fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Olomouc Dětský závod 1 km (2020)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Vilk, Viktor (2009, CZ) 8031 00:03:37 00:03:37 1. 1. 1.
2. H11 Mazáč, Michal (2010, CZ) Ammazying team 8078 00:03:39 00:03:39 2. 2. 2.
3. D11 Zdrubecká, Jana (2009, CZ) NIGHT RUN TEAM 8092 00:03:43 00:03:43 3. 1. 1.
4. H11 Pavlů, David (2009, CZ) Elite Boskovice 8104 00:03:44 00:03:43 4. 3. 3.
5. H11 Janošík, Tomáš (2009, CZ) 8127 00:03:46 00:03:45 5. 4. 4.
6. D11 Lapčíková, Leontina (2010, CZ) VSK Univerzita Brno 8085 00:03:54 00:03:54 6. 2. 2.
7. D11 Hanáková, Markéta (2012, CZ) Orel Vyškov 8088 00:03:58 00:03:57 7. 3. 3.
8. H11 Machačka, Šimon (2009, CZ) 4141 00:04:00 00:04:00 8. 5. 5.
9. H11 Michl, Tomáš (2012, CZ) 8065 00:04:12 00:04:10 9. 6. 6.
10. H11 Doškář, David (2009, CZ) 8017 00:04:12 00:04:10 10. 7. 7.
11. H11 Bílek, Lukáš (2012, CZ) 4180 00:04:12 00:04:09 11. 8. 8.
12. D11 Skorepova, Sofie (2011, CZ) 8110 00:04:16 00:04:16 12. 4. 4.
13. H11 Tomanec, Tomáš (2010, CZ) Házená Velká Bystřice 8126 00:04:16 00:04:16 13. 9. 9.
14. H11 Al-shammri, Abbas (2010, CZ) 8097 00:04:18 00:04:18 14. 10. 10.
15. H11 Mácha, Marián (2010, CZ) 8073 00:04:18 00:04:18 15. 11. 11.
16. H11 Sitek, Oliver (2010, CZ) 8056 00:04:21 00:04:20 16. 12. 12.
17. D11 Odstrčilová, Klára (2009, CZ) 8012 00:04:23 00:04:20 17. 5. 5.
18. H11 Lacina, Pavel (2010, CZ) SK Kopřivnice 8130 00:04:25 00:04:24 18. 13. 13.
19. H11 Molnár, Adam (2013, CZ) 4145 00:04:25 00:04:24 19. 14. 14.
20. H11 Tůma, Jakub (2011, CZ) Atletika Šumperk 8060 00:04:28 00:04:28 20. 15. 15.
21. H11 Melichar, Tomáš (2011, CZ) Cyklokramo Suchdol nad Odrou 8069 00:04:28 00:04:28 21. 16. 16.
22. H11 Černý, Dominik (2011, CZ) Orel Vyškov 8094 00:04:29 00:04:29 22. 17. 17.
23. D11 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) AC Track & Field Brno 8039 00:04:31 00:04:31 23. 6. 6.
24. H11 Pavlů, Bedřich (2009, CZ) 8105 00:04:31 00:04:31 24. 18. 18.
25. D11 Plašilová, Lucie (2010, CZ) Atletika TJ Znojmo 8007 00:04:32 00:04:30 25. 7. 7.
26. H11 Kučera, Kristián (2012, CZ) SSK Vítkovice 8061 00:04:32 00:04:32 26. 19. 19.
27. D11 Chodurová, Nina (2009, CZ) 8072 00:04:33 00:04:32 27. 8. 8.
28. D11 Koňaříková, Adéla (2011, CZ) 8098 00:04:35 00:04:34 28. 9. 9.
29. D11 Skalická, Nela (2011, CZ) Atletika TJ Lanškroun 8062 00:04:36 00:04:36 29. 10. 10.
30. D11 Vavříčková, Hana (2010, CZ) 8095 00:04:36 00:04:36 30. 11. 11.
31. H11 Chlopčík, Jan (2013, CZ) Brumovice 8077 00:04:36 00:04:35 31. 20. 20.
32. H11 Houdek, Adam (2010, CZ) 8091 00:04:36 00:04:36 32. 21. 21.
33. H11 Zapletal, Jan (2013, CZ) Tj atletika unicov 8015 00:04:38 00:04:37 33. 22. 22.
34. D11 Šulcová, Sofie (2009, CZ) 4166 00:04:43 00:04:43 34. 12. 12.
35. D11 Svobodová, Amélie (2013, CZ) Top runners Štětí 8046 00:04:46 00:04:46 35. 13. 13.
36. H11 Lorenc, Vojtěch (2010, CZ) 8011 00:04:47 00:04:45 36. 23. 23.
37. H11 Navrátil, Hynek (2013, CZ) 8111 00:04:48 00:04:47 37. 24. 24.
38. H11 Pospíšil, Martin (2012, CZ) 4142 00:04:48 00:04:47 38. 25. 25.
39. D11 Polová, Leontýna (2010, CZ) 8089 00:04:49 00:04:48 39. 14. 14.
40. D11 Appelová, Sabina (2010, CZ) 8026 00:04:50 00:04:49 40. 15. 15.
41. H11 Drábek, Dominik (2011, CZ) SK Chválkovice 8055 00:04:54 00:04:54 41. 26. 26.
42. H11 Rothröckel, Matouš (2013, CZ) 8107 00:04:54 00:04:53 42. 27. 27.
43. H11 Bicek, Matyáš (2012, CZ) 4210 00:04:55 00:04:55 43. 28. 28.
44. D11 Rekhem, Miriam (2011, CZ) 8123 00:04:56 00:04:56 44. 16. 16.
45. H11 Pospíšil, Michal (2013, CZ) 4160 00:04:56 00:04:55 45. 29. 29.
46. H11 Lacina, Radim (2011, CZ) SK Kopřivnice 8129 00:04:57 00:04:57 46. 30. 30.
47. D11 Hrubanová, Zuzana (2013, CZ) 8003 00:04:59 00:04:57 47. 17. 17.
48. D11 Vyhnánková, Tereza (2009, CZ) 4171 00:04:59 00:04:59 48. 18. 18.
49. D11 Sýkorová, Julie (2010, CZ) 8076 00:04:59 00:04:57 49. 19. 19.
50. H11 Michlovský, Matěj (2013, CZ) 8058 00:04:59 00:04:57 50. 31. 31.
51. D11 Menclová, Šárka (2013, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 8004 00:04:59 00:04:59 51. 20. 20.
52. D11 Jeřábková, Ema (2010, CZ) 4178 00:05:00 00:04:56 52. 21. 21.
53. H11 Červenka, Daniel (2012, CZ) 8018 00:05:00 00:04:59 53. 32. 32.
54. H11 Chrástecký, Jan (2009) 8020 00:05:02 00:05:01 54. 33. 33.
55. D11 Novotná, Emma (2012, CZ) 4152 00:05:02 00:05:02 55. 22. 22.
56. D11 Kučerová, Adéla (2012) 8059 00:05:04 00:05:03 56. 23. 23.
57. H11 Milko, Matyáš (2012, CZ) 8112 00:05:04 00:05:04 57. 34. 34.
58. H11 Zatloukal, Adam (2013, CZ) 8047 00:05:05 00:05:04 58. 35. 35.
59. D11 Horáčková, Beátka (2012, CZ) 8099 00:05:06 00:05:06 59. 24. 24.
60. H11 Nemrava, Vít (2011, CZ) 4144 00:05:06 00:05:05 60. 36. 36.
61. D11 Kuchařová, Anna (2010, CZ) 8101 00:05:08 00:05:05 61. 25. 25.
62. H11 Urbančík, Mikuláš (2013, CZ) 4151 00:05:08 00:05:08 62. 37. 37.
63. H11 Sýkora, Matyáš (2013, CZ) 8113 00:05:08 00:05:08 63. 38. 38.
64. H11 Březina, Daniel (2012, CZ) 8119 00:05:10 00:05:08 64. 39. 39.
65. H11 Sotolář, Pavlík (2011, CZ) 8035 00:05:10 00:05:08 65. 40. 40.
66. H11 Koudelka, Štěpán (2012, CZ) 8034 00:05:12 00:05:10 66. 41. 41.
67. H11 Rekhem, Jakub (2012, CZ) 8122 00:05:12 00:05:12 67. 42. 42.
68. D11 Otoupalíková, Nina (2012, CZ) 8093 00:05:14 00:05:14 68. 26. 26.
69. D11 Beránková, Eva (2011, CZ) 8133 00:05:17 00:05:17 69. 27. 27.
70. H11 Bubeník, Jakub (2012, CZ) 8063 00:05:18 00:05:17 70. 43. 43.
71. D11 Doležalová, Barbara (2010, CZ) 4139 00:05:18 00:05:17 71. 28. 28.
72. D11 Halaxová, Eva Maria (2012, CZ) 8134 00:05:19 00:05:17 72. 29. 29.
73. D11 Doškářová, Nikol (2012, CZ) 8016 00:05:20 00:05:18 73. 30. 30.
74. D11 Skácelová, Vendula (2012, CZ) 8125 00:05:23 00:05:21 74. 31. 31.
75. D11 Spoustova, Nikol (2013, CZ) 8079 00:05:25 00:05:25 75. 32. 32.
76. D11 Daňková, Natálie (2012, CZ) 8075 00:05:28 00:05:25 76. 33. 33.
77. D11 Mórová, Adéla (2012, CZ) T. J. SOKOL KOŠŤÁLOV 8019 00:05:29 00:05:27 77. 34. 34.
78. D11 Daňková, Amálie (2012, CZ) 8074 00:05:29 00:05:27 78. 35. 35.
79. D11 Nováková, Veronika (2013, CZ) 8043 00:05:29 00:05:28 79. 36. 36.
80. D11 Mlezivová, Karolína (2011, CZ) 8036 00:05:29 00:05:29 80. 37. 37.
81. D11 Obrtlíková, Eliška (2010, CZ) 8096 00:05:34 00:05:34 81. 38. 38.
82. D11 Braunová, Laura (2013, CZ) 8005 00:05:34 00:05:32 82. 39. 39.
83. D11 Zbránková, Anna (2013, CZ) 4148 00:05:34 00:05:33 83. 40. 40.
84. D11 Štenclová, Nikol (2012, CZ) 4184 00:05:35 00:05:32 84. 41. 41.
85. D11 Grofková, Gabriela (2009, CZ) 8029 00:05:35 00:05:33 85. 42. 42.
86. D11 Benčíková, Ella (2013, CZ) SK Trops Brno 8008 00:05:35 00:05:33 86. 43. 43.
87. D11 Jakubcová, Tereza (2009, CZ) 8050 00:05:36 00:05:33 87. 44. 44.
88. D11 Steinová, Alexandra (2011, CZ) 4154 00:05:36 00:05:35 88. 45. 45.
89. H11 Šiman, Patrik (2012, CZ) 8106 00:05:39 00:05:37 89. 44. 44.
90. D11 Bila, Ella (2009, CZ) 8131 00:05:40 00:05:38 90. 46. 46.
91. H11 Marčík, Vojtěch (2009, CZ) 8080 00:05:42 00:05:41 91. 45. 45.
92. H11 Urbančík, Štěpán (2010, CZ) MSK Orlová 8086 00:05:44 00:05:42 92. 46. 46.
93. D11 Přibilíková, Silvie (2011, CZ) Sokol Bučovice 8124 00:05:46 00:05:46 93. 47. 47.
94. D11 Ševčíková, Zuzana (2010, CZ) 8132 00:05:49 00:05:47 94. 48. 48.
95. D11 Hanzova, Esther (2012, CZ) 8121 00:05:51 00:05:50 95. 49. 49.
96. D11 Zahradníková, Izabela (2010, CZ) SK Říkovice 8053 00:05:51 00:05:50 96. 50. 50.
97. H11 Přidal, Marek (2010, CZ) 8116 00:05:55 00:05:53 97. 47. 47.
98. D11 Langová, Klaudie (2010, CZ) Lidl-dítě 8064 00:05:56 00:05:53 98. 51. 51.
99. D11 Kalinová, Rebeka Anna (2013, CZ) 8052 00:05:56 00:05:56 99. 52. 52.
100. D11 Hamrová, Berenika (2011, CZ) 8067 00:05:57 00:05:55 100. 53. 53.
101. H11 Strejček, Šimon (2013, CZ) 8022 00:05:58 00:05:56 101. 48. 48.
102. D11 Neplechová, Barbora (2012, CZ) 8070 00:05:59 00:05:57 102. 54. 54.
103. D11 Hýblová, Eva (2012, CZ) 8084 00:06:01 00:06:01 103. 55. 55.
104. D11 Nováková, Karolína (2009, CZ) 8044 00:06:03 00:06:03 104. 56. 56.
105. D11 Svojanovská, Viktorie (2013, CZ) 8081 00:06:04 00:06:03 105. 57. 57.
106. H11 Krumpolec, Matěj (2013, CZ) 8023 00:06:08 00:06:07 106. 49. 49.
107. D11 Kotlantová, Kateřina (2009, CZ) 8042 00:06:09 00:06:06 107. 58. 58.
108. H11 Přidal, Maxim (2012, CZ) 8117 00:06:10 00:06:10 108. 50. 50.
109. D11 Fialová, Sofie (2012, CZ) 8109 00:06:12 00:06:09 109. 59. 59.
110. H11 Rak, Tobiáš (2013, CZ) 8100 00:06:16 00:06:16 110. 51. 51.
111. H11 Knaus, Matyáš (2012, CZ) 8014 00:06:17 00:06:16 111. 52. 52.
112. D11 Krůzová, Adéla (2012, CZ) 8054 00:06:22 00:06:20 112. 60. 60.
113. H11 Vydra, Karel (2012, CZ) 8128 00:06:25 00:06:24 113. 53. 53.
114. D11 Vyroubalová, Sofie (2012, CZ) 8071 00:06:29 00:06:28 114. 61. 61.
115. D11 Sedláčková, Adéla (2011, CZ) 4176 00:06:29 00:06:27 115. 62. 62.
116. D11 Vyhnánková, Nella (2009, CZ) 4165 00:06:31 00:06:30 116. 63. 63.
117. H11 Sedláček, Robert (2011, CZ) 8118 00:06:37 00:06:36 117. 54. 54.
118. H11 Oliva, Eliáš (2013, CZ) 8114 00:06:50 00:06:48 118. 55. 55.
119. D11 Sentivani, Sofie (2012, CZ) 8082 00:07:00 00:06:59 119. 64. 64.
120. D11 Uvízlová, Anna (2013, CZ) 4164 00:07:12 00:07:11 120. 65. 65.
121. H11 Čunderle, David (2013, CZ) 8083 00:07:14 00:07:14 121. 56. 56.
122. D11 Štefanová, Ella (2013, CZ) 8049 00:08:16 00:08:13 122. 66. 66.
123. H11 Oliva, Vojtěch (2010, CZ) 8115 00:09:42 00:09:40 123. 57. 57.

479735 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři