fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Olomouc Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Vokál, Pavel (1999, CZ) 6112 00:03:09 00:03:09 1. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
2. H15 Osolsobě, Jiří (2001, CZ) AHA Vyškov 6089 00:03:10 00:03:10 2. 2. 2. FotoFotoFoto
3. H15 Grulich, Ondřej (2001, CZ) VZS Třebíč,TJ Spartak Třebíč 6083 00:03:18 00:03:18 3. 3. 3. FotoFoto
4. H15 Ženčák, Štěpán (2001, CZ) 6108 00:03:20 00:03:19 4. 4. 4. FotoFoto
5. H15 Fojtík, Michal (1999, CZ) 6015 00:03:24 00:03:23 5. 5. 5.  
6. H15 Škop, Kamil (2002, CZ) Lipník 6133 00:03:27 00:03:25 6. 6. 6. FotoFoto
7. D15 Marciánová, Hana (2003, CZ) 6090 00:03:27 00:03:27 7. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
8. H15 Kocourek, Viktor (2001, CZ) 6124 00:03:28 00:03:27 8. 7. 7. FotoFotoFoto
9. H15 Štencl, Lukáš (1999, CZ) Házená Uničov 6057 00:03:35 00:03:35 9. 8. 8. FotoFoto
10. D10 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6119 00:03:40 00:03:40 10. 1. 2. FotoFotoFoto
11. H10 Osolsobě, Jindřich (2004, CZ) AHA Vyškov 6088 00:03:41 00:03:41 11. 1. 9. FotoFotoFotoFoto
12. H15 Pěček, Pavel (2003, CZ) 6106 00:03:41 00:03:39 12. 9. 10. FotoFotoFoto
13. H15 Fojtík, Petr (2000, CZ) 6014 00:03:41 00:03:41 13. 10. 11. FotoFotoFotoFotoFoto
14. H15 Žlutíř, Marek (2001, CZ) 6100 00:03:41 00:03:40 14. 11. 12. FotoFotoFoto
15. D15 Pěčková, Alena (2001, CZ) 6107 00:03:43 00:03:42 15. 2. 3. FotoFoto
16. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6005 00:03:47 00:03:45 16. 12. 13. FotoFoto
17. H15 Peřina, Petr (2002, CZ) 6069 00:03:47 00:03:45 17. 13. 14. FotoFoto
18. D10 Melcrová, Elen (2004, CZ) 6038 00:03:47 00:03:47 17. 2. 4. FotoFotoFoto
19. H10 Vrána, Jakub (2005, CZ) 6191 00:03:48 00:03:48 19. 2. 15. FotoFotoFotoFoto
20. H15 Pospíšil, Josef (2003, CZ) 6122 00:03:48 00:03:48 20. 14. 16. FotoFotoFoto
21. H15 Hroch, Michal (2003, CZ) AK Olomouc 6036 00:03:50 00:03:49 21. 15. 17. FotoFoto
22. H15 Bulička, Dominik (2003, CZ) 6196 00:03:55 00:03:54 22. 16. 18. FotoFotoFoto
23. H10 Hanák, Matyáš (2006, CZ) 6197 00:03:56 00:03:55 23. 3. 19. FotoFotoFotoFoto
24. D15 Křupková, Petra (1999, CZ) Aerobic klub Prostějov 6134 00:03:57 00:03:56 24. 3. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
25. H15 Salaquarda, Tadeáš (2003, CZ) 6136 00:03:59 00:03:56 25. 17. 20. FotoFoto
26. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6066 00:03:59 00:03:58 26. 18. 21. FotoFotoFoto
27. H10 Peřina, Michal (2005, CZ) 6068 00:04:03 00:04:01 27. 4. 22. Foto
28. H10 Mieres, Matyáš (2004, CZ) 6104 00:04:04 00:04:02 28. 5. 23. FotoFotoFoto
29. H15 Brückner, Martin (2000, CZ) 6018 00:04:05 00:04:02 29. 19. 24.  
30. H15 Vávra, Daniel (1999, CZ) 6053 00:04:06 00:04:06 30. 20. 25. Foto
31. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6092 00:04:06 00:04:06 31. 21. 26. FotoFotoFoto
32. H10 Drábek, Adam (2005, CZ) 6129 00:04:11 00:04:10 32. 6. 27. FotoFoto
33. H10 Harlender, Lukáš (2007, CZ) 6080 00:04:13 00:04:11 33. 7. 28. FotoFoto
34. H15 Fryčák, Libor (2000, CZ) 6128 00:04:13 00:04:11 34. 22. 29. FotoFoto
35. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6033 00:04:14 00:04:14 35. 8. 30. FotoFoto
36. H10 Vaněk, Michal (2005, CZ) HSKM Forever 6071 00:04:17 00:04:14 36. 9. 31. FotoFotoFoto
37. D10 Tesařová, Tereza (2004, CZ) 6008 00:04:17 00:04:17 37. 3. 6. FotoFotoFoto
38. H10 Klösel, Samuel (2005, CZ) 6120 00:04:17 00:04:16 38. 10. 32. FotoFoto
39. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6027 00:04:18 00:04:17 39. 4. 7. Foto
40. H10 Přidal, Roman (2007, CZ) 6190 00:04:19 00:04:18 40. 11. 33. FotoFotoFoto
41. H15 Petrusek, Lukáš (2003, CZ) 6181 00:04:20 00:04:17 41. 23. 34. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
42. H10 Kocourek, Richard (2006, CZ) 6123 00:04:20 00:04:19 42. 12. 35. FotoFotoFoto
43. H15 Astr, Vojtěch (2001, CZ) 6086 00:04:20 00:04:18 43. 24. 36. FotoFotoFotoFoto
44. H15 Přikryl, Daniel (1999, CZ) Nadace Leontinka 6109 00:04:22 00:04:18 44. 25. 37. FotoFotoFotoFoto
45. D10 Kučerová, Zuzka (2005, CZ) SSPK junior 6060 00:04:24 00:04:21 45. 4. 8. FotoFotoFoto
46. D15 Ohlídalová, Karolína (2000, CZ) Báječné ženy v běhu 6121 00:04:25 00:04:23 46. 5. 9. FotoFotoFotoFoto
47. H10 Spurný, Šimon (2006, CZ) AK Šternberk 6048 00:04:25 00:04:24 47. 13. 38.  
48. H10 Jurajda, Timon (2006, CZ) TK Letohrad 6117 00:04:26 00:04:24 48. 14. 39. FotoFoto
49. H15 Sedláček, Jiří (2003, CZ) 6042 00:04:27 00:04:25 49. 26. 40. FotoFotoFoto
50. H10 Schneider, Adam (2004, CZ) 6096 00:04:28 00:03:48 50. 15. 41. FotoFoto
51. H15 Borůvka, Tomáš (2003, CZ) 6025 00:04:28 00:04:28 51. 27. 42. FotoFoto
52. H10 Sobek, Kryštof (2006, CZ) 6049 00:04:31 00:04:29 52. 16. 43. FotoFotoFoto
53. H10 Stráněl, Jan (2006, CZ) AK Olomouc 6078 00:04:33 00:04:32 53. 17. 44. Foto
54. H10 Hanzal, Oliver (2006, CZ) 6126 00:04:34 00:04:31 54. 18. 45. FotoFoto
55. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6028 00:04:36 00:04:32 55. 5. 10. FotoFoto
56. H10 Kijonka, Marek (2007, CZ) 6093 00:04:36 00:04:34 56. 19. 46. Foto
57. D10 Pospíchalová, Kateřina (2005, CZ) 6037 00:04:37 00:04:34 57. 6. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
58. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6114 00:04:37 00:04:33 58. 20. 47. FotoFoto
59. H15 Mezera, Ondřej (2002, CZ) 6084 00:04:38 00:04:35 59. 28. 48. Foto
60. D10 Spurná, Eliška (2004, CZ) 6047 00:04:39 00:04:36 60. 7. 12. FotoFotoFoto
61. D10 Nepilodová, Barbora (2006, CZ) 6193 00:04:39 00:04:39 61. 8. 13.  
62. H15 Krňávek, Radek (2002, CZ) 6001 00:04:42 00:04:41 62. 29. 49. FotoFoto
63. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6031 00:04:43 00:04:42 63. 21. 50. FotoFotoFoto
64. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6002 00:04:44 00:04:42 64. 9. 14. FotoFoto
65. H10 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6135 00:04:44 00:04:40 65. 22. 51. Foto
66. H10 Šrámek, Kryštof (2006, CZ) 6115 00:04:45 00:04:40 66. 23. 52. Foto
67. H15 Ševčíková, Karolína (2000, CZ) 6189 00:04:46 00:04:44 67. 30. 53. Foto
68. D10 Všetičková, Zuzana (2006, CZ) 6098 00:04:46 00:04:46 68. 10. 15. Foto
69. H10 Theimer, Tomáš (2004, CZ) 6118 00:04:47 00:04:46 69. 24. 54. FotoFoto
70. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6094 00:04:47 00:04:46 70. 6. 16. Foto
71. D10 Kabele, Anna (2005, CZ) 6052 00:04:48 00:04:44 71. 11. 17. FotoFotoFotoFoto
72. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6095 00:04:49 00:04:47 72. 25. 55. FotoFoto
73. D10 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6091 00:04:49 00:04:49 73. 12. 18. Foto
74. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6004 00:04:49 00:04:45 74. 31. 56. FotoFotoFotoFotoFoto
75. D10 Nováčková, Lenka (2006, CZ) Olomouc 6006 00:04:49 00:04:46 75. 13. 19.  
76. H10 Grunta, Jakub (2005, CZ) 6009 00:04:51 00:04:50 76. 26. 57. FotoFoto
77. D15 Čapková, Eliška (2001, CZ) 6076 00:04:52 00:04:50 77. 7. 20. FotoFoto
78. H10 Michalec, Lukáš (2007, CZ) 6103 00:04:54 00:04:51 78. 27. 58. FotoFotoFotoFoto
79. H10 Šimek, Adam (2005, CZ) KVS 6030 00:04:55 00:04:53 79. 28. 59. FotoFoto
80. D10 Hanzalová, Alexandra (2004, CZ) 6125 00:04:56 00:04:52 80. 14. 21. Foto
81. H10 Hrazdil, Jakub (2005, CZ) 6044 00:04:57 00:04:57 81. 29. 60. Foto
82. H10 Hrádek, Honzík (2007, CZ) 6040 00:04:57 00:04:53 82. 30. 61. FotoFotoFotoFotoFoto
83. H10 Navrátil, Jan (2004, CZ) 6029 00:04:57 00:04:55 83. 31. 62. FotoFotoFoto
84. H15 Kolář, Vladimír (2003, CZ) 6062 00:04:57 00:04:55 84. 32. 63.  
85. H15 Brückner, Tomáš (2002, CZ) 6019 00:04:58 00:04:55 85. 33. 64. FotoFoto
86. H10 Měrka, Lukáš (2007, CZ) 6024 00:04:59 00:04:57 86. 32. 65. FotoFotoFoto
87. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6065 00:05:00 00:04:57 87. 15. 22. FotoFotoFoto
88. D10 Utěšená, Zuzana (2007, CZ) 6182 00:05:00 00:04:58 88. 16. 23. FotoFoto
89. H15 Skorepa, Daniel (2003, CZ) 6130 00:05:01 00:04:57 89. 34. 66. FotoFotoFoto
90. H10 Rychlý, Kristián (2007, CZ) 6072 00:05:02 00:05:02 90. 33. 67. FotoFotoFoto
91. H10 Melcr, Stanislav (2007, CZ) 6200 00:05:02 00:05:00 91. 34. 68. FotoFotoFotoFoto
92. H10 Hodúr, Jakub (2006, CZ) 6099 00:05:03 00:05:02 92. 35. 69. FotoFoto
93. D10 Drurillová, Ema (2005, CZ) 6192 00:05:04 00:05:03 93. 17. 24. FotoFoto
94. H10 Hořák, Martin (2006, CZ) 6061 00:05:05 00:05:05 94. 36. 70. FotoFotoFotoFoto
95. D10 Svobodová, Barbora (2006, CZ) 6079 00:05:06 00:05:01 95. 18. 25. Foto
96. D15 Jurtíková, Barbora (2003, CZ) 6050 00:05:07 00:05:03 96. 8. 26. FotoFotoFoto
97. H10 Sládeček, Lukáš (2005, CZ) Tovačov 6082 00:05:08 00:05:06 97. 37. 71. FotoFotoFoto
98. H10 Fryčák, Tomáš (2007, CZ) 6127 00:05:09 00:05:08 98. 38. 72.  
99. D10 Řihošková, Vendula (2005, CZ) 6195 00:05:09 00:05:08 99. 19. 27. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
100. D10 Čiháčková, Kateřina (2005, CZ) 6075 00:05:11 00:05:08 100. 20. 28. FotoFoto
101. H10 Robenek, Jiří (2007, CZ) Samotišky 6063 00:05:11 00:05:10 101. 39. 73. FotoFotoFoto
102. H15 Jurajdová, Eliška (2003, CZ) TK Letohrad 6116 00:05:12 00:05:07 102. 35. 74. FotoFoto
103. D15 Mrázková, Kristýna (2002, CZ) 6194 00:05:15 00:05:13 103. 9. 29. FotoFoto
104. H10 Vánský, Lukáš (2007, CZ) 6105 00:05:17 00:05:14 104. 40. 75. FotoFotoFoto
105. H10 Zpěvák, Tomáš (2006, CZ) 6102 00:05:21 00:05:15 105. 41. 76. FotoFoto
106. D15 Obručníková, Kristýna (2003, CZ) 6085 00:05:21 00:05:20 106. 10. 30. FotoFoto
107. H10 Zdráhal, Vojtěch (2007, CZ) 6199 00:05:23 00:05:19 107. 42. 77. FotoFotoFoto
108. H10 Krátký, Tadeáš (2007, CZ) 6187 00:05:23 00:05:20 108. 43. 78. FotoFoto
109. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6055 00:05:24 00:05:20 109. 44. 79. Foto
110. D15 Zpěváková, Eliška (2003, CZ) 6101 00:05:25 00:05:19 110. 11. 31. FotoFoto
111. D10 Stará, Adéla (2004, CZ) 6074 00:05:27 00:05:26 111. 21. 32. FotoFotoFoto
112. H10 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6131 00:05:27 00:05:22 112. 45. 80. FotoFotoFoto
113. D10 Klimešová, Hedvika (2006, CZ) 6070 00:05:31 00:05:29 113. 22. 33. Foto
114. D10 Čamachová, Nikola (2006, CZ) 6056 00:05:33 00:05:30 114. 23. 34. FotoFoto
115. D10 Čapková, Natálie (2007, CZ) 6077 00:05:35 00:05:34 115. 24. 35. FotoFoto
116. H10 Klement, Jakub (2009, CZ) 6183 00:05:40 00:05:39 116. 46. 81. FotoFotoFotoFoto
117. D10 Sedláčková, Adéla (2007, CZ) 6043 00:05:40 00:05:37 117. 25. 36. FotoFotoFoto
118. D10 Krutilová, Nicol (2007, CZ) 6097 00:05:40 00:05:35 118. 26. 37. FotoFotoFoto
119. D10 Škopová, Valérie (2005, CZ) Lipník 6132 00:05:48 00:05:46 119. 27. 38. FotoFotoFotoFotoFoto
120. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6064 00:05:50 00:05:48 120. 28. 39. FotoFoto
121. D10 Krkošková, Kateřina (2006, CZ) 6034 00:05:54 00:05:49 121. 29. 40. FotoFotoFotoFoto
122. H10 Lipina, Marek (2007, CZ) Atletika Poruba 6054 00:05:55 00:05:50 122. 47. 82. FotoFotoFotoFotoFoto
123. H10 Kelnar, Tomáš (2007, CZ) 6051 00:05:57 00:05:55 123. 48. 83. FotoFotoFotoFotoFoto
124. D10 Astrová, Kristýna (2004, CZ) 6087 00:05:59 00:05:56 124. 30. 41. FotoFotoFotoFoto
125. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6017 00:06:00 00:05:56 125. 31. 42. FotoFotoFoto
126. D10 Vrajová, Elen (2005, CZ) 6058 00:06:02 00:05:59 126. 32. 43. FotoFotoFoto
127. H10 Andrle, Bruno (2008, CZ) 6185 00:06:04 00:05:59 127. 49. 84. FotoFotoFoto
128. D15 Gavlasová, Kateřina (1999, CZ) Nadace Leontinka 6110 00:06:15 00:06:09 128. 12. 44. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
129. D10 Velecká, Julie (2005, CZ) 6186 00:06:34 00:06:29 129. 33. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
130. D10 Ladislavová, Kateřina (2010, CZ) 6184 00:07:03 00:06:58 130. 34. 46. FotoFotoFotoFotoFoto
131. H10 Skřídlovský, Šimon (2007, CZ) 6198 00:07:19 00:07:15 131. 50. 85. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
132. H15 Vraj, David (2003, CZ) 6059 00:07:24 00:07:21 132. 36. 86. FotoFoto
DNF H10 Sládeček, Dominik (2007, CZ) Tovačov 6081 - - - FotoFoto

397008 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři