fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Ostrava Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Zíka, Tadeaš (2000, CZ) 6054 00:02:48 00:02:48 1. 1. 1.
2. H15 Jurajda, David (2000, CZ) 6124 00:02:56 00:02:56 2. 2. 2.
3. D15 Janíková, Tereza (2002, CZ) 6050 00:03:01 00:03:00 3. 1. 1.
4. H15 Piecha, Vít (2003, CZ) 6123 00:03:05 00:03:05 4. 3. 3.
5. H15 Smaženka, Ondřej (2000, CZ) 6045 00:03:06 00:03:05 5. 4. 4.
6. H15 Láznička, Jakub (2000, CZ) 6070 00:03:06 00:03:06 6. 5. 5.
7. D15 Kouřilová, Valentýna (2000, CZ) 6052 00:03:07 00:03:06 7. 2. 2.
8. H15 Skuplík, Šimon (2001, CZ) Dobrá 6017 00:03:08 00:03:08 8. 6. 6.
9. H15 Holanik, Filip (2003, CZ) 6038 00:03:11 00:03:10 9. 7. 7.
10. H15 Haršany, Tobiáš (2002, CZ) 6076 00:03:14 00:03:11 10. 8. 8.
11. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6015 00:03:16 00:03:16 11. 9. 9.
12. H15 Curylo, Tadeáš (2001, CZ) 6115 00:03:18 00:03:16 12. 10. 10.
13. D10 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6048 00:03:18 00:03:18 13. 1. 3.
14. H15 Grendysa, Matyáš (2000, CZ) Hladnovské gazely 6002 00:03:20 00:03:19 14. 11. 11.
15. H15 Janota, Aleš (2003, CZ) 6121 00:03:20 00:03:20 15. 12. 12.
16. H10 Chovanec, Patrik (2004, CZ) 6107 00:03:22 00:03:21 16. 1. 13.
17. H15 Magdon, Honza (2002, CZ) Duke Corporation 6018 00:03:29 00:03:29 17. 13. 14.
18. H15 Grendysa, Kryštof (2002, CZ) Hladnovské gazely 6001 00:03:29 00:03:27 18. 14. 15.
19. H10 Gerža, Matyáš (2004, CZ) BŽB 6062 00:03:30 00:03:29 19. 2. 16.
20. D15 Votápková, Nela (2000, CZ) 6042 00:03:30 00:03:29 20. 3. 4.
21. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6028 00:03:31 00:03:29 21. 3. 17.
22. H15 Dočekal, František (2003, CZ) 6013 00:03:34 00:03:34 22. 15. 18.
23. D10 Hrčková, Julie (2006, CZ) Slezan F-M 6024 00:03:35 00:03:34 23. 2. 5.
24. H10 Skála, Tomáš (2004, CZ) 6130 00:03:36 00:03:34 24. 4. 19.
25. D10 Holaniková, Veronika (2004, CZ) 6037 00:03:39 00:03:38 25. 3. 6.
26. D10 Pondělíčková, Michala (2005, CZ) SSK Vítkovice 6020 00:03:39 00:03:38 26. 4. 7.
27. H10 Říha, Prokop (2006, CZ) 6068 00:03:39 00:03:38 27. 5. 20.
28. D15 Černá, Dominika (1999, CZ) 6022 00:03:40 00:03:38 28. 4. 8.
29. H15 Chovanec, Radim (2001, CZ) 6091 00:03:41 00:03:40 29. 16. 21.
30. D15 Kubíčková, Eliška (2003, CZ) 6044 00:03:43 00:03:43 30. 5. 9.
31. D15 Kolmanová, Kristina (2000, CZ) 6053 00:03:44 00:03:42 31. 6. 10.
32. D15 Gajdová, Eliška (2003, CZ) 6119 00:03:45 00:03:43 32. 7. 11.
33. H15 Sroka, Matyáš (2003, CZ) Stella Petřkovice 6049 00:03:47 00:03:46 33. 17. 22.
34. H15 Láznička, Jan (2003, CZ) 6069 00:03:48 00:03:48 34. 18. 23.
35. H10 Curylo, Vít (2004, CZ) 6112 00:03:48 00:03:48 35. 6. 24.
36. H10 Mušálek, Jakub (2007, CZ) 6065 00:03:48 00:03:47 36. 7. 25.
37. D15 Marešová, Natálie (2002, CZ) Ostrava 6005 00:03:50 00:03:48 37. 8. 12.
38. H15 Antonin, Filip (2000, CZ) 6026 00:03:52 00:03:51 38. 19. 26.
39. D10 Vontuchová, Sabina (2004, CZ) 6108 00:03:54 00:03:54 39. 5. 13.
40. D10 Procházková, Barbora (2004, CZ) 6116 00:03:55 00:03:54 40. 6. 14.
41. D15 Vientková, Andrea (2003, CZ) 6118 00:03:55 00:03:52 41. 9. 15.
42. H15 Spurný, Adam (2003, CZ) 6019 00:03:55 00:03:55 42. 20. 27.
43. H10 Mrověc, Jan (2004, CZ) Devotion Team 6027 00:03:56 00:03:54 43. 8. 28.
44. H15 Salot, Šimon (2003, CZ) 6033 00:03:57 00:03:54 44. 21. 29.
45. H10 Hanzal, Oliver (2006, CZ) 6046 00:03:57 00:03:56 45. 9. 30.
46. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6010 00:03:59 00:03:59 46. 10. 31.
47. H10 Jašek, David (2007, CZ) 6122 00:03:59 00:03:59 47. 11. 32.
48. D10 Jurajdová, Adéla (2005, CZ) 6125 00:04:04 00:04:01 48. 7. 16.
49. H10 Bendinha, Veron (2004, CZ) LEEMON 6021 00:04:04 00:04:00 49. 12. 33.
50. H10 Urbanek, Sebastian (2005, CZ) 6059 00:04:04 00:04:02 50. 13. 34.
51. D10 Votápková, Ema (2004, CZ) 6041 00:04:04 00:04:02 51. 8. 17.
52. D15 Skibová, Barbora (2002, CZ) Pengiun´s ski club Ostrava 6064 00:04:04 00:04:04 52. 10. 18.
53. D10 Kabele, Anna (2005, CZ) 6030 00:04:05 00:04:04 53. 9. 19.
54. H10 Matuš, Vojta (2006, CZ) 6029 00:04:06 00:04:05 54. 14. 35.
55. D10 Löfflerová, Jana (2004, CZ) profesor Lefever 6057 00:04:06 00:04:04 55. 10. 20.
56. H10 Novotný, Matyáš (2007, CZ) 6103 00:04:06 00:04:04 56. 15. 36.
57. H10 Glaic, Martin (2007, CZ) Barbiland 6073 00:04:07 00:04:03 57. 16. 37.
58. H10 Curylo, Matěj (2007, CZ) 6114 00:04:07 00:04:06 58. 17. 38.
59. H10 Hlavica, Ondřej (2005, CZ) 6117 00:04:08 00:04:07 59. 18. 39.
60. D10 Daňková, Dora (2006, CZ) 6051 00:04:09 00:04:07 60. 11. 21.
61. D10 Drgová, Stella (2006, CZ) 6109 00:04:09 00:04:09 61. 12. 22.
62. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6034 00:04:09 00:04:07 62. 19. 40.
63. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák Č. Budějovice 6078 00:04:10 00:04:10 63. 20. 41.
64. D10 Vládíková, Karolina (2007, CZ) 6009 00:04:10 00:04:09 64. 13. 23.
65. H15 Petroš, Matěj (2002, CZ) 6120 00:04:10 00:04:08 65. 22. 42.
66. H10 Skála, Ondřej (2006, CZ) 6129 00:04:10 00:04:09 66. 21. 43.
67. D10 Čabanová, Beáta (2007, CZ) 6011 00:04:11 00:04:11 67. 14. 24.
68. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6012 00:04:12 00:04:12 68. 11. 25.
69. D15 Bílková, Monika (2000, CZ) 6031 00:04:13 00:04:10 69. 12. 26.
70. H10 Jeřábek, Radim (2004, CZ) 6056 00:04:14 00:04:12 70. 22. 44.
71. H15 Hořínek, René Patrik (2001, CZ) 6032 00:04:14 00:04:12 71. 23. 45.
72. D10 Kotová, Charlotte (2007, CZ) 6127 00:04:17 00:04:16 72. 15. 27.
73. D10 Hanzalová, Alexandra (2004, CZ) 6047 00:04:18 00:04:17 73. 16. 28.
74. D10 Brázdová, Eliška (2006, CZ) ACnotarbrazda.cz 6040 00:04:18 00:04:18 74. 17. 29.
75. H10 Dvořák, David (2006, CZ) 6061 00:04:19 00:04:17 75. 23. 46.
76. D15 Churáňová, Adéla (1999, CZ) 6110 00:04:21 00:04:21 76. 13. 30.
77. D10 Bugnerová, Iva (2004, CZ) 6111 00:04:23 00:04:22 77. 18. 31.
78. H10 Sargsyan, David (2004, CZ) 6014 00:04:23 00:04:23 78. 24. 47.
79. H15 Lička, Lucas (2000, CZ) 6066 00:04:24 00:04:22 79. 24. 48.
80. D15 Závorková, Anežka (2002, CZ) 6126 00:04:28 00:04:27 80. 14. 32.
81. H10 Kroupa, David (2006, CZ) 6075 00:04:30 00:04:29 81. 25. 49.
82. D15 Zemová, Marie (2003, CZ) 6067 00:04:33 00:04:32 82. 15. 33.
83. D10 Čubová, Eliška (2004, CZ) 6113 00:04:34 00:04:31 83. 19. 34.
84. H10 Barniak, Radek (2004, CZ) 6104 00:04:38 00:04:37 84. 26. 50.
85. D10 Pavlíkova, Aneta (2005, CZ) 6105 00:04:39 00:04:38 85. 20. 35.
86. D15 Chalupova, Dagmar (2002, CZ) 6074 00:04:39 00:04:38 86. 16. 36.
87. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6008 00:04:42 00:04:41 87. 27. 51.
88. D10 Vančurová, Klárka (2006, CZ) BadGees.cz running team 6004 00:04:42 00:04:40 88. 21. 37.
89. H10 Lipina, Marek (2007, CZ) Atletika Poruba 6023 00:04:45 00:04:43 89. 28. 52.
90. D10 Antonínová, Barbora (2005, CZ) 6077 00:04:46 00:04:45 90. 22. 38.
91. D10 Ilomendrová, Denisa (2004, CZ) 6106 00:04:46 00:04:44 91. 23. 39.
92. H10 Bauer, Martin (2007, CZ) MFK Vítkovice 6039 00:04:47 00:04:45 92. 29. 53.
93. D10 Skibová, Magdalena (2006, CZ) Penguin´s ski club Ostrava 6063 00:04:47 00:04:45 93. 24. 40.
94. D10 Kubínová, Tereza (2006, CZ) 6128 00:04:47 00:04:47 94. 25. 41.
95. D15 Michalčáková, Adéla (2001, CZ) Nadace Leontinka 6058 00:04:47 00:04:47 95. 17. 42.
96. D10 Chalupová, Nikol (2006, CZ) 6071 00:04:47 00:04:47 96. 26. 43.

80611 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři