143. 33. 55. FotoFotoFotoFoto
144. D15 Flowarczna, Pavla (2001, CZ) Nadace Leontinka 6149 00:05:52 00:05:49 00:02:49 144. 23. 56. FotoFotoFoto
145. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6008 00:05:53 00:05:49 00:03:05 145. 34. 57. FotoFotoFotoFoto
146. D10 Medvecová, Nora (2009, CZ) 6219 00:05:55 00:05:48 00:03:04 146. 35. 58. Foto
147. D10 Vančurová, Klárka (2006, CZ) BadGees.cz running team 6004 00:06:06 00:06:00 00:03:02 147. 36. 59. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
148. H10 Lipina, Marek (2007, CZ) Atletika Poruba 6145 00:06:06 00:06:03 00:03:08 148. 61. 89. FotoFotoFotoFoto
149. D10 Hrůzová, Laura (2008, CZ) 6033 00:06:07 00:06:03 00:02:42 149. 37. 60. FotoFotoFotoFoto
150. D10 Rehwaldová, Anabela (2006, CZ) 6121 00:06:21 00:06:19 00:03:05 150. 38. 61. FotoFotoFotoFotoFoto
151. H10 Tabányi, Jan (2007, CZ) Paluk 6192 00:06:22 00:06:19 00:03:02 151. 62. 90. FotoFotoFotoFotoFoto
152. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6023 00:06:27 00:06:21 00:03:03 152. 39. 62. FotoFotoFotoFoto
153. H10 Holas, Pavel (2008, CZ) 6086 00:06:27 00:06:20 00:02:49 153. 63. 91. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
154. D10 Veitzlová, Markéta (2009, CZ) 6226 00:06:28 00:06:25 00:03:11 154. 40. 63. FotoFotoFotoFotoFoto
155. D10 Holoubková, Helena (2008, CZ) 6022 00:06:30 00:06:27 00:03:17 155. 41. 64. FotoFotoFotoFoto
156. D10 Szrajberova, Eva (2008, CZ) 6063 00:06:43 00:06:39 00:03:12 156. 42. 65. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
157. H10 Pietrasz, Oliver (2008, CZ) 6095 00:06:49 00:06:44 00:03:18 157. 64. 92. FotoFotoFotoFoto
158. D10 Pietrasz, Natálie (2007, CZ) 6096 00:07:00 00:06:55 00:03:09 158. 43. 66. FotoFotoFoto
159. D10 Medvecová, Magdaléna (2011, CZ) 6218 00:07:50 00:07:44 00:04:11 159. 44. 67. FotoFotoFotoFotoFoto
160. H10 Keitzl, Samel (2006, CZ) 6224 00:09:02 00:08:57 00:03:15 160. 65. 93. FotoFotoFoto

397058 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři