fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Olomouc Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 0,5 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Koutný, Jan (2005, CZ) AK Drnovice 6143 00:03:57 00:03:57 00:01:54 1. 1. 1.
2. H11 Koutný, Ondřej (2007, CZ) AK Drnovice 6142 00:04:23 00:04:23 00:02:07 2. 2. 2.
3. H11 Pouzar, Štěpán (2006, CZ) Atletika Holešov 4212 00:04:23 00:04:23 00:02:00 3. 3. 3.
4. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6018 00:04:26 00:04:26 00:02:11 4. 4. 4.
5. H11 Krov, David (2006, CZ) 4235 00:04:32 00:04:30 00:02:23 5. 5. 5.
6. H11 Rašner, Patrik (2007, CZ) TriSK Olomouc 6124 00:04:33 00:04:33 00:02:08 6. 6. 6.
7. H11 Spurný, Šimon (2006, CZ) AK Šternberk 6122 00:04:34 00:04:34 00:02:14 7. 7. 7.
8. H11 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6064 00:04:36 00:04:36 00:02:18 8. 8. 8.
9. H11 Bola, David (2005, CZ) 4206 00:04:39 00:04:39 00:02:09 9. 9. 9.
10. H11 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6060 00:04:41 00:04:41 00:02:22 10. 10. 10.
11. H11 Nevima, Jan (2005, CZ) 4204 00:04:44 00:04:44 00:02:15 11. 11. 11.
12. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6031 00:04:45 00:04:45 00:02:19 12. 1. 1.
13. D11 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 6073 00:04:47 00:04:47 00:02:23 13. 2. 2.
14. H11 Melcr, Stanislav (2007, CZ) 6119 00:04:50 00:04:50 00:02:24 14. 12. 12.
15. D11 Peřinová, Tereza (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6112 00:04:50 00:04:48 00:02:21 15. 3. 3.
16. H11 Pautov, Nikita (2008, CZ) SK ROVER PRAHA 6127 00:04:51 00:04:51 00:02:17 16. 13. 13.
17. H11 Krobot, Adam (2006, CZ) 4230 00:04:53 00:04:53 00:02:30 17. 14. 14.
18. H11 Birčák, Petr (2005, CZ) FK Horka 6131 00:04:54 00:04:54 00:02:24 18. 15. 15.
19. H11 Vyroubal, Michael (2008, CZ) 6135 00:04:55 00:04:55 00:02:24 19. 16. 16.
20. D11 Melková, Josefína (2007, CZ) 6050 00:04:55 00:04:55 00:02:16 20. 4. 4.
21. H11 Maslaňak, Jakub (2006, CZ) RUN Klokočov 6016 00:04:55 00:04:54 00:02:33 21. 17. 17.
22. H11 Zezulka, Honza (2007, CZ) 6117 00:04:57 00:04:56 00:02:26 22. 18. 18.
23. D11 Hájková, Kristýna (2008, CZ) 6029 00:05:00 00:05:00 00:02:20 23. 5. 5.
24. H11 Stráněl, Jan (2006, CZ) AK Olomouc 6013 00:05:02 00:05:02 00:02:28 24. 19. 19.
25. H11 Janošík, Lukáš (2007, CZ) 6068 00:05:04 00:05:04 00:02:28 25. 20. 20.
26. D11 Klimčáková, Anna (2007, CZ) AK Olomouc 6150 00:05:04 00:05:03 00:02:27 26. 6. 6.
27. D11 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6069 00:05:06 00:05:05 00:02:31 27. 7. 7.
28. H11 Kotěšovský, Matěj (2006, CZ) Nadace Leontinka 6023 00:05:08 00:05:08 00:02:34 28. 21. 21.
29. H11 Salaďák, Tobiáš (2005, CZ) AK Olomouc 6052 00:05:08 00:05:08 00:02:35 29. 22. 22.
30. H11 Glavan, Iulian (2008, CZ) 6076 00:05:11 00:05:07 00:02:31 30. 23. 23.
31. H11 Řezníček, Adam (2005, CZ) 6138 00:05:12 00:05:12 00:02:27 31. 24. 24.
32. H11 Jakoubek, Jakub (2008, CZ) 6043 00:05:13 00:05:13 00:02:31 32. 25. 25.
33. H11 Zatloukal, Antonín (2008, CZ) AP Olomouc 6059 00:05:14 00:05:13 00:02:28 33. 26. 26.
34. H11 Urbášek, Jr. Daniel (2008, CZ) Slavoňov 4237 00:05:14 00:05:11 00:02:35 34. 27. 27.
35. D11 Austerová, Andrea (2005, CZ) 6094 00:05:15 00:05:15 00:02:30 35. 8. 8.
36. H11 Měrka, Lukáš (2007, CZ) 6085 00:05:16 00:05:16 00:02:29 36. 28. 28.
37. H11 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6084 00:05:17 00:05:13 00:02:45 37. 29. 29.
38. D11 Hamplová, Kateřina (2007, CZ) 6118 00:05:19 00:05:16 00:02:34 38. 9. 9.
39. D11 Dušková, Dominika (2009, CZ) 6025 00:05:22 00:05:22 00:02:35 39. 10. 10.
40. D11 Nemčeková, Anika (2008, CZ) 6033 00:05:23 00:05:22 00:02:25 40. 11. 11.
41. H11 Spálený, Alexander (2006, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6109 00:05:25 00:05:24 00:02:30 41. 30. 30.
42. D11 Tvrdá, Eliška (2008, CZ) Atletika Poruba 6123 00:05:26 00:05:25 00:02:42 42. 12. 12.
43. D11 Spálená, Naďa (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6110 00:05:29 00:05:28 00:02:39 43. 13. 13.
44. D11 Hlavinková, Eliška (2005, CZ) Rebelky Tovačov 6011 00:05:31 00:05:28 00:02:37 44. 14. 14.
45. H11 Vavrečka, Radek (2008, CZ) AP Olomouc 6019 00:05:32 00:05:32 00:02:42 45. 31. 31.
46. H11 Hofhans, Vincent (2005, CZ) HHH 6078 00:05:34 00:05:31 00:02:47 46. 32. 32.
47. D11 Hrubanová, Anita (2008, CZ) 6125 00:05:35 00:05:32 00:02:49 47. 15. 15.
48. H11 Beránek, Matyáš (2008, CZ) 6077 00:05:36 00:05:34 00:02:45 48. 33. 33.
49. H11 Spala, David (2009, CZ) 6140 00:05:37 00:05:37 00:02:40 49. 34. 34.
50. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6020 00:05:37 00:05:35 00:02:42 50. 16. 16.
51. D11 Pastorová, Eliška (2008, CZ) AP Olomouc 6005 00:05:39 00:05:35 00:02:43 51. 17. 17.
52. D11 Režňáková, Michaela (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6111 00:05:41 00:05:40 00:02:34 52. 18. 18.
53. D11 Maňasová, Tereza (2005, CZ) T.J. Sokol Velká Bystřice 6114 00:05:41 00:05:40 00:02:34 53. 19. 19.
54. D11 Čečatková, Adriana (2007, CZ) 6104 00:05:43 00:05:41 00:02:37 54. 20. 20.
55. D11 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6001 00:05:44 00:05:43 00:02:48 55. 21. 21.
56. H11 Krátký, Tadeáš (2007, CZ) 4244 00:05:45 00:05:45 00:02:42 56. 35. 35.
57. D11 Korytářová, Karolina (2005, CZ) Hobík 6038 00:05:45 00:05:43 00:02:48 57. 22. 22.
58. D11 Klöslová, Sofie (2008, CZ) 6061 00:05:46 00:05:45 00:02:43 58. 23. 23.
59. D11 Vráblová, Elena (2005, CZ) 4251 00:05:46 00:05:44 00:02:48 59. 24. 24.
60. D11 Hlavsová, Lucie (2008, CZ) 6080 00:05:47 00:05:46 00:02:40 60. 25. 25.
61. D11 Tichá, Danielka (2006) 4205 00:05:48 00:05:45 00:02:50 61. 26. 26.
62. H11 Schneider, David (2007, CZ) 6002 00:05:49 00:05:49 00:02:52 62. 36. 36.
63. H11 Baďura, David (2005, CZ) 6139 00:05:51 00:05:51 00:02:44 63. 37. 37.
64. H11 Grunta, Jakub (2005, CZ) 6015 00:05:51 00:05:48 00:02:50 64. 38. 38.
65. D11 Horáková, Eliška (2007, CZ) 4256 00:05:52 00:05:49 00:02:49 65. 27. 27.
66. D11 Grabliková, Aneta (2007, CZ) 4231 00:05:52 00:05:51 00:02:45 66. 28. 28.
67. D11 Nováková, Rozálie (2008, CZ) 4249 00:05:53 00:05:53 00:02:50 67. 29. 29.
68. H11 Trunec, David (2008, CZ) 6095 00:05:53 00:05:53 00:02:45 68. 39. 39.
69. H11 Všolek, Filip (2006, CZ) 6130 00:05:55 00:05:53 00:02:39 69. 40. 40.
70. D11 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6147 00:05:56 00:05:52 00:02:53 70. 30. 30.
71. H11 Chrástecký, Jan (2009, CZ) 6032 00:05:58 00:05:55 00:02:47 71. 41. 41.
72. D11 Jelínková, Anna (2006, CZ) Biatlon Halenkovice 6129 00:05:58 00:05:57 00:02:44 72. 31. 31.
73. H11 Rabiencny, Adam (2008, CZ) 6030 00:05:59 00:05:56 00:03:02 73. 42. 42.
74. H11 Robenek, Jiří (2007, CZ) Samotišky 6083 00:05:59 00:05:55 00:02:52 74. 43. 43.
75. D11 Puliková, Natalie (2006, CZ) 6046 00:06:00 00:05:57 00:02:52 75. 32. 32.
76. D11 Škopová, Valérie (2005, CZ) Lipník 6136 00:06:01 00:05:56 00:02:54 76. 33. 33.
77. H11 Jurík, Nitram (2008, CZ) 6120 00:06:02 00:05:59 00:02:56 77. 44. 44.
78. D11 Krkošková, Kateřina (2006, CZ) 6093 00:06:02 00:05:58 00:02:49 78. 34. 34.
79. D11 Čamachová, Nikola (2006, CZ) 6096 00:06:04 00:05:59 00:02:58 79. 35. 35.
80. D11 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 6063 00:06:04 00:05:58 00:03:03 80. 36. 36.
81. D11 Kolářová, Tereza (2006, CZ) 6081 00:06:08 00:06:07 00:03:00 81. 37. 37.
82. D11 Klváčková, Ema (2007, CZ) 4248 00:06:09 00:06:05 00:02:58 82. 38. 38.
83. H11 Weigl, Samuel (2008, CZ) 6141 00:06:10 00:06:07 00:02:52 83. 45. 45.
84. D11 Švárová, Tamara (2006, SK) 6106 00:06:10 00:06:10 00:02:39 84. 39. 39.
85. H11 Pacák, Matyáš (2008, CZ) 6149 00:06:12 00:06:09 00:03:01 85. 46. 46.
86. H11 Hodúr, Jakub (2006, CZ) Kubík 46 6075 00:06:12 00:06:11 00:02:53 86. 47. 47.
87. D11 Zatloukalová, Ellen (2009) 6126 00:06:15 00:06:14 00:02:53 87. 40. 40.
88. H11 Černý, Tadeáš (2008, CZ) 6115 00:06:15 00:06:15 00:02:56 88. 48. 48.
89. D11 Bukovjanová, Eliška (2006, CZ) 6145 00:06:16 00:06:11 00:03:08 89. 41. 41.
90. D11 Sokolovská, Lenka (2005, CZ) 4239 00:06:16 00:06:14 00:02:54 90. 42. 42.
91. D11 Loseová, Marie (2007, CZ) 4226 00:06:19 00:06:14 00:03:01 91. 43. 43.
92. D11 Krampilová, Anna (2008, CZ) 4223 00:06:22 00:06:15 00:03:09 92. 44. 44.
93. D11 Krásová, Marie (2006, CZ) 6128 00:06:23 00:06:21 00:03:07 93. 45. 45.
94. D11 Gruntová, Eliška (2008, CZ) 6014 00:06:24 00:06:21 00:03:10 94. 46. 46.
95. H11 Pavlík, Daniel (2008, CZ) 6010 00:06:24 00:06:22 00:03:00 95. 49. 49.
96. D11 Kramplova, Eliška (2009, CZ) 4222 00:06:26 00:06:20 00:03:09 96. 47. 47.
97. D11 Pouzarová, Petra (2009, CZ) 4203 00:06:26 00:06:24 00:03:04 97. 48. 48.
98. D11 Večerková, Karolína (2007, CZ) 6004 00:06:27 00:06:24 00:02:54 98. 49. 49.
99. H11 Maršálek, Štěpán (2007, CZ) Rozběháme Uherské Hradiště 6116 00:06:27 00:06:24 00:02:52 99. 50. 50.
100. D11 Pokorná, Kateřina (2009, CZ) 6039 00:06:28 00:06:24 00:03:09 100. 50. 50.
101. D11 Borůvková, Veronika (2006, CZ) 4225 00:06:29 00:06:23 00:03:10 101. 51. 51.
102. H11 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6137 00:06:33 00:06:32 00:03:07 102. 51. 51.
103. H11 Přidal, Matěj (2008, CZ) 6065 00:06:33 00:06:28 00:03:10 103. 52. 52.
104. D11 Konečná, Sára (2009, CZ) 6017 00:06:35 00:06:31 00:03:11 104. 52. 52.
105. H11 Mikeš, Radek (2006, CZ) 6027 00:06:39 00:06:33 00:03:32 105. 53. 53.
106. D11 Velecká, Julie (2009, CZ) 6090 00:06:41 00:06:41 00:03:04 106. 53. 53.
107. H11 Tomek, Jan (2009, CZ) 6134 00:06:42 00:06:40 00:03:22 107. 54. 54.
108. D11 Dařílková, Natálie (2008, CZ) 4253 00:06:43 00:06:37 00:03:17 108. 54. 54.
109. D11 Patschová, Tereza (2009, CZ) 4233 00:06:48 00:06:46 00:03:03 109. 55. 55.
110. H11 Dostál, Jakub (2009, CZ) 6009 00:06:49 00:06:46 00:03:10 110. 55. 55.
111. D11 Horová, Barbora (2007, CZ) 6087 00:06:50 00:06:42 00:03:25 111. 56. 56.
112. D11 Martincová, Justýnka (2009, CZ) JaDaJu 6132 00:06:50 00:06:47 00:03:08 112. 57. 57.
113. H11 Krkoška, Lukáš (2009, CZ) 6089 00:06:50 00:06:50 00:03:13 113. 56. 56.
114. H11 Weiss, Arthur (2008, CZ) 6103 00:06:57 00:06:52 00:03:20 114. 57. 57.
115. H11 Hudeček, Michal (2008, CZ) 6100 00:07:02 00:06:59 00:03:24 115. 58. 58.
116. D11 Kovářová, Michaela (2005, CZ) 6133 00:07:02 00:06:59 00:03:03 116. 58. 58.
117. D11 Kosíková, Viktorka (2009, CZ) 6048 00:07:04 00:07:00 00:03:23 117. 59. 59.
118. D11 Zdražilová, Julie (2009, CZ) 6057 00:07:05 00:07:00 00:03:34 118. 60. 60.
119. H11 Zdražil, Jakub (2009, CZ) 6058 00:07:05 00:07:01 00:03:35 119. 59. 59.
120. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6003 00:07:07 00:07:00 00:03:46 120. 61. 61.
121. H11 Hegel, Adam (2009, CZ) 4255 00:07:18 00:07:12 00:03:34 121. 60. 60.
122. H11 Císler, Daniel (2008, CZ) 6012 00:07:20 00:07:12 00:03:28 122. 61. 61.
123. D11 Vančurová, Klárka (2006, CZ) SK Černé plíce 6102 00:07:24 00:07:15 00:03:50 123. 62. 62.
124. D11 Vlatten, Judith (2008, CZ) 6040 00:07:26 00:07:21 00:03:29 124. 63. 63.
125. H11 Finn, Dane-cairns (2009, CZ) 6144 00:07:34 00:07:29 00:03:36 125. 62. 62.
126. H11 Řezníček, Adam (2009, CZ) 6066 00:07:37 00:07:28 00:03:47 126. 63. 63.
127. D11 Mikešová, Lenka (2009, CZ) 6026 00:07:44 00:07:38 00:03:37 127. 64. 64.
128. H11 Čamach, Jiří (2009, CZ) 6097 00:07:48 00:07:43 00:03:08 128. 64. 64.
129. D11 Vančurová, Viktorie (2009, CZ) SK Černé plíce 6101 00:07:55 00:07:47 00:03:54 129. 65. 65.
DNF D11 Borůvková, Nikola (2009, CZ) 4224 00:07:13 - - -

479635 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři