fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Olomouc Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Žlutíř, Marek (2001, CZ) 6084 00:03:13 00:03:12 1. 1. 1.
2. H15 Všetička, Jaroslav (2002, CZ) 6094 00:03:13 00:03:13 2. 2. 2.
3. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6117 00:03:22 00:03:22 3. 3. 3.
4. H15 Vinduška, Pavel (2004, CZ) 6232 00:03:25 00:03:25 4. 4. 4.
5. H15 Šebrle, Štěpán (2002, CZ) 6240 00:03:29 00:03:29 5. 5. 5.
6. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6031 00:03:30 00:03:30 6. 1. 1.
7. H15 Hladký, Marek (2004, CZ) 6069 00:03:31 00:03:31 7. 6. 6.
8. H10 Hanák, Matyáš (2006, CZ) HSM Olomouc 6126 00:03:32 00:03:32 8. 1. 7.
9. H15 Hroch, Michal (2003, CZ) AK Olomouc 6029 00:03:32 00:03:31 9. 7. 8.
10. D15 Vrubelová, Denisa (2001, CZ) TJ Uničov 6129 00:03:32 00:03:32 10. 2. 2.
11. H15 Osolsobě, Jindřich (2004, CZ) AHA Vyškov 6067 00:03:35 00:03:35 11. 8. 9.
12. H10 Motáň, Michal (2007, CZ) SK Sigma 6068 00:03:36 00:03:36 12. 2. 10.
13. D15 Melcrová, Elen (2004, CZ) AK Olomouc 6055 00:03:38 00:03:38 13. 3. 3.
14. H15 Faistauer, Jakub (2002, CZ) 6228 00:03:48 00:03:47 14. 9. 11.
15. H15 Dostalík, Jiří (2004, CZ) 6250 00:03:50 00:03:47 15. 10. 12.
16. H10 Kupka, Daniel (2005, CZ) 6159 00:03:53 00:03:48 16. 3. 13.
17. D10 Mácalová, Soňa (2005, CZ) 6015 00:03:54 00:03:50 17. 1. 4.
18. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6019 00:03:54 00:03:54 18. 4. 14.
19. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6092 00:03:55 00:03:54 19. 5. 15.
20. D15 Kamidinová, Adriani (2003, CZ) 6235 00:03:56 00:03:56 20. 4. 5.
21. H10 Pouzar, Štěpán (2006, CZ) Atletika Holešov 6123 00:03:57 00:03:56 21. 6. 16.
22. H10 Spurný, Šimon (2006, CZ) AK Šternberk 6105 00:03:57 00:03:57 22. 7. 17.
23. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6007 00:03:59 00:03:58 23. 5. 6.
24. D10 Šebrlová, Kateřina (2008, CZ) 6239 00:04:00 00:03:58 24. 2. 7.
25. H10 Peřina, Michal (2005, CZ) 6060 00:04:00 00:03:56 25. 8. 18.
26. H15 Peřina, Petr (2002, CZ) 6061 00:04:00 00:03:56 26. 11. 19.
27. H15 Mieres, Matyáš (2004, CZ) 6016 00:04:01 00:04:01 27. 12. 20.
28. D15 Kumiová, Michaela (2002, CZ) 6076 00:04:06 00:04:04 28. 6. 8.
29. D10 Kučerová, Zuzka (2005, CZ) SSPK junior 6051 00:04:06 00:04:06 29. 3. 9.
30. D15 Novotná, Anna (2002, CZ) 6180 00:04:08 00:04:06 30. 7. 10.
31. H15 Ježek, Radim (2001, CZ) 6116 00:04:08 00:04:04 31. 13. 21.
32. H10 Weiss, Jakub (2006, CZ) HCO 6172 00:04:11 00:04:10 32. 9. 22.
33. H10 Pastrnek, David (2006, CZ) 6151 00:04:12 00:04:12 33. 10. 23.
34. H15 Škop, Kamil (2002, CZ) Lipník 6144 00:04:13 00:04:09 34. 14. 24.
35. H15 Kobylka, Matyáš (2004, CZ) 6048 00:04:13 00:04:13 35. 15. 25.
36. H15 Brückner, Martin (2000, CZ) 6247 00:04:13 00:04:09 36. 16. 26.
37. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6022 00:04:13 00:04:10 37. 17. 27.
38. H15 Pasz, Dominik (2003, CZ) 6049 00:04:14 00:04:14 38. 18. 28.
39. H10 Píchal, Tadeáš (2006, CZ) 6221 00:04:14 00:04:14 39. 11. 29.
40. H15 Pavlík, Dominik (2004, CZ) 6086 00:04:15 00:04:13 40. 19. 30.
41. H15 Hampl, Petr (2003, CZ) 6137 00:04:16 00:04:14 41. 20. 31.
42. H10 Králík, Matyáš (2007, CZ) 6145 00:04:17 00:04:17 42. 12. 32.
43. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 6002 00:04:18 00:04:15 43. 21. 33.
44. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6026 00:04:18 00:04:18 44. 13. 34.
45. D10 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 6099 00:04:19 00:04:17 45. 4. 11.
46. H10 Salamon, Ferdinand (2006, CZ) 6127 00:04:19 00:04:16 46. 14. 35.
47. H10 Stráněl, Jan (2006, CZ) AK Olomouc 6024 00:04:20 00:04:16 47. 15. 36.
48. H10 Měrka, Lukáš (2007, CZ) 6065 00:04:22 00:04:22 48. 16. 37.
49. H15 Petruška, Tomáš (2004, CZ) 6109 00:04:23 00:04:21 49. 22. 38.
50. H10 Kupka, Dominik (2008, CZ) 6158 00:04:24 00:04:18 50. 17. 39.
51. H15 Babka, Martin (2004, CZ) 6222 00:04:24 00:04:23 51. 23. 40.
52. H10 Doseděl, Matěj (2006, CZ) 6157 00:04:24 00:04:23 52. 18. 41.
53. D10 Vrubelová, Petra (2007, CZ) TJ Uničov 6128 00:04:24 00:04:24 53. 5. 12.
54. H10 Žák, Michal (2006, CZ) 6236 00:04:25 00:04:25 54. 19. 42.
55. H15 Ptáček, Vojtěch (2004, CZ) 6071 00:04:26 00:04:25 55. 24. 43.
56. D10 Stejskalová, Anna (2005, CZ) AK Olomouc 6090 00:04:27 00:04:20 56. 6. 13.
57. H15 Sochůrek, Kryštof (2004, CZ) 6166 00:04:27 00:04:22 57. 25. 44.
58. H15 Koutný, Martin (2004, CZ) 6234 00:04:27 00:04:26 58. 26. 45.
59. D10 Procházková, Petra (2005, CZ) 6162 00:04:27 00:04:26 59. 7. 14.
60. D15 Hemerková, Pavlína (2003, CZ) 6242 00:04:28 00:04:25 60. 8. 15.
61. D15 Hopjanová, Bára (2002, CZ) 6075 00:04:29 00:04:27 61. 9. 16.
62. H10 Kijonka, Marek (2007, CZ) 6115 00:04:29 00:04:29 62. 20. 46.
63. H15 Hopjan, Vilém (2004, CZ) 6083 00:04:29 00:04:28 63. 27. 47.
64. H10 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6112 00:04:30 00:04:28 64. 21. 48.
65. D15 Šnoblová, Anna (2004, CZ) 6248 00:04:30 00:04:30 65. 10. 17.
66. D15 Rostová, Eliška (2003, CZ) 6077 00:04:32 00:04:30 66. 11. 18.
67. H15 Šlesinger, David (2001, CZ) 6058 00:04:32 00:04:24 67. 28. 49.
68. D15 Löfflerová, Jana (2004, CZ) profesor Lefever 6097 00:04:33 00:04:29 68. 12. 19.
69. D10 Ptáčková, Tereza (2008, CZ) 6070 00:04:35 00:04:33 69. 8. 20.
70. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6001 00:04:35 00:04:33 70. 22. 50.
71. H15 Krňávek, Radek (2002, CZ) 6014 00:04:35 00:04:31 71. 29. 51.
72. D15 Šlesingerová, Beáta (2002, CZ) 6057 00:04:35 00:04:28 72. 13. 21.
73. D10 Stejskalová, Alžběta (2007, CZ) AK Olomouc 6095 00:04:36 00:04:29 73. 9. 22.
74. H10 Fišera, Ondřej (2008, CZ) 6040 00:04:36 00:04:33 74. 23. 52.
75. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6011 00:04:36 00:04:35 75. 24. 53.
76. D10 Kundrtová, Natálie (2007, CZ) 6164 00:04:36 00:04:30 76. 10. 23.
77. D10 Dostalíková, Lucie (2006, CZ) 6249 00:04:37 00:04:33 77. 11. 24.
78. H15 Mrověc, Jan (2004, CZ) Devotion Team 6111 00:04:39 00:04:34 78. 30. 54.
79. H15 Borůvka, Tomáš (2003, CZ) 6020 00:04:39 00:04:37 79. 31. 55.
80. D10 Vejmolová, Karolína (2006, CZ) 6245 00:04:40 00:04:38 80. 12. 25.
81. D15 Jurásková, Tereza (2003, CZ) 6141 00:04:41 00:04:38 81. 14. 26.
82. D10 Hamplová, Kateřina (2007, CZ) 6136 00:04:41 00:04:40 82. 13. 27.
83. D10 Pavelkova, Ganwara (2006, CZ) 6135 00:04:42 00:04:42 83. 14. 28.
84. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6100 00:04:44 00:04:42 84. 32. 56.
85. H10 Novák, Petr (2007, CZ) 6160 00:04:44 00:04:40 85. 25. 57.
86. H15 Skorepa, Daniel (2003, CZ) 6142 00:04:45 00:04:39 86. 33. 58.
87. D10 Nováčková, Lenka (2006, CZ) Olomouc 6170 00:04:46 00:04:41 87. 15. 29.
88. H15 Kolář, Vladimír (2003, CZ) 6033 00:04:46 00:04:38 88. 34. 59.
89. H10 Martoch, Filip (2005, CZ) KVS Hranice 6102 00:04:47 00:04:47 89. 26. 60.
90. D10 Ryšavá, Jana (2005, CZ) T.J.Sokol Olšany 6106 00:04:47 00:04:46 90. 16. 30.
91. D10 Venterová, Jessica (2005, CZ) 6050 00:04:48 00:04:48 91. 17. 31.
92. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6125 00:04:48 00:04:45 92. 15. 32.
93. D10 Martochová, Livie (2007, CZ) SK ATLETIKA Hranice 6103 00:04:48 00:04:48 93. 18. 33.
94. H15 Dušík, Jáchym (2003, CZ) 6072 00:04:49 00:04:44 94. 35. 61.
95. H10 Král, Michael (2008, CZ) 6227 00:04:50 00:04:49 95. 27. 62.
96. H10 Soumar, Jan (2006, CZ) 6241 00:04:50 00:04:45 96. 28. 63.
97. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6008 00:04:50 00:04:50 97. 19. 34.
98. H10 Michalec, Lukáš (2007, CZ) 6017 00:04:50 00:04:45 98. 29. 64.
99. D10 Matonohová, Adéla (2005, CZ) 6161 00:04:51 00:04:49 99. 20. 35.
100. D10 Puliková, Natalie (2006, CZ) 6074 00:04:51 00:04:47 100. 21. 36.
101. D15 Němcová, Adéla (2004, CZ) 6237 00:04:52 00:04:49 101. 16. 37.
102. D10 Hlavinková, Eliška (2005, CZ) 6119 00:04:52 00:04:49 102. 22. 38.
103. H15 Šich, Tomáš (2002, CZ) Báječné dítě v běhu 6030 00:04:52 00:04:46 103. 36. 65.
104. D15 Spurná, Eliška (2004, CZ) Šikovná holka, co si jde zaběhat 6104 00:04:53 00:04:50 104. 17. 39.
105. H15 Adamec, Daniel (2003, CZ) 6053 00:04:53 00:04:50 105. 37. 66.
106. D10 Nemčeková, Anika (2008, CZ) 6165 00:04:53 00:04:47 106. 23. 40.
107. D10 Králová, Natálie (2006, CZ) 6226 00:04:54 00:04:54 107. 24. 41.
108. D10 Zaoralkova, Aneta (2007, CZ) 6093 00:04:55 00:04:49 108. 25. 42.
109. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6009 00:04:57 00:04:55 109. 26. 43.
110. H15 Brückner, Tomáš (2002, CZ) 6246 00:04:58 00:04:55 110. 38. 67.
111. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6101 00:04:58 00:04:53 111. 18. 44.
112. H10 Hejduk, Adam (2005, CZ) HSM Olomouc 6134 00:04:59 00:04:59 112. 30. 68.
113. H15 Rašovský, Šimon (2004, CZ) 6005 00:04:59 00:04:51 113. 39. 69.
114. D10 Kňapová, Alena (2008, CZ) 6120 00:04:59 00:04:53 114. 27. 45.
115. D10 Pavláková, Monika (2006, CZ) 6148 00:05:00 00:05:00 115. 28. 46.
116. D10 Kolářová, Tereza (2006, CZ) 6147 00:05:04 00:05:03 116. 29. 47.
117. D15 Wankeová, Monika (2000, CZ) Nadace Leontinka 6133 00:05:04 00:04:57 117. 19. 48.
118. H10 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 6044 00:05:06 00:05:06 118. 31. 70.
119. H10 Nakládal, Lukáš (2008, CZ) 6140 00:05:07 00:05:02 119. 32. 71.
120. D10 Wolkerová, Natálie (2006, CZ) 6079 00:05:07 00:05:03 120. 30. 49.
121. D15 Kluzova, Kateřina (2002, CZ) 6114 00:05:07 00:05:04 121. 20. 50.
122. H10 Krátký, Tadeáš (2007, CZ) 6238 00:05:10 00:05:09 122. 33. 72.
123. D10 Tvrdá, Eliška (2008, CZ) Atletika Poruba 6150 00:05:11 00:05:11 123. 31. 51.
124. D10 Bednářová, Adéla (2008, CZ) 6146 00:05:12 00:05:12 124. 32. 52.
125. D10 Pastorová, Eliška (2008, CZ) AP Olomouc 6041 00:05:14 00:05:08 125. 33. 53.
126. H15 Černý, Michael (2002, CZ) 6167 00:05:14 00:05:09 126. 40. 73.
127. D10 Dandová, Barbora (2008, CZ) 6047 00:05:14 00:05:12 127. 34. 54.
128. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6010 00:05:16 00:05:15 128. 35. 55.
129. D10 Chudá, Adriana (2006, CZ) 6224 00:05:17 00:05:16 129. 36. 56.
130. H10 Horák, Matěj (2008, CZ) 6230 00:05:18 00:05:16 130. 34. 74.
131. D10 Krásová, Marie (2006, CZ) 6110 00:05:19 00:05:14 131. 37. 57.
132. H10 Kyselák, Tomáš (2006, CZ) Němčice nad Hanou 6124 00:05:19 00:05:19 132. 35. 75.
133. D10 Šlesingerová, Ester (2006, CZ) 6056 00:05:19 00:05:12 133. 38. 58.
134. H10 Pluskal, Vojtěch (2005, CZ) 6027 00:05:24 00:05:18 134. 36. 76.
135. D10 Matoušková, Agáta (2008, CZ) 6169 00:05:25 00:05:17 135. 39. 59.
136. D10 Hemerková, Lucie (2006, CZ) 6243 00:05:25 00:05:23 136. 40. 60.
137. D10 Havlasová, Lucie (2008, CZ) 6178 00:05:26 00:05:26 137. 41. 61.
138. H10 Chromý, Karel (2008, CZ) 6035 00:05:27 00:05:22 138. 37. 77.
139. H10 Černý, Karel František (2008, CZ) 6168 00:05:28 00:05:23 139. 38. 78.
140. D10 Mádrová, Eliška (2008, CZ) 6052 00:05:28 00:05:28 140. 42. 62.
141. H10 Doležel, Adam (2008, CZ) 6036 00:05:28 00:05:24 141. 39. 79.
142. H10 Zatoukal, Antonín (2008, CZ) 6233 00:05:29 00:05:22 142. 40. 80.
143. D10 Vančurová, Klárka (2006, CZ) BadGees.cz running team 6004 00:05:29 00:05:26 143. 43. 63.
144. D10 Venterová, Vanessa (2008, CZ) 6059 00:05:31 00:05:31 144. 44. 64.
145. H10 Svoboda, Daniel (2005, CZ) ZŠ Šternberk 6153 00:05:36 00:05:33 145. 41. 81.
146. D10 Bokůvková, Veronika (2006, CZ) 6216 00:05:37 00:05:33 146. 45. 65.
147. H15 Labounek, David (2004, CZ) 6122 00:05:37 00:05:30 147. 41. 82.
148. H10 Přidal, Matěj (2008, CZ) 6045 00:05:39 00:05:32 148. 42. 83.
149. H10 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6143 00:05:39 00:05:34 149. 43. 84.
150. H10 Piatka, Antonín (2008, CZ) 6225 00:05:42 00:05:41 150. 44. 85.
151. D15 Přidalová, Šárka (2002, CZ) 6218 00:05:47 00:05:38 151. 21. 66.
152. D10 Vrajová, Elen (2005, CZ) 6012 00:05:48 00:05:42 152. 46. 67.
153. H10 Čeháček, Erik (2005, CZ) 6154 00:05:53 00:05:50 153. 45. 86.
154. H10 Pavlík, Daniel (2008, CZ) 6087 00:05:57 00:05:55 154. 46. 87.
155. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6043 00:05:58 00:05:52 155. 47. 68.
156. D10 Čablová, Terezka (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6038 00:05:58 00:05:51 156. 48. 69.
157. H10 Horák, Vojtěch (2008, CZ) Horákovic klan 6062 00:06:00 00:05:56 157. 47. 88.
158. H10 Procházka, Lukáš (2007, CZ) 6215 00:06:02 00:05:56 158. 48. 89.
159. D10 Labounková, Zuzana (2008, CZ) 6121 00:06:03 00:05:56 159. 49. 70.
160. D10 Borůvková, Nikola (2008, CZ) 6217 00:06:12 00:06:04 160. 50. 71.
161. D10 Běhalová, Tamara (2007, CZ) 6139 00:06:19 00:06:19 161. 51. 72.
162. D10 Jurásková, Aneta (2008, CZ) 6244 00:06:20 00:06:17 162. 52. 73.
163. D10 Kunce, Laura (2006, CZ) 6229 00:06:25 00:06:25 163. 53. 74.
164. D10 Gruntová, Eliška (2008, CZ) 6037 00:06:41 00:06:33 164. 54. 75.
165. D10 Severová, Alena (2008, CZ) 6039 00:06:50 00:06:44 165. 55. 76.
166. H10 Chudý, Martin (2008, CZ) 6223 00:08:29 00:08:20 166. 49. 90.
DNF D10 Novotná, Antonie (2005, CZ) 6179 - - -

300075 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Sebastian Vošvrda
    Sebastian Vošvrda 3430 bodů
  2. Petr Štěrba
    Petr Štěrba 3288 bodů
  3. Marek Lorenc
    Marek Lorenc 3168 bodů
  1. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2856 bodů
  2. Jana Bušová
    Jana Bušová 2610 bodů
  3. Hana Homolková
    Hana Homolková 2374 bodů

Malá RunTour

  1. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4154 bodů
  2. Tomáš Malich
    Tomáš Malich 3966 bodů
  3. Lukáš Čermák
    Lukáš Čermák 3884 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4006 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 3668 bodů
  3. Markéta Zmeškalová
    Markéta Zmeškalová 3552 bodů

Partneři