fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Olomouc Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Vokál, Pavel (1999, CZ) 6112 00:03:09 00:03:09 1. 1. 1.
2. H15 Osolsobě, Jiří (2001, CZ) AHA Vyškov 6089 00:03:10 00:03:10 2. 2. 2.
3. H15 Grulich, Ondřej (2001, CZ) VZS Třebíč,TJ Spartak Třebíč 6083 00:03:18 00:03:18 3. 3. 3.
4. H15 Ženčák, Štěpán (2001, CZ) 6108 00:03:20 00:03:19 4. 4. 4.
5. H15 Fojtík, Michal (1999, CZ) 6015 00:03:24 00:03:23 5. 5. 5.
6. H15 Škop, Kamil (2002, CZ) Lipník 6133 00:03:27 00:03:25 6. 6. 6.
7. D15 Marciánová, Hana (2003, CZ) 6090 00:03:27 00:03:27 7. 1. 1.
8. H15 Kocourek, Viktor (2001, CZ) 6124 00:03:28 00:03:27 8. 7. 7.
9. H15 Štencl, Lukáš (1999, CZ) Házená Uničov 6057 00:03:35 00:03:35 9. 8. 8.
10. D10 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6119 00:03:40 00:03:40 10. 1. 2.
11. H10 Osolsobě, Jindřich (2004, CZ) AHA Vyškov 6088 00:03:41 00:03:41 11. 1. 9.
12. H15 Pěček, Pavel (2003, CZ) 6106 00:03:41 00:03:39 12. 9. 10.
13. H15 Fojtík, Petr (2000, CZ) 6014 00:03:41 00:03:41 13. 10. 11.
14. H15 Žlutíř, Marek (2001, CZ) 6100 00:03:41 00:03:40 14. 11. 12.
15. D15 Pěčková, Alena (2001, CZ) 6107 00:03:43 00:03:42 15. 2. 3.
16. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6005 00:03:47 00:03:45 16. 12. 13.
17. H15 Peřina, Petr (2002, CZ) 6069 00:03:47 00:03:45 17. 13. 14.
18. D10 Melcrová, Elen (2004, CZ) 6038 00:03:47 00:03:47 17. 2. 4.
19. H10 Vrána, Jakub (2005, CZ) 6191 00:03:48 00:03:48 19. 2. 15.
20. H15 Pospíšil, Josef (2003, CZ) 6122 00:03:48 00:03:48 20. 14. 16.
21. H15 Hroch, Michal (2003, CZ) AK Olomouc 6036 00:03:50 00:03:49 21. 15. 17.
22. H15 Bulička, Dominik (2003, CZ) 6196 00:03:55 00:03:54 22. 16. 18.
23. H10 Hanák, Matyáš (2006, CZ) 6197 00:03:56 00:03:55 23. 3. 19.
24. D15 Křupková, Petra (1999, CZ) Aerobic klub Prostějov 6134 00:03:57 00:03:56 24. 3. 5.
25. H15 Salaquarda, Tadeáš (2003, CZ) 6136 00:03:59 00:03:56 25. 17. 20.
26. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6066 00:03:59 00:03:58 26. 18. 21.
27. H10 Peřina, Michal (2005, CZ) 6068 00:04:03 00:04:01 27. 4. 22.
28. H10 Mieres, Matyáš (2004, CZ) 6104 00:04:04 00:04:02 28. 5. 23.
29. H15 Brückner, Martin (2000, CZ) 6018 00:04:05 00:04:02 29. 19. 24.
30. H15 Vávra, Daniel (1999, CZ) 6053 00:04:06 00:04:06 30. 20. 25.
31. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6092 00:04:06 00:04:06 31. 21. 26.
32. H10 Drábek, Adam (2005, CZ) 6129 00:04:11 00:04:10 32. 6. 27.
33. H10 Harlender, Lukáš (2007, CZ) 6080 00:04:13 00:04:11 33. 7. 28.
34. H15 Fryčák, Libor (2000, CZ) 6128 00:04:13 00:04:11 34. 22. 29.
35. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6033 00:04:14 00:04:14 35. 8. 30.
36. H10 Vaněk, Michal (2005, CZ) HSKM Forever 6071 00:04:17 00:04:14 36. 9. 31.
37. D10 Tesařová, Tereza (2004, CZ) 6008 00:04:17 00:04:17 37. 3. 6.
38. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6120 00:04:17 00:04:16 38. 10. 32.
39. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6027 00:04:18 00:04:17 39. 4. 7.
40. H10 Přidal, Roman (2007, CZ) 6190 00:04:19 00:04:18 40. 11. 33.
41. H15 Petrusek, Lukáš (2003, CZ) 6181 00:04:20 00:04:17 41. 23. 34.
42. H10 Kocourek, Richard (2006, CZ) 6123 00:04:20 00:04:19 42. 12. 35.
43. H15 Astr, Vojtěch (2001, CZ) 6086 00:04:20 00:04:18 43. 24. 36.
44. H15 Přikryl, Daniel (1999, CZ) Nadace Leontinka 6109 00:04:22 00:04:18 44. 25. 37.
45. D10 Kučerová, Zuzka (2005, CZ) SSPK junior 6060 00:04:24 00:04:21 45. 4. 8.
46. D15 Ohlídalová, Karolína (2000, CZ) Báječné ženy v běhu 6121 00:04:25 00:04:23 46. 5. 9.
47. H10 Spurný, Šimon (2006, CZ) AK Šternberk 6048 00:04:25 00:04:24 47. 13. 38.
48. H10 Jurajda, Timon (2006, CZ) TK Letohrad 6117 00:04:26 00:04:24 48. 14. 39.
49. H15 Sedláček, Jiří (2003, CZ) 6042 00:04:27 00:04:25 49. 26. 40.
50. H10 Schneider, Adam (2004, CZ) 6096 00:04:28 00:03:48 50. 15. 41.
51. H15 Borůvka, Tomáš (2003, CZ) 6025 00:04:28 00:04:28 51. 27. 42.
52. H10 Sobek, Kryštof (2006, CZ) 6049 00:04:31 00:04:29 52. 16. 43.
53. H10 Stráněl, Jan (2006, CZ) AK Olomouc 6078 00:04:33 00:04:32 53. 17. 44.
54. H10 Hanzal, Oliver (2006, CZ) 6126 00:04:34 00:04:31 54. 18. 45.
55. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6028 00:04:36 00:04:32 55. 5. 10.
56. H10 Kijonka, Marek (2007, CZ) 6093 00:04:36 00:04:34 56. 19. 46.
57. D10 Pospíchalová, Kateřina (2005, CZ) 6037 00:04:37 00:04:34 57. 6. 11.
58. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6114 00:04:37 00:04:33 58. 20. 47.
59. H15 Mezera, Ondřej (2002, CZ) 6084 00:04:38 00:04:35 59. 28. 48.
60. D10 Spurná, Eliška (2004, CZ) 6047 00:04:39 00:04:36 60. 7. 12.
61. D10 Nepilodová, Barbora (2006, CZ) 6193 00:04:39 00:04:39 61. 8. 13.
62. H15 Krňávek, Radek (2002, CZ) 6001 00:04:42 00:04:41 62. 29. 49.
63. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6031 00:04:43 00:04:42 63. 21. 50.
64. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6002 00:04:44 00:04:42 64. 9. 14.
65. H10 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6135 00:04:44 00:04:40 65. 22. 51.
66. H10 Šrámek, Kryštof (2006, CZ) 6115 00:04:45 00:04:40 66. 23. 52.
67. H15 Ševčíková, Karolína (2000, CZ) 6189 00:04:46 00:04:44 67. 30. 53.
68. D10 Všetičková, Zuzana (2006, CZ) 6098 00:04:46 00:04:46 68. 10. 15.
69. H10 Theimer, Tomáš (2004, CZ) 6118 00:04:47 00:04:46 69. 24. 54.
70. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6094 00:04:47 00:04:46 70. 6. 16.
71. D10 Kabele, Anna (2005, CZ) 6052 00:04:48 00:04:44 71. 11. 17.
72. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6095 00:04:49 00:04:47 72. 25. 55.
73. D10 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6091 00:04:49 00:04:49 73. 12. 18.
74. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6004 00:04:49 00:04:45 74. 31. 56.
75. D10 Nováčková, Lenka (2006, CZ) Olomouc 6006 00:04:49 00:04:46 75. 13. 19.
76. H10 Grunta, Jakub (2005, CZ) 6009 00:04:51 00:04:50 76. 26. 57.
77. D15 Čapková, Eliška (2001, CZ) 6076 00:04:52 00:04:50 77. 7. 20.
78. H10 Michalec, Lukáš (2007, CZ) 6103 00:04:54 00:04:51 78. 27. 58.
79. H10 Šimek, Adam (2005, CZ) KVS 6030 00:04:55 00:04:53 79. 28. 59.
80. D10 Hanzalová, Alexandra (2004, CZ) 6125 00:04:56 00:04:52 80. 14. 21.
81. H10 Hrazdil, Jakub (2005, CZ) 6044 00:04:57 00:04:57 81. 29. 60.
82. H10 Hrádek, Honzík (2007, CZ) 6040 00:04:57 00:04:53 82. 30. 61.
83. H10 Navrátil, Jan (2004, CZ) 6029 00:04:57 00:04:55 83. 31. 62.
84. H15 Kolář, Vladimír (2003, CZ) 6062 00:04:57 00:04:55 84. 32. 63.
85. H15 Brückner, Tomáš (2002, CZ) 6019 00:04:58 00:04:55 85. 33. 64.
86. H10 Měrka, Lukáš (2007, CZ) 6024 00:04:59 00:04:57 86. 32. 65.
87. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6065 00:05:00 00:04:57 87. 15. 22.
88. D10 Utěšená, Zuzana (2007, CZ) 6182 00:05:00 00:04:58 88. 16. 23.
89. H15 Skorepa, Daniel (2003, CZ) 6130 00:05:01 00:04:57 89. 34. 66.
90. H10 Rychlý, Kristián (2007, CZ) 6072 00:05:02 00:05:02 90. 33. 67.
91. H10 Melcr, Stanislav (2007, CZ) 6200 00:05:02 00:05:00 91. 34. 68.
92. H10 Hodúr, Jakub (2006, CZ) 6099 00:05:03 00:05:02 92. 35. 69.
93. D10 Drurillová, Ema (2005, CZ) 6192 00:05:04 00:05:03 93. 17. 24.
94. H10 Hořák, Martin (2006, CZ) 6061 00:05:05 00:05:05 94. 36. 70.
95. D10 Svobodová, Barbora (2006, CZ) 6079 00:05:06 00:05:01 95. 18. 25.
96. D15 Jurtíková, Barbora (2003, CZ) 6050 00:05:07 00:05:03 96. 8. 26.
97. H10 Sládeček, Lukáš (2005, CZ) Tovačov 6082 00:05:08 00:05:06 97. 37. 71.
98. H10 Fryčák, Tomáš (2007, CZ) 6127 00:05:09 00:05:08 98. 38. 72.
99. D10 Řihošková, Vendula (2005, CZ) 6195 00:05:09 00:05:08 99. 19. 27.
100. D10 Čiháčková, Kateřina (2005, CZ) 6075 00:05:11 00:05:08 100. 20. 28.
101. H10 Robenek, Jiří (2007, CZ) Samotišky 6063 00:05:11 00:05:10 101. 39. 73.
102. H15 Jurajdová, Eliška (2003, CZ) TK Letohrad 6116 00:05:12 00:05:07 102. 35. 74.
103. D15 Mrázková, Kristýna (2002, CZ) 6194 00:05:15 00:05:13 103. 9. 29.
104. H10 Vánský, Lukáš (2007, CZ) 6105 00:05:17 00:05:14 104. 40. 75.
105. H10 Zpěvák, Tomáš (2006, CZ) 6102 00:05:21 00:05:15 105. 41. 76.
106. D15 Obručníková, Kristýna (2003, CZ) 6085 00:05:21 00:05:20 106. 10. 30.
107. H10 Zdráhal, Vojtěch (2007, CZ) 6199 00:05:23 00:05:19 107. 42. 77.
108. H10 Krátký, Tadeáš (2007, CZ) 6187 00:05:23 00:05:20 108. 43. 78.
109. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6055 00:05:24 00:05:20 109. 44. 79.
110. D15 Zpěváková, Eliška (2003, CZ) 6101 00:05:25 00:05:19 110. 11. 31.
111. D10 Stará, Adéla (2004, CZ) 6074 00:05:27 00:05:26 111. 21. 32.
112. H10 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6131 00:05:27 00:05:22 112. 45. 80.
113. D10 Klimešová, Hedvika (2006, CZ) 6070 00:05:31 00:05:29 113. 22. 33.
114. D10 Čamachová, Nikola (2006, CZ) 6056 00:05:33 00:05:30 114. 23. 34.
115. D10 Čapková, Natálie (2007, CZ) 6077 00:05:35 00:05:34 115. 24. 35.
116. H10 Klement, Jakub (2009, CZ) 6183 00:05:40 00:05:39 116. 46. 81.
117. D10 Sedláčková, Adéla (2007, CZ) 6043 00:05:40 00:05:37 117. 25. 36.
118. D10 Krutilová, Nicol (2007, CZ) 6097 00:05:40 00:05:35 118. 26. 37.
119. D10 Škopová, Valérie (2005, CZ) Lipník 6132 00:05:48 00:05:46 119. 27. 38.
120. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6064 00:05:50 00:05:48 120. 28. 39.
121. D10 Krkošková, Kateřina (2006, CZ) 6034 00:05:54 00:05:49 121. 29. 40.
122. H10 Lipina, Marek (2007, CZ) Atletika Poruba 6054 00:05:55 00:05:50 122. 47. 82.
123. H10 Kelnar, Tomáš (2007, CZ) 6051 00:05:57 00:05:55 123. 48. 83.
124. D10 Astrová, Kristýna (2004, CZ) 6087 00:05:59 00:05:56 124. 30. 41.
125. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6017 00:06:00 00:05:56 125. 31. 42.
126. D10 Vrajová, Elen (2005, CZ) 6058 00:06:02 00:05:59 126. 32. 43.
127. H10 Andrle, Bruno (2008, CZ) 6185 00:06:04 00:05:59 127. 49. 84.
128. D15 Gavlasová, Kateřina (1999, CZ) Nadace Leontinka 6110 00:06:15 00:06:09 128. 12. 44.
129. D10 Velecká, Julie (2005, CZ) 6186 00:06:34 00:06:29 129. 33. 45.
130. D10 Ladislavová, Kateřina (2010, CZ) 6184 00:07:03 00:06:58 130. 34. 46.
131. H10 Skřídlovský, Šimon (2007, CZ) 6198 00:07:19 00:07:15 131. 50. 85.
132. H15 Vraj, David (2003, CZ) 6059 00:07:24 00:07:21 132. 36. 86.
DNF H10 Sládeček, Dominik (2007, CZ) Tovačov 6081 - - -

80661 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři