fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Olomouc Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 0,5 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Koutný, Jan (2005, CZ) AK Drnovice 6143 00:03:57 00:03:57 00:01:54 1. 1. 1. FotoFotoFoto
2. H11 Koutný, Ondřej (2007, CZ) AK Drnovice 6142 00:04:23 00:04:23 00:02:07 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFoto
3. H11 Pouzar, Štěpán (2006, CZ) Atletika Holešov 4212 00:04:23 00:04:23 00:02:00 3. 3. 3. FotoFotoFotoFoto
4. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6018 00:04:26 00:04:26 00:02:11 4. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
5. H11 Krov, David (2006, CZ) 4235 00:04:32 00:04:30 00:02:23 5. 5. 5. FotoFotoFoto
6. H11 Rašner, Patrik (2007, CZ) TriSK Olomouc 6124 00:04:33 00:04:33 00:02:08 6. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
7. H11 Spurný, Šimon (2006, CZ) AK Šternberk 6122 00:04:34 00:04:34 00:02:14 7. 7. 7. FotoFotoFoto
8. H11 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6064 00:04:36 00:04:36 00:02:18 8. 8. 8. FotoFotoFoto
9. H11 Bola, David (2005, CZ) 4206 00:04:39 00:04:39 00:02:09 9. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
10. H11 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6060 00:04:41 00:04:41 00:02:22 10. 10. 10. FotoFotoFotoFoto
11. H11 Nevima, Jan (2005, CZ) 4204 00:04:44 00:04:44 00:02:15 11. 11. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6031 00:04:45 00:04:45 00:02:19 12. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. D11 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 6073 00:04:47 00:04:47 00:02:23 13. 2. 2. Foto
14. H11 Melcr, Stanislav (2007, CZ) 6119 00:04:50 00:04:50 00:02:24 14. 12. 12. FotoFotoFoto
15. D11 Peřinová, Tereza (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6112 00:04:50 00:04:48 00:02:21 15. 3. 3. FotoFoto
16. H11 Pautov, Nikita (2008, CZ) SK ROVER PRAHA 6127 00:04:51 00:04:51 00:02:17 16. 13. 13. FotoFotoFoto
17. H11 Krobot, Adam (2006, CZ) 4230 00:04:53 00:04:53 00:02:30 17. 14. 14. FotoFotoFotoFoto
18. H11 Birčák, Petr (2005, CZ) FK Horka 6131 00:04:54 00:04:54 00:02:24 18. 15. 15. FotoFoto
19. H11 Vyroubal, Michael (2008, CZ) 6135 00:04:55 00:04:55 00:02:24 19. 16. 16. Foto
20. D11 Melková, Josefína (2007, CZ) 6050 00:04:55 00:04:55 00:02:16 20. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
21. H11 Maslaňak, Jakub (2006, CZ) RUN Klokočov 6016 00:04:55 00:04:54 00:02:33 21. 17. 17. FotoFotoFoto
22. H11 Zezulka, Honza (2007, CZ) 6117 00:04:57 00:04:56 00:02:26 22. 18. 18. FotoFoto
23. D11 Hájková, Kristýna (2008, CZ) 6029 00:05:00 00:05:00 00:02:20 23. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
24. H11 Stráněl, Jan (2006, CZ) AK Olomouc 6013 00:05:02 00:05:02 00:02:28 24. 19. 19. FotoFoto
25. H11 Janošík, Lukáš (2007, CZ) 6068 00:05:04 00:05:04 00:02:28 25. 20. 20. FotoFoto
26. D11 Klimčáková, Anna (2007, CZ) AK Olomouc 6150 00:05:04 00:05:03 00:02:27 26. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
27. D11 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6069 00:05:06 00:05:05 00:02:31 27. 7. 7. FotoFotoFoto
28. H11 Kotěšovský, Matěj (2006, CZ) Nadace Leontinka 6023 00:05:08 00:05:08 00:02:34 28. 21. 21. FotoFotoFoto
29. H11 Salaďák, Tobiáš (2005, CZ) AK Olomouc 6052 00:05:08 00:05:08 00:02:35 29. 22. 22. FotoFotoFotoFoto
30. H11 Glavan, Iulian (2008, CZ) 6076 00:05:11 00:05:07 00:02:31 30. 23. 23. FotoFoto
31. H11 Řezníček, Adam (2005, CZ) 6138 00:05:12 00:05:12 00:02:27 31. 24. 24. FotoFoto
32. H11 Jakoubek, Jakub (2008, CZ) 6043 00:05:13 00:05:13 00:02:31 32. 25. 25. FotoFotoFoto
33. H11 Zatloukal, Antonín (2008, CZ) AP Olomouc 6059 00:05:14 00:05:13 00:02:28 33. 26. 26. FotoFoto
34. H11 Urbášek, Jr. Daniel (2008, CZ) Slavoňov 4237 00:05:14 00:05:11 00:02:35 34. 27. 27. FotoFoto
35. D11 Austerová, Andrea (2005, CZ) 6094 00:05:15 00:05:15 00:02:30 35. 8. 8. Foto
36. H11 Měrka, Lukáš (2007, CZ) 6085 00:05:16 00:05:16 00:02:29 36. 28. 28. FotoFotoFotoFoto
37. H11 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6084 00:05:17 00:05:13 00:02:45 37. 29. 29. FotoFotoFoto
38. D11 Hamplová, Kateřina (2007, CZ) 6118 00:05:19 00:05:16 00:02:34 38. 9. 9. FotoFotoFoto
39. D11 Dušková, Dominika (2009, CZ) 6025 00:05:22 00:05:22 00:02:35 39. 10. 10. FotoFotoFotoFoto
40. D11 Nemčeková, Anika (2008, CZ) 6033 00:05:23 00:05:22 00:02:25 40. 11. 11. FotoFotoFotoFoto
41. H11 Spálený, Alexander (2006, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6109 00:05:25 00:05:24 00:02:30 41. 30. 30. FotoFoto
42. D11 Tvrdá, Eliška (2008, CZ) Atletika Poruba 6123 00:05:26 00:05:25 00:02:42 42. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFoto
43. D11 Spálená, Naďa (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6110 00:05:29 00:05:28 00:02:39 43. 13. 13. FotoFotoFotoFoto
44. D11 Hlavinková, Eliška (2005, CZ) Rebelky Tovačov 6011 00:05:31 00:05:28 00:02:37 44. 14. 14. FotoFoto
45. H11 Vavrečka, Radek (2008, CZ) AP Olomouc 6019 00:05:32 00:05:32 00:02:42 45. 31. 31. FotoFotoFotoFotoFoto
46. H11 Hofhans, Vincent (2005, CZ) HHH 6078 00:05:34 00:05:31 00:02:47 46. 32. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
47. D11 Hrubanová, Anita (2008, CZ) 6125 00:05:35 00:05:32 00:02:49 47. 15. 15. FotoFotoFoto
48. H11 Beránek, Matyáš (2008, CZ) 6077 00:05:36 00:05:34 00:02:45 48. 33. 33. Foto
49. H11 Spala, David (2009, CZ) 6140 00:05:37 00:05:37 00:02:40 49. 34. 34. FotoFotoFotoFotoFoto
50. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6020 00:05:37 00:05:35 00:02:42 50. 16. 16. FotoFoto
51. D11 Pastorová, Eliška (2008, CZ) AP Olomouc 6005 00:05:39 00:05:35 00:02:43 51. 17. 17. Foto
52. D11 Režňáková, Michaela (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6111 00:05:41 00:05:40 00:02:34 52. 18. 18. Foto
53. D11 Maňasová, Tereza (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6114 00:05:41 00:05:40 00:02:34 53. 19. 19. FotoFotoFotoFoto
54. D11 Čečatková, Adriana (2007, CZ) 6104 00:05:43 00:05:41 00:02:37 54. 20. 20. FotoFotoFoto
55. D11 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6001 00:05:44 00:05:43 00:02:48 55. 21. 21. FotoFotoFotoFoto
56. H11 Krátký, Tadeáš (2007, CZ) 4244 00:05:45 00:05:45 00:02:42 56. 35. 35. FotoFotoFoto
57. D11 Korytářová, Karolina (2005, CZ) Hobík 6038 00:05:45 00:05:43 00:02:48 57. 22. 22. FotoFotoFotoFoto
58. D11 Klöslová, Sofie (2008, CZ) 6061 00:05:46 00:05:45 00:02:43 58. 23. 23. FotoFotoFoto
59. D11 Vráblová, Elena (2005, CZ) 4251 00:05:46 00:05:44 00:02:48 59. 24. 24. Foto
60. D11 Hlavsová, Lucie (2008, CZ) 6080 00:05:47 00:05:46 00:02:40 60. 25. 25. FotoFotoFoto
61. D11 Tichá, Danielka (2006) 4205 00:05:48 00:05:45 00:02:50 61. 26. 26. Foto
62. H11 Schneider, David (2007, CZ) 6002 00:05:49 00:05:49 00:02:52 62. 36. 36. FotoFotoFoto
63. H11 Baďura, David (2005, CZ) 6139 00:05:51 00:05:51 00:02:44 63. 37. 37. FotoFoto
64. H11 Grunta, Jakub (2005, CZ) 6015 00:05:51 00:05:48 00:02:50 64. 38. 38. FotoFotoFotoFoto
65. D11 Horáková, Eliška (2007, CZ) 4256 00:05:52 00:05:49 00:02:49 65. 27. 27. FotoFotoFotoFotoFoto
66. D11 Grabliková, Aneta (2007, CZ) 4231 00:05:52 00:05:51 00:02:45 66. 28. 28. FotoFotoFotoFotoFoto
67. D11 Nováková, Rozálie (2008, CZ) 4249 00:05:53 00:05:53 00:02:50 67. 29. 29. FotoFotoFotoFotoFoto
68. H11 Trunec, David (2008, CZ) 6095 00:05:53 00:05:53 00:02:45 68. 39. 39. FotoFoto
69. H11 Všolek, Filip (2006, CZ) 6130 00:05:55 00:05:53 00:02:39 69. 40. 40. Foto
70. D11 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6147 00:05:56 00:05:52 00:02:53 70. 30. 30. FotoFotoFotoFoto
71. H11 Chrástecký, Jan (2009, CZ) 6032 00:05:58 00:05:55 00:02:47 71. 41. 41. FotoFotoFoto
72. D11 Jelínková, Anna (2006, CZ) Biatlon Halenkovice 6129 00:05:58 00:05:57 00:02:44 72. 31. 31. FotoFotoFotoFoto
73. H11 Rabiencny, Adam (2008, CZ) 6030 00:05:59 00:05:56 00:03:02 73. 42. 42. FotoFoto
74. H11 Robenek, Jiří (2007, CZ) Samotišky 6083 00:05:59 00:05:55 00:02:52 74. 43. 43. FotoFoto
75. D11 Puliková, Natalie (2006, CZ) 6046 00:06:00 00:05:57 00:02:52 75. 32. 32. FotoFotoFotoFoto
76. D11 Škopová, Valérie (2005, CZ) Lipník 6136 00:06:01 00:05:56 00:02:54 76. 33. 33. FotoFoto
77. H11 Jurík, Nitram (2008, CZ) 6120 00:06:02 00:05:59 00:02:56 77. 44. 44. FotoFoto
78. D11 Krkošková, Kateřina (2006, CZ) 6093 00:06:02 00:05:58 00:02:49 78. 34. 34. FotoFotoFoto
79. D11 Čamachová, Nikola (2006, CZ) 6096 00:06:04 00:05:59 00:02:58 79. 35. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
80. D11 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 6063 00:06:04 00:05:58 00:03:03 80. 36. 36. FotoFotoFoto
81. D11 Kolářová, Tereza (2006, CZ) 6081 00:06:08 00:06:07 00:03:00 81. 37. 37. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
82. D11 Klváčková, Ema (2007, CZ) 4248 00:06:09 00:06:05 00:02:58 82. 38. 38. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
83. H11 Weigl, Samuel (2008, CZ) 6141 00:06:10 00:06:07 00:02:52 83. 45. 45. FotoFoto
84. D11 Švárová, Tamara (2006, SK) 6106 00:06:10 00:06:10 00:02:39 84. 39. 39. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
85. H11 Pacák, Matyáš (2008, CZ) 6149 00:06:12 00:06:09 00:03:01 85. 46. 46. FotoFotoFoto
86. H11 Hodúr, Jakub (2006, CZ) Kubík 46 6075 00:06:12 00:06:11 00:02:53 86. 47. 47. Foto
87. D11 Zatloukalová, Ellen (2009) 6126 00:06:15 00:06:14 00:02:53 87. 40. 40. FotoFoto
88. H11 Černý, Tadeáš (2008, CZ) 6115 00:06:15 00:06:15 00:02:56 88. 48. 48. FotoFoto
89. D11 Bukovjanová, Eliška (2006, CZ) 6145 00:06:16 00:06:11 00:03:08 89. 41. 41. FotoFoto
90. D11 Sokolovská, Lenka (2005, CZ) 4239 00:06:16 00:06:14 00:02:54 90. 42. 42. FotoFotoFotoFotoFoto
91. D11 Loseová, Marie (2007, CZ) 4226 00:06:19 00:06:14 00:03:01 91. 43. 43. FotoFotoFotoFotoFoto
92. D11 Krampilová, Anna (2008, CZ) 4223 00:06:22 00:06:15 00:03:09 92. 44. 44. FotoFoto
93. D11 Krásová, Marie (2006, CZ) 6128 00:06:23 00:06:21 00:03:07 93. 45. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
94. D11 Gruntová, Eliška (2008, CZ) 6014 00:06:24 00:06:21 00:03:10 94. 46. 46. FotoFoto
95. H11 Pavlík, Daniel (2008, CZ) 6010 00:06:24 00:06:22 00:03:00 95. 49. 49. FotoFotoFotoFotoFoto
96. D11 Kramplova, Eliška (2009, CZ) 4222 00:06:26 00:06:20 00:03:09 96. 47. 47. FotoFoto
97. D11 Pouzarová, Petra (2009, CZ) 4203 00:06:26 00:06:24 00:03:04 97. 48. 48. FotoFotoFotoFoto
98. D11 Večerková, Karolína (2007, CZ) 6004 00:06:27 00:06:24 00:02:54 98. 49. 49. FotoFotoFotoFoto
99. H11 Maršálek, Štěpán (2007, CZ) Rozběháme Uherské Hradiště 6116 00:06:27 00:06:24 00:02:52 99. 50. 50. FotoFotoFoto
100. D11 Pokorná, Kateřina (2009, CZ) 6039 00:06:28 00:06:24 00:03:09 100. 50. 50. FotoFotoFoto
101. D11 Borůvková, Veronika (2006, CZ) 4225 00:06:29 00:06:23 00:03:10 101. 51. 51. FotoFotoFotoFoto
102. H11 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6137 00:06:33 00:06:32 00:03:07 102. 51. 51. FotoFoto
103. H11 Přidal, Matěj (2008, CZ) 6065 00:06:33 00:06:28 00:03:10 103. 52. 52. FotoFotoFoto
104. D11 Konečná, Sára (2009, CZ) 6017 00:06:35 00:06:31 00:03:11 104. 52. 52. FotoFotoFoto
105. H11 Mikeš, Radek (2006, CZ) 6027 00:06:39 00:06:33 00:03:32 105. 53. 53. FotoFotoFotoFotoFoto
106. D11 Velecká, Julie (2009, CZ) 6090 00:06:41 00:06:41 00:03:04 106. 53. 53. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
107. H11 Tomek, Jan (2009, CZ) 6134 00:06:42 00:06:40 00:03:22 107. 54. 54. FotoFotoFotoFoto
108. D11 Dařílková, Natálie (2008, CZ) 4253 00:06:43 00:06:37 00:03:17 108. 54. 54. FotoFotoFoto
109. D11 Patschová, Tereza (2009, CZ) 4233 00:06:48 00:06:46 00:03:03 109. 55. 55. FotoFotoFotoFoto
110. H11 Dostál, Jakub (2009, CZ) 6009 00:06:49 00:06:46 00:03:10 110. 55. 55. FotoFotoFoto
111. D11 Horová, Barbora (2007, CZ) 6087 00:06:50 00:06:42 00:03:25 111. 56. 56. Foto
112. D11 Martincová, Justýnka (2009, CZ) JaDaJu 6132 00:06:50 00:06:47 00:03:08 112. 57. 57. FotoFotoFoto
113. H11 Krkoška, Lukáš (2009, CZ) 6089 00:06:50 00:06:50 00:03:13 113. 56. 56. FotoFotoFotoFoto
114. H11 Weiss, Arthur (2008, CZ) 6103 00:06:57 00:06:52 00:03:20 114. 57. 57. FotoFotoFotoFotoFoto
115. H11 Hudeček, Michal (2008, CZ) 6100 00:07:02 00:06:59 00:03:24 115. 58. 58. FotoFotoFoto
116. D11 Kovářová, Michaela (2005, CZ) 6133 00:07:02 00:06:59 00:03:03 116. 58. 58. FotoFotoFotoFoto
117. D11 Kosíková, Viktorka (2009, CZ) 6048 00:07:04 00:07:00 00:03:23 117. 59. 59. FotoFotoFoto
118. D11 Zdražilová, Julie (2009, CZ) 6057 00:07:05 00:07:00 00:03:34 118. 60. 60. FotoFoto
119. H11 Zdražil, Jakub (2009, CZ) 6058 00:07:05 00:07:01 00:03:35 119. 59. 59. FotoFotoFotoFoto
120. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6003 00:07:07 00:07:00 00:03:46 120. 61. 61. FotoFotoFotoFoto
121. H11 Hegel, Adam (2009, CZ) 4255 00:07:18 00:07:12 00:03:34 121. 60. 60. FotoFotoFotoFotoFoto
122. H11 Císler, Daniel (2008, CZ) 6012 00:07:20 00:07:12 00:03:28 122. 61. 61. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
123. D11 Vančurová, Klárka (2006, CZ) SK Černé plíce 6102 00:07:24 00:07:15 00:03:50 123. 62. 62. FotoFotoFotoFoto
124. D11 Vlatten, Judith (2008, CZ) 6040 00:07:26 00:07:21 00:03:29 124. 63. 63. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
125. H11 Finn, Dane-cairns (2009, CZ) 6144 00:07:34 00:07:29 00:03:36 125. 62. 62. FotoFotoFotoFotoFoto
126. H11 Řezníček, Adam (2009, CZ) 6066 00:07:37 00:07:28 00:03:47 126. 63. 63. FotoFotoFotoFoto
127. D11 Mikešová, Lenka (2009, CZ) 6026 00:07:44 00:07:38 00:03:37 127. 64. 64. FotoFotoFoto
128. H11 Čamach, Jiří (2009, CZ) 6097 00:07:48 00:07:43 00:03:08 128. 64. 64. FotoFotoFoto
129. D11 Vančurová, Viktorie (2009, CZ) SK Černé plíce 6101 00:07:55 00:07:47 00:03:54 129. 65. 65. FotoFotoFotoFoto
DNF D11 Borůvková, Nikola (2009, CZ) 4224 00:07:13 - - - FotoFotoFoto

1529400 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1