fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Olomouc Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Žlutíř, Marek (2001, CZ) 6084 00:03:13 00:03:12 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
2. H15 Všetička, Jaroslav (2002, CZ) 6094 00:03:13 00:03:13 2. 2. 2. FotoFotoFoto
3. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6117 00:03:22 00:03:22 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H15 Vinduška, Pavel (2004, CZ) 6232 00:03:25 00:03:25 4. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
5. H15 Šebrle, Štěpán (2002, CZ) 6240 00:03:29 00:03:29 5. 5. 5. FotoFotoFoto
6. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6031 00:03:30 00:03:30 6. 1. 1.  
7. H15 Hladký, Marek (2004, CZ) 6069 00:03:31 00:03:31 7. 6. 6. FotoFotoFoto
8. H10 Hanák, Matyáš (2006, CZ) HSM Olomouc 6126 00:03:32 00:03:32 8. 1. 7. FotoFoto
9. H15 Hroch, Michal (2003, CZ) AK Olomouc 6029 00:03:32 00:03:31 9. 7. 8. FotoFoto
10. D15 Vrubelová, Denisa (2001, CZ) TJ Uničov 6129 00:03:32 00:03:32 10. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. H15 Osolsobě, Jindřich (2004, CZ) AHA Vyškov 6067 00:03:35 00:03:35 11. 8. 9. FotoFotoFotoFotoFoto
12. H10 Motáň, Michal (2007, CZ) SK Sigma 6068 00:03:36 00:03:36 12. 2. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. D15 Melcrová, Elen (2004, CZ) AK Olomouc 6055 00:03:38 00:03:38 13. 3. 3. FotoFotoFoto
14. H15 Faistauer, Jakub (2002, CZ) 6228 00:03:48 00:03:47 14. 9. 11. FotoFotoFotoFotoFoto
15. H15 Dostalík, Jiří (2004, CZ) 6250 00:03:50 00:03:47 15. 10. 12. FotoFoto
16. H10 Kupka, Daniel (2005, CZ) 6159 00:03:53 00:03:48 16. 3. 13. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
17. D10 Mácalová, Soňa (2005, CZ) 6015 00:03:54 00:03:50 17. 1. 4. FotoFotoFoto
18. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6019 00:03:54 00:03:54 18. 4. 14. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
19. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6092 00:03:55 00:03:54 19. 5. 15. Foto
20. D15 Kamidinová, Adriani (2003, CZ) 6235 00:03:56 00:03:56 20. 4. 5. FotoFotoFoto
21. H10 Pouzar, Štěpán (2006, CZ) Atletika Holešov 6123 00:03:57 00:03:56 21. 6. 16. FotoFotoFotoFoto
22. H10 Spurný, Šimon (2006, CZ) AK Šternberk 6105 00:03:57 00:03:57 22. 7. 17.  
23. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6007 00:03:59 00:03:58 23. 5. 6. FotoFoto
24. D10 Šebrlová, Kateřina (2008, CZ) 6239 00:04:00 00:03:58 24. 2. 7. FotoFotoFoto
25. H10 Peřina, Michal (2005, CZ) 6060 00:04:00 00:03:56 25. 8. 18. FotoFotoFotoFoto
26. H15 Peřina, Petr (2002, CZ) 6061 00:04:00 00:03:56 26. 11. 19. Foto
27. H15 Mieres, Matyáš (2004, CZ) 6016 00:04:01 00:04:01 27. 12. 20. FotoFotoFoto
28. D15 Kumiová, Michaela (2002, CZ) 6076 00:04:06 00:04:04 28. 6. 8. FotoFotoFoto
29. D10 Kučerová, Zuzka (2005, CZ) SSPK junior 6051 00:04:06 00:04:06 29. 3. 9. FotoFoto
30. D15 Novotná, Anna (2002, CZ) 6180 00:04:08 00:04:06 30. 7. 10. FotoFotoFoto
31. H15 Ježek, Radim (2001, CZ) 6116 00:04:08 00:04:04 31. 13. 21. FotoFoto
32. H10 Weiss, Jakub (2006, CZ) HCO 6172 00:04:11 00:04:10 32. 9. 22. FotoFotoFotoFoto
33. H10 Pastrnek, David (2006, CZ) 6151 00:04:12 00:04:12 33. 10. 23.  
34. H15 Škop, Kamil (2002, CZ) Lipník 6144 00:04:13 00:04:09 34. 14. 24. Foto
35. H15 Kobylka, Matyáš (2004, CZ) 6048 00:04:13 00:04:13 35. 15. 25. FotoFotoFoto
36. H15 Brückner, Martin (2000, CZ) 6247 00:04:13 00:04:09 36. 16. 26. Foto
37. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6022 00:04:13 00:04:10 37. 17. 27. FotoFotoFoto
38. H15 Pasz, Dominik (2003, CZ) 6049 00:04:14 00:04:14 38. 18. 28. Foto
39. H10 Píchal, Tadeáš (2006, CZ) 6221 00:04:14 00:04:14 39. 11. 29. FotoFotoFoto
40. H15 Pavlík, Dominik (2004, CZ) 6086 00:04:15 00:04:13 40. 19. 30. FotoFoto
41. H15 Hampl, Petr (2003, CZ) 6137 00:04:16 00:04:14 41. 20. 31. Foto
42. H10 Králík, Matyáš (2007, CZ) 6145 00:04:17 00:04:17 42. 12. 32.  
43. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 6002 00:04:18 00:04:15 43. 21. 33. FotoFoto
44. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6026 00:04:18 00:04:18 44. 13. 34. FotoFoto
45. D10 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 6099 00:04:19 00:04:17 45. 4. 11. FotoFoto
46. H10 Salamon, Ferdinand (2006, CZ) 6127 00:04:19 00:04:16 46. 14. 35. Foto
47. H10 Stráněl, Jan (2006, CZ) AK Olomouc 6024 00:04:20 00:04:16 47. 15. 36. FotoFoto
48. H10 Měrka, Lukáš (2007, CZ) 6065 00:04:22 00:04:22 48. 16. 37.  
49. H15 Petruška, Tomáš (2004, CZ) 6109 00:04:23 00:04:21 49. 22. 38. FotoFotoFoto
50. H10 Kupka, Dominik (2008, CZ) 6158 00:04:24 00:04:18 50. 17. 39. Foto
51. H15 Babka, Martin (2004, CZ) 6222 00:04:24 00:04:23 51. 23. 40. FotoFotoFotoFoto
52. H10 Doseděl, Matěj (2006, CZ) 6157 00:04:24 00:04:23 52. 18. 41. FotoFoto
53. D10 Vrubelová, Petra (2007, CZ) TJ Uničov 6128 00:04:24 00:04:24 53. 5. 12. FotoFotoFoto
54. H10 Žák, Michal (2006, CZ) 6236 00:04:25 00:04:25 54. 19. 42. FotoFotoFotoFoto
55. H15 Ptáček, Vojtěch (2004, CZ) 6071 00:04:26 00:04:25 55. 24. 43. FotoFoto
56. D10 Stejskalová, Anna (2005, CZ) AK Olomouc 6090 00:04:27 00:04:20 56. 6. 13. FotoFotoFoto
57. H15 Sochůrek, Kryštof (2004, CZ) 6166 00:04:27 00:04:22 57. 25. 44. FotoFoto
58. H15 Koutný, Martin (2004, CZ) 6234 00:04:27 00:04:26 58. 26. 45. FotoFotoFoto
59. D10 Procházková, Petra (2005, CZ) 6162 00:04:27 00:04:26 59. 7. 14. FotoFoto
60. D15 Hemerková, Pavlína (2003, CZ) 6242 00:04:28 00:04:25 60. 8. 15. FotoFoto
61. D15 Hopjanová, Bára (2002, CZ) 6075 00:04:29 00:04:27 61. 9. 16. FotoFotoFoto
62. H10 Kijonka, Marek (2007, CZ) 6115 00:04:29 00:04:29 62. 20. 46. Foto
63. H15 Hopjan, Vilém (2004, CZ) 6083 00:04:29 00:04:28 63. 27. 47. FotoFoto
64. H10 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6112 00:04:30 00:04:28 64. 21. 48.  
65. D15 Šnoblová, Anna (2004, CZ) 6248 00:04:30 00:04:30 65. 10. 17.  
66. D15 Rostová, Eliška (2003, CZ) 6077 00:04:32 00:04:30 66. 11. 18. FotoFoto
67. H15 Šlesinger, David (2001, CZ) 6058 00:04:32 00:04:24 67. 28. 49. FotoFotoFoto
68. D15 Löfflerová, Jana (2004, CZ) profesor Lefever 6097 00:04:33 00:04:29 68. 12. 19. FotoFoto
69. D10 Ptáčková, Tereza (2008, CZ) 6070 00:04:35 00:04:33 69. 8. 20. FotoFotoFoto
70. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6001 00:04:35 00:04:33 70. 22. 50.  
71. H15 Krňávek, Radek (2002, CZ) 6014 00:04:35 00:04:31 71. 29. 51. Foto
72. D15 Šlesingerová, Beáta (2002, CZ) 6057 00:04:35 00:04:28 72. 13. 21. FotoFoto
73. D10 Stejskalová, Alžběta (2007, CZ) AK Olomouc 6095 00:04:36 00:04:29 73. 9. 22.  
74. H10 Fišera, Ondřej (2008, CZ) 6040 00:04:36 00:04:33 74. 23. 52. FotoFoto
75. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6011 00:04:36 00:04:35 75. 24. 53. FotoFotoFoto
76. D10 Kundrtová, Natálie (2007, CZ) 6164 00:04:36 00:04:30 76. 10. 23. FotoFotoFoto
77. D10 Dostalíková, Lucie (2006, CZ) 6249 00:04:37 00:04:33 77. 11. 24. Foto
78. H15 Mrověc, Jan (2004, CZ) Devotion Team 6111 00:04:39 00:04:34 78. 30. 54. Foto
79. H15 Borůvka, Tomáš (2003, CZ) 6020 00:04:39 00:04:37 79. 31. 55. FotoFoto
80. D10 Vejmolová, Karolína (2006, CZ) 6245 00:04:40 00:04:38 80. 12. 25. FotoFotoFoto
81. D15 Jurásková, Tereza (2003, CZ) 6141 00:04:41 00:04:38 81. 14. 26. Foto
82. D10 Hamplová, Kateřina (2007, CZ) 6136 00:04:41 00:04:40 82. 13. 27. FotoFotoFotoFoto
83. D10 Pavelkova, Ganwara (2006, CZ) 6135 00:04:42 00:04:42 83. 14. 28. FotoFotoFotoFoto
84. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6100 00:04:44 00:04:42 84. 32. 56. FotoFoto
85. H10 Novák, Petr (2007, CZ) 6160 00:04:44 00:04:40 85. 25. 57. FotoFoto
86. H15 Skorepa, Daniel (2003, CZ) 6142 00:04:45 00:04:39 86. 33. 58. Foto
87. D10 Nováčková, Lenka (2006, CZ) Olomouc 6170 00:04:46 00:04:41 87. 15. 29. FotoFotoFotoFotoFoto
88. H15 Kolář, Vladimír (2003, CZ) 6033 00:04:46 00:04:38 88. 34. 59. Foto
89. H10 Martoch, Filip (2005, CZ) KVS Hranice 6102 00:04:47 00:04:47 89. 26. 60. FotoFotoFotoFoto
90. D10 Ryšavá, Jana (2005, CZ) T.J.Sokol Olšany 6106 00:04:47 00:04:46 90. 16. 30. FotoFotoFoto
91. D10 Venterová, Jessica (2005, CZ) 6050 00:04:48 00:04:48 91. 17. 31. Foto
92. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6125 00:04:48 00:04:45 92. 15. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
93. D10 Martochová, Livie (2007, CZ) SK ATLETIKA Hranice 6103 00:04:48 00:04:48 93. 18. 33. Foto
94. H15 Dušík, Jáchym (2003, CZ) 6072 00:04:49 00:04:44 94. 35. 61. FotoFoto
95. H10 Král, Michael (2008, CZ) 6227 00:04:50 00:04:49 95. 27. 62.  
96. H10 Soumar, Jan (2006, CZ) 6241 00:04:50 00:04:45 96. 28. 63. FotoFotoFoto
97. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6008 00:04:50 00:04:50 97. 19. 34. FotoFoto
98. H10 Michalec, Lukáš (2007, CZ) 6017 00:04:50 00:04:45 98. 29. 64. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
99. D10 Matonohová, Adéla (2005, CZ) 6161 00:04:51 00:04:49 99. 20. 35.  
100. D10 Puliková, Natalie (2006, CZ) 6074 00:04:51 00:04:47 100. 21. 36. FotoFotoFotoFoto
101. D15 Němcová, Adéla (2004, CZ) 6237 00:04:52 00:04:49 101. 16. 37. Foto
102. D10 Hlavinková, Eliška (2005, CZ) 6119 00:04:52 00:04:49 102. 22. 38. FotoFotoFoto
103. H15 Šich, Tomáš (2002, CZ) Báječné dítě v běhu 6030 00:04:52 00:04:46 103. 36. 65.  
104. D15 Spurná, Eliška (2004, CZ) Šikovná holka, co si jde zaběhat 6104 00:04:53 00:04:50 104. 17. 39. Foto
105. H15 Adamec, Daniel (2003, CZ) 6053 00:04:53 00:04:50 105. 37. 66. FotoFotoFoto
106. D10 Nemčeková, Anika (2008, CZ) 6165 00:04:53 00:04:47 106. 23. 40. FotoFotoFoto
107. D10 Králová, Natálie (2006, CZ) 6226 00:04:54 00:04:54 107. 24. 41. FotoFoto
108. D10 Zaoralkova, Aneta (2007, CZ) 6093 00:04:55 00:04:49 108. 25. 42. FotoFoto
109. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6009 00:04:57 00:04:55 109. 26. 43. FotoFoto
110. H15 Brückner, Tomáš (2002, CZ) 6246 00:04:58 00:04:55 110. 38. 67. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
111. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6101 00:04:58 00:04:53 111. 18. 44. FotoFoto
112. H10 Hejduk, Adam (2005, CZ) HSM Olomouc 6134 00:04:59 00:04:59 112. 30. 68.  
113. H15 Rašovský, Šimon (2004, CZ) 6005 00:04:59 00:04:51 113. 39. 69. Foto
114. D10 Kňapová, Alenka (2008, CZ) 6120 00:04:59 00:04:53 114. 27. 45. FotoFotoFoto
115. D10 Pavláková, Monika (2006, CZ) 6148 00:05:00 00:05:00 115. 28. 46. FotoFotoFoto
116. D10 Kolářová, Tereza (2006, CZ) 6147 00:05:04 00:05:03 116. 29. 47. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
117. D15 Wankeová, Monika (2000, CZ) Nadace Leontinka 6133 00:05:04 00:04:57 117. 19. 48. FotoFotoFoto
118. H10 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 6044 00:05:06 00:05:06 118. 31. 70. Foto
119. H10 Nakládal, Lukáš (2008, CZ) 6140 00:05:07 00:05:02 119. 32. 71. FotoFotoFotoFoto
120. D10 Wolkerová, Natálie (2006, CZ) 6079 00:05:07 00:05:03 120. 30. 49. FotoFotoFoto
121. D15 Kluzova, Kateřina (2002, CZ) 6114 00:05:07 00:05:04 121. 20. 50. FotoFotoFoto
122. H10 Krátký, Tadeáš (2007, CZ) 6238 00:05:10 00:05:09 122. 33. 72. FotoFoto
123. D10 Tvrdá, Eliška (2008, CZ) Atletika Poruba 6150 00:05:11 00:05:11 123. 31. 51. FotoFotoFotoFoto
124. D10 Bednářová, Adéla (2008, CZ) 6146 00:05:12 00:05:12 124. 32. 52. FotoFotoFotoFotoFoto
125. D10 Pastorová, Eliška (2008, CZ) AP Olomouc 6041 00:05:14 00:05:08 125. 33. 53. Foto
126. H15 Černý, Michael (2002, CZ) 6167 00:05:14 00:05:09 126. 40. 73. FotoFotoFotoFoto
127. D10 Dandová, Barbora (2008, CZ) 6047 00:05:14 00:05:12 127. 34. 54. FotoFotoFoto
128. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6010 00:05:16 00:05:15 128. 35. 55.  
129. D10 Chudá, Adriana (2006, CZ) 6224 00:05:17 00:05:16 129. 36. 56. FotoFotoFoto
130. H10 Horák, Matěj (2008, CZ) 6230 00:05:18 00:05:16 130. 34. 74. FotoFotoFotoFotoFoto
131. D10 Krásová, Marie (2006, CZ) 6110 00:05:19 00:05:14 131. 37. 57. FotoFoto
132. H10 Kyselák, Tomáš (2006, CZ) Němčice nad Hanou 6124 00:05:19 00:05:19 132. 35. 75. FotoFoto
133. D10 Šlesingerová, Ester (2006, CZ) 6056 00:05:19 00:05:12 133. 38. 58. Foto
134. H10 Pluskal, Vojtěch (2005, CZ) 6027 00:05:24 00:05:18 134. 36. 76. FotoFotoFotoFoto
135. D10 Matoušková, Agáta (2008, CZ) 6169 00:05:25 00:05:17 135. 39. 59. FotoFotoFoto
136. D10 Hemerková, Lucie (2006, CZ) 6243 00:05:25 00:05:23 136. 40. 60. Foto
137. D10 Havlasová, Lucie (2008, CZ) 6178 00:05:26 00:05:26 137. 41. 61. FotoFoto
138. H10 Chromý, Karel (2008, CZ) 6035 00:05:27 00:05:22 138. 37. 77. Foto
139. H10 Černý, Karel František (2008, CZ) 6168 00:05:28 00:05:23 139. 38. 78. FotoFotoFoto
140. D10 Mádrová, Eliška (2008, CZ) 6052 00:05:28 00:05:28 140. 42. 62. FotoFoto
141. H10 Doležel, Adam (2008, CZ) 6036 00:05:28 00:05:24 141. 39. 79. FotoFoto
142. H10 Zatoukal, Antonín (2008, CZ) 6233 00:05:29 00:05:22 142. 40. 80. FotoFotoFoto
143. D10 Vančurová, Klárka (2006, CZ) BadGees.cz running team 6004 00:05:29 00:05:26 143. 43. 63. Foto
144. D10 Venterová, Vanessa (2008, CZ) 6059 00:05:31 00:05:31 144. 44. 64. FotoFotoFoto
145. H10 Svoboda, Daniel (2005, CZ) ZŠ Šternberk 6153 00:05:36 00:05:33 145. 41. 81. FotoFotoFotoFotoFoto
146. D10 Bokůvková, Veronika (2006, CZ) 6216 00:05:37 00:05:33 146. 45. 65. FotoFotoFoto
147. H15 Labounek, David (2004, CZ) 6122 00:05:37 00:05:30 147. 41. 82. FotoFotoFoto
148. H10 Přidal, Matěj (2008, CZ) 6045 00:05:39 00:05:32 148. 42. 83. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
149. H10 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6143 00:05:39 00:05:34 149. 43. 84. Foto
150. H10 Piatka, Antonín (2008, CZ) 6225 00:05:42 00:05:41 150. 44. 85. FotoFotoFoto
151. D15 Přidalová, Šárka (2002, CZ) 6218 00:05:47 00:05:38 151. 21. 66. FotoFoto
152. D10 Vrajová, Elen (2005, CZ) 6012 00:05:48 00:05:42 152. 46. 67. FotoFotoFoto
153. H10 Čeháček, Erik (2005, CZ) 6154 00:05:53 00:05:50 153. 45. 86. FotoFotoFotoFoto
154. H10 Pavlík, Daniel (2008, CZ) 6087 00:05:57 00:05:55 154. 46. 87. FotoFotoFotoFoto
155. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6043 00:05:58 00:05:52 155. 47. 68. FotoFotoFotoFoto
156. D10 Čablová, Terezka (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6038 00:05:58 00:05:51 156. 48. 69. FotoFotoFoto
157. H10 Horák, Vojtěch (2008, CZ) Horákovic klan 6062 00:06:00 00:05:56 157. 47. 88. Foto
158. H10 Procházka, Lukáš (2007, CZ) 6215 00:06:02 00:05:56 158. 48. 89. FotoFotoFoto
159. D10 Labounková, Zuzana (2008, CZ) 6121 00:06:03 00:05:56 159. 49. 70. FotoFotoFoto
160. D10 Borůvková, Nikola (2008, CZ) 6217 00:06:12 00:06:04 160. 50. 71. FotoFotoFotoFoto
161. D10 Běhalová, Tamara (2007, CZ) 6139 00:06:19 00:06:19 161. 51. 72. FotoFoto
162. D10 Jurásková, Aneta (2008, CZ) 6244 00:06:20 00:06:17 162. 52. 73. FotoFotoFotoFoto
163. D10 Kunce, Laura (2006, CZ) 6229 00:06:25 00:06:25 163. 53. 74. FotoFoto
164. D10 Gruntová, Eliška (2008, CZ) 6037 00:06:41 00:06:33 164. 54. 75. FotoFotoFotoFotoFoto
165. D10 Severová, Alena (2008, CZ) 6039 00:06:50 00:06:44 165. 55. 76. FotoFotoFoto
166. H10 Chudý, Martin (2008, CZ) 6223 00:08:29 00:08:20 166. 49. 90. FotoFotoFoto
DNF D10 Novotná, Antonie (2005, CZ) 6179 - - - Foto

396958 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři