fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Olomouc Dětský závod 500 m (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D6 Truncová, Natálie (2010, CZ) 5061 00:02:36 00:02:36 1. 1. 1. FotoFoto
2. H6 Svoboda, Luke (2010, CZ) 5091 00:02:39 00:02:39 2. 1. 1. FotoFotoFoto
3. D6 Skorepova, Sofie (2011, CZ) 5092 00:02:41 00:02:41 3. 2. 2. FotoFoto
4. D6 Lomská, Simona (2010, CZ) 5054 00:02:42 00:02:42 4. 3. 3. Foto
5. D6 Jurásková, Aneta (2010, CZ) 4202 00:02:42 00:02:42 5. 4. 4. FotoFoto
6. H6 Krov, Tadeáš (2010, CZ) 4236 00:02:47 00:02:47 6. 2. 2. FotoFoto
7. H6 Mácha, Marián (2010, CZ) 5089 00:02:47 00:02:47 7. 3. 3. FotoFotoFoto
8. H6 Šufajzl, Štěpán (2010, CZ) 4229 00:02:53 00:02:53 8. 4. 4. FotoFoto
9. H6 Lelovics, Radek (2010, CZ) 5049 00:02:53 00:02:53 9. 5. 5. Foto
10. D6 Zimovčáková, Eva (2011, CZ) Princezna v běhu 5036 00:02:55 00:02:55 10. 5. 5.  
11. D6 Indráková, Karolína (2010, CZ) 4214 00:02:55 00:02:55 11. 6. 6. Foto
12. D6 Veverkova, Nikola (2010, CZ) 5070 00:02:59 00:02:59 12. 7. 7. Foto
13. H6 Šufajzl, Adam (2010, CZ) 4228 00:02:59 00:02:58 13. 6. 6. FotoFoto
14. H6 Klos, Karel (2011, CZ) 5046 00:03:00 00:03:00 14. 7. 7. FotoFoto
15. D6 Obrtlíková, Eliška (2010, CZ) 5040 00:03:01 00:02:59 15. 8. 8. FotoFoto
16. H6 Drábek, Dominik (2011, CZ) 5015 00:03:06 00:03:04 16. 8. 8. FotoFoto
17. D6 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) 5002 00:03:06 00:03:06 17. 9. 9. FotoFoto
18. D6 Stránělová, Nikol (2011, CZ) AP Olomouc 5008 00:03:07 00:03:05 18. 10. 10. Foto
19. D6 Kolářová, Eliška (2010, CZ) 5053 00:03:09 00:03:09 19. 11. 11.  
20. H6 Kopecký, Patrik (2010, CZ) 4242 00:03:09 00:03:04 20. 9. 9. Foto
21. H6 Klusáček, Martin (2012, CZ) Mufík 5071 00:03:09 00:03:09 21. 10. 10. FotoFoto
22. H6 Hřídel, Kryštof (2011, CZ) 5060 00:03:11 00:03:11 22. 11. 11.  
23. D6 Vavrečková, Pavla (2010, CZ) 5011 00:03:13 00:03:13 23. 12. 12. FotoFotoFoto
24. D6 Spalová, Dominika (2011, CZ) 5095 00:03:13 00:03:12 24. 13. 13. FotoFotoFoto
25. D6 Tvrdá, Marie (2011, CZ) 5087 00:03:16 00:03:16 25. 14. 14. FotoFoto
26. D6 Leciánová, Nina (2010, CZ) D2N2 Brno 5058 00:03:18 00:03:13 26. 15. 15. Foto
27. H6 Kaluža, Kryštof (2010, CZ) 5012 00:03:19 00:03:18 27. 12. 12. FotoFoto
28. H6 Pokorný, Jan (2012, CZ) 5024 00:03:21 00:03:18 28. 13. 13. FotoFotoFoto
29. D6 Kneblová, Natálie (2011, CZ) 4227 00:03:22 00:03:21 29. 16. 16. FotoFotoFoto
30. D6 Masters, Sofia (2011, CZ) 5081 00:03:26 00:03:26 30. 17. 17. FotoFoto
31. H6 Daniel, Martin (2011, CZ) 5100 00:03:26 00:03:21 31. 14. 14. FotoFotoFoto
32. H6 Frais, František (2012, CZ) 4247 00:03:27 00:03:25 32. 15. 15. Foto
33. D6 Foltynova, Nikola (2010, CZ) 4234 00:03:27 00:03:27 33. 18. 18. FotoFoto
34. H6 Bužga, Bartoloměj (2011, CZ) 5079 00:03:29 00:03:26 34. 16. 16. Foto
35. H6 Krátký, Tomáš (2011, CZ) 4243 00:03:29 00:03:27 35. 17. 17. FotoFotoFoto
36. D6 Herůfková, Barbora (2011, CZ) Orel Kobylí 5030 00:03:30 00:03:30 36. 19. 19. FotoFotoFoto
37. D6 Rabiencná, Ema (2011, CZ) 5017 00:03:33 00:03:27 37. 20. 20. FotoFoto
38. D6 Večerková, Lucie (2010, CZ) 5085 00:03:34 00:03:32 38. 21. 21. FotoFoto
39. D6 Herůfková, Adéla (2012, CZ) Orel Kobylí 5031 00:03:38 00:03:38 39. 22. 22. FotoFoto
40. D6 Řehořová, Martina (2010, CZ) 4207 00:03:39 00:03:38 40. 23. 23. FotoFotoFoto
41. H6 Přidal, Marek (2010, CZ) 5043 00:03:39 00:03:31 41. 18. 18. FotoFotoFoto
42. D6 Grabková, Elen (2010, CZ) 4232 00:03:39 00:03:39 42. 24. 24. FotoFoto
43. H6 Masters, Alex William (2015, CZ) 5093 00:03:40 00:03:40 43. 19. 19.  
44. D6 Zagorová, Eliška (2012, CZ) 5033 00:03:41 00:03:33 44. 25. 25. Foto
45. D6 Ježková, Ema (2011, CZ) 5086 00:03:45 00:03:45 45. 26. 26. FotoFotoFoto
46. H6 Motyčka, Ondřej (2012, CZ) 5005 00:03:48 00:03:48 46. 20. 20. FotoFotoFoto
47. H6 Heřmánek, Vojtěch (2012, CZ) 5047 00:03:52 00:03:48 47. 21. 21. Foto
48. D6 Hubáčková, Veronika (2011, CZ) 5034 00:03:53 00:03:44 48. 27. 27. FotoFotoFoto
49. H6 Netolický, Matouš (2011, CZ) 5074 00:03:53 00:03:42 49. 22. 22. FotoFoto
50. D6 Vlčková, Zuzana (2012, CZ) 5029 00:03:55 00:03:55 50. 28. 28. FotoFotoFoto
51. D6 Vidrmanová, Bára (2011, CZ) 5021 00:03:55 00:03:51 51. 29. 29. FotoFotoFoto
52. H6 Daníček, Štěpán (2012, CZ) 4252 00:03:58 00:03:56 52. 23. 23. Foto
53. D6 Látalová, Veronika (2012, CZ) 5082 00:03:58 00:03:58 53. 30. 30. FotoFoto
54. H6 Malík, Bedřich (2012, CZ) 5039 00:03:59 00:03:55 54. 24. 24. FotoFoto
55. H6 Euan, Dane-cairns (2012, CZ) 5097 00:04:00 00:04:00 55. 25. 25. Foto
56. D6 Gartnerová, Lucie (2011, CZ) 5066 00:04:02 00:04:02 56. 31. 31. FotoFotoFoto
57. H6 Svoboda, Ondřej (2012, CZ) 5090 00:04:04 00:04:02 57. 26. 26. Foto
58. H6 Hegel, Oliver (2012, CZ) 4254 00:04:11 00:04:09 58. 27. 27. FotoFotoFotoFotoFoto
59. H6 Blažek, Petr (2013, CZ) 4238 00:04:11 00:04:07 59. 28. 28. FotoFoto
60. D6 Bubik, Anette (2015, CZ) 5035 00:04:12 00:03:59 60. 32. 32. Foto
61. H6 Šustr, Jiří (2012, CZ) Silný Team Uničov 5094 00:04:17 00:04:11 61. 29. 29. FotoFoto
62. D6 Hudečková, Lucie (2011, CZ) 5065 00:04:18 00:04:13 62. 33. 33. FotoFoto
63. D6 Dostálová, Lucie (2012, CZ) 5006 00:04:21 00:04:12 63. 34. 34. FotoFoto
64. H6 Pastor, Tadeáš (2012, CZ) 5004 00:04:21 00:04:16 64. 30. 30. FotoFoto
65. D6 Velecká, Marie (2012, CZ) 5059 00:04:23 00:04:22 65. 35. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
66. D6 Brvštíková, Stela (2013, CZ) 4246 00:04:25 00:04:18 66. 36. 36. FotoFotoFoto
67. D6 Hammerlová, Kateřina (2010, CZ) 5078 00:04:27 00:04:17 67. 37. 37. FotoFotoFoto
68. H6 Hořínek, Martin Patrik (2012, CZ) 5032 00:04:29 00:04:20 68. 31. 31. Foto
69. H6 Přidal, Maxim (2012, CZ) 5042 00:04:30 00:04:22 69. 32. 32. Foto
70. D6 Škárová, Denisa (2010, CZ) 5075 00:04:37 00:04:21 70. 38. 38. FotoFoto
71. D6 Danielová, Berta (2014, CZ) 4201 00:04:38 00:04:32 71. 39. 39. Foto
72. H6 Sokolovský, Jakub (2012, CZ) 4240 00:04:47 00:04:41 72. 33. 33. FotoFotoFotoFoto
73. D6 Mačáková, Elenka (2013, CZ) 4213 00:04:49 00:04:44 73. 40. 40. FotoFoto
74. D6 Sanchez, Eva Maria (2012, CZ) 5051 00:04:50 00:04:50 74. 41. 41. FotoFoto
75. H6 Kučera, Tobias (2013, CZ) 5076 00:04:53 00:04:43 75. 34. 34.  
76. H6 Elicer, Jakub (2014, CZ) 5010 00:04:59 00:04:51 76. 35. 35. FotoFotoFoto
77. D6 Freya, Dane-cairns (2014, CZ) 5098 00:04:59 00:04:59 77. 42. 42. Foto
78. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5003 00:05:01 00:04:56 78. 36. 36. FotoFoto
79. D6 Krejčířová, Ema (2012, CZ) 5037 00:05:02 00:04:58 79. 43. 43. Foto
80. H6 Slovák, Jakub (2014, CZ) 5038 00:05:04 00:05:00 80. 37. 37. Foto
81. D6 Prášková, Kateřina (2013, CZ) 5068 00:05:04 00:04:58 81. 44. 44. Foto
82. H6 Pouzar, Filip (2013, CZ) 4210 00:05:05 00:05:03 82. 38. 38. Foto
83. H6 Klos, Filip (2013, CZ) 5045 00:05:13 00:05:05 83. 39. 39. FotoFotoFoto
84. D6 Kubalová, Nikol (2012, CZ) 5084 00:05:17 00:05:15 84. 45. 45. FotoFotoFotoFoto
85. D6 Vidrmanová, Sára (2014, CZ) 5022 00:05:34 00:05:28 85. 46. 46. FotoFotoFotoFoto
86. H6 Škára, Pavel (2013, CZ) 5080 00:05:35 00:05:19 86. 40. 40. Foto
87. D6 Netolická, Dorota (2013, CZ) 5073 00:05:36 00:05:25 87. 47. 47. FotoFoto
88. H6 Nemrava, Vít (2011, CZ) 5099 00:05:38 00:05:26 88. 41. 41. FotoFoto
89. H6 Burda, Leonardo (2015, CZ) BaB team 5055 00:05:42 00:05:30 89. 42. 42. FotoFoto
90. D6 Hoduláková, Nela (2013, CZ) 5020 00:05:43 00:05:32 90. 48. 48. Foto
91. D6 Burdová, Viola (2013, CZ) BaB team 5056 00:05:44 00:05:29 91. 49. 49. Foto
92. D6 Máchová, Adriana (2014, CZ) 5088 00:05:47 00:05:45 92. 50. 50. FotoFotoFoto
93. D6 Kopecká, Sofie (2012, CZ) 4241 00:05:53 00:05:44 93. 51. 51. FotoFoto
94. H6 Žitný, Antonín (2013, CZ) 5096 00:05:56 00:05:42 94. 43. 43. FotoFoto
95. H6 Zemánek, Tadeáš (2014, CZ) 5064 00:06:01 00:05:51 95. 44. 44. Foto
96. H6 Pfeffer, Matyáš (2013, CZ) Trifix 5072 00:06:21 00:06:09 96. 45. 45. Foto
97. D6 Vlatten, Johanna (2014, CZ) 5027 00:06:23 00:06:13 97. 52. 52. FotoFoto
98. H6 Hammerle, Richard (2013, CZ) 5077 00:06:23 00:06:13 98. 46. 46. FotoFoto
99. D6 Ruszová, Hanička (2014, CZ) 5050 00:06:24 00:06:11 99. 53. 53. Foto
100. H6 Buxbaum, Daniel (2014, CZ) 5062 00:06:27 00:06:18 100. 47. 47.  
101. H6 Nogol, Kryštof (2012, CZ) 4250 00:06:29 00:06:20 101. 48. 48.  
102. H6 Kolář, Matěj (2010, CZ) 5052 00:06:32 00:05:57 102. 49. 49.  

1529400 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1