fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ostrava Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 500 m poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Smaženka, Ondřej (2000, CZ) 6036 00:03:26 00:03:26 00:01:40 1. 1. 1.
2. H15 Holaň, Dominik (2001, CZ) 6049 00:03:30 00:03:29 00:01:46 2. 2. 2.
3. H10 Hanzelka, Daniel (2006, CZ) AK EZ Kopřivnice 6133 00:03:33 00:03:33 00:01:45 3. 1. 3.
4. D15 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6160 00:03:34 00:03:34 00:01:45 4. 1. 1.
5. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6051 00:03:35 00:03:35 00:01:43 5. 3. 4.
6. D15 Salamonová, Adéla (2003, CZ) Atletika Poruba 6150 00:03:45 00:03:45 00:01:48 6. 2. 2.
7. D15 Šenková, Zuzana (2002, CZ) SSK Vítkovice 6116 00:03:51 00:03:51 00:01:47 7. 3. 3.
8. H10 Honěk, Adam (2005, CZ) Atletika TJ Slezan Frýdek-Místek 6154 00:03:55 00:03:55 00:01:54 8. 2. 5.
9. D15 Bártková, Julie (2002, CZ) 6163 00:04:03 00:04:03 00:01:56 9. 4. 4.
10. D10 Suchánková, Johana (2005, CZ) SSK vítkovice 6128 00:04:05 00:04:05 00:01:59 10. 1. 5.
11. D10 Mendreková, Kateřina (2006, CZ) TJ Jäkl Karviná 6042 00:04:05 00:04:05 00:02:02 11. 2. 6.
12. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6039 00:04:07 00:04:05 00:02:10 12. 4. 6.
13. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6112 00:04:08 00:04:08 00:02:06 13. 3. 7.
14. D15 Charvátová, Tereza (2002, CZ) RELAX-FIT TEAM 6173 00:04:08 00:04:08 00:02:01 14. 5. 7.
15. H10 Gnida, Filip (2006, CZ) 6169 00:04:09 00:04:07 00:02:02 15. 4. 8.
16. H10 Krobot, Adam (2006, CZ) 6199 00:04:09 00:04:08 00:02:10 16. 5. 9.
17. H15 Austera, Filip (2004, CZ) 6187 00:04:10 00:04:09 00:02:01 17. 5. 10.
18. H10 Pilar, Maxim (2006, CZ) 6130 00:04:11 00:04:11 00:02:03 18. 6. 11.
19. H15 Kaláb, Patrik (2000, CZ) 6083 00:04:12 00:04:10 00:02:01 19. 6. 12.
20. D10 Hrčková, Julie (2006, CZ) Slezan F-M 6027 00:04:12 00:04:09 00:02:15 20. 3. 8.
21. D15 Suchánková, Barbora (2002, CZ) SSK vítkovice 6127 00:04:13 00:04:13 00:02:00 21. 6. 9.
22. H15 Mieres, Matyáš (2004) 6009 00:04:15 00:04:13 00:02:09 22. 7. 13.
23. H10 Filipsky, Adam (2006, CZ) 6157 00:04:15 00:04:15 00:02:05 23. 7. 14.
24. H10 Lenert, Filip (2006, CZ) 6066 00:04:15 00:04:13 00:02:11 24. 8. 15.
25. H15 Indra, Daniel (2004, CZ) Prostějov 6144 00:04:16 00:04:14 00:02:08 25. 8. 16.
26. D10 Stanieková, Klára (2005, CZ) 6228 00:04:17 00:04:15 00:02:04 26. 4. 10.
27. D10 Hamplová, Kateřina (2007, CZ) 6183 00:04:19 00:04:19 00:02:03 27. 5. 11.
28. H10 Říha, Prokop (2006, CZ) 6201 00:04:19 00:04:19 00:02:09 28. 9. 17.
29. H15 Pavelka, Tobiáš (2004, CZ) SK Oceláci Ostrava 6134 00:04:19 00:04:18 00:02:14 29. 9. 18.
30. H10 Jurka, Adam (2007, CZ) 6050 00:04:20 00:04:20 00:02:05 30. 10. 19.
31. H15 Škyta, Patrik (2002, CZ) 6217 00:04:20 00:04:17 00:02:12 31. 10. 20.
32. H10 Urbančík, Ondřej (2006, CZ) Torpedo Havířov 6100 00:04:21 00:04:21 00:02:08 32. 11. 21.
33. H10 Beleš, Daniel (2006, CZ) 6135 00:04:21 00:04:20 00:02:11 33. 12. 22.
34. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6015 00:04:22 00:04:22 00:02:15 34. 13. 23.
35. H15 Malý, Václav (2003, CZ) 6222 00:04:26 00:04:25 00:02:12 35. 11. 24.
36. H15 Babiš, Ondřej (2002, CZ) 6099 00:04:28 00:04:25 00:02:24 36. 12. 25.
37. H15 Ševčík, Ondřej (2003, CZ) 6141 00:04:28 00:04:28 00:02:13 37. 13. 26.
38. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6012 00:04:29 00:04:28 00:02:20 38. 14. 27.
39. H10 Kovář, Tomáš (2007, CZ) Jäkl Karviná 6041 00:04:29 00:04:29 00:02:15 39. 15. 28.
40. H15 Skála, Tomáš (2004, CZ) 6048 00:04:30 00:04:29 00:02:14 40. 14. 29.
41. H15 Kobylka, Matyáš (2004, CZ) 6166 00:04:30 00:04:29 00:02:16 41. 15. 30.
42. H10 Jašek, David (2007, CZ) 6123 00:04:31 00:04:29 00:02:18 42. 16. 31.
43. H10 Vizváry, Nikolas (2006, CZ) 6090 00:04:31 00:04:31 00:02:22 43. 17. 32.
44. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 6002 00:04:34 00:04:32 00:02:21 44. 16. 33.
45. H15 Pasz, Dominik (2003, CZ) 6161 00:04:34 00:04:32 00:02:17 45. 17. 34.
46. H10 Norys, Jakub (2006, CZ) 6124 00:04:35 00:04:32 00:02:17 46. 18. 35.
47. H10 Charvát, Matyáš (2005, CZ) RELAX-FIT TEAM 6174 00:04:35 00:04:31 00:02:27 47. 19. 36.
48. D10 Daňková, Dora (2006, CZ) 6118 00:04:35 00:04:33 00:02:19 48. 6. 12.
49. D10 Kozová, Lucie (2006, CZ) 6171 00:04:35 00:04:35 00:02:16 49. 7. 13.
50. D15 Bílková, Natálie (2001, CZ) 6059 00:04:35 00:04:35 00:02:07 50. 7. 14.
51. H10 Kudela, Filip (2008, CZ) 6129 00:04:35 00:04:35 00:02:10 51. 20. 37.
52. H10 Kocman, Filip (2005, CZ) 6153 00:04:36 00:04:36 00:02:14 52. 21. 38.
53. H10 Warcholek, Jan (2005, CZ) 6094 00:04:37 00:04:36 00:02:23 53. 22. 39.
54. H10 Vnouček, Teodor (2006, CZ) 6195 00:04:39 00:04:37 00:02:19 54. 23. 40.
55. H10 Budzel, Matěj (2007, CZ) 6156 00:04:40 00:04:38 00:02:21 55. 24. 41.
56. H15 Gnida, David (2004, CZ) 6188 00:04:41 00:04:40 00:02:20 56. 18. 42.
57. H15 Sobek, Jakub (2003, CZ) 6221 00:04:41 00:04:40 00:02:13 57. 19. 43.
58. D10 Ražná, Jana (2006, CZ) 6029 00:04:42 00:04:41 00:02:19 58. 8. 15.
59. H10 Bauer, Martin (2007, CZ) MFK Vítkovice 6109 00:04:42 00:04:40 00:02:19 59. 25. 44.
60. H10 Maslaňak, Jakub (2006, CZ) RUN Klokočov 6035 00:04:43 00:04:41 00:02:26 60. 26. 45.
61. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6080 00:04:43 00:04:43 00:02:26 61. 20. 46.
62. H10 Hrček, Jan (2008, CZ) 6026 00:04:44 00:04:41 00:02:22 62. 27. 47.
63. H10 Hachle, Oliver (2008, CZ) Guliver 6155 00:04:45 00:04:43 00:02:23 63. 28. 48.
64. D15 Pětvaldská, Eliška (2003, CZ) 6185 00:04:45 00:04:42 00:02:31 63. 8. 16.
65. H10 Poruba, Tomaš (2005, CZ) Florbal Torpedo Haviřov 6198 00:04:45 00:04:45 00:02:12 65. 29. 49.
66. H10 Michalec, Lukáš (2007) 6010 00:04:45 00:04:43 00:02:25 66. 30. 50.
67. H10 Bujnoch, Václav (2008, CZ) 6117 00:04:47 00:04:46 00:02:27 67. 31. 51.
68. D10 Vývodová, Jana (2005, CZ) Frýdek-Místek 6189 00:04:47 00:04:44 00:02:27 68. 9. 17.
69. H10 Tichý, Patrik (2006, CZ) Florbal Toprédo Havířov 6092 00:04:48 00:04:48 00:02:13 69. 32. 52.
70. H15 Hořínek, Daniel (2001, CZ) 6230 00:04:48 00:04:44 00:02:31 70. 21. 53.
71. D10 Kalábová, Niki (2005, CZ) Florbal Toprédo Havířov 6084 00:04:48 00:04:48 00:02:22 71. 10. 18.
72. H10 Kalous, Jakub (2005, CZ) 6152 00:04:48 00:04:48 00:02:23 72. 33. 54.
73. H10 Michalík, Marek (2008, CZ) 6142 00:04:48 00:04:48 00:02:21 73. 34. 55.
74. H15 Hampl, Petr (2003, CZ) 6184 00:04:49 00:04:49 00:02:19 74. 22. 56.
75. D10 Kalábová, Natali (2005, CZ) Florbal Toprédo Havířov 6085 00:04:50 00:04:49 00:02:21 75. 11. 19.
76. H10 Šarec, Jiří (2006, CZ) 6136 00:04:50 00:04:48 00:02:16 76. 35. 57.
77. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6005 00:04:50 00:04:48 00:02:26 77. 9. 20.
78. H15 Čep, Michal (2003, CZ) 6203 00:04:51 00:04:48 00:02:30 78. 23. 58.
79. D10 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6079 00:04:52 00:04:51 00:02:27 79. 12. 21.
80. H10 Fišera, Ondřej (2008, CZ) 6020 00:04:52 00:04:52 00:02:24 80. 36. 59.
81. H10 Matuš, Vojta (2006, CZ) 6105 00:04:54 00:04:50 00:02:36 81. 37. 60.
82. D15 Krayzlová, Zuzana (2002, CZ) Ostrava 6165 00:04:55 00:04:53 00:02:27 82. 10. 22.
83. H10 Vaněrka, Antonín (2008, CZ) SSK Vítkovice 6054 00:04:55 00:04:54 00:02:28 83. 38. 61.
84. D10 Říhová, Eliška (2008, CZ) 6200 00:04:56 00:04:56 00:02:22 84. 13. 23.
85. H10 Skála, Ondřej (2006, CZ) 6047 00:04:57 00:04:56 00:02:32 85. 39. 62.
86. D15 Linartová, Martina (2001, CZ) 6011 00:04:57 00:04:55 00:02:34 86. 11. 24.
87. D10 Austerová, Andrea (2005, CZ) 6186 00:04:57 00:04:56 00:02:30 87. 14. 25.
88. H15 Mrověc, Jan (2004, CZ) Devotion Team 6032 00:04:58 00:04:54 00:02:32 88. 24. 63.
89. D10 Vaněrková, Tereza (2005, CZ) 6053 00:04:59 00:04:57 00:02:27 89. 15. 26.
90. H10 Pernica, Vít (2006, CZ) 6178 00:04:59 00:04:59 00:02:21 90. 40. 64.
91. D10 Viochnová, Nela (2006, CZ) Torpédo Havířov 6102 00:04:59 00:04:58 00:02:27 91. 16. 27.
92. D15 Gojná, Aneta (2003, CZ) 6176 00:04:59 00:04:59 00:02:26 92. 12. 28.
93. H10 Kolomazník, Petr (2007, CZ) 6194 00:04:59 00:04:59 00:02:22 93. 41. 65.
94. D15 Hořínková, Sabina (2004, CZ) 6229 00:05:02 00:04:59 00:02:32 94. 13. 29.
95. H15 Križan, Tomáš (2003, CZ) 6071 00:05:02 00:04:55 00:02:35 95. 25. 66.
96. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6016 00:05:02 00:04:58 00:02:35 96. 42. 67.
97. H10 Rygula, Filip (2008, CZ) 6220 00:05:03 00:04:56 97. 43. 68.
98. D10 Vládíková, Karolina (2007, CZ) 6013 00:05:04 00:05:04 00:02:24 98. 17. 30.
99. H10 Warcholek, Matěj (2005, CZ) 6093 00:05:05 00:05:04 00:02:34 99. 44. 69.
100. D10 Holaňová, Nela (2008, CZ) 6143 00:05:05 00:05:05 00:02:31 100. 18. 31.
101. D15 Grigoriadisová, Nela (2003, CZ) 6052 00:05:06 00:05:01 00:02:27 101. 14. 32.
102. D15 Švorcová, Marcela (2003, CZ) 6227 00:05:06 00:05:03 00:02:25 102. 15. 33.
103. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6056 00:05:06 00:05:05 00:02:31 103. 16. 34.
104. D10 Klöslová, Sofie (2008, CZ) 6111 00:05:08 00:05:08 00:02:32 104. 19. 35.
105. D15 Riedlová, Magdaléna (2003, CZ) 6191 00:05:08 00:05:05 00:02:39 105. 17. 36.
106. H10 Riedel, Jiří (2005, CZ) 6190 00:05:09 00:05:05 00:02:42 106. 45. 70.
107. D10 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 6038 00:05:09 00:05:09 00:02:46 107. 20. 37.
108. H10 Zbořil, Patrik (2006, CZ) Florbal Torpedo Havířov 6087 00:05:09 00:05:09 00:02:30 108. 46. 71.
109. H15 Linart, Ondřej (2004, CZ) 6097 00:05:10 00:05:08 00:02:36 109. 26. 72.
110. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6001 00:05:10 00:05:10 00:02:37 110. 47. 73.
111. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6040 00:05:11 00:05:08 00:02:38 111. 18. 38.
112. D10 Stanieková, Klára (2005, CZ) 6223 00:05:11 00:05:07 00:02:42 112. 21. 39.
113. H15 Kolář, Vladimír (2003, CZ) 6018 00:05:12 00:05:04 00:02:46 113. 27. 74.
114. D15 Procházková, Barbora (2004, CZ) SSK Vítkovice 6204 00:05:14 00:05:11 00:02:40 114. 19. 40.
115. D10 Bohmová, Beata (2006, CZ) 6225 00:05:14 00:05:14 00:02:35 115. 22. 41.
116. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6006 00:05:14 00:05:12 00:02:40 116. 23. 42.
117. H10 Ševčík, David (2005, CZ) 6140 00:05:16 00:05:16 00:02:33 117. 48. 75.
118. D15 Bachoříková, Jana (2001, CZ) 6175 00:05:16 00:05:16 00:02:25 118. 20. 43.
119. H10 Kalvoda, Daniel (2006, CZ) 6057 00:05:17 00:05:17 00:02:31 119. 49. 76.
120. D15 Krhovjáková, Marie (2003, CZ) 6202 00:05:18 00:05:15 00:02:41 120. 21. 44.
121. D10 Stanovská, Adéla (2006, CZ) 6081 00:05:20 00:05:13 00:02:55 121. 24. 45.
122. H10 Horák, Matěj (2008, CZ) Mexiko Klimky 6168 00:05:21 00:05:16 00:02:45 122. 50. 77.
123. H10 Hoferik, Nicolas (2007, CZ) TK Tenet 6170 00:05:23 00:05:23 00:02:30 123. 51. 78.
124. D10 Holzová, Simona (2006, CZ) x 6122 00:05:26 00:05:22 00:02:41 124. 25. 46.
125. H10 Kolomazník, Jiří (2005, CZ) 6193 00:05:27 00:05:23 00:02:44 125. 52. 79.
126. D15 Michalčáková, Adéla (2001, CZ) Nadace Leontinka 6179 00:05:27 00:05:24 00:02:39 126. 22. 47.
127. D10 Kňapová, Alena (2008, CZ) 6108 00:05:28 00:05:22 00:03:00 127. 26. 48.
128. D10 Pavlisková, Klára (2008, CZ) 6074 00:05:33 00:05:32 00:02:43 128. 27. 49.
129. H15 Kozubek, Matěj (2004, CZ) 6069 00:05:33 00:05:31 00:02:39 129. 28. 80.
130. D10 Krásová, Marie (2006, CZ) 6151 00:05:35 00:05:32 00:02:41 130. 28. 50.
131. H10 Šablatura, Sebastian (2008, CZ) 6114 00:05:37 00:05:33 00:02:59 131. 53. 81.
132. H10 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6126 00:05:37 00:05:35 00:02:47 132. 54. 82.
133. D10 Pavlisková, Tereza (2008, CZ) 6075 00:05:38 00:05:38 00:02:39 133. 29. 51.
134. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6007 00:05:39 00:05:33 00:02:45 134. 30. 52.
135. H10 Císler, Daniel (2008, CZ) 6216 00:05:40 00:05:36 00:02:47 135. 55. 83.
136. H10 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 6021 00:05:40 00:05:35 00:02:57 136. 56. 84.
137. H10 Chromý, Karel (2008, CZ) 6110 00:05:42 00:05:40 00:02:46 137. 57. 85.
138. H10 Wojtyla, Ondra (2008, CZ) 6119 00:05:44 00:05:39 00:03:09 138. 58. 86.
139. H10 Kotěšovský, Matěj (2006, CZ) 6107 00:05:46 00:05:42 00:03:03 139. 59. 87.
140. H10 Görög, Ondřej (2007, CZ) 6091 00:05:46 00:05:39 00:02:48 140. 60. 88.
141. D10 Vránová, Karolína (2007, CZ) 6088 00:05:47 00:05:41 00:02:47 141. 31. 53.
142. D10 Rygulová, Kateřina (2006, CZ) 6197 00:05:49 00:05:43 00:02:54 142. 32. 54.
143. D10 Pavelková, Stela (2007, CZ) SK Oceláci Ostrava 6139 00:05:52 00:05:48 00:02:55 143. 33. 55.
144. D15 Flowarczna, Pavla (2001, CZ) Nadace Leontinka 6149 00:05:52 00:05:49 00:02:49 144. 23. 56.
145. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6008 00:05:53 00:05:49 00:03:05 145. 34. 57.
146. D10 Medvecová, Nora (2009, CZ) 6219 00:05:55 00:05:48 00:03:04 146. 35. 58.
147. D10 Vančurová, Klárka (2006, CZ) BadGees.cz running team 6004 00:06:06 00:06:00 00:03:02 147. 36. 59.
148. H10 Lipina, Marek (2007, CZ) Atletika Poruba 6145 00:06:06 00:06:03 00:03:08 148. 61. 89.
149. D10 Hrůzová, Laura (2008, CZ) 6033 00:06:07 00:06:03 00:02:42 149. 37. 60.
150. D10 Rehwaldová, Anabela (2006, CZ) 6121 00:06:21 00:06:19 00:03:05 150. 38. 61.
151. H10 Tabányi, Jan (2007, CZ) Paluk 6192 00:06:22 00:06:19 00:03:02 151. 62. 90.
152. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6023 00:06:27 00:06:21 00:03:03 152. 39. 62.
153. H10 Holas, Pavel (2008, CZ) 6086 00:06:27 00:06:20 00:02:49 153. 63. 91.
154. D10 Veitzlová, Markéta (2009, CZ) 6226 00:06:28 00:06:25 00:03:11 154. 40. 63.
155. D10 Holoubková, Helena (2008, CZ) 6022 00:06:30 00:06:27 00:03:17 155. 41. 64.
156. D10 Szrajberova, Eva (2008, CZ) 6063 00:06:43 00:06:39 00:03:12 156. 42. 65.
157. H10 Pietrasz, Oliver (2008, CZ) 6095 00:06:49 00:06:44 00:03:18 157. 64. 92.
158. D10 Pietrasz, Natálie (2007, CZ) 6096 00:07:00 00:06:55 00:03:09 158. 43. 66.
159. D10 Medvecová, Magdaléna (2011, CZ) 6218 00:07:50 00:07:44 00:04:11 159. 44. 67.
160. H10 Keitzl, Samel (2006, CZ) 6224 00:09:02 00:08:57 00:03:15 160. 65. 93.

80661 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři